• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jáji mám tam fotku...ale taky moc nevím, jak si tě najít ... jsem facebookář začátečník...
17. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
kačí mě řekli, že je to normální, že to má každá druhá..tak jsem to neřešila a ono fakt asi není proč se tím zabejvat.... kde že to vlastně budeš rodit??
17. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
kaci...když zadáš moje jméno a příjmení tak mě to najde a mám tam fotku, zkus to, já tě nenašla :((

sluni..kacka rodí v motole
17. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz
jaji díkes za odpo :wink:
17. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz
nemáš zač, co tu děláš tak pozdě??
17. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
čekám až se vzbudí mimi na papání :confused: a zrovna se jí nějak dobře spinká
17. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz
no já ho budu budit za 15min
17. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz
ho budíš jo???
17. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz
jo jo vždy před půlnocí a pak jdem všichni spát
17. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz
do 6h co? :wink: tak to my se budíme kolem druhý a čtvrtý...
17. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
noo jenze dneska se budil v 5, takže kojo a já nemohla pak usnout hned a vstaval v 7, to je na prd :unamused: kdyby to dal v kuse do těch 6 nebo 6:30 tak je to lepsi
17. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz
tak to je jasný, buď ráda aspoň že takhle... nechtěla bych vstávat každou hodinu..takhle papá malá přes den, pořád papá a papá :grinning:
17. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz
tak my jdem budit pupíka :grinning: tak brou nocku a hezké a dlouhééé spaní
17. bře 2009 ve 23:42  • Odpověz
pápááá
17. bře 2009 ve 23:43  • Odpověz
Dobré ráno,

tak dnešní noc pro mě hrůza, kojení ve 23:50 a usnul až v 0:30 a já až před 1 :((( no a v 5:15 kojo a už nespí, sice měl zavřený oči ale děsně v postýlce vysílal že já nemohla spát a manža taky ne, tak jsem ho vzala a jsem s nim v obýváku a jsem nasr... protože jsem spala 4 hodiny. Budu mu muset změnit režim, protože takhle to nepůjde :(( to se vůbec nevyspim, naucil se budit docela blbe
18. bře 2009 v 06:07  • Odpověz
autor
dobré ráno holky ...

kači, jsi ještě celá?

jinak dneska nějaká zvláštní teplota ... ch jo ... nikdy se mi tak nevyhoupla http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=64285
18. bře 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
téda bukco to je nášup, tak hlavně že se drží nahoře, uvidíš, jak to bude vypadat dál ... hlavně se pořádně šetři, žádný ptákoviny v podobě úklidu a tak, tady byl v noci děsnej rambajs a ráno na zemi ledovka pod sněhem, kurnik, kde je to jaro :angry:
18. bře 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
u nás svítí sluníčko a doufám, že to tak i zůstane

my jsme včera začali odkopávat barák a všude je bahno a hnus, takže nálada pod psa a navíc jako bonus se včera Radek ožral do němoty ....
18. bře 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
bukco - zas nějaká oslava nebo světabol?
18. bře 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
bukca, ta teplota je super :slight_smile: držím palečky aby se udržela :slight_smile:
jaji už to s Tomíkem asi zalomila :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
né, ale taxi se jim porouchal a už to nemá smysl opravovat, protože oprava by byla dražší než hodnota toho auta .. mají najeto už 450tis. tak zapíjeli skůru, ale což o to, ale měli jsme nějakou domluvu a opět, opět to nedodržel a zase mě zklamal ...
18. bře 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
bukco - to je pak těžký ...
18. bře 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
a navíc, jak jsme přijeli domů, tak si otevřel 1l Jim Bim a vypil z toho půlku, tak si dokážete představit, jak vypadal ... je mi z toho do breku
18. bře 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
cau holky, takze hromadny presun na facebook? :slight_smile:)))

bukco jejda, ja to taky tak nesnasim kdyz se honza opije... ze uz to teda dlouho neudelal, ale stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím se celá, nic zvláštního se neděje
snídám kefírové mléko
dneska je tady krásně, sluníčko a modrá obloha, tak jak sem zasvítilo, tak se objevil všude prach...tak se chystám popadnout lux a pak to tady ještě vytřít, uvidím, jak to zvládnu. zrovna dneska bych rodila nerada, večer máme mít návštěvu, na tu se těšim, martin bude vařit panenky na cideru, s hruškama a smet.omačkou, tak to si nechci nechat ujít

jáji...koukám, že jsis mě v noci na facebooku našla, šikovná holka. koukám, že tomík tě zase nenechal vyspat :unamused:

bukco...těm tvým tepltotkám fakt nerozumím... včera byl nějakej divnej večer ne? tobě se doma opil přítel, beat taky...nějaký skvrny na slunci či co...ach ti chlapíci
18. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
jaji a nemohla bys chodit pat v 10? ze by ses jeste pred tou pulnoci trochu vyspala? :(
nam danecek vcera usnul v neuveritelnych 21,30 haha, to proto, ze jsem ho od 18i h proste nenechala usnout a budila ho.to je asi jedina cesta jak predelat rezim aby nebyl vzhuru od 21-23h :grinning: je to i lepsi ze nespim s nim kdovidokdy, pul devata je ok, ani 8h mi neva, aspon pak nec stihnu pres den :slight_smile:

kaci, kdyz je tak hezky jdi radsi na zdravotni prochazku nez doma smejdit po podlaze :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
feb... podlaha je taky třeba, myslím, že do porodu už jí neudělám, i jestli to zvládnu dneska, tak to bude bonus se kterým jsem nepočítala :slight_smile:
ale je mi dneska docela fajn, tak to opatrně zkusím

daneček fakt spinká pěkně! vstávat v 8, půl 9 je pohodička...
18. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
podlahu by mohl udelat pritel az budes v porodnici ne ;)
jojo, danecek spinka bajecne, fakt si nemuzu stezovat. vcera tu byla kamaradka ta to ma jeste horsi nez jaja, ty aspon prcek spi uz skoro furt 6h v kuse, o tom se kamosce muze jen zdat, jsou doma uz uplne vyrizeny, mladej jim prorve skoro celou noc
18. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojte holký...
taky hlásim jak se spinkalo, malá šla chrnět po půl osmý a probudila se až ve 4h, vstávaly jsme v 8h..takže dneska krásná noc :dizzy_face:
18. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
feb...on je zlatej, udělá a obstará téměř cokoliv, takže by vyluxoval o tom žádná, ale to vytření radši udělám sama :slight_smile: to už po něm nemůžu chtít (vytřít a vyžehlit, to jsou jediný dvě práce, který po něm fakt nechci)
18. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.