• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
jaji, takže žádná sláva .. to sis teda užila
19. bře 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
feb: pohádka!!!! ti norm. zááávidím :wink: teď aby mu to vydrželo
jaji: to sis teda užila - musíš spát ve stoje ne? hlavně že teplotka mu klesla - co tom jak ten to zvládá?
19. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
jaji sice noc des tak ale aspon ze teplota sla dolu, to je hlavni :dizzy_face:
19. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
delfi to si nedelam iluze, vim ze to byla dnes vyjimka, ale tak myslim ze je to na dobry ceste. predstava jak jedem v lete s kamaradama nekam a misto vecerni siesty na zahrade nam do 23h na kline bude strasit prcek, to teda ne ;) se musi naucit chodit spat rozumne zkratka... :dizzy_face:

pecu strudl a prcam zehlit dokud spi
19. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
delfi..jako velkej??
feb..jo jo klesla ale uz jde zas nahoru :frowning2:

ted spinka
19. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
prcháááááám :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky,

Jáji, chudák Tomík :frowning2: ale doufejme, že mu bude líp a líp. My teda zatím nemocný nejsme, ale noc byla taky krutá. Sofi usnula v 19:30, pak další kojo ve 22:30, usnula hned, ale kňourala ze spaní, bolelo ji bříško, vzbudila se o půlnoci a až do rána do 8 jsme spali jen tak po 5 minutách, když ji zrovna nebolelo bříško, takže 5 min spánku a půl hodinové uspávání a utešování. A pořád dokola - no hrůůůůza. Od 6 pomáhal Míra, nosili jsme houpali, krmili a nic nezabíralo. Po 8 usnula, tak jsem si s ní dala ještě asi hodinu a půl spánku. Teď usnula podruhé, dala jsem ji vyjímečně Sab simplex, tak uvidíme, zda pomůže.

Feb - Danečkovo spaní ti tiše závidíme :grinning:

Delfi - moc hezkej bude baráček. Na zařizování máš dost podobnej vkus jako já.

Káči - co kontrola, jsi ještě celá? No kdyby ne, tak doufám, že dorazí sms! :sunglasses:
19. bře 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
beat...ty jo ty sis teda uzivala koukam, to jsi taky chodici mrtvola nee??
19. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tu, zpět z kontroly a ještě jsme stihli nakoupit. už jsme měli lednici úplně vybrakovanou, ted už je zase pěkně plná. mnam, právě jsem slupla čerstvou kaiserku s lučinou :slight_smile:

jáji jsem ráda, že je na tom tomík líp. snad to bylo jen jednodenní, chudáček malinkej. hele co to znamená to "po odečtu?"

feb...ty jo koukám, že tvoje noc byla největší pohodinda :slight_smile: a ten překlep....noooo kdoví co jste dělali s honzou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, že daneček radši spinkal :grinning:

beat...ještě jsem celá, nebooj, smska to kdyžtak jistí :slight_smile:, monitor dnes v pohodě, v pondělí mám další poradnu, pokud neporodím. jinak teda tvoje noci taky stojí za to co? holčička bude asi sovička :slight_smile:

delfi...moc pěknej domeček, shoduju se s tebou a beat, mám podobný vkus, takovej by se mi taky líbil. ty jo, jak je to vlastně daleko od Prahy a směrem na Brno myslim, vid?

bukco...tak aspon ze ti je líp, je možná fakt, že se to bylo nervama z přítele....

jinak večeře s kamarádama u nás včera dopadla suprově, jídlo se povedlo, martin se blejsknul. fakt to bylo výborný. akorát jsem ještě večer dojedla zbytek br.kaše, kterej zbyl, po desátý večer a bylo mi v noci nějak těžko. tím jsem si já blbka celkovej dojem zkazila. ale za to nemůže kuchař, ale já.
19. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
kaci..no lip uz neni, uz zase pálí :frowning2: jinak když měříš v zadečku tak odečítáš 0,5 stupně víš??

furt spí, chudák muj malej
19. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
jo aha, to jsem nevěděla...
ježiš to je brouček,snad mu bude brzy líp... držte se oba!
19. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
kaci to je dobre ze si tak pekne uzivas posledni dny s briskem :slight_smile: ty jo, uz 39tt :dizzy_face:

holky reknu vam, ty noci vam nezavidim, vubec neco takovyho neznam, jedinou noc kdy danecek nespal byla silvestrovska noc v porodnici, jinak vzdycky nasosat a hned je koženka. A co se prdu tyka, myslim ze na tom nemaly dil ma moje strava ze je bez problemu, tak aspon moje odpirani k necemu je...

kdyz tu byla kamaradka, tak jsem se nestacila divit c konzumuje a pak se divi ze nespi, neb malej se porad krouti. POjedla taky pistacie, kuskus se zeleninou a hermadurem (ptala jsem se jestli ho ji, jestli ji ho tam muzu dat a s nadsenim souhlasila ze jasne ze ji).. no ja nevim, zvlast kdyz ma malej tak obrovsky problemy s tema prdama... jako treba to tim neni, ale zkusit by se to asi melo

vim ze jaji treba ji vsechno a problemy nemaj, takze je to individualni. Ja se taky vsem potencionalne nadymavejm potravinam nevyhejbam, ale mit dite problemama tak si teda sahnu do svedomi :rolling_eyes:
19. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
jaji ja taky myslim ze na nej dolehla ta zmena pocasi, danik je taky nezvykle vyrizenej dneska
19. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
o počasí mi ani nemluvte...a to bylo včera tááák krásně
19. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
no jako kdyby malej trpěl na prdíky tak si sakra dávám bacha na jídlo, ale tím že jsem jednou zkusila čerstvej chleba páč nic jiného tu nebylo a malej byl v pohodě, tak si občas něco dám...

feb...bud rada ze ti tak spinka, ja byla rada ze jsem spala tech 6 hodin, to mi i staci, dneska to byl des kvuli te teplote, jinak to jde, uklidnuje me ze vestina mimin vstava v 6 :slight_smile:))
19. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
ted si pisu s kamoskou co ma 2t mimi, ty spí 20-24, pak do pul 4 a pak do pul8, nadhera
19. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
feb...noo takhle spal malej od kamosky taky a v mesici se to zmenilo a v noci koji po 3 hodkach a to ji spal 8 hodin v kuse
19. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
a nebyl o spurt? kamaradka ma pulrocniho synka a nedavno se ji budil v noci a 2h ze byl hladovej :grinning: a zas to preslo
19. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
já chci taky spáče .-)

holky nemáte některá nějakej recept s mozarellou, třeba nějaký těstoviny zapečený či co...
včera mi prošla, mám tady celkem dvě a nechci je vyhodit ani jíst "za syrova", tak uvažuju, jak je zpracovat za tepla...
spoléhám na vás :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
nene, uz se ji takhle budi cca 3 týdny

mozarellu nemusim, neporadim :grinning:
19. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
kac ja bych zaimprovizovala... testoviny, bazalka, rajcata, mozzarela a sup zapect ;) a nebo kldne i jako studenej salat, lupla bych do toho jeste trochu bilyho jogurtu nebo zakys. smetany. Jeste by se do toho dal soupnout tunak, to mam moc rada :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
kaci - mozarellu na pizzu, jinak nevím ...
holky mám dotaz, od kdy se má dítko dávat do chodítka, já myslela, že až se samo postaví třeba v postýlce a má za sebou pár kroků, ale jedni známí už tam kluka rvou v 9 měsících a to se ještě sám ani nezvedne, samo že neví, co s nohama, tak se odráží špičkama, no já nevím, moc se mi to nezdá s ohledem na páteř a taky na učení se správnému chození ...
19. bře 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
lufe...ja nevim, rika se ze choditko nici pater, manza mi ho zakazal koupit
19. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
presne tak, hopsadla a choditka nejsou vubec vhodny
19. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
no to jsem taky četla, ale mě spíš udivilo to, že ho tam tak brzo dávají, no aspoň mám potrvzenej svůj názor ...
19. bře 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky všem....zase jsem v jednom kole uf :frowning2: včera jsem tu byla dlouho a dělala samé rozbory a tabulky pro šefa, neb ta inventura nesedí odost :angry: ...no a pak jsem z toho měla tak těžkou hlavu, že jsem měla hrozný noční můry, no děs brrr...to byla hnusná noc :unamused: ....ted je šef ve skladu a dělají novou fyzickou inventuru a tak jsem zvědavá co z toho vyleze...musím to ještě dnes zpracovat a zatím mi nic neposlali....je to děs,už aby to bylo za mnou holky...
Ahoj Lufe : co bříško roste ?
19. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak teď jsem zas uspávala. Malá je očividně přetažená, ale spát jí moc nejde. Tak jsem ji zkusila dát do houpačky a usnula. Na dlouho to asi nebude, ale aspoň něco udělám. Teď jsem se lekla, protože slyšim ránu z houpačky, tak tam letim a spadl z ní kolotoč, jak se to houpalo, byl tam asi nějak na divoko. úplně ve mě hrklo, že spadlo dítko...brr

jinak s tou stravou teda nevim co jíst. Na nic moc nemám ani chuť, tak taky improvizuju. Včera jsem ale zrovna ani moc nejedla. Neobědvala jsem, odpoledne jsem měla návštěvu, tak jsem si s nima dala čaj a sušenky a večer jsem udělala zeleninovou polévku... tak jestli z toho? Normálně brambory, mrkev, celer, cibulka (že by?), pórek. Snědla jsem ji 1 talíř a to bylo vše, tak nevim. Ale že by malá měla z kousku cibulky takovej problém?

Káči, tak monitor zatím ok? To jsme teda zvědavý, kdy a jak to přijde :wink: A jestli bude mít Sofi kámošku nebo dalšího nápadníka :wink:

Jo a taky se chci holky zeptat na názor - učim malou asi pěknej nešvar, ale kyž ono to zabírá.... Když se tak kroutí, nebo nechce moc spát, tak si k ní lehnu, přitisknu k sobě a dám jí najíst, ale když třeba před půl hodinou jedla, tak ani nemá hlad, ale zdá se mi, že ji to prostě uklidňuje - ona si podle mě, jen tak "dudá". Já vím, že je to blbý, ale uklidní ji to a usne.
19. bře 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
beat a co dudlik?
k ty polivce- cibulka a porek by tam asi rozhodne nemely co delat, ja bych vynechala i celer neb je extremne silnej alergen.je to veda no, ja zkusila spenat na cibulce a pak danecek celej den blil po kojeni :(
19. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
deti maj potrebu sani a to neznamena ze maj hlad... danecek chce nekdy dudat, chvili si zacumla a pak ho vyplivne ale bezvadne to na uklidneni funguje
19. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
no když u nás dudlík nedopadl...zkoušela jsem 2 druhy a několikrát a pořád nic. Máčela jsem ho v mlíku, tak to akorát ocucala a pryč s ním...nefunguje to, ale zkouším.
19. bře 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.