• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Feb no měla jsem ranní nevolnosti a teď asi tři dny se přesunuly na večer. :slight_smile:
Bukci sice tu zítra asi nebudu protože musím jít ráno k doktorce a pak do školy, ale budu na Tebe myslet a večer určo nahlédnu jak si dopadla.
23. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky!
hlásím se 2v 1, dneska mám ve 12 KO, tak doufám, že bude OK. jinak dneska začínám 40tt (jsem 39+0)
i když mám strach,jak to všecko zvládnu, jaký to bude s miminkem, docela si říkám, že bych už rodila... v noci vstávám 3-5x čůrat, občas mě popíchává v podbřišku atd.
od minulého úterka jsem připrala 1,5kg (předtím 3 týdny už nic), ale možná je to tím, že jsem nebyla dnes na WC :wink:
včera jsem mluvila se sousedkou, co rodila v motole min. úterý, od pátku jsou s malou doma...jí závidím, že to má za sebou

jinak tady koukám, vše při starém, daneček zlatej s mírným výkyvem, tomášek uplakanej, sofinka se zlepšuje a dotahuje spánkové časy na danečka :slight_smile:
u bukci to vypadá nadějně, uvidíme zítra....
23. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
kaci tak dej hned vedet co ko... na kolik jsi otevrena a tak :dizzy_face:
23. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
kačko, ještě 2v1? to příjde, neboj a bude to tak rychlé, že si ani nevzpomeneš, jak se jmenuješ :grinning: :grinning: :grinning:

já bych si to tak přála, jako nic jiného na světě :wink:
23. bře 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Kači počkej do středy to mám narozeniny :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
feb - počasí je naprdlačku ... už aby bylo sluníčko, ale pořád ...
kaci - taky už budeš mít za chvíli malou u sebe ...
bukco - teplotky pěkné, jen tak dál :wink:
adel - takže spíš večerní nevolnosti, jo? no snad se to brzo upraví ...
23. bře 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
holky ja jsem ted nestastna, zda se mi ze danecek nak divne pase.. uz mu to tak pekne slo, a ted je u toho nak nakrivo :(
23. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojte holky...

kačí..teda já jsem snad víc nervoznější než Ty :slight_smile: ale vzpomínám na to mejo čekání, teď se tomu směju jaká to byla sranda :sweat_smile: :grinning:

febris..mě Natýnka teď taky pořád přepadává doleva nebo doprava, se vždycky zboří a má z toho hroznou legraci :grinning:
23. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
jo? danecek pada doprava...
23. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
jenze sluni, daneckovi uz budou 3m takze by to uz umet mel dobre... :( ach jo
23. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
feb ale když mu to předtím šlo, tak dneska třeba jen nemá svůj den...
23. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
febis..prď na to...ono to zase přijde, tak ho dávej zase častěji na bříško a uvidíš, že si svůj způsob, jak udržet balanc, zase najde :wink: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
no snad jo, vycihnu si nakej moment az nebude zpruzenej a zas ho na bricho soupnu a uvidim no... dyztak holt budem cvicit Vojtu nebo tak neco... :frowning2:
23. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
feb..nebuď z toho smutná, jak píše Kačka, třeba se mu prostě jen teď nechce, znáš to - chlapi - ti mají svoji hlavu :wink:
23. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
čus holkyyy
kaca: já na tebe pořád myslím zda už něco nebo ne - napíšeš sms že? :wink: jsem zvědavá co ti u mudr. řeknou
mamčí+mimča - vám tak závidííím já bych matese taky nejradši měla už u sebe. začínám pozorovat hnízdící tendence - bordel mě neskutečně se.e (sice nemám sílu to uklízet, ale to to mi nebrání aby mě to štvalo :grinning: ), začínám vážně uvažovat, že konečně začnu nakupovat výbavičku - ne oblečení, ale ty ostatní "nudnější" věci
23. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
delfi..jasně že písnu, když se bude něco dít:slight_smile:
tak já pomalu vyrážím, jsem zvědavá, kde tam zase zaparkuju...v ulici před mudrem něco opravujuou, je to zavřený a v okolních ulicích narváno...a já zrovna jednu velkým autíkem...to potřebuju hafo prostoru na zaparkování. zlatá moje fabka na tohle parkování...s obr nissanem je to pakárna, ještě že existujou couvací senzory, ale i tak :confounded:

delfi no jasně, už koukej nakupovat, budeš se stěhovat a uteče to cobydup!
23. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
delfi - a který jsou ty "nudnější" věci? :grinning:
23. bře 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
kaca: tak držím palce - ad couvací senzory - ty mám taky a je to bomba, ve feldě co je nemá moc už neumím parkovat :sweat_smile:
23. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky

Bukči, těšíme se na zítra :wink:
Delfi, vůbec se nedivím, že už všechno hůř zvládáš. Hele jestli to alespoň trošku jde, tak koukej odpočívat, ono se to nedá hrotit, příroda si sama řekne, co potřebuje! Přece jenom jsi už 25 tt.
Káči tobě držím palce na kontrolu, ale to už je fakt jen tak informační. Oni ti podle mě stejně nic moc neřeknou. Zkrátka to najednou přijde a jedeš :grinning: Já už se těším až přijde smska :slight_smile: Hlavně neboj, máš před sebou to nejkrásnější - chvíli, kdy mrňous přijde na svět. Já na to vzpomínám hrozně ráda a mrzí mě, že už je to za mnou - chvíle, kdy se prostě staneš maminkou!!!
Feb - nezmatkuj paní doktorko, zase píšeš katastrofické scénáře - Daneček je šikula a když mu to šlo před tím, půjde i teď :wink: Máš krásné zdravé miminko.
Ad auto - dali jsme moje auto do bazaru a tak jsem jak bez ruky. Nové je objednané, ale bude cca tak za měsíc. Už se na něj těším. Sice teď zatím sama s malou nikam nejezdím, ale kdybych chtěla, tak prostě tady přes den nemám auto, když je přítel pryč a je to teda nezvyk. Parkovacví senzory v autě také budou, jsme teď na ně taky zvyklý, ale nebude to automat. Jsem zvědavá, jak si zvyknu zpátky na manuál :unamused: Ten automat je taková pohoda a nejhorší, když u druhého auta automat je a u druhého nebude - jak ty auta člověk střídá, tak se mu to bude plést a chcípat na semaforech :grinning: To znám. Jenže jsme chtěli, aby to byla 4x4 a k tomu se prý u tohodle auta nedá pořídit automat, chápete to?
23. bře 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky....teda vůbec mi nepřijde, že je po víkemndu, jsem utahaná a to jsem skoro celej víkend proležela...dneska mě bolí hlava, to je tím počasím, zataženo, prší a fučí :frowning2:
Jinak se máme dobře..na KO jdeme 3.4. na ULT do Kolína a pak na KO ke své na ULTR 9.4. takže mimíse uvidím hned 2x po sobě. Taky jsem zvědavá, zda se mimís ukáže a potvrdí mi toho Davídka :slight_smile: neb mača nakupuje jak blázen, kam vleze a vidí ty hadříky, tak neodolá, a tak bude kdyžtak holčička celá v modrém chi ...Jinak jsem koupila přebalovák :slight_smile: sem byla v kice a neodolala jsem, byl jen jeden skladem a moooc se mi líbil a tak jsem do něj šla... :slight_smile:
Kaca: jsem na tebe zvědavá :slight_smile: každopádně držím moc palečky a těším na zprávičky :slight_smile:
Lufe : a co ty ? už jsi také něco na mimíse koupila ? :grinning:
Martinův tatka nám přišel říct, že se postará o koupi kočárku a tak jsem mu říkala, že to ale není zrovna levná záležitost :slight_smile: aby to s ním pak neseklo .. :grinning: .. :grinning: že může přispět, ale že je to drahé...nebavili jsme se o ceně , ale stějně říkal ať to necháme na mněm...měl radost , že to bude kluk :slight_smile: ( pročmluvím jen o tátovi Martin mám rozvedené rodiče, ale s tátou se stýkal a tak ...) takže Martinova mamka asi přispěje na něco jiného chi...

Obecně co se týče aut jsem také ráda za své prdítko chi...v překladu za malé autíko :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Bucka : teda vypadá to dobře...nechci to zakřiknout, ale držím palečky hmmm :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jo a ještě něco...objednla jsem přes net celou sadu povlečení s nebesama a bočnicema atd. celou sadu na postýlku :slight_smile: ...sem se o víkendu nudila a měla to vybrané a tak jsem do toho šla :slight_smile: snad to bude tak pěkné,jako na obrázku. Pánovi jsem psala a dušoval se, že ANO :slight_smile: tak jsem teda zvědavá.
23. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
ahojky hasev ....ty jsi teda maniak ...
23. bře 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem tu, na ORL vše v pořádku, ale bylo tam lidí jak nasr... tak jsem to chtěla vzdát že tam půjdu zítra, protože to nebylo dětské ORL jako u nás ale dohromady s dospělejma a já se báala aby Tom něco nechytl, tak jsem sestře říkala o průkazku a slyšela to mudr a vzala nás hned, to jste měli vidět ty ostatní jak byli nasraný....

jinak snad se Tomík umoudří a bude zase hodné mimi jako dřív, včera se vzbudil pak ve 22:20, dostal napapat a spal do 3:30 a pak do 6

kaci...drzim palce

bukco...tobe taky
23. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
jaji .. tak to je fajn, že ORL je ok :grinning:
23. bře 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
beat: no znáš to když musíš tak musíš unáva neúnava. s tím autem já automat nemám tak nevím, ale mě manuál baví :sunglasses:
hasev. koukám žes měla nakupovací víkend. bylas na tom veletrhu? já v sobotu a nic moc tam podle mě nebylo :unamused: hoď fotky ať víme co máš objednaný.
já jsem si na veletrhu koupila kojící polštář, ale přijde mi až min. za 2 týdny a na netu není, takže foto dát nemůžu :unamused:
bukca: jakej maniak - jen počkej na sebe :grinning:
jaji: to je dobře, že tomíkovi je už líp a není nemocnej s tím ouškem :wink:
23. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jáji super, že Tomík je v pořádku. To si oddychnete.

Holky těhulky, koukala jsem zase na ty polské internetové stránky, ze kterých mám já kočárek a teď tam mají akci na kočárky MUTSY - jsou to teda korby a barvy 2007, ale jsou hezký a podvozky jsou stále stejný, tak dávám tip :wink: www.dino.sklep.pl
23. bře 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz
beat...no ja si oddychnu az se vrati do starych koleji ze spanim a tak, vikend byl narocnej
23. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Def: nakonec jsme nejeli...neb kočárek máme vybranej a říkala jsem si ta D1 jak bude vypadat :frowning2:když je počásí na nic...na kukandu jsem jet chtěla, ale ta dálka mě nějak odradila....

Jo jo tak tady je odkaz na tu sadu do postýlky...

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=62&men1=70&list=18&prod=3671&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod42187.jpg&detailRozmerL=340x480&usrCmd=details

a k tomu ... povlečení je v ceně, jen to není v té postýlce vidět...

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=46&men1=55&list=9&prod=587&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod15038.jpg&detailRozmerL=454x480&usrCmd=details
23. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
beat: mutsy jsem původně chtěla já, ale po zjištění, že díky tomu podvozku můžeš sporťák nasadit čelem k máme jen pro dítě do 6 kg a pak už jen po směru, tak jsem kočárek zavrhla, bo 6kg v půl roce už bude mít určitě a nemoci ho vozit čelem ke mně je blbý :unamused:
hasev: já jela v sobotu a dálnice v pohodě, jela jsem tam téměř sama, čistá suchá....dala jsem to za hoďku a půl :sunglasses: to povlečení je kráááásný, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je děs kolik to všechno stojí že?
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.