• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
no jo ale co bys mohla dělat žeee? :grinning:
15. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
no nic no... aspon mas dlouhej den ;) a vecer s tomasem na sebe cas. vsechno ma svoje pro a proti. v kolik vlastne tom chodi z prace, kdyz vam malej usina v 7?
15. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
tom chodí po 17:30 z práce, takže se moc neužijou ale aspoň máme večery klid jak píšeš, no jo kdyby vstával v 7 tak se to dá, ale ta 6tá fuuuj
15. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
dobré ránko .... a je tady zase pondělí ... fňuk fňuk fňuk
16. bře 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
celý víkend jsem tu nebyla, tak gratuluju opožděně adel k super zprávám z kontroly :slight_smile:
a koukala jsem, že vendulka už porodila ...
já jsem se byla v sobotu rozplývat nad princeznou, taky srpnovou, a představovala jsem si, jaký bude za rok náš roubíř ... ten mi včera dal zabrat, asi se mi zašprajcnul v pravým vaječníku nebo slepáku, děsně mě to na té straně píchalo, pak tam třikrát zaťukal (asi kopnul) a rázem bylo po bolesti ....
16. bře 2009 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj lufe, už jsi skoro v půlce ... toto letí, to je šílené
16. bře 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
prcek chce, aby si o něm věděla, tak dává o sobě vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
bukco - jj, koukala jsem, že už máte po snažení tento měsíc, tak jak to vidíš?
16. bře 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe, já to vidím dobře, ale víš jak to je

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=64285
16. bře 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
jaji no prave proto se ptam, to si tom malyho toma moc neuzije :( to je zas blby no

holky, drzte mi moc palce, jdu na onkogyn na kontrolu... :confounded: jak ja tohleto nesnasim :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
bré ráno holky!
hlásím se o absenci do služby :slight_smile:. už je mi celkem fajn.
v sobotu jsme vyrazili na lov do hornabachu, nakoupili barvičky, bordury, samolepky a pokojíček je skoro hotov (ještě zbývá dolepit pár samolepek). ale řeknu vám, docela pálka ty serepetičky...
tak a malá se může narodit :slight_smile:, už když jsem malovala, tak jsem si říkala, jestli si tím vyvolám porod, ale pak jsem si říkala, no co, vždyt o nic nejde
koukala jsem, že vendulky malá je na světě, gratuluju. myslím, že vendulka měla termín zhruba jako já..takže jde fakt do tuhýho.

chodím ted v noci 2x čůrat a budím se s takovým pícháním v podbřišku, vždycyky v tuhle chvíli si říkám, jaká to je bolest, ale že to vlastně asi proti porodu ještě nic není a začínám se i bát, jestli porodní bolesti vůbec poznám. no začínám být z porodu lehce nervozni...

hasev a adel gratuluju ke kontrolám. hasev další chlápek do řady nápadníků, i když my bychom taky radši staršího :slight_smile:
16. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
kaci neboj, poznas, uvidis. Me taky sem tam pichalo v podbrisku, nekdy jsem mela bolestivy stahy i pravidelne treba po 10i min, ale kdyz pak prisel ten pravej stah, poznala jsem ze je to "ono" hned :dizzy_face:

normalne my jsme nakonec pokojicek vuuubec neresili, v te mistnosti je akorat komoda s preb. podlozkou, kterou zatim nepouzivame (zatim prebalujem v kouplne) dal ta, je susak na pradlo, eliptical na cviceni, mic, a rozlozeny zehlci prkno. Co by tam danecek delal, stejne ho mame v loznici nebo v obyvako-kuchyni :grinning: nejdriv jsem hystercila ze danecek potrebuje pokoj, ale nakonec jsem rada ze jsem honzovi podlehla, ze ho zatim opravdu nepotrebuje ;)

prihodila jsem 2 fotky :slight_smile:

tak jo, konec legrace, jdu si umejt hlavu, v 9 je tu mamka na hlidani a ja vyrazim

:frowning2:
16. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
feb .. jasně, že na tebe budeme myslet ... vím co to a držím pěstičky, aby to bylo ok :wink:
16. bře 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
feb - budem držet pěsti :slight_smile:
16. bře 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
feb .. Daneček je prostě kouzelný .. krásné miminko .. jsem z něho úplně paf .. být tak o 30 let starší,tak nevím nevím :grinning:
16. bře 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
bukco :grinning:
16. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
teda bukco, by si ho feb měla líp hlídat :wink:
16. bře 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
feb tak at to dobře dopadne!

ad ten pokojíček) tak na hraní ho zatím neřešíme, ale aby byl útulnej, to jako jo...doted ta místnost sloužila v podstatě taky jen k tomu, že tam byl sušák s prádlem a žehlící prkno :slight_smile:
ještě ted právě řeším, jestli tam rovnou nenecháme i postýlku...vůbec v tom nemám jasno, jak je to nejlepší, aby se mimi nebálo samo, nebo jestli to jako nevadí, když se naučí usínat samo v postýlce v pokojíčku a ne v ložnici... pokojíček je hned vedle ložnice, takže žádná dálka...fakt nevím... :unamused:
16. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj, tak se hlásím, že nám sice snažení vyšlo pěkně přesně na den ovulace, díky ovu testům, ovšem miminu je to asi šumák a nehodlá se prostě zabydlet :angry: , tak se dneska objednám k doktorce a už to chci nějak pořádně řešit...zkrátka, mrcha přišla na den přesně, ani den zpoždění...tak si myslím, jestli nemám krátkou luteální fázi a celkově mám děsně dlouhý cykly, tak už jsem z toho otrávená :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Bukca: zapomeň, protože tomu se říká pedofilie :wink:
16. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím od doktorky na nemocenské. Sice se mi moc nechtělo protože peníze tento měsíc budou o ničem, ale co se dá dělat. Důležitější je moje zdraví a miminka. Pořát jsem kašlala smrkala občas trochu vyskočila teplota takže se nedá nic dělat.
Bukca krásný grafík.
Feb držím pěsti na kontrole.
16. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
betty - a jak dlouhej máš cyklus? teď jsem četla, že délka od 21 do 35 dní je to naprosto normální cyklus :unamused:
adel - dobře jsi udělala, kdo ví, jak dlouho by ses trápila ...
16. bře 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: jenže mně se teď prodloužil a mám 40 dní a jen 10 dní luteální fázi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže už mi to zas tak normální nepřipadá...
16. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
betty - tak to ne, právě proto se ptám ...
16. bře 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Lufe no právě je to určitě lepší.
Betty takové cykly moc dobře znám, ale mrkni do IP.
16. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
adel .. děkuji, ještě aby to k něčemu bylo
16. bře 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/1e5e11
Tak tohle je ten graf, zjistila jsem, že byl teď cyklus 36 dní, což by ještě nebylo tak zlý, myslíte, že bych tu doktorku mohla ještě o měsíc odložit a zkusit to s nějakými bylinkami, mně se tam totiž vůbec nechce...
Adel: díky, IP
16. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Bukčo teď si na řadě takže musíme věřit, že teď to už dopadlo, moc držím pěstičky.
16. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky

Bety - nic neodkládej a jdi za doktorkou, poradí ti a možná se začne něco řešit. I když je to na tobě, jak se cítíš. Jste ještě oba mladí, tak když se to opozdí o nějaký ten měsíc, tak to také nevadí. Ale když tady občas tak čtu něktéré příběhy....asi bych neváhala a pádila :grinning: A manžu pěkně na spermio...ať si nemyslí :wink:

Feb-držíme palce na onko!

Bukčo ty hlídej teplotku ať neklesne a já se ti tento týden mrknu na karty :wink:
16. bře 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
betty - jak píše beat, za návštěvu doktorky nic nedáš a třeba se něco hne ...
16. bře 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.