• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
tak co ta jája? ví někdo něco?
20. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky,

takže, dopoledne strávené po doktorech hrůůůza. Mudr nás vzala přednostně když je Tomík ještě miminko, prohlídla ho, řekla že to vypadá na virozu, že něco malinko ale slyší na poslech, takže na krev... Potom otočila Tomík z bříška na záda a nevím zda ho blbě vzala nebo co ale malej spustil takovej řev že jsem to nikdy neslyšela a mudr se úplně lekla a ptala zda takhle doma pláče. No úplně se zalykal, jako kdyby ho na nože brali. No a pak mu sáhla na uši a u toho jednoho zase řev, takže na ORL.
Tak jsem šla na krev, docela s hrůzou a věděla jsem proč. Píchla do prstíku do dvou, a musela je mačkat aby nějakou krev získala, brečel tak usedavě až sem skoro brečela s ním :(( A že do hodiny budou výsledky. No tak na ORL, jenže dětská měla dovolenou a tak jsem musela na Zelený pruh, grrr. Tam jsem byla jediná a šla hned na řadu, jen co mu šahla do ucha, brekot ale šílenej :(( noo na chodbě jsem ho musela nakojit, jinak to nešlo....pak cesta zpět, musela jsem klasickym busem, zvladla jsem to :slight_smile:) šup pro výsledky krve a zase k mudře, malej už byl chudák unavenej jak nevím co.... Mudra potvrdila dle krve virozu a poradila paralen a mucosolvan na kašel. Na ORL musíme v pondělí na kontrolu, dostal kapicky do ouska, vypada to na zacinajici zanet stredniho ucha....
No pak jsme byli v praci to bylo fajn :slight_smile:)

Jsem se rozepsala cooo?
20. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
kaci a nebudu se zlobit :wink:
20. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
jaji .. tak to sis teda užila, ale důležité je, že jste to oba zvládli a v pondělí se uvidí, co Tomáškovi teda je ... jinak ti držím pěstičky, aby to bylo jenom a jenom lepší
20. bře 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
bukco,,,uz teplotku nema celej den, takze je to lepsi a na ORL snad bude taky dobry
20. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
jáji už jsme měly strach....
to sis teda užila a tomik taky, brouček malej. ale zvládla jsi to skvěle!
ještě že jsi s ním jela, aspon jsi klidnější a je dobře, že už nemá teplotku.
20. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak holky, zítra nevím jak tu budu,dopolko budu užívat martina a odpolko nějak pojedeme oslavu, měli bysme tam být přes noc, pokud nezačnu rodit, jinak návrat do prahy (jedeme do příbramy).
tak zatím papapa kočky, možná ještě dneska přijdu, ale nevím...
20. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
jaji to je des no :( si to zive dovedu predstavit, kdyz daneckovi cistili kanalk tak se mi taky chtelo brecet jak jecel... a to nemluvim o tom, jak priserne vypadala ta jehla zapichnuta kamsi v oku :confounded: clovek by vzal radsi vsechno to trapeni na sebe, hlavne aby detem nic nebyo, ze...
tak snad uz ted budete mit klid, teplota se nevrati a ousko bude dobryyy :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
feb...no je to děs, ale snad už bude líp, vypadá dobře, od zítra kapeme do ouška a do nosánku
20. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
dneska je to s usinamnim des bes, uz usina hodinu, je uplne vycerpanej a nemuze zabrat... tak doufam ze se to uz brzo povede :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
u nás se už hodinu spí, no a o půlnoci vzbudím a pak bude chrupkat dal
20. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak dobry, jen co jsem to napsala tak hned usnul, jeste jsem mu dala trochu sosnout, mej asi jeste chudak hlad a proto jecel... nekdy u kojeni usne a pak si za chvili uvedomi ze chce jeste :grinning:
20. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
jaji ja doufam ze se zase vzbudi az nad ranem ) jdu si dat nakyho panaka ;) ted je kojeni daleko :slight_smile:)) nakou svestku nebo bejlís :grinning:
20. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
feb...zavidim jak spi dlouho, já opět vzhůru od 6:45 :(( a to šel spát až v 8 večer a ne v 7, jemu to je jedno, i kdyby šel spát až o půlnoci, prostě 6-7 to jistí :frowning2:
21. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
jaji nam se dnes probudil po pul 8, u kojeni teda jeste usnul a vstavame ted, tak brzooo, doufam ze pul 8 byla vyjimka ;)
21. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
co bych dala za půůůl osmoooooou
21. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
jaji ... neboj, taky se dočkáš :slight_smile: ... zrovna dělám oběd a vůbec mě to nebaví...
21. bře 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
bukco...se obavam ze neee, nebo az mu bude tak 8 let neee :grinning: co delas dobreho?
21. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
oběd hotov ... kuřec placičky s bramborovou kaší
21. bře 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
mnaaaaam :slight_smile:))) ja mam spiciho Toma na ruce a cekam na velkeho az dorazi dom
21. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
to je tady dneka pěkně mrtvolno .... koukáme na DVD, ale musela jsem se mrknout, jestli náhodou kačka nerodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránoooo :slight_smile:

my jsme dneska vzhůru od 5:45...to světlo prostě Natálce nedalo a nechtěla spát už ani za nic...ale teď hraje mrtvýho brouka, pěkně spinká :wink:
22. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
dobré ráno ....

sluni, to víš, světlo nechce nechat spát nikoho .. mám vikend a můžu spát, ale vstávala jsem v 6:45 ... hrůza, vůbec se mi už nechtělo spát
22. bře 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
22. bře 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holk
bukco drzim poalce s grafem at teplota vydrzi pekne nahore :dizzy_face:
my meli vcera navstevu a vecer jsem mela sraz s kruhem z VS, dal jsem si decku bilyho :dizzy_face: mohla bych i 2 ale to bych byla pod stolem :grinning: tatinek doma pekne hlidal, koupal a krmil, danecek byl hodny. zda se ze preuceni spankovyho rezimu funguje, usina mezi 20-21h, dle toho jak vyjde kojeni, pak se probouzi mezi 4-5 a pak kolem 8. dnes jsem ho nakojila v pul 9 a zda se ze jeste usnul.takze parada :dizzy_face:
22. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,
Bukco krásná teplotka jen ať se tak drží nahoře i nadále. A kdy budeš testovat?
22. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
pomoooooc, malej jen rve a rve a jakoby bolesti a nejde nijak utisit, nevim co mam delat
22. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
jaji danecek mel taky dneska dopo zachvat, trochu kasle, tak doufam ze z toho nic nebude
22. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
jaji a co ousko?a teplota? uz lepsi?
22. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
uz je treti den bez teplot, ousko nevim to nepoznam, jestli ho boli to... Jsem uplne zoufala

noc taky nic moc, usnul vcera po hysteraku kterej trval 45min v 20 hod a ve 22 byl vzhuru a rval hlady a zimou, mel jen 35,5 nechapu, v pokoji bylo 20 stupnu jako vzdy.... pak se vzbudil ve 3:30 a pak v 5:30 a pak v 6:15
22. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.