• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
ale jo, jako lehký ztuhnutí občas cítím - i ted když sedím, ale tak často, jak to zaznamenal monitor jsem to necítila....
já jsem z toho jelen...
17. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
ale i tak když to srovnám třeba ze včerejškem, tak to jsem je cítila tak 2x za den, zato dneska je cítím častějc...ale nejsou to nějaký extra bolesti jako, to ne
17. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
kaci...přidám fotku toho králíčka co má Tomík rád joo?
17. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
kaci...mě to taky nezačlo v porodce jako extra bolesti ale nastupovalo to zlehka a měnilo se to v ms bolesti, které sílily
17. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
kaca: tý brďo jako že by už začali bolesti????
jaji: no já vím, ale jak se znám tak radši budu preferovat vyspat se a být s mimísem i večer než dát ho večer spát, mít večer klid a pak vstávat už v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
no jasně, na fotečku se těšíííím :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
delfi...no jasně, já jsem ráda že jsem večer s manžou :slight_smile:) tak holt vstanu dřív no
17. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
jáji tak ted jsem prošla ještě průkajdu a mám tam napsáno GBS pozit..... hm, takže to je ten pitomej streptokok :unamused:
chjo, jdu si hledat info na netu, co to jako znamená....

delfi....klííííd, tak horký to nebude
17. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
jéééééé tomíček je báječnej a jak se umí už smát pěkně :slight_smile: roste úplně před očima :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
konečně se mi povedlo vyfotit ho když se směje :slight_smile:) ted usina, je unavenej chudik malej muj
17. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
jaji: no to já jako budu taky ráda, ale myslím, že budu radši když budem spolu všichni 3 když přes den bude manža v práci. no a přinejhorším když budem chtít být spolu sami tak matese frcnu mamče a bude :grinning:
17. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
jaji: jojo tomík je krásnej jak se směje...holky já už se na toho svýho malýho tak tak těším :dizzy_face:
kaci ti normoš závidím že už budeš rodit. to těhu zmáhá víc než jsem čekala
holky mám dotaz - taky vás tak strašně bolely záda? jako v kříži úplně dole. já vždycky večer (a to třeba jsem celej den jen v práci a fyzicky nepracuju) nemůžu skoro ani stát a chodit aniž by mi ta bolest nevystřelovala do nohou. ohnout se večer pak už nemůžu vůbec :rolling_eyes: nevíte někdo je to normální a případně co s tím?
17. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
delfi...hele on si řekne sám Matýsek jak mu to bude vyhovovat :grinning:
17. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
jaji - Tomík je moc roztomilej :slight_smile:
delfi - zkus si na to najít nějaký cviky, mě minulej týden chytly úplně brutálně záda až mě musel manža masírovat a ptala jsem se na to fyzioterapeutky ze cvičení a ona, že mám cvičit a taky že je to asi tím, jak se to břicho táhne dopředu, tak moc namáhá páteř, takže moc nevyvalovat bříško a cvičit ...
17. bře 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
delfi tak záda mě nebolely aspon ne tak, že bych si to pamatovala...

hele holky mě to v podbřišku fakt nějak tuhne... do háje, ten streptokok mi fakt chyběl...
17. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
kaci..tuhne?? a jeeee :slight_smile:) dej vanu nebo sprchu a uvidis :dizzy_face:
17. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
měla bych vstát a jít si překontrolovat věci do porodky asi, co myslíte? do sprchy se mi teda vůbec nechce, asi si spíš půjdu na chvíli lehnout...
17. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
kaci ja takovejhle vytok mela po vysetreni den pred porodem ;) jak se ve me mudr postourala ;)

kolpo susplg je kolposkopicky (proste to ze se na cipek divaj) suspektne low grade (lehka dyspalazie) ale dulezity je ze pod mikroskopem je to ok. Se teda i divim ze ti cyto delali v tak pokrocilym tehu... podle me trochu zbytecny.
¨neboj neboj, mala je heeerecka s tema monitorama, danik to dell presne taky, jsem tam musela do nanecka touchat by se probudil ;)

kdybyste ted slyseli danecka jak jeci :grinning: hodnej nehodnej, nekdy je tak zlobivej ;)
17. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
kaci v klidu i odpocin,at mas dyztak silu, kdyby to nahodou prislo uz brzy :slight_smile: stejne to mas pripraveny vsechno, dulezity je abys mela vsechno na sal, na oddeleni ti zbytek muze priteldonyst, to neporebujes akutne hned :slight_smile:

jdu kojit,takze se odmlcm
17. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
kaci: tuhne joooo? tak to je super - informuj nás co a jak
17. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
na sál ? ježiš jak na sál? já mám věci do porodnice podle vašich doporučení, ale na sál žádnou extra tašku nemám...pomooooc :cry:
17. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
feb...díky za překlad těch medicínských výrazů...
GBS pozit....tomu jedinýmu rozumim :unamused: . hele stihli tobě dát tu kapačku? jestli si dobře pamatuju, moc jsi do porodky nepospíchala...
17. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
kaci neboooj: tak si prostě sbal do menší taštičky věci na sál jako pantofle (ty si ale asi oblíkneš už při příchodu), košili (pokud tam nedávaj erární), kapesníčky, toaleťák (jestli nemaj), balsám na rty, čokoládu :grinning: , další věci co chceš při porodu (masážní olej, hudba apod.), mobil, ponožky....nic mě už nenapadá. no možná ještě nějakej krém kdybys měla suchou pleť, jo taky ručník/osušku, gumičku na vlasy....
17. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
no já nevím čokoládu?? mě zakázali jíst a pít jsem mohla jen trochu

jinak já teda hudbu nevnímala, bylo tam rádio které hrálo...
17. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
jaji: švagrový dovolili čokoládu i banán....
17. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky vy mě fakt jako posíláte rodit??????????
jsem vyjevená z toho streptokoka a vy do mě ještě takhle... :wink:
17. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
kačíííííííí ... šup na porodní sál a miminko je na světě ... jupííí ... za chvilku je to tady .. odešla hlen. zátka a večer jedeš do porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
no, ještě ty začínej bukco :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: měla jsem hoňku s tou inventurou a pořád to řeším, že to nesedí...
Ale koukám koukám, že Kača jde do toho...no Kači nebojky, držím palečky,přidám se ale k ostatním...chi...šup do porodky chi...
Jinak holky ta moje kamarádka v Kalifornii včera potratila :frowning2: je hodně smutná, ale podle DR. to bylo asi mimoděložní těhu....
Jinak já jsem ok a Davča taky :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
hasev ... a to nevěděli z MUDři, že je to mimo?

jinak je fajn, že jste tady všechny v pohodě

kačice ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.