• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jdu pracovaaaaaat
17. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak jsem se právě dozvěděla, že sousedka, co měla termín v neděli 15.3. dneska porodila.... do porodky odjeli v cca půl 4 ráno a po 5 byla malá na světě. je to její druhé mimi.
to je super rychlost
to se mě bohužel nepoštěstí nejspíš, musím jet kvůli tomu streptoušovi co nejdřív... :unamused:
17. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
kači ... neboj, u tebe to půjde taky hopem
17. bře 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, jsem jen na skok - mám tu dnes mamču, tak drbeme. Teda teď mi zrovna chudinka žehlí ajá uspala žofku.
Teda Káči to jsou ale zprávy :grinning: No jestli ti odešla hlenovka, tak bacha na to, víš jak rychle jsem pak frčela já :grinning: Já ale naštěstí streptokoka neměla. Jinak věcí na sále moc opravdu nepotřebuješ, já tam měla sebou celou tašku, co jsem měla připravenou (kromě věcí pro mimi) a jediné, co jsem akutně potřebovala a jediné neměla byl ten toaleťák :grinning: A ten lůj je taky dobrej, mě rty vlhčil Míra vatou nasáklou vodou, ale i tak jsem je měla asi 2 dny naběhlý, jak byly suchý. Nechápu proč. Tak jestli budeš rodit, dej určo vědět, jsme zvědavý drbny :grinning:

Jáji - Tomík už se hezky směje a začíná ti být hodně podobnej.
17. bře 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Bucka : ona je v Kalifotŕnii a byla cca v 8 tt a ještě nebyla na kontrole...teprve se chystala a pak najednou začela krvácet a mít bolesti víš :frowning2:
Kača : neboj to bude v poho :slight_smile: jsme tu s tebou hmmm
17. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
aha hasev ... tak to je asi něco podobného co adel a já, že?
17. bře 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
jaji .. co to tam máte za náboje v tom rohu ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
bukca ty máš ale pozorovací schopnost :grinning:
17. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
no já jsem si taky všimla zásobičky v rohu, my máme něco podobnýho, ale pivní ... tchán totiž manžovi na piva chodil, když je měl ve spíži, tak je teď máme v našem obýváku ...
17. bře 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
delfi...no ono asi jak kde, když to jde dobře tak ti dovolí jíst, pokud ne tak kdyby hrozil císař tak nesmíš ani jíst ani pít
17. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
beat...cooo? to jsi jediná kdo tvrdí že je mi podobnej :slight_smile:))

bukco...jako ty flašky?? tsss to je minimum, zbytek je v baru a větší část chlastu na chodbě ve špajzu :slight_smile:))))))
17. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
jaji ... to Radek je sběratel a nechal si na to udělat speciální prosvícený bar ... no hnus, nenávidím alkohol (všechny flašky bych rozbila a pivo vypustila do kanálu :grinning: )
17. bře 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
tak vyspinkáno a hlásím, zatím se nic zásadního neděje...
ta naše herečka si vážně dělá co chce už v břiše :slight_smile:
bukca no hopem to právě jít nemůže...musí mi vykapat ta kapačka s antibiotikama, kvůli streptoušovi...chjo...

je mi fakt divný, že mi to mudr. nezdůraznila co mám dělat, nepoučila mě, no musím se jí poptat, měla jsem tam asi ještě dopolko zavolat, dokud tam byla, ted už tam možná trůní doktror :wink:
17. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
jáji:slight_smile: to je dobrá sbírka chlastu :slight_smile:
17. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
beat tak jelení lůj tam někde mám sbalenej :slight_smile:
17. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
kaci...jeleni luj se falkt hodi, ja mela desne vysuseny rty a kdyby to slo tak do sebe leju furt piti, jinak na sal fakt akorat rucnik, boty a kosili, ja mela erar a ja mela stigro v tom ze jsem mela na sale sprchu
17. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
jako feb kojí už nějak dlouho ne? po dvanáctej psala, že jde kojit, že se odmlčí a zatím nic...jsem nedočkavá na její info o streptokokovi, jestli jí stihli podat ty atb nebo jak...
17. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
kaciii jsme zpet, mela jem tu na navsteve tatku a pak kamaradku a byly jsme na prochazce, ted jem cvicila. Ad GBS to vubec neres, mne sice kapacku dali ale bylo to uplne na H, neb se musi dat aspon 2h pred tim nez rupne voda... no a jen co mi to vykapalo tak mi vodu hned pichli, takze se atb nemelo sanci do plodovky dpstat. Mudr mi rikal ze je to hysterie, proste jen pak mimcu naberou krev na zanetlivy parametry pred tim nez vas pustej z porodnice a tot vse. kdyby neco, daj mu penicilin (to samy co se dava do kapacky). takze to fakt neres, ja se toho bala zbytecne, kdyz budu gbs + pri pristim porodu, taky uz se nebudu stresoivat :slight_smile:

na sale jsem uzila pantofle, piti a jeleni luj, nic vic :slight_smile: v motole te navliknou do apartni halenky :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
jo jinak holky, kamoska co ma 2m prcka- presne jako jaja ;) tak dnes se mnou sla koupit tehu testy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: po 3 tydnech po porodu otiz odmenstruovala, takze evidentne cyklus pracuje no pred 10i dny na to vlitli bez niceho... to by byl teda masakr... :(
17. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
no to by mě švihlo :sweat_smile:
17. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
vid... hlavne telo jeste neni zregenerovany, deloha a tak... jeji mamka takhle otehotnela mesic po porodu a potratila potom
17. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
haha, to mne se stat nemuze .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
feb díky za info ohledně gbs...mě fakt ta moje mudra nic neřekla, asi zapomněla....
ty jo to je síla, kdyby ta kámoška byla těhu :confused:
17. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
feb já jsem právě četla, že se musí dát nelépe 4 hod před porodem, takže když rupne voda, tak honem do porodky aby to stihli dát... ale tak to se stejnak jede co nejdřív
spíš mi jde o to, když začne porod kontrakcema, kdy mám jako jet, aby mi to stihli dát...chtěla jsem být doma co to půjde :unamused:
17. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
mnam , uvarila jsem výbornou krémovou květákovou polívku
já si užívám teda, až budu kojit, bude po ptákách :wink:
17. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
kaci...to je zase provokace žeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
jáji :slight_smile: není, to bych ti nemohla udělat. koukám,že máš ráda podobná jídla jak já - včera tu zelnačku, dneska by ti sedla květákovka :slight_smile:
musím tě někdy pozvat na oběd, až nebudeme kojit :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
nooo tak to si ještě počkám :grinning: Ty jo ale dala bych si tu zelňačku, hmmm
17. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
no a ted piju maliník :slight_smile: to jsou kombinace fakt.
17. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
malinik mi nechutnal a jeste ho mam doma :grinning:
17. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.