• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
joooooooooooo, až budu mít po šestinedělí, prosím prosím, já vás chci taky viděěět
18. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
no já sem pro, jen bude možná problém domluvit místo cooo
18. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky holky, opět jsem ponořená do inventury...to snad nemá konce fůůůůj....a dneska jsem musela i vyjímečně sáhnout po tabletce, neb hlava mě zase nějak bolí...Jinak snad vše ok...do konce března toho asi budu mít ještě hodně a nebudu si s vámi moct tak povídat :frowning2: ale sleduju Vás , nemyslete si :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
já jsem pro sraz prakticky kdokoliv :wink: jen aby nám tam ale kacka neporodila :sweat_smile: hele holky vy si zahráváte - po kaci šestinedělí budu tak v 30-32tt - to už bude mega břuch, abych se někam vůbec dovalila :grinning:
18. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
holky .. já po jedné hodině valím domů .. není mi fakt dobře .. ch jo
18. bře 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
bukca: no jo ty virozy řádí, já jsem taky nastydlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty to ale koukej pořádně vyležet!
18. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
bukco...tak se hlavně vylež
18. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
no tak vzhledem k tomu, ze to nemusi byt vecer ale pres den, tak bych navrhovala nakou prochazku, co treba petrin? ten je tak uprostred phy :slight_smile: nahoru bysme vyjeli lanovkou ;) neb by to byl celkm zahul vytlacit kocarek nahoru ale jak chcete mne by to nevadilo ;)
akorat kdyz to bude pres den tak nebudou moct holky bez kocarku :(
18. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
no tak na petrin leda az budu mit sportak, pac s kocarem pres celou Prahu eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
no jo delfi!!! takze lehka prochazka :slight_smile: neboj, 30-32 je jeste v pohode :slight_smile: budes jeste pracovat tou dobou?
18. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
jaji to bude ale tezky... ja, beat i kaca jsme na zapade phy, ty jedina jsi sejdrem :( i proto jsem nenavrhovala ladronku, hvezdu, sarku... ale neco vic ve stredu phy. kam bys na prochazku dorazila?
18. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
a jakej je rozdil v jizde mhd s korbou nebo se sportakem? :confused:
18. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
sportak unesu sama :slight_smile:))
18. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
feb: no končím na konci dubna, ale v práci se asi budu pohybovat i potom. ohledně času - pokud to bude v květnu pak přes den budu moct jinak asi nee
18. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
to tak vychazi na kveten ne? :slight_smile:
jaji copak v mhd nejsou zadny lidi? :slight_smile: navic existujou vytahy bezbarierovy busy a tramvaje ;)
18. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
ty jo květen, to bude krásně...na petříně nebo jinde s kočárkama, dekou, piknik...uplně to vidim :slight_smile:
ladronka je taky fajn-hlavně je dobrý, že je tam ta restauračka, tudíž zázemí - wc apod. :slight_smile:

delfi a ty budeš ještě v pohodě, nebooj :slight_smile:
18. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
feb: já zase jaji chápu, jsně že jsou lidi a když je nutnost, tak se přepravíš, ale je to spíš o pohodlí
18. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
no tak pokud jde o pohodlí, tak ladronka, hvězda, šárka, stromovka...je ideální. všude se dá dojet autem a co je hlavní i zaparkovat!!!
kamkoliv jinam budeme muset mhd jet všechny...
18. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
kaca: jojo taky pravda, já už budu přestěhovaná mimo prahu takže vlastně autem taky budu muset jet....ale jak říkám, je mi to vcelku jedno, bo s břichem se cetuje furt líp než s mimčem že :sunglasses:
18. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
no delfi a jak to vypadá se stěhováním? už se to blíží?
18. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
kaca: je to poroooood :grinning: ne ten bude asi příjemnější :grinning: no už malujeme, ale od 1.4. jedeme na ten 5ti denní předporodní kurz a víkend předtím na křtiny neteřinky, takže to nejdřív stihnem po tom kurzu. ale to si myslím, že už je jako fakt reálný. si to ale nedovedu představit
18. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
ja bych taky byla pro ladronku, neb je tam ta restaurace... nebo hvezda. v sarce nic neni, az na ten mekac na zacatku. jenze myslim ze jaja nas s ladronkou posle do haje :sunglasses:
18. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
delfi a máš někde nějaký fotky domečku?

feb...no uvidíme, jak se bude jáje chtít...
18. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
feb: hele a kde je ladronka - teda tuším že někde nad motolem směrem k hradčanský :sweat_smile: ? já se jáje nedivím, že by nás poslala do háje, bo z kačerova se táhnout s kočárem na ladronku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kaca: nějaký fotky mám na modrý střeše, ale nejsou moc aktuální, resp. ono těžko fotit vnitřek....ale na doma mám stažený aktuální fotky s vymalovanou kuchyní tak je hodim do alba :wink:
18. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
jj hod delfi, jsem zvědavá :slight_smile:
no s kočárem na ladronku je mhdéčkem od jáji naprd, jen jsme uvažovali to pohodlí - jako jet tam autem. parkovat se tam dá...
18. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
kaca: no jo ale jaja auto nemá, resp. neřídí pokud si dobře pamatuju :pensive: škoda...hele ono to má ještě čas za těch 6 týdnů bude ještě nápadů
18. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
delfi....jája přece auto má i řidičák!!! úspěšně ho dodělala, si nepamatuješ???
jasný že to počká, nemusíme domlouvat přesný místo už dneska, buhví jak to bude... :wink:
18. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
kaca: no joooooo ta těhu demence je fakt děs :sweat_smile: a jaja má i auto? jako vím že maj s tomem, jen jde o to zda jí ho tom i půjčuje :grinning:
18. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
jooo tak to nevím :unamused: ale fakt, času dost na domlouvání srazíku
18. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
tak jsem uspesne docvicila... :slight_smile: trva mi o 50min jsem zjistila, danecek sice zacal knourat pri strecinku, ale jeste zabral :grinning: nevim ze vzdycky pri protahovani musim delat pšššš, pšššš... :grinning:
18. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.