• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
tak jsem se odhodlala a zavolala a výsledky nejsou zrovna nejlepší, ale zatím je to prý na sledování (stejný nález jako minule) ... lehká až střední dysplazie a chce mě doktor vidět za půl roku ....
17. bře 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
já is tady klidně můžu povídat sama ... mi to vůbec nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
bukco - tak to je na jednu stranu dobrá zpráva, že se to nezhoršuje, ale špatná, že to ani není lepší, no uvidíš, jak to bude dál ...
17. bře 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, přesně tak .. jenom doufám, že nebudu muset jít na nějaký zákrok ... nechci, fuj
17. bře 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
bukco - do té doby budeš těhu, ne? :wink:
17. bře 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
počkej, Radek snažení příjde na chuť a pak nebude k udržení :wink: :grinning:
17. bře 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
kéžby to tak bylo ....

koukala si na nové fotky vendulky?
17. bře 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
jj, je to drobek, kámošovi se dneska v noci narodil kluk 53 cm a jen 3 kg, jak říkal manža, je dlouhej, ale lehkej :grinning:
17. bře 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
to teda jo .. je malinkatá :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, bukco, kurna, taky to neuze byt jednou v poradku vid :angry: al tak aspon ze te ctej videt az za pul roku, to je dobry, kdyz te tam nezenou za 3m, tak to tak zly nebude :slight_smile:

mne vcera mudr rek, ze az budou vysledky tak se mam objednat za 3m a ze mi naberou HPV, jestli tam ty svine jsou nebo ne a kdyz nebudou tak budu moct chodit jen ke svymu gynekologovi.

s tim odhodlavanim zavolat- mne cyto nabiral i muj gynekolog al ja tam proste nezavolam, jdu tam za 2 tydny na kontrolu tak at mi to rekne az tam. fakt se bojim a radsi nevedet :-P
17. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
feb ... já jsem se ho ptala, jestli je to špatné a on mi řekl, že sice nález tam nějaký je, ale že to špatné vůbec není aproto mě chce vidět až za půl roku, ale znám se .. nevydržím to a vylím tam za tři měsíce
17. bře 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
lufe kamosce se narodil kluk o mesic driv 52cm a 3kg. kdyby byl v terminu, byl by to dobrej obrik :grinning:
17. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
feb - to já radši vědět hned a moct to řešit ...
17. bře 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
lehka az stredni dysplazie neni vazna, ale hlidat se to musi no, projistotu...
tak budem doufam ze vse bude u nas ok :sweat_smile:

holky, jdu oservisovat prcka, prave se probudil, sikulka- vcera usnul ve 22.30 (coz je na nej docela brzo ;) pak ve 4.15 se probudil a pak az ted :grinning:
17. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
feb - to jo, tohle bylo ale v termínu, no jak jsem to tak poslouchala, tak my budem mít asi dlouhána, už teď má stehno delší :wink:
17. bře 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
feb ... ty máš teda vzorové miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
jj, člověk může jen závidět a doufat, že bude mít taky tak hodný mimi ...
17. bře 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, přesně tak
17. bře 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno,

bukco teda to bylo snaženíčka :wink: jinak je dobrý že se to nezhoršilo

my noc, usnul před 20tou, budíček 23:45, pak v 5 ráno, vstávání v 7 a pak od 8:30 spolu ještě spánek do 10
17. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
čaues holkyyyy
bukco: no jestli mudr. říkal že to je v poho tak to je dobrý ne?
jaji: teda to vstávání by mě asi zabilo :sweat_smile: ježíš já takovej spáč do čeho jsem se to navrtala? :grinning:
17. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
delfi...nezabilo, zvyknes si, hlavne co tak ctu tak vetsina mimin opravdu vstava kolem 6té, feb je vyjímka :grinning:
17. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z KO
KO dopadla snad dobře, váhový odhad 2900g, průtoky pupečníkem v normě
akorát ten monitor zatracenej - ještě v čekárně jsem malou cítila, jak tam sebou šije, na monitoru zase spánek
a to zrovna dneska martin pospíchal. ležela jsem asi 30 min. a furt spánek, tak mi sestřička nabídla čokoládovej bonbon, že to někdy pomůže a zavolala mi z čekárny martina, abych si s ním mohla povídat-no a pak se to rozjelo, to jste měly vidět....tak nevím, jestli ta naše malá potvora to dělá schválně, že když přijde táta, tak se chce před ním ukázat a kreslí ukázkový grafy nebo co...

jinak po celou dobu se mi objevovaly už i kontrakce a docela pravidelně bych řekla...ačkoliv je pocitově moc necítím, na monitoru byly.

mudr. si mě pozvala na další kontrolní monitor ted ve čtvrtek, prý pokud do tý doby neporodím.
a další KO prý domluvíme ve čtvrtek - tak nevím, vždycky jsme další KO domlovouali rovnou
jestli ona něco netuší :confused:

ted jsem přišla domu a na slipovce jsem měla jakoby nahnědlý výtok - tak se mi honí hlavou, jestli to nemůže být zátka... nebo to souvisí s dnešní prohlídkou, ale dneska mě jen prohmatala...

jinak výsledky cyto ok, pak mám ještě v průkajdě napsáno KOLPO susplg (a něco v závorce, asi BE nebo DE)-já tomu nerozumím. feb můžeš mi to přeložit? zapomněla jsem se zeptat, jestli mi dělali vyšetření na toho streptokoka taky... lze to někde vyčíst. no, snad mi to už dělali,to se dělá všem ne?
17. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
teda kaci, táta má asi větší autoritu :wink: že by se nám dralo na svět další miminko :dizzy_face:
17. bře 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
jaji: neeeeee já v 6 vstávat nebuduuuu! podle mě a podle toho jak je večer (v noci) živej tipuju, že budu mít spíš noční sovu jako feb než ranní ptáče. takže bude vzhůru třeba do 23, ale zato ráno by moh vstávat tak kolem 9 :sunglasses: to mám ale naplánovaný co? :grinning:
kaca: jůůůůůů teda to ale vypadá slibně, že bys byla jako beat? ta taky měla ráno zátku pryč a do večera rodila....jejej tak to sem teď musím chodit častějš, abych ten porod chytla včas
17. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
lufe...na tý autoritě asi něco bude...
17. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
delfi ... tak rychlý to nebude neboooj :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
delfi...prdlačky, mě nejvíc kopal kolem půlnoci a spí do 8 večer jak zabitej :slight_smile:) ono má to své pro a proti, pokud budeš chtít mít večer klid tak si ho naučíš chodit spát dřív, pokud nee, tak s tebou bude vzhůru do půlnoci ale pak z toho večera máš prd

kaci...jééé tak že by?? kdyby něco tak mi piš jasan?? jinak to klidně může být i zátka, jestli to je takový jakoby hlenovitý?? aspoň já to tak měla v porodce
17. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
jáji, no bylo to takový hlenovitý... :confused:
17. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
tak to může být zátka, já jí měla v porodce takovou nahnědlou a hlen v ní byl a šlo to postupně, tak pokud se ti to ještě objeví, může to být ono :slight_smile:)) a ty kontra jsi necítila vůbec??
17. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.