• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
tak já byla s veletrhem spokojená, byla tam spousta kočárků, tak jsme si s manžou mohli jakž takž udělat představu, z čeho se dá vybírat, koupila jsem si tam kojící polštář a objednala přebalovací podložku
jinak pro mimčo mám zatím jen 3 bodýčka s krátkým a tři s dlouhým rukávem ...
hasev - no zatím jen koukám a koukám, o víkendu se pojedem podívat na jednu postýlku a s kočárkem to máme asi jak vy, bude platit můj otec ... jo a na kontrolu jdu teď v pátek, bude i UTZ tak se těším :slight_smile:
delfi - jinak se snažím vzdělávat ohledně látkových plínek, na veletrhu se mi celkem podařilo nadchnout pro tuto variantu i manžu ...
23. bře 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
jaji - super, že je se Tomík vrací do starých kolejí :wink:
23. bře 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
jinak u mě nález snad dobrý, monitor OK, jsem otevřená na 1 prst jako mauska tuším...tak tudy mimčo asi ještě neproleze co???
ale mudr říkala, že je to fajn, pěkně se to připravuje, prej lepší postupně než najednou...hmm tak jí věřím
prý můžu rodit během pár hodin stejně jako třeba za týden. pokud neporodím, další KO za týden...
23. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
jo mauska je holčina z jiný diskuse, má TP skoro jako já...jsem kopírovala příspěvek :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
kaci - to už budeš mít termín, co? za ten týden ...
23. bře 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
lufe: no já tam hledala ten můj kočárek teutonia a nebyly tam :unamused: hele a kdes koupila ten kojící polštář? tam byl snad jeden obchod s nima že? já si ho objednala tam - tak třeba budem mít stejněj :grinning: je od firmy dita
kaca: no aspoň něco, ale už bys rodila že? já bych rodila už teď :grinning:
23. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
lufe...no jo, to už je TP
koukám že jste nakupovali holky - povlečení, poštáře...chichi, to jsou příjemný starosti

beat...no asi na tom něco bude,že 4x4 se nedělají automaty od nějakýho obsahu či co (protože znám čtyřkolky, co automat mají) , nám to říkali taky. ale my ho oželeli rádi, mě řazení baví :slight_smile:. čtyřkolka je přednější než automat. co budeš mít za autíčko vůbec?

delfi...tak já si nemyslím, že je důležitý, aby šla korba, resp. sporták otočit čelem k mámě:slight_smile:, mimčo bude chtít stejnak koukat dopředu, na svět a ne furt na mámu a jezdit pozadu :slight_smile:

jinak holky, jak hodnotíte to moje otevření na 1 prst? taky jste to tak měly? jinak dneska to vyšetření nebylo moc příjemný, připadalo mi, že do mě šahá mudra nějak hluboko... chjo, jsem zvědavá, jak ten porod zvládnu, když už mi tohle vadí...
23. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
jáji to je fajn, že už je tomíkovi lépe!!!
23. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
delfi - jj, od Dity, mám s obrázkama hraček, ale nechám si ještě od tchýně ušít jeden potah, abych měla na výměnu ...
kaci - no myslím, že jakýkoli vyšetření spodních partií není nic moc ...
23. bře 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
kaca: no myslím, že ze začátku co ho přeinstaluju do sporťáku bude chtít na mámu vidět (a já na něj to teda asi hlavně). nehledě na to, že to bude v zimě a bála bych se aby na něj moc nefučelo, resp. to fučení nebudu moci kontrolovat když bude po směru. 1prst měly holky myslím celkem dlouho...takže to asi moc neříká, ale když mudra sama řekla, že se to připravuje a že klidně můžeš rodit za pár hodin tak si myslím, že je vše na dobrý cestě :wink:
23. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
no delfi za pár hodin nebo i dní říkala....tak si z toho vyber :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
Def: mě cena 2.000,- za celou sestavu přijde celkem ucházející, jelikož v kameném obchodě je to daleko víc a nelíbili se mi ...Je toho v té setavě hodně...včetně výplní a vlastně vše co je na tom obrázku. No za 100,- by to bylo lepší ale :grinning: :grinning: to asi nekoupíš...
Kača: teda už je to na spadnutí co...to čekání je asi nejhorší viď...
23. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
lufe: máš takovej sv. modrej s běžovýma hračkama? já teda nevím jestli to mělo na hračky nebo ne, bo už tam ten polštář nebyl, ale ten vzor měli vystavenej na poličce na jinejch věcech - se mi líbil tak jsem to rovnou objednala - orej je to nejprodávanější vzor...je to on? jinak náhradní potah chci taky ještě koupit, ale to zase jinej styk, třeba jednobarevnej se zdobeným koncem nebo tak...
kaca: no já bych si vybrala že za pár hodin - co ty? :grinning:
23. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Kaca : ted je nakupování povlečení z tvého pohledu srandovní co :grinning: :grinning: ale chápu chi
23. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
delfi...asi taky spíš za pár hodin :slight_smile:
hasev...srandovní ani ne, jsou to příjemný starosti a je to nutný :slight_smile: jen už mi to připadá strašně dávno, co jsem to řešila...
23. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak teď budu psat asi jak tatar, ale mám Sofi na klíně a vrtí se jak žížala. Káči na 1 prst to je dobrý - to jsem měla, když jsem přijela do porodnice, ale vzhledem k tomu, že na porod musíš být cca asi na 8, tak to ještě bude bolet :wink: a jinak máš pravdu, že ty vyšetřování během toho otevírání při porodu jsou asi nejvíc nepříjemné.....pěkně v kontrakci, když tam zaloví...brrr ale to je jen párkrát a za chvíli už držíš v náručí uzlíček :wink:
ad auto - bude to Passat Variant, ale možná s ním bude víc nakonec jezdit přítel na denní ježdění, protože bude mít menší spotřebu a na mě "zbyde" BMW :grinning: Vy máte toho Nissana asi taky nějaké SUV nebo teréňáka ne?
23. bře 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
delfi - já mám béžovej s modrýma hračkama, už jsem se na něm teď na zkoušku válela :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
jůůůůůůůůůů sofinka je na klíně....já už chci taky mimi na klín

passat je dobrý autíko, akorát po naší zkušenosti s koncernovýma autama - passat, audina a oktávka - jsme si řekli, že už nikdy. asi jsme měli smůlu, oktávku nám ukradli, passata a audinu věčně vykrádali a okrádali. takže jsme si řekli, že do prahy už nikdy, ze škodovek maximálně fabii.
jj, ted už máme nissana, je to spíš SUV než offroad, je hrozně fajn. ted hlavně ocenuju, že je vysokej, že se mi dobře nastupuje a vystupuje :slight_smile:
ale na svojí služební fabku nedám taky dopustit, už se na ní zase těším :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
hasev: no já spíš hodnotila jako kolik to všechno stojí, ne konkrétní cenový srovnání. jen že je to palba, i když je to objektivně asi cena v pohodě :sweat_smile:
lufe: aha tak to máš jiný....hele a jaký to je válet se po něm?
beat: teeeeda to jsou autíka bych si to taky nechala líbit. passat variant je 4x4?
23. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
no Káči já taky na SUV oceňovala, že je vysokej do tý doby, než jsem z něho po porodu a sešití nemohla vystoupit :grinning: Ale to bylo v garáži, kde jsem nemohla otevřít dveře dokořán a škvírou jsem se neprotáhla, protože jsem nemohla dát nohy od sebe :grinning: Museli mě vynést :grinning: Jinak s těma krádežema máš pravdu - Oktávky jsou nejhorší... no uvidíme. Doma máme garáž a když někdy budeme stát v Praze, tak za tu chvilku to snad nestihnou.. no já vím..
23. bře 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
a už máš Káči jména?
23. bře 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a taky už jsem asi dostala mrchu - po pěti týdnech od porodu při kojení - to je teda síla. Jsem myslela, že si teda odpočinu dýl....
23. bře 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
beat: to je teda story s tím vylízáním z auta :grinning: já vím v tu chvíly to tak legrační nebylo....a už máš ms jo? to je nějak strááášně brzo ne? určo je to ms?
23. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
beat - ms tak brzo?
delfi - myslím, že je to super, ještě musím vychytat všechny polohy, ale zdá se to fajn i na to kojení a pro mimčo to bude dobrý
23. bře 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Def: aha , no celkově je to pálka to joooo :fearful:
Kaca: no jo, ted je to zábavné takhle nakupovat :slight_smile:
Beat: taky jsem myslela, že dá mrcha pokoj déle...:frowning2:
Lufe: teda válendo brando na kojícím polštáři :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
hasev - no co, zkusit to musím :wink: :dizzy_face: :grinning:
23. bře 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
no na jednu stranu doufám, že je to ms a ne nic horšího.... je to jen málo, ale je...no po tak dlouhý době už mrchu taky nemusim poznat, že jo :slight_smile: No ale rozjelo se to po víkendovém sexu, který jsme poprvé zkusili, tak nevim, zda se tam něco nemohlo stát, ale stehy už jsou podle mě zahojený.
23. bře 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz
Beat: no tak uvidíš...já popravdě nevím, kdy to má a nebo může dorazit....ale vlastně jsi ještě v 6tined´ělí že ?
No uvidíš....třeba se tam jen něco podráždilo tím sexíkem...A můžu se zeptat, zda to teda není osobní. Co sexík po porodu, je to dobrý a nebo jiný ?
23. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
lufe: čupr už se nemůžu dočkat toho svýho. dej foto do albíka ať ty naše porovnáme až ho budu mít u sebe
hasev: přemýšlím, kde na to vemu prachy :sweat_smile:
beat: tý brďo sexík takhle brzo jo? sí odvážná. no třeba to bude jen špinění a ne ms....
23. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
No naštěstí jsem na sexík měla chuť já sama, chlap by to ještě raději vydržel. Ale měli jsme takovou hezkou chvilku, když malá spala, tak jsem si řekla, že to zkusíme a když to nepůjde, tak ještě vydržíme.... Měla jsem ze začátku takovej blbej pocit z tý jizvy, je to stále citlivé, i když ne bolestivé, ale po chvilce už to bylo dobrý a docela příjemný, tak doufám, že už to bude jen a jen lepší :wink:
23. bře 2009 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.