• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
asi vám připadám jako úplný trotl, že? ale jak takové věci opravdu nevím ...
12. únor 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Bukco já bych taky nevěděla, ale já myslím, že je to hodně individuální ne? Nkědo krvácí chvíli někdo celé šestinedělí a někdo ještě dýl
12. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
bukco si myslis ze ja tohle zjistovala? ;) je to fakt individulani, nekdo se sisti 14dni, nekdo 2 mesice...
tak aspon mi pomuze mamka, je na vysetreni na homolce (to je nemocnice 5min od motola) takze tam prijede, tak aspon neco :´)
jak ted na to myslim tak me bricho zacina nak bolet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
feb .. tak na to nemysli, já vím, že to moc nejde, ale nestresuj se zbytečně
12. únor 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Feb možná je to psychikou. Je bezva, že Ti mamča pomůže.
12. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
feb...držím palce

já jdu za chvíli s prckem k mudře, tak se jí vyptám na vše ohledně toho pláče co nás teď trápí, nebo teda hlavně mě :frowning2: a pak jdeme s kamarádkou s kočárkama procházkovat
12. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
Jaji tak ať něco mudra poradí a příjemné kočárkování :wink:
12. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
feb - snad to bude ok ... dej pak vědět, jak jsi dopadla
jaji - tak abyste něco s mudrou vymyslely a užij si procházku ...
adel - to vypadá celkem nadějně :slight_smile:
bukco - tak a zas nastává fáze čekání na ortel ...
12. únor 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Lufe doufejme. Dnes v autobuse jsem měla takový zvláštní pocit, že se to povedlo nevím proč prostě z ničeho nic aniž bych na to myslela se mě takový pocit zmocnil.
12. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
adel a co kdyby si testla?

ahojky lufe :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, lufe, teď nastává fáze čekání .. ach jo
12. únor 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Bukco zítra si dám testík. Zítra nejdu do práce protože mám poloviční úvazek a v úterý a pátek do práce nechodím takže testnu zítra.
12. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
adél, tak to bude napínavě čekat ... kdy měla být mrcha?
12. únor 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
jinak já jsem myslela, že včera asi umřu .... tak brutálně mě bole břicho, bylo to hrozné ... začalo to ale až po snaženíčku, pak jsme šli s Radkem kolem 21 hodiny na pivo a kolem 22:30 domů ... v hospodě mě břicho nebolelo, ale potom doma zase jak blázen ... ještě, že už je to pryč
12. únor 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
No podle nejdelšího cyklu co jsem měla dnes takže uvidíme
12. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
a kolikátý DPO jsi?
12. únor 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
navic danecek dneska pekne zlobi.... takze to nervikum neprida :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Feb tak se drž.
Bukca podle grafu 17 DPO
12. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
adel, tak to na testu budou tlustice jak blázen :grinning:
12. únor 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
kde jste všechny?
12. únor 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
bukco - byla jsem na obědě, teď jdu péct bábovku a odpo se chystám jít s MM na procházku, krásně tu svítí sluníčko ...
12. únor 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky... bukco,adel...tak držím palce do dalšího cyklu..adel bude vědět už za chvíli, bukca za pár dní taky.
doufám,že to vyšlo

feb..do toho motola si fakt radši dojed at víš, na čem jsi

jinak já byla dnes na KO, řekla jsem mudr, že mám občas pocit, jako by mimi chtělo ven, jakej je to tlak, tak mě prohmatala, že prý čípek je zkrácený, ale pak mi ho měřila utz, a říkala něco že má 3 cm, což je v tomto stadiu těhotenství naprosto v pohodě. mám odpočívat, posedávat a nenamáhat se... CS napsala 4, nástup na MD 17.2.09
jinak říkala,že nepředpokládá vzhledem k dosavadnímu průběhu žádné problémy, že vše je v pořádku.
feb do motola na první poradnu se jde bez objednání? jen tam musím vyčekat tu frontu a můžu přijít kdykoliv?
já si tam totiž mám dojít jen na první poradnu, klidně můžu už i ted a nahlásit jim,že budu chodit ke svému mudr., mají spolu nějakou dohodu a musím si teda vyzvednout papíry... tak doufám, že tam na mě nebudou protivní...
12. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
lufe tu zkratku MM = to je jako můj manžel?
na jiných diskusích znamená MM mateřské mléko :wink: :confused:
12. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
kači ... grtuluji ke KO
12. únor 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
kaci - super zprávy z kontroly :wink: jasný že MM je můj manžel, s mlékem bych asi nešla, já třeba zas KO znám spíš jako kontrolní odběry, ono si to nevybereš :grinning:
12. únor 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen tak nakukuju. Míra je tento týden doma, tak se moc pc nevěnuju... a hlavně mi pc zase často zamrzá, tak už jsem z toho na nervy. Musíme koupit nový noťas.

Jinak já jsem stále 2 v 1 a neděje se nic zvláštního. Asi ještě dlouho vydržíme :wink: Je to zajímavý, jak v téhle fázi už to člověk chce mít rychle za sebou, jako by mu mělo něco utéct, místo toho, aby si to ještě v klidu užíval. Poslední týdny se teda neskutečně vlečou :wink:

Feb, doufám, že máš doktora už za sebou a vše je v pořádku. Myslím, že už jsem o tom ale někde taky četla a že by to mělo být jen to čištění - asi ti píchnou nějakou injekci a bude to dobré. Ale raději to neponechat náhodě!

Káči - kontrola v pořádku, tak je to fajn :slight_smile: 34.týden už je taky pěknej....

A našim snažilkám držím palce. Adel - jak to můžeš s tím testování vydržet tak dlouho? Vypadá to ale nadějně.
12. únor 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsme po doktorce a i po 2hod vycházce :slight_smile:))

tak přibral 190g za týden, ale máme zkusit dokrmovat, protože na pohled bříško vypadá jako prázdné a to jsme tam byli skoro po kojení, takže uvidíme, možná ho to moje mléko fakt nezasytí
12. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
ale to zase není tak málo 190g za týden, ne?
12. únor 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Majda musí na revizi, jde jeste dnes, tzn narkoza a musi vycistit delohu, jsou tam zbytky blan :frowning2:
12. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
bukco...no ale nemusi ho to vyzivovat, muze mit hlad
12. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.