• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
coze uz mesic??? to je narez :grinning: no dyt my uz jaji mame taky pekne stary kluky ;)
16. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
feb...mi ani nemluv, vcera mu byli dva mesice :confused:
16. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
za chvili budou kolem nas behat ani nemrknem
16. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
dej pokoj, me staci az poleze to bude hukot :grinning:
16. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
přesně tak, rychle to letí. Někdy se tak na ní dívám, když mi spí v náručí a říkám si, ať se zastaví čas, protože to je tak nádherný a tak rychle to dítě z miminka vyroste.... na druhou stranu Míra se zase těší, až bude víc vnímat, až si spolu budou moct "hrát". Teď jsem byla u kamarádky a má ročního kluka, ten tam běhal už jak velké dítě - představa, že tohle budu mít doma už za rok...musíme si to hold pořádně užívat :slight_smile:
16. bře 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
beat, tohle jsem si taky rikala do te doby nez mi napsala kamaradka, ktera ma ted asi 3m mimi a predtim ucila ve skole pro postizene deti. Byla se tam podivat s mimi na sve byvale zaky rodice a prave jim rikala, jak to desne utika a jak ty deti rychle rostou a jak by chtela aby mala marketka byla mala dyl... a c ji na to rekli rodice? Pani ucitelko, budte rada, ze vam mala roste, jen ji nechte rust a zrát a vyvijet se, nám ty miminka zůstali naporád...
Tak od te doby mi to uz tak lito neni, ze danecek uz neni male miminko :sweat_smile:
16. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
feb...tak nemocné a postižené děti, to musí být hrozný
já ale myslím, že to beat myslela tak řečnicky, že to prostě všecko letí a určitě ne tak, že by chtěla aby byla malá pořád miminko....

a že to letí je fakt...mě to povídejte. beat sofince už bude měsíc jo? to je fak mazec, když se narodila, tak jsem si říkala, že za měsíc to čeká mě :confused: a ono je to tady....
16. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
teda jestli já se dneska nepo...tak asi už nikdy sledujte:
snídaně: banán
oběd: milionová polévka, višnové knedlíky s tvarohem
svačina: banán
večeře: zelňačka (taková ta se smetanou a bramborem)
ted: hroznové víno

doufám, že zítra ty průtoky pupečníkem i monitor budou ukázkové :wink:
16. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
zelňačka mňááááám

já se teda děsně těším na to až bude prcek větší, až mu budou ty 3 měsíce a víc a bude víc vnímat :grinning:
16. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
kaci ja vim jak to beat myslela :slight_smile:
jidelnicek v poho ne :slight_smile: ja tlaskam jeste vic :slight_smile: vcer jsem mela k veceri 1.5 pytle popcornu, zajedla to susenkama a rozinkama a susenejma bananama. asi 15 min Pred popcornem jsem mela jogurt se susenkama :grinning:
16. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
feb...hmmm taky dobrý :slight_smile:
popcorn....ty jo, ten bych si mohla taky udělat
16. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
a já měla sklenku červeného, hmmm
16. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
ja popcorn primo miluju :slight_smile: vubec kukurici na vsechny zpusoby :dizzy_face:
jaj 2 decky? premejslim kolik bych si tak nakyho alkoholu mohla dat :slight_smile: teda me by polozila i edcka bilyho :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
jé jáji pletu si to nebo to modrý bodýčko co má tomík na sobě je od nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ?
16. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
kaci...jo jo to je od vás a o víkendu měl dokonce na sobě i džínečky od tebe, byl frajer :wink:

feb..jo jo 2 decky
16. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
jůůůů, jáji ukaž fotku jestli máš:slight_smile: je to fakt frajírek :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
nemám :((( ale vyfotím, slibuju, možná o víkendu až pojedem k babi :slight_smile:)
16. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
škoda...musíš to napravit :slight_smile: jsem tetka zvědavá :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
no jsou to jediny džíny co na něj mám, jako v téhle velikosti, jinak máme jen větší, takže super dárek :wink:
16. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
to jsem ráda :slight_smile:, že se tak hodí a že je užijete :slight_smile:
já jsem na tyhle miminkovský džínečky a šatičky ujetá, hrozně se mi to na dětičkách líbí, i když asi jim to není moc pohodlné a není to na denní nošení, vid?
16. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
no jako ty džíny jsou fakt jen na parádu, doma nosí bodýčko a tepláčky :grinning: a na spaní overálky
16. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
no nic, asi se pomalu odeberu do sprchy, ráno mě čeká KO, tak doufám, že malá bude vzhůru, nakreslí krásnej grafík a vše bude v pořádku...
zatím teda pa a dobrou
16. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
jáji... no jasný, džíny na parádu a doma pohodlí nade vše :slight_smile:, taky to tak máme rádi a miminka tuplem.
16. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
držím palce, pak si přečtu jak si dopadla :wink:

dobrou noc, já čekám na půlnoční kojo :grinning:
16. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
půlnoční kojo :slight_smile:...no jo, to nemá cenu chodit spát, vid...
16. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
to nemá a hlavně už jsem tak zvyklá :grinning:
16. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
ahoj holky ...

kači ... držím pěstičky, aby KO dopadla dobře

feb ... já už mám výsledky z cyto, ale tak nějak se bojím tam zavolat .... bývají do 14 dní a to je dneska ... ch jo
17. bře 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
a Radek mi včera oznámil, že mu mám dát prý teď min. týden pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=64285
17. bře 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
bukco - to bylo teda snaženíčko podle těch smajlíků :grinning: se nedivím, že si chce dát Radek voraz :grinning: když na ty výsledky zavoláš hned, tak budeš mít klid a nebudeš napnutá ...
17. bře 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
dneska tam zavolám, jenom se musím odhodlat :cry:
17. bře 2009 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.