• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jaji...koupeme kolem 19h pak hned usne, dám jí cucnout než jdu spát i já, tj tak 22-23h
12. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
sluni...tak to máte jako my :slight_smile:) akorát já ho budím před půlnocí než jdu spát a pak hodí 4-6 hodin, ale spíš ty 4
12. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
jaji hlavně aby to vydrželo, žádný každou hoďku vzhůru :sweat_smile: :wink:

jdu koukat na Ordinaci..tak se tu mějte...

pápáááá :wink:
12. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
sluni to se ti budi v noci teda pekne casto, to se moc nevyspis co :(
12. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
normalne dneska mel danecek extremne spavej den. KOjeni vecer 22.30, pak se vzbudil 4.45, pak 8.15, pak AZ v 11.30. Pak byl pres 1h vzhuru cca do 12.45. Pak spal do 15h, byl vzhuru do 18ih, pak zas usnul a probudil se pred devatou. neuveritelny
12. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
a to ti v noci bude spát?? mě by Tom asi nespal :confounded:
12. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
jaji to se teprv uvidi :grinning: ted jsem ho nakojila tak uvidime jak bude noc vypadat. Zatim se teda ke spanku moc nema ;)
12. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
12. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz
brý ráno,

tak jsme vzhůru od 6, fuuuj
13. bře 2009 v 06:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
jaji - Tom zas dneska soucítí s pracujícími :grinning:
13. bře 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky ...
13. bře 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ránko všem....:slight_smile: tak mám po KO a vše je dobrý, jen musíme hlídat ty protilátky i kontrolní odběr něco ukázal.
A jinak se mi mimi nechtělo ukázat, pořás si tam strkalo nožičku, ale DR.byla suprová a snažila se dlouho, pak jsem se začala nějak smát až se mi klepalo bříško a v tom se pohnulo a asi tedy víme co to bude ...KDO TO CHCE VĚD2T ??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
hasev - budeme mít páreček nebo dva raubíře? jinak gratulace ke kontrole ...
13. bře 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahojk Lufe : díky ....no nebudu trhat partu a přidávám se k většině...vypadá to na kluka....trochu jsem sice tajně pořád doufála v holčičku a v první chvilence mě to trošku zamrzelo, ale čekala jsem kluka, všichni mi to i říkali a tak jsem s tím tak nějak i šla...Samo to není ještě jistý, ale vypadá to na KLUKA... :slight_smile: a i tomu už věřím...Takže Lufe DVA RAUBÍŘI... :slight_smile: Byl u toho i Martin a tak to bylo pěkný,koukal jak se mimi hýbe a ptal se co kde má a tak :slight_smile: Bylo super ho vidět, je tak velkej :slight_smile: jsou vidět prstíky a tak chi :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
hasev - tak to je super, holčička bude příště :wink: myslím, že je dobrý, že teď můžou chodit chlapi s ženskejma i na kontroly a vše vidí, je to pro ně zážitek a taky si už k tomu malýmu tvoří větší vztah ...
13. bře 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : jo jo příště...:slight_smile: NO JE TO FAJNÝ když tam manža byl....to máš pravdu...a asi je to daný a bude to David :slight_smile: teho jsme chtěli od začátku chi ...Dneska mám dovču...děláme na pokojíku a odpolko jdeme s novým kocourkem na kastraci...
13. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
hasev - máte novýho mazlíka? to je super, že už máte jméno, my se asi dohodnem až na porodním sále :frowning2:
13. bře 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno

feb...já jsem si tak zvykla, že mi to ani neva :wink:

jaji...polovinu věcí z toho už máme doma :grinning:
13. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj sluni - Natálka je moc roztomilá, moc pěkný fotky :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: no jsem taky ráda, že jsme se na jménu tak schodli :slight_smile: Jo jo máme kocourka už cca 6 týdnů...vzali jsme si od našich ...teď už mu se 8 měsíců :slight_smile: je to rošťák, ale bylo tu strašně smutno co nám umřel tamten ....
No a dneska to bude teror, jelikož mu nesmím dát nic jíst a on za mnou pořád chodí a mňouká...takže to si dneska užijeme oba :grinning:
13. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
hasev - je tak to je chudák ... ale pro jednou to zvládne :wink:
13. bře 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : jasan to zmákne :slight_smile: mu to pak vynahradím....spíš jsem zvědavá jak to vydržím já...kouká na mě jako na krkavčí paničku chi
13. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
hasev - to znám ... tchýně má pudla a jak mu nedá nažrat hned jak po ní skáče, že chce, tak s ní nemluví, blbý je ale to, že chce žrát čím dál dřív, já bych mu to ani za boha nedala jindy, než má žrádlo dostat, ale tchýně je měkká, když ho máme na starosti my, tak žere, tak jak má ... on nemá většinou hlad, ale jen chuť :unamused:
13. bře 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: no náš kočičák je zvyklej dostat ráno, když vstanu a než jdu do práce...a to dordžujeme....takže v poho :slight_smile: ale tovíš...babičky a tchyně jsou poněkud měkčí chi...Teda venku je tak hnusně ,zase prší :frowning2: už mi strašně chybí sluníško chjooo
13. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
tady celkem svítí, ale stejně se ti honí pořád mraky ...
13. bře 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
lufe,,,že on soucítí s pracujícíma je hezký ale já v tuhle hodinu do práce nevstávala :sweat_smile:

hasev...gratuluju ke kontrole a další kámoš do party, paráda :grinning:

sluni...jsem si to myslela :slight_smile:) já si taky zvykla na to jeho vstávání a spaní za celou noc pro mě 5-6 hodin

je teda od nej hezky ze dá 6 hodin v kuse, ale pak už prostě nespí :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
sluni jsem tu :grinning:
13. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
i já, i já :wink:

mě přes den malá taky nechce spát,jen v kočíku,doma se bojí aby jí něco neuniklo,se jí zavírají oči a hned je nutí otevřít,si tam snad dává párátka,nebo nevim :grinning:
13. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
no mě spí přes den, ale u mě na ruce nebo se mnou v posteli, jinak ne a většinou je tak unavenej že to bez breku nejde :unamused:
13. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
jo tak to znám, na ruce u maminky je fajn :grinning: každej říká,neuč jí to,pak se zblázníš..no ale co jinýho,když nemůže chudinka spát, ona se ani neuřve,to jsem taky zkoušela,a pak jsem brečela s ní :grinning:
13. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.