• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jezis, no tak to ses fakt moc nevyspala. s tim ouskem, tak kdyz je v klidu tak mu na nej sahni nebo zkus vytrit stetickou a uvidis jestli bude nak premrstene reagivat..
22. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
no to jsem se nevyspala, pak teda usnul v 7:20 u nás v posteli a spal do 9:45
22. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
adel ... asi v úterý .. chtěla jsem zítra, ale počkám :slight_smile:
22. bře 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Bukci tak v úterý na Tebe budu myslet a kontrolovat koníka.
22. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
pěkné nedělní popoledne :slight_smile:
vidím, že tady už se skoro testí :wink:
jaji - to je s Tomíkem trápení, no snad to bude ok ....
22. bře 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
danecek je dnes desne zpruzenej, unavenej, od rana co seprobudil nemohl zabrat, tak ted snad!!! porad taky knicel, zaklad je aby mu ted nevypad dudlik dokud nezabere poradne :slight_smile:
22. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
feb...jooo Tom je taky protivnej, ubrečenej a unavenej, tak s nim sel manza ven a ja jdu spat

no a aby toho nebylo malo, ma hlad co hodinu, ze by zase rostl??
22. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dítě dnes zlaté :wink: V noci poprvé dala 5 hodin spánku a teď už také spí asi 4 hoďky :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
beat..zavidim, mě Toma někdo vyměnil :frowning2:
22. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
No tak když je Jáji nemocný :frowning2: Ale neboj, zase mu bude dobře a bude řádit po svém :wink: Tak už aby to bylo, aby se netrápil a ty s ním.
22. bře 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
dneska je nakej divnej den, oba honzou jsme odpo s daneckem od 14-17h vytuhli, to se mi nestava ze bych odpo spala, nedela mi to totiz mocadobre. Takze je to asi z toho pocasi blaznivyho... ted koupem a v pul 8 nakojim, doufam ze brzo usne ;)
22. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
ty jo a i tak ti spí dlouho do rána? když jde spít dřív?
22. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
jaji spi tak do 8 do rana, budi se okolo 4. rano na kojeni. ted usnul, musim ho vzbudit na kojeni, doufm ze se to podari, nekdy je takova koženka ze je neprobuditelnej... :grinning:
22. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
jůůůů Rhodos ve výměně, úplně mám husinu :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
:angry: ja nevim co j to dnes za den fakt, flekinek strasne zlobi, celej den j takovej uknouranej, evidentne unavenej, ted uz ho hodinu uspavam :angry: vcera byl pritom celej den zas hodnej extremne.to je asi tim ze dnes nebyla zadna navsteva :grinning: :-P to je vzdycky hodnej jak andilek :slight_smile:))
22. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
slááááva, u nas se KONECNE spi :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
no u nás se zase probral, po dvou hodinach s brekem, vůbec nevim proc, uspala jsem ho na ruce, hlad mit jeste nemuze, udelal to i vcera :( ze by mu byla zima??
22. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky tak koukám, že víkend byl dost stresovej - pro maminky....
jaji: tomíka je mi moc líto chjooo chudinka malej :frowning2:
feb: že by divný počasí? no už aby bylo jaro a ne pořád ta hnusná zima
bukca: graf vypadá nadějně držím palečky

holky já jsem po víkendu úplně mrtvá - už to přestávám zvládat....jsem si aniá chvilku neodpočiinula
22. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
delfi .... je to asi namáhavé, že? neboj, všechno zvládneš, jako vždy :slight_smile:

beat, ještě jednou moc děkuji

holky, my se vůbec nechce spát a jak to tak vidím, tak se mi vůbec nebude chtít vstávat :frowning2:
22. bře 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
bukca: vždyť je ještě brzo :sunglasses: no těhu zas taaaak strašně namáhavý není, ale jak dokončujem tu stavbu tak tam musím být a šíleně mě z toho bolí záda a navíc nestíhám udělat nic doma (je to vše na mě bo manža je furt na stavbě)-takže už není 3 týdny uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: dost hrozný se úplně stydím, ale co mám dělat když o víkendu se vracím kolem 20-21 nejdřív, ve všední den v 18 nejdřív, ale spíš v 19 - pokud teda něco nezařizuju :unamused: a do toho ty blbý záda!!! furt bolej a nohy už začaly taky - mi nikdo neřek že to bude takovej masakr :grinning:
sem si musela postěžovat určitě mě chápete bo u manži nepochodím :wink:
22. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
ty jo, tak to je síla .. to musíš být hotová ... to se ti teda vůbec nedivím, že večer padáš únavou a nechce se ti doma uklízet .. byla bych na tom asi stejně
22. bře 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
bukca: už jen 3 týdny a budem se stěhovat - snad! no to sice už říkám měsíc, že za 3 týdny se stěhujem, ale já se dočkkám a 1.5. jedem na 5 dnů na předporodní kurz tak si tam odpočinu, snad i psychicky bo doma není nic jinýho než že se to nestíhá a co se musí udělat a furt ve stresu :unamused:
22. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
dobré ránko ... a zase je tady pondělí ... fňuk, fňuk
23. bře 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
bukco tak co teplotka?
23. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
23. bře 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Takže graf zatím vypadá pěkně že? Tak budu držet pěsti na testování.
23. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky, v noci nastesti danecek hodny, tradicni kojo ve 4 a pak v 8. Dneska je teda venku pekne hnusne, tohle pocasi fakt nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo by mi fuk kolik stupnu je venku, hlvne at je slunicko :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
bukco drzim palce!!!
adel jak ti je? naky nevolnosti nebo ok? :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
uvidíme, zítra testuji 100% ... mám koupené kazetové testy, tak je vyzkouším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
jinak holky moc děkuji ... hodně mi pomáháte :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.