• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
jaji ... držím pěstičky
20. bře 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
jáji ...áha a jak malej spinkal?? a už něco aspoň zbaštil???
20. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
sluni..vzbudil se až ve 4:30 a pak v 7:20, ale to uz hodku strasil...jinak papa jak o zivot, jupiiii

a zatim bez teploty ale radsi at na nej jukne kdyz je ten vikend
20. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
jáji...jůů,tak alespoň že tak... taky jsme takhle byli vzhůru :wink:
20. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
ted je unavenej a kdyz sem si s nim chtela jit lehnout tak zacal rvat jako kdyz ho vrazdim, tak sem ho vztekle dala do lehátka a on tam zívá jak pitomej, hmm tak já teda nevím, možná se s ním vypravím k mudře už teď , snad tam nebude tak plno
20. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
jaji tak snad uz to bude ok, drzim palce!

u nas zaznamenany 2. nocni uspech ;) usnul v 8,30 jako vcera, pak kojo 4.30 a v 9 se probudil, za chvili jdem kojit, no tak nad to bude takhle fungovat :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
feb .... super
20. bře 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se 2v1. noc celkem ok až na 3 vstávání na wc a na buzení se "jen" při každém otáčení :wink:
jáji...to je dobře, že je tomíkovi líp
feb...zlatý dítko :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
kaci jooo, s probouzenim se pri otaceni to si zive pamatuju a porad to behani na malou :grinning: za chvili se budes budit "jen" pri kazdem zaknourani ;)
20. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
to jsi mě uklidnila feb :slight_smile:

leží mi v hlavě včerejší zážitek...byla jsem čůrat a najednou mám pocit, že jako už nečůrám, ale přitom ze mě něco ještě asi tak 2 sekundy teče. než jsem stačila jako zareagovat a zkusit to svěračem zastavit, tak se to zastavilo samo...si asi umíte představit co se mi honí hlavou...jesti to náhodou nebylo trochu plodovky...od tý doby jako nic, ale stejnak mě to šoklo. kdyby to byla plodovka, tak by asi ještě něco vytékalo dál ne? kolik jí tak jako je?

jinak holky, ode dneška můžu rodit jako úplně kliĎánko, donosila jsem beránka :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Hoj ženy :slight_smile: zdravím Vás...tak jsem ted poslal šefikovi konečnou verzi inventury a děj se vůle boží :frowning2: No jinak jsem měla zase blbé sny o zubaři fůůůj ....No a ted si dám snídaňku a dočtu Vás :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Jáji, držíme palce u Mudra a hlavně, ať už je z toho prďolka venku.

Káči - plodovka teče asi tak různě - ona jí totiž v cestě může stát hlavička, proto to teče třeba jen čůrkem a s přestávkama. Ale na druhou stranu máš pravdu, že by to asi teklo ještě někdy a ne jen jednou.
20. bře 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
kaci neboj, plodovaka odteka po kouskach co cvilku kdyz uz, spis z tebe odteklo rochu vic vodnatyho vytoku, ja to taky mela, zvlast po ranu, kdyz se to tam pres noc "drzelo". ale nekdy i pres den, pamatujes na ty nase historky s jajou v obchodaku, jak jsme najednou mely pocit ze nam odteka plodovka ;)
20. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
holky dík :slight_smile:
vaše historky si pamatuju :slight_smile:
hele feb ty jsi měla do motola sbalené dvě tašky - jako jednu na sál a druhou na pokoj?
a v tý na sál teda: boty, ručník, jelení luj, něco k pití

na pokoj: zbytek - noční košili, poporodní kahlotky, podprdu...atd.
20. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
kačí..mohlo se stát že mimi spadlo trochu dolu,tak se TI to tam povolilo :wink: teda už to je otázka třeba i sekund a můžeš jet,co? to není možný jak to letí :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
No to je fakt. Ještě nedávno jsme se každý den ptaly Jáji, jestli UŽ, pak ji předběhla Feb, ta to prolomila a od tý doby se tu rodí nonstop :wink: I když Tomíkovi se od maminky teda fest nechtělo.
20. bře 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holkyyyy musím se pochlubit - dnes jsem KONEČNĚ (poslední den termínu :sweat_smile: ) podala přihlášku na advokátní zkoušky - huráááá - včera jsem top v práci psala až do 8 :angry:
kaca: no jo te´d už to jsou minuty a hodiny kdy můžeš porodit - to je fičák a pak jsem na řadě já :fearful:
hasev: neboj to bude v pohodě :wink: ještě máte čas ne?
20. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak holkyyyy kdepak jste? já tu jednou za čas sem a vy nikde :angry:
20. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
jo kaci jeste jsem s sebou mela mp3 prehravac, overbally ( pto pripad ze bych byla hodiny a hodiny na hekarne) obal na brejle, cocky (nevedela jsem v cem rodit ;), hroznovej cukr, prukazku+ vyplneny papiry co jsme dostala v poradne, nabijecku na mobil pro pripad hekarny, mobil, krem na ruce (jak mam ekzem tak je mam co chvili presuseny a je to desne neprijemny. To je myslim vsechno :slight_smile:

honza mel svacu, piti, fotak

to je myslim vsechno :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
delfi super a kdyty zk budes mit? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
feb: nooo až v červnu :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
feb ty jo na ty brýle jsem se chtěla zeptat. rodila si teda v nich?
já prostě poslepu rodit nechci...jak jsi to řešila
pouzdro jdu hned přihodit do tašky a krém na ruce taky
20. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
jo, kaci nakonec v brejlich. jde o o, ze kdyby nahodou neco, cisar nebo revize, cocky musej z oka ven, aby anesteziolog mohl sledovat zornice, bryle po domluve eventuelne na konci cisare nasazujou, aby se maminka mohla na mimi podivat :slight_smile:
puvodne jsem chtela rodit v cockach, ale mela jem strachze pri tlaceni, kdyz sevru poradne oci, ze bych ji mohla vymrknout nebo tak neco...
20. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
jinak holky od 14-16 jse si zase uzila "sve" dve hodinky, cviceni a pak sprcha, umyt vlasy a tak... parada, to me vzdycky tak zvedne sebevedomi :´)
ted pecu kolac, za pul hodky je tu tchyne jak na koni, to se tu zas prozene vichrice ;)
20. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
holky, co ta Jája??? nevíte, nepsala vám??? :confused:
20. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
jé tak to jsem ráda, že můžu v brýlých a nemusím naslepo, chci prostě vidět výrazy obličejů a tak....no však kdo nosí brýle, tak rozumí :wink: jinak feb to ja fakt super, že stíháš takhle cvičit, to věřim, že jsi pak jinej člověk
20. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
o jáje nevím :unamused: není ani na icq, snad jsou v pohodě...
20. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
Kačí..písla jsem ji sms, tak snad se ozve...

dáš mi na Tebe a Jáju taky icq...? :dizzy_face:
20. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
sluni IP
snad se na mě jája nebude zlobit :dizzy_face:
20. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
kdyby něco tak nic :wink:
20. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.