• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Káči s postýlkou vedle v místnosti to nebude tak horký... souhlasím s Feb - pokojíček pro malou jsem zatím také vůbec nevyužila - ani tam nepřebaluju - vezmu si tam jen oblečení a vše se odehrává buď nahoře v ložnici,. nebo dole, kde mám další přebalovák. Já jsem třeba zvyklá kojit v leže - je to nejpohodlnější a malá u toho i líp usne. To znamená, jak se vzbudí, tak šup s ní do postele a papá a jak usne, tak ji dám do postýlky. Takhle s ní budeš pořád cestovat. A taky až ji uvidíš, tak ji od sebe nenecháš :grinning: I když souhlasím, že by to bylo pohodlnější, kdyby se to dítě naučilo spát a usínat samo - leč praxe je asi fakt jiná. Klobouk dolu, komu to tak funguje.
16. bře 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak malá se mi dnes vzbudila v 6:30,tak jsem ji ještě přemlouvala, ať dá alespoň ještě hodinku a nic. Horko těžko jsem ji uspala kolem 7:30 u sebe v posteli, ale pořád se vrtěla a natahovala, tak to bylo prd spaní. Spala jsem jen na půl a pořád ji pohupovala. Po hodině se rozbrečela totálně, tak jsem ji dala zase cucnout a usnula jak špalek - teď pořád spí, ale já už nezabrala...Ale jinak pokud v noci nemá vyloženě nespavou, tak to jde. Kojíme asi 3 x za noc, ale to vstávání k ní mi nevadí. Jak se začne vrtět, tak si ji vezmu do postele, dám jí prso, ona saje až usne. Přenesu ji do svého a spíme dál. Horší to je když se vzbudí a nezabere....to pak je vyčerpávající, ale to se zatím stalo jen párkrát.
16. bře 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
beat...připouštím, že to své rozhodnutí o postýlce vedle v pokoji ještě přehodnotím :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
beat ... děkuji :wink:
16. bře 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak malej má 4945g :slight_smile:) jo jo roste krásně :grinning: Dneska opět vstávačka v 6:15, prostě už je to pravidlo ale za hodinu to zase zalomí u mě v posteli

co se týká postýlky, my jí máme v ložníici, přebalovák v druhém pokoji, takže jdu přebalit a nakojim ho uz v loznici a sup do postýlky, ráda bych ho přesunula až mu bude rok, dřív asi neee

joo a samolepky za hlavou na přebalováku fakt blbost, furt zaklání hlavu a čumí na ně :unamused:
16. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj jáji :slight_smile: krásně roste malej ..chichi
takže samolepky za přebalovák nee. dobrej tip, dám je jinam :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
kaci...uz to neni miminko :grinning: ale byla tam holka co mela uplny miinko, holcicku :dizzy_face: ta plakala, no uplne jinej plac nez ma to nase ditko :grinning:
16. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj po delší době (už se to u mně bohužel stává pravidlem :unamused:) se opět hlásím.
k dobrým zprávám gratuluju a feb a bukce držím palce :wink:
betty: no já bych asi už k mudr. zašla, protože ten tvůj graf je fakt dost divnej :frowning2: já tam tu ovulku prostě nevidím. navíc ty dlouhý cykly jsou fakt asi na palici....
jaji: malej je tak akorát ne? na chlapa :grinning:
jinak mates se hlásí čím dál víc a čím dál víc kope a mele sebou (což mi zatím nevadí). já jsem asi opět nemocná (nebo spíš začínám být). teče mi z nosu a jsem utahaná. problém je, že finišujem se stavbou - malování, úklid a tak takže tam fakt musím přiložit ruku k dílu a v práci mi končej lhůty takže tam taky musím makat :frowning2:
16. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
delfi ahoj
ty nachlazení jsou hrozný, jsem ráda, že jsem se z toho jakštakž vyhrabala už.
ty jo vy už finišujete se stavbou jo? kdy se budete stěhovat teda? už brzo? máš někde na modrý střeše fotky?
16. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
kači .. to je ale pěkný pupík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
bukco ty jsi FBI :slight_smile: jak ty to děláš, že hned fotky vypátráš...
jinak jj, pupík malinko roste...aspon něco, páč váha se nehýbe...
16. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
:grinning:
16. bře 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
tak co feb u mudr?
16. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
tak jsme si dv hodky dachli, predtim teda hysterak, to uz mi trochu povolili nervy ale aspon ze spal
16. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
jaji tomik je malickej teda celkem :slight_smile: po kom? :grinning:

na kontrle docela dobry takhle makroskopicky to vypada dobre, uvidime co uvidi v mikroskopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vysledky budou az za 3-4t hruza...
16. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
jaji a jak je dlouhej tomik? merili ho? ;)
16. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
jaji vis co jsem si rikala, jak je zvlastni, ze tomik je vlastne starsi nez danecek a pritom je mladsi :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
feb..neměřila, to až ve 3 měsících ale říkala že je pěkně dlouhej :grinning: ale váhově je akorát :wink:

Tomík je už druhej den protivnej jak činže, hmm to jsem ráda a opravdu se naučil spát od půlnoci do těch 6 v kuse, teda ted jsem ho budila, sem si myslela ze pak bude spat dyl :sweat_smile:
16. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
no jo, daneček v cílové rovince zabral a předběhl tomíka :slight_smile:-tenkrát teda ještě myslel, že závodí s gábinkou. ale co, podle datumu porodu je o pár dní starší a podle data porodu se to počítá ne? a na to jak to vypadalo, že bude narozen předčasně, to dotáhl dál než se čekalo...
16. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
no urcite je pod prumerem
16. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
kaci jojo, ale bunky ma starsi, v tom je to kouzlo, ze je vlastne starsi i kdyz je mladsi :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
to je věda feb teda...
16. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
:grinning: spis takovy kecy nez veda
16. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
dnes byl danecek veeelmi hodny a ted spi. chtela jsem jit cvicit ale mam za to, ze se kazdpu chvili probudi ... tak nevim co mam delat :grinning:
16. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
jdi cvičit, kdyžtak se k němu vrátíš, ne?
stejnak jdeš "jen" vedle do místnosti...

holky, já se začínám bát porodu, ty jo...jak se to blíží, tak to na mě nějak doléhá....strach z neznámého... :unamused:
16. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
kaci vis co na probuzeni plati 100%ne? vzit si na sebe obleceni na cviceni a v ten moment se mrne ozve :grinning: takze jdu prebalit a nakrmit. cvicit holt bud nebudu nebo az vecer. odpo jsem varila na 2-3dny dopredu :grinning: ba ne, zitra prijde na obed tatka, tak jsme toho ovnou uvarila vic at mam klid.dnes jsem toho moc nestihla kdy dopo padlo na mudra a pak jsme byly s mamkou venku s kocarkem.

kaci, to je normal, ja se taky bala a kdyz prisly kontrakce tak jsem se rozbrecela, neb mi prislo lito, ze tehotenstvi konci :grinning: a do toho ten strach aby to probehlo ok. Je to tak, nikdy jsme nerodily, je to uplne neco noveho a nerodi se kazdej den, takze je to megaudalost :dizzy_face: nebooooj je to bezva :dizzy_face:
16. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
hihi porod bezva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
zní to přesvědčivě :slight_smile:
já jsem uvařila zelnačku z kys.zelí a smetany...je to mnamka a musím si to užít, až budu kojit, tak si jí odpustím...
16. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
No jasně Káči - porod si určitě užiješ :slight_smile: Myslim to dobře, i když to bolí, tak to očekávání toho mrňouse je tak veliký, že to zkrátka děsně rychle uteče a máš ho v náručí. Je to hezký nebóóóój :wink:

Tak mi včera kamarádka půjčila houpačku po dětech. Je super. Malá už vní párkrát usnula...a někdy v ní teda vůbec nechce být...ale je to lepší, než jen lehátko, tak mám radost. A hlavně když je nejhůř, tak se to houpe samo :grinning:
16. bře 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
beat..tyy jo male uz bude mesic :confused: to uteklo :grinning:
16. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.