• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jo Majdu pouští dneska, prý musela hnát přes ředitele Motola aby tam mohla mít Danečka u sebe, že prej chtěli aby jí ho Hozna vozil na kojení
13. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky,
tak to si tam feb dlouho nepoleží.je dobře, že tam mohla být s malým.
tak ted ještě aby tomík začal pěkně papat a bude hej :wink:
13. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Adel: tak to je mrzutý :angry: , s těmi tvými cykly...
Lufe: kdyby něco našla, moc by mi to pomohlo :wink:
Feb: doufám, že se tu brzy ukážeš a poreferuješ, ale je dobře, že to všechno tak nekomplikovaně proběhlo.
Jaji: to je teda žroutík (asi se zalekl příkrmů, tak začal efektivně baštit) :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
betty...taky mě to napadlo, že se lekl :slight_smile:))

dneska je zatim protivnej, nemuze usnout tak breci, teda ted ho uhoupavam v lehatku

dneska jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá jak dopadne, doufám že nebudu muset dávat pleny
13. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky, stále 2 v 1.

Ty jo, to už se chodí hned na kyčle jo? Já myslela až tak ve 3 měsících... a já ještě nemám ani svou doktorku, kam budeme chodit...to jsem teda zvědavá.
13. únor 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
beat...no jo první kontrola je v měsíci cca a pak jsou další :grinning: no a Tomovi je v neděli měsíc
13. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Jaji: hrozně to letí!!! Zkoušíš ten šátek? Být tebou ho totiž zkusím, by to mohlo Tomovi dopřát ten pocit stísněného bezpečí, na který byl zvyklý devět měsíců :wink: (- ty jo, já píšu, ale to je tím, že mám teď rozepsanou seminárku, kde se musim jakože odborně vyjadřovat :angry: )
Beat: tipuju, že porodíš přesně za týden :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
Hezké ránko, neměla jsem ted PC, byl na přeinstalaci...Jak se všichni máte ? Já byla včera na KO a jsem v pořádku a o něco starší jsme dnes 14+1...No a jinak jsem unavená, ještě že je pátek...
Feb:držím palce, at jsi brzo ok a doma...
13. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
vy jste se najednou rozkecaly ...

to je super, že feb dneska pouští ...
13. únor 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
Feb už je doma :slight_smile: přihlásí se odpolko :slight_smile:) jdou na kyčle v 13 stejně jako my :grinning:
13. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
tak to je dobře, že už je doma ...
13. únor 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Feb vítej doma :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
tak já si jdu konečně vyčistit zuby :slight_smile:) dítě chrní to je supeeeeer :grinning:
13. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
jů, tak to bylo rychlý....to je dobře že je feb doma.
jinak holky, já jsem dneska ofiko poslední den v práci, teda ještě bych měla v pondělí, ale už budu doma.
takže popíjím skleničku šampána s jahodama :slight_smile:, ale moc se jako neloučíme, přeci jen budu s prací v kontaktu.
popíjíme spíš na moje narozky než na rozlučku, ale i tak je to hrozně dojemný. dostala jsem krááásnou kytici, fakt pecka :wink: bude se mi po kolegách stýskat...
13. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj hokky hlasim se doma!
to zase bylo... :(
tady je videt ze nikdy neni nic jenom ruzovy, porod ok a pak s takovym odtrupem zase komplikace. neni to ani o zanedbani pece, proste se to nekdy stane u nejakeho maleho procenta... :( jsem proste gynekologicky smolar. moje 3. celkova narkoza a 3. kvuli gynekologickymu onemocneni...
13. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
feb ... ale zvládáš to skvěle :wink:
13. únor 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
a kdyz mi rekli ze mi tam flekinka nenechaj, ze musi domu a tatinek at mi ho vozi v noci na kojeni (takova absurdita!!!) tak jsem se zhroutila definitivne. no nakonec kdyz ma clovek komu zavolat- te prave osobe, najednou jde vsechno. Honza ma tel. na reditele motola od jednoho znameho, rekl jaky je problem, reditel zavolal primarovi a najednou to slo... a zadny vyhlasky nemocnice nevadily :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byslte mely videt, jak pak protivna vrchni sestra a protivna doktorka obratily...
tohle je fakt nechutny, ani titul mi nepomohl... proste bez kontaktu je v dnesni dobe clovek v prdeli.
a to kamoska volala na laktacni ligu- mela jsem dotaz ohledne odstrikanyho mlika a ta ji rekla ze je nejakej kodex, ze plne kojici zena ma pravo na to mit dite u sebe
13. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
feb ahooj! no nabralo to teda pěknej spád, hlavně že už jsi doma a snad už budeš i v pořádku.
ještě žes mohla mít malého u sebe, to je fakt na prd, že když nemáš známý nebo nejsi celebrita, jsi v pytli. si představ,že by honza neměl telefon na ředitele... to radši ani nemyslet.
a co ti dělali? čistili tě nebo jako i operovali? a co malej, jak to tam s tebou zvládnul?
13. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Feb...tak je fajn, že se to takhle zmáklo co ....ale je fakt, že bez protekce ani ránu :frowning2: což je teda smutné...
13. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Feb - to jsou zase komplikace, viď? Ale musím říct, že už jsem se s tím teď 2 x setkala u holek, co porodily a těm dali jen nějakou injekci a kapičky, aby se to dočistilo - no ty jsi hold zase měla smůlu, že jsi musela pod narkózu. Ale už je snad zase dobře.
A to jsem si myslela, že jsem na gyndě smolař já. Mě stačí projít okolo bazénu nebo někde, změnit partnera a už byl hned nějaký problém, ale nikdy to nebylo nic vážného. Celé těhu mám docela pěkný výtok, ze začátku jsem se to snažila přeléčit, ale nepomoho to, tak jsem se na to vykašlala a žádný doktor na to nic neříká, tak je to asi normální a uvidíme po porodu. A dokonce ani streptokoka nemám, takže hurá hurá hurá.
A co ten tvůj čípek? Říkali na to něco, nebo je to v pořádku? Držíme palce.
13. únor 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
ježíš já mam doma ale hysterku :sweat_smile: může být vyčůranej už takhle brzo???
13. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
teda ten můj vetřeleček v bříšku řádí...že by to bylo tou deckou šampaňskýho co jsem tam před chvílí poslala? :wink:
13. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak už mi přišly ovulační testy...tak začnu asi za 14 testovat :wink: , jsem zvědavá...ale jinak nevím, co z toho, protože jsem se dneska naštvala na manžu a zařekla se, že už se s ním nikdy nevyspím :angry:
13. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
bety ... tak to budeš testit o 106 :grinning:
13. únor 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme zpet a kycle ma naprosto v poradku :dizzy_face:

no a po kojeni mi furt brecel tak jsem zkusila UM po lžičkách a vzal si to, takže fakt má někdy hlad
13. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Jáji a po kom pak je asi vyčůranej? :grinning: Kluci bývají celá maminka :grinning:

Káči - tak ty už taky v práci končíš... je to divnej pocit, že? Za chvíli to ale ani nepřijde.

áááá Bety bude taky testit :grinning: Tak přeju všem snažilkám, aby už to brzo vyšlo, protože ty testy lezou pěkně do peněz co? Ovulační a pak těhotenský - každej člověk je opakuje 2 x, protože prvnímu výsledku nevěří...to znám :grinning:
13. únor 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz
beat...drzoune drzááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: On tě za chvíli ten smích přejde :grinning:
13. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
kycle mame taky ok :dizzy_face:
13. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
holky maminky .. gratuluji :grinning:
13. únor 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
danecek byl vcera tak strasne hodnej... fakt ZLATEJ! zvladnul to bezvadne, celej den spinkal, nezlobil a s hladem to taky zvladnul... mohla jsem ho totiz nakojit az 6h po probuzeni z narkozy a mela jsem odstrikano jen 100ml (vic jsem se proste nepodojila uz nic neteklo), s pripravou na vykon a s vykonem teda nakejch 7h interval... sidili jsme ho duddlikem, pak mu dali z lahve tu ubohou stovku (podle me normalne pije tak 150-200). 4 h po probuzeni jsem mela odstrikat a vylejt to (v tom bylo to anestetikum jeste) a po dalsich 2 jsem mohla kojit, to vychazelo na pul 1 rano. Tak jsme pak chudacka nechala poradne nasosat. dnes je to znat ze ma mnohem vetsi hlad, vcera byl kojenej jenom 6x (z toho 2x jen mala davka) a to je jinak zvyklej tak 8-9x. V noci byl taky hodnej, vyrvat jsem ho nenechala, aby nebudil maminky na odd (lezela jsem na rizikovym tehu jinde nebylo misto) tak jsme ho akorat 20min uspavala zpivanim a hlazenim... fakt borec :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.