• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
adel - bych brala jaro hned ...
bukco - tak si to užij, taky bych někam zašla ...
12. bře 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak dneska jsem luxusně vyspalá :slight_smile:)))) Nakonec jsem malého vzbudila ve 23:40 nakojila a světe div se, spal až do 6:30 kdy mi zazvonil budík, šla jsem k zubákovi. Poprvé od porodu jsem spala 6 hodin v kuse, juchůůůůůůůůůů :grinning:
12. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
lufe .. užiju ... teď jsem poslouchala kluky, co sedí vedle mě v kanclu, mají dveře otevřené a dávali sázky, kdo z ženských půjde jako první na mateřskou, tak si představte, že jsem prý druhá v pořadí .. hi hi hi
12. bře 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Bukco to jsou teda pěkné sázky :slight_smile:
Jaji no vidíš Tomík už se uklidnil a už nechá maminku krásně vyspat.
12. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
bukco - tak hlavně aby jim to vyšlo ... :wink:
12. bře 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, ještě aby tak, ale já si myslím, že by to už vyjít mohlo, ne?

sice to budou v létě tři roky, co neberu HA, ale jinak je to 7 měsíc, co vím, kdy mám ovu a hlídám ... z toho 4x IUI a teď třetí měsíc bez doktorů
12. bře 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
bukco - no už čekáme jen na tebe a betty ...
12. bře 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Bukci teď si na řadě Ty. A víš co jsem Ti psala jak to zabralo u mě a u spousta dalších holek. Věřím, že to pomůže i Tobě.
12. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
dělám pro to všechno možné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Bukco my víme, že proto děláš vše možné :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
včera jsme se domluvili, že budeme v době ovulky sexíkovat ob den, tak jsem ráda, že mi na toto přistoupil :grinning:
12. bře 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
bukco - taky musí přinést svou oběť, holt se bude muset přemoci ...
12. bře 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. ano, musí, ale je to s ním těžké, bohužel
12. bře 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
bukco - a nějaký lákadla nepomáhají?
12. bře 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. vůbec
12. bře 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
bukco :frowning2:
12. bře 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
dneska prijde tchyne, musim ukoidt, aby nemela tendence tady uklizet
12. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
bukco ob den je to dobry ne? :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
feb .. ob den jo, ale ještě, aby mu to vydrželo
12. bře 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
bukco - předsevzetí dobrý ...
12. bře 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
jinak se vrátím k tomu zapíjené v sobotu ...

opravdu jsem tam ve 22 hodin pro Radka přijela a byl už dost opilý, tak jsem nejprve odvezla kamaráda a pak se pro Radka vracela a jeli jsme domů ... takže jsme doma byli kolem 23:15 ... a 23:30 už spal, takže v pohodě
12. bře 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
bukco tak o tom se mi nuze jenom zdat :grinning: honza by nechtel odjet, to mi je jasny
12. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
ahoj holky!
jáji doufám, že u zubáka to nebolelo, když už jsi se na to tak dobře vyspala :slight_smile:
bukco....tak druhá v pořadí na mateřskou to není špatný ne? :wink: jinak teda dobrý, že s tebou radek v sobotu odjel.

feb...pěkný fotky, přežij den s tchýní:slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
kaci. byly jsme domluveny na 16h uz se mi sem chce nasadlit ve 3, help! :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
feb - no můžem ti poskytnout jen psychickou podporu na dálku :wink:
12. bře 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
kaci...mám dvě nové plomby , ale slo to, ted jsme se vzbudili oba, spali jsme 2 hodky :grinning:
12. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
feb to je o hodku dřív,asi neni naděje, že by o hodku dřív odešla co? jí řekni, že jsi počítala, že přijde v 16, že tak máš naplánovanej den...
12. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
jáji 2x vrtání jo? AU AU....
12. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak Sofi mi dnes celé dopoledne tak krásně spí a mě nejde internet :angry: Dostala jsem se sem až teď a to bude za chvíli vstávat.

Normálně holky teď mi úplně naskočila husí kůže - asi před 2 lety jsem si pořídila tarotový karty a rozhodla se zkusit vykládat. Dělala jsem si to jen tak pro sebe, protože to samozřejmě neumím, i když vím, co jaká karta znamená. Akorát moje angličtinářka mě ukecala, ať je jednou přinesu na hodiny angličtiny a občas po hodině jsem ji zkoušela vykládat. Ona je o rok starší než já -34 a s manželem se léta snaží o mimi. Pořád se nedařilo, ale pracovali, stavěli barák, tak tomu nechávali volný průběh. Začali to řešit cca před 2 lety. Kolotoč IUI - to se jednou uchytilo, ale do 14 dnů samovolný potrat. V kartách jsem vyčetla, že se to nepovede, že musí být trpělivá. Pak první IVF - to se zadařilo, ale v kartách stále byla obrovská trpělivost, že teprve ta přinese vytoužené dítě, že zkrátka ještě není připravena. Skutečně začala krvácet, první 3 měsíce byla v nemocnici, pak se to dalo do pořádku, ale cca v 25 týdnu se začala otevírat a přišel potrat. Chudák musela porodit mrtvé dítě :frowning2: Bylo mi jí moc líto. Říkala si, že si dají s manželem pauzu, než půjdou do dalšího IVF. Mezitím se jim ale podařilo otěhotnět přirozeně - vše bylo super. Měla doktora, který se o ni velice pečlivě staral.... nedávno mě požádala zda bych ji nevyložila karty na dálku. Udělala jsem to, ale vyšlo mi, že dítě potratí, tak jsem jí to ani nechtěla říct, ale myslela jsem si, že by se to mohlo vázat k tomu, co se jí už stalo.... pak mi volala, proč jsem ji nevyložila ty karty, tak jsem se jí omluvila a řekla, že mi vycházely špatné karty, tak jsem ji nechtěla zbytečně plašit, protože já přece vykládat karty neumím..... no a včera jsem jí posílala fotky Sofinky a přišel mi od ní email, že byla na odběru plodovky v 17 tt a přestože se to stává 1 případu ze 100, tak následkem toho ji odtekla plodová voda a ona opět musela porodit "mrtvé" dítě.... :angry: Normálně mi jí je tak líto a tolik si vážím toho, že nám se Sofi povedla tak brzo a vše bylo "bez komplikací" a teď máme zdravé miminko.
Tak jsem se tady tak rozkecala, ale já to musela někomu říct, úplně mě to dostalo jak má někdo šílenou smůlu a ještě to vyjde v kartách :frowning2:
12. bře 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Beat to je fakt smutný chuděra :frowning2:
12. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.