• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
adel: láska i hory přenáší :wink: :grinning:
13. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Delfi no já sice měla skoro rok kluka z Tábora takže to taky byla dálka takže co by ne :slight_smile:
13. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
No holky, to bude chlapíků pro ty naše holčičky :grinning:

Delfi, vždyť si je brát nemusej - na první lásky stačej i mladší :grinning:

My byly dnes na kyčlích - máme dávat 2 pleny navíc - zkusila jsem to a Sofi je jak Rambo. Nemůže ani skrčit nohy, tak nevim nevim. Jo a papá taky festově - už máme 4 kila :grinning:
13. bře 2009 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz
Beat však já zatím nevím co to bude takže třeba to ani nevěsta nebude :slight_smile: A je fakt že v dnešní době věk nerozhoduje. Navíc když je to pár měsíců :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
caues holky, celej den mi nefungoval internet... hruza :rolling_eyes: :angry: jinak noc navzdory spatnym vyhlidkam super, spoal od 23.30 do 6.15, pak do 8.15 a pak do 10.15 :grinning: jen to vecerni usinani mu vcera dalo vic prace nez obvykle... neni divu kdyz celej den prochrnel ze jo ;)
13. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
beat :slight_smile: bud rada ze papa :slight_smile: kycle se urco zlepsi, ale s tema plenama navic je to vopruz, my nosili preventivne jednu nez jsme byli na 1. kontrole na kyclich a oddychla jsem si, byl to vopruz.
13. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
adel a hasev gratuluju mooooooooooooc ke kontrolam :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Feb- my měly taky nosit preventivně jednu navíc, ale já to předtím v životě neslyšela a nikdo kolem to nedělal a vzhledem k tomu, že k tomu u nás nikdo nemá sklony, tak jsem se na to vyprdla... no a teď budeme nosit dvě :frowning2: Ale nějak to zvládneme. Jinak koukám, že malej začíná být docela slušnej spáč, to bych taky brala :slight_smile: I když Sofi teď zrovna taky hezky spí, ale otázka je, zda pak usne v noci.

Adel - jsi na řadě s holčičkou....zatím jsme tu dvě - Káča snad přidá taky jednu, ale jinak je to samý kluk :wink:
I když než porodí Delfi, tak budeme mít na chvíli holky v převaze :wink:
13. bře 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
beat to bude dobry, uvidis. No my mame takovyho peclivyho mudra, rek nam to na 1. kontrole at tu plenu nosime, ze dneska ty jednorazovky jsou malinky a nozky nejsou poradne od sebe.
s tim spanim- spoi skvele, nasosa se a hned zas usne, jen bych rada odbourala jeho bdeni od 21do 23h cca. ale nevim jak :slight_smile:
13. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
Beat samozřejmě budu ráda za jakékoliv zdravé miminko, ale v koutku duše tak trošku bych tu holčičku chtěla
13. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
beat: tsssss ale ne aby mu zlomila srdce! první láska je zásadní :grinning: jinak s těma kyčlema si nedělej hlavu, malý to nevadí, akorát je blbý že když jí oblíkáš na ven tak se do ničeho moc nevejde že?
feb: teda to je ale spáč já chci taky takovýho :wink:
adel: jojo i na dálku se to dá, navíc třeba bude studovat v praze... :grinning:
13. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Delfi - já myslím, že pokud se budeme s dětma scházet, tak si ty naši prckové odbudou tu první lásku třeba už ve školce :grinning:

Adel - to je jasný, hlavně ať je zdravé. Já taky původně chtěla kluka a teď bych tu naši slečnu nedala!!!!!
13. bře 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
beat: no jo to máš recht :wink: teda ale jestli tady budou samý kluci a jen 2/3 holky tak to teda mates bude muset hned od začátku za lásku bojovat :grinning:
adel: neboj s pohlavím se srovnáš v průběhu těhu a na konci už vlastně nebudeš chtít nic jinýho. třeba já - moc jsem chtěla holčičku, ale teď kdyby mi řekli že to bude holčička a že se spletli tak bych jí asi už nechtěla. prostě teď už chci kluka :wink:
13. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky já vím. :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
delfi nechtela jsi minule moooc kluka? :confused:
13. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
adel ja jsem takhle v koutku duse chtela chlapecka :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
feb: nene já chtěla vždy holčičku, resp. do tý doby než mi řekli, že budem mít kluka :grinning: jo tak to jsi výjimka, že máš cos od počátku chtěla :grinning:
13. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
bre rano, dnes je krasne, tak pujdem na delsi prochazku asi do Divoky sarky :slight_smile:
14. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem teď četla, že se Vendulce dneska narodila Nathalka. Sice sem už nechodila, ale tak nějak mě to dojalo tak jsem vám to musela napsat.
14. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
faaakt týýý jooo :slight_smile:)
14. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky!!! Hele, až půjdeme na sraz na Vyšehrad, necháte mě vozit kočárky, že jo :confused: ?
14. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
betty...hlásím se první , ráda půjčím :grinning:
14. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
naždartééé
14. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jaji: roan si ráda zkusím, taky se mi líbí!
Ahoj Sluni!
14. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
cuuuuus
14. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak jsme se hezky pozdravily a ticho po pěšině...asi taky půjdu, protože manžel staví skříně a už mu asi budu muset jít pomoct, i když se teda zatím tvářím, že tu dělám něco děsně důležitýho :wink: .
14. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
:grinning: mě utekl manžel za švagrem s tím že bude za chvilku zpět a uspí prcka, jooo a už je pryč přes hodinu a prcek dávno spí, to je spoleh cooo
14. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
jaji :grinning:
ja jsem ted prcka uspala a honza si cte, hmmm :(
14. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
no a já jsem doma sama, u našich a Honza je na soustředění s žáčkama :confused: :sweat_smile: zítra nám přijedéééé huláááá :dizzy_face:
14. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
ty chlapi, to je děs někdy cooo???
14. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.