• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb...tak přesně takhle to asi udělám ...těstoviny, rajčata, bazalka, možná kousek brokolice , mozarella a šup do trouby :slight_smile:. salát to bych věděla hned, ale radši bych jí tepelně upravila, když je trošku prošlá, víš...

jiank mám zase dilema ohledně toho jména pro holčičku....chjo...dneska byl martin na nějaký ko u mudry a sestřička se ptala, jestli jako už miminko a tak se o tom bavili a říkala, že by dala jen jedno jméno holčičce.
to je přesně to, o čem nejsme rozhodlý a nemáme v tom jasno...bud amelie emma nebo jen emma . jen amelie asi ne, protože už ted mluvíme na bříško jako na emíka...
jak se dá říka emme...emmo, emy, emíku, amily, eminko. emičko-to se mi moc nelíbí, emčo...taky se mi nelíbí
19. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
souhlas, Tomik taky chce jen dudlat, takze frknu dudlik a je to, ja to zkousim malickem do pusy, pokud taha ma hlad, pokud ne, chce jen cumlat

jinak má 38 po odectu, chjoooooooooooo
19. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
hasev - ta vaše inventura teda nebere konce :angry: jinak bříško roste, střídmě, uvidíme kolik navážím v pondělí, do kontroly příští týden v pátek bych chtěla být na 60kg
19. bře 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
beat..malá je pěkná čertice koukám :slight_smile:

ten tomík malej...chjo. já bych se bála...
19. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
teda holky to jsou tady horory! jaji jo myslela jsem velkýho toma - jak to zvládá, když malej celou noc nespí..
beat: a zkusila si s ní cvičit nebo masírovat bříško ať se vyprdká? nebo třeba schoulit do klubíčka v týhle poloze mimča taky dobře prdkaj....
kaca: tsssss emmu jsem měla mít já - kdyby to byla holčička. ale jinak se mi líbí víc než amálka, tohle jména má teď strašně moc holčiček. takže pokud dát jedno tak bych dala emmu. Amelie emma je pěkný, ale většinou dítěti říkáš prvním jménem a ne druhým tak by hrozilo, že jí všichni budou říkat amálko a ne emmy(i)
jinak holky děkuju za pochvalu baráčku :wink: ad vzdálenost do prahy - do centra je to cca 50km (z toho 30 po dálnici+magistrále) takže snad pohoda.
19. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
beat...jakej si zkousela dudlik??
19. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
delfi,..no dneska se moc nevyspal, ale bere to tak ze proste to tak je nooo

kaci...me se vic libi Emma
19. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
delfi...díky za názor :slight_smile:
my jsme tu amálku chtěli hlavně proto,že se nám moc nelíbí "emičko", tak abysme mohli říkat nějak zdrobněle. jinak vede emma, jak říkám, už ted na ní mluvíme jako na emmy...
je to fakt těžký rozhodnutí
ani nevím, jestli se mi ještě ta amálka líbí...

50 km to docela jde, uvidíš jak tě bude bavit dojíždění do práce - i když ty si můžeš otevřít praxi v podstatě kdekoliv, takže to máš dobrý. ta magistrála je nevyzpytatelná, někdy jí projedeš jak nic, někdy stojíš od chodova v koloně, ale to se ti může stát kdekoliv.
19. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
jooooo beat zkus komunistickou kytičku!!! já už jí mám koupenou na radu jájinky a sbalenou v tašce do porodky :wink:
19. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
jáji...mě se taky líbí víc Emma :wink: díky
19. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
emmy tak bych jí taky říkala :wink:
19. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak Tom už zase usíná, budím ho jen na jídlo a do 30min je zase tuhej, asi je mu fakt blbě :frowning2:
19. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
no jo, ta teplotka je nepříjemná a je z ní určitě unavenej... to je trápení
19. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
no hlavně pak nebude spát vůbec v noci, chjooo to bude zase něco :frowning2:
19. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
jáji tak spi ted taky, dokud spí. snaž se taky naspat
19. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
kdyz me se nechce, no nejak to zvladnem snad, ze zacatku noci snad spat bude a pak se uvidi no
19. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
kaca: no a co jí říkat emísku? to se mi zdá roztomilý a je to zdrobnělý, emmy je jako norm. oslovení a emísku jako zdrobnělý :wink: to víš mám to všechno vyšpěkulovaný bo to je moje jméno pro holčičku na 100%
jaji: to a pomáhá když přijde z práce? chudáček malej se snaží dospat tu noc, akorát že možná zas nebude v noci spát, i když uvidíš, když je člověk nemocnej tak i dospělák spí celej den a pak i celou noc...
19. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Lufe : no je to záhul..teď mi dorazil nový soupis, co napočítali v eskladu dneska a tam mám zase co dělat :frowning2: chjooo....
Kača mě se líbí víc EMMA :slight_smile:
19. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
hasev: to věřím, já zase dneska smolím svou přihláš v adv. zkouškám se seznamem všech případů co jsem dělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že za ty 3 roky jsem toho měla požehnaně
19. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
delfi...jj, emísek mě taky napadl, když jsme to jméno vymýšleli, to je moc hezký :slight_smile: uplně jsem na to ale zapomněla, díky za připomenutí :wink:
19. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
kaca: :wink:
19. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
delfi...jo jo tom pomaha, ted jsem s malym spala, radsi....po paralenu mu teplota zas klesla, ale zitra jdem k mudre
19. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
jaji: no aspoň ses trochu vyspala. lepší jít k mudře než se stresovat :wink:
19. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
to urcite a hlavne bude vikend
19. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
taky jsme pro emmu :slight_smile: amalka je dobrypro malou holcicku ale pak pro zenskou v letech... ;) emma je super.
jaji volalas mudre co na to rika? chudinka malej musi byt z toho vycerpanej vid, tak snad to brzo prejde, v tomhle stridajici se pocasi se neni cemu divit...
19. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
feb...volala jsem jí včera, zítra tam jdeme :frowning2: no a teď mi nechtěl jíst, jedl v 17:30 a po koupání hroznej řev u prsa, nechtěl vůbec a úplně hysterčil :(( sosnul tak 6x a vytuhl, asi nemá hlad nebo nevim
19. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
dobré ránko holky ...

včera mi oznámila další kamárádka, že je těhu .. já se z toho po.eru ... za chvilku budu opravdu chybět jenom já :frowning2:
20. bře 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno...

nevíte v kolik jde Jája s Tomáškem k tý dr?
20. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Bukco neboj brzy k ním určo budeš taky patřit.
20. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
sluni...tak za hodku, pak dam vedet :wink:
20. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.