• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
delfi to verim ze ses unavena, ja se vdavala nak 24tt a ty prpravy pred tim me takyvysilovali- stehovali jsme se a do toho v sibenicnim terminu necele 2 mesice zarizovali svatbu (zacali jsme pripravama pozdejc neb pred tim byly podstatnejsi pripravy promocnich oslav ;)

kaci ja byla taky na 1 prst v dobe tehu jako ses ty. to se muze ze dne na de zmenit. ve 4 odpo jsem byla na prst a druhy den dopo otevrena jak vrata :grinning: ad to vysetreni- pri prijmu kdyz me mudr vysetrovala a zrovna prisla kontrakce, to byl zazitek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nebooooj, pro me byly nejhorsi tyhle zdrzovaci akce typu infuze a tak... jakmile jse mohla tlacit, tak to bylo super :grinning:
23. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
beat: sem ti zkoukla nový foto - sofinka je fakt malá indiánka :grinning: . koukám žes koupila látkový plenky a dáváš je přes oblečení kvůli tomu širokýmu balení že? jinak ten kočárek je fakt hustej! jinak než hustej nemůžu napsat bo by to nevystihlo můj dojem. a jak se přítel pěkně barevně vyladil :grinning:
23. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
delfi jak se tesis na kurz predporodni? ti to uplne zavidim :slight_smile: ja bych jela zas hned ;) si tam odpocines uvidis, pro me to bylo taky takovy zastaveni... a jenom jsme se tam oba dva soustredili na sebe a na mimi :dizzy_face:
23. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
jé beat má krásný nový fotečky :slight_smile:
feb...tak to přesně říkala mudr. může to být každou hodinu ale třeba až za týden...
23. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
beat...krásný fotečky :wink:
23. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
beat to je fakt neuveritelny jak je mala tatovi podobna :grinning:
23. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Delfi - jo jo látkový plenky docela využívám. K doktorce, na dvojité balení, na ublinknutí, na přebalovák...pořád je peru dokola. Musím říct, že si nedovedu představit nemít jednorázovky - to by se jen pralo a pralo :wink: Ale já vlastně pořád peru i tak - denně mi malá proteče přes plínu, protože jí pořád cvičíme těma nožičkama, aby neměla prdíky a ono to vždycky někde z tý pleny vylítne, nebo se poblinká....prostě prádelna :grinning: Ad vyladění přítele s kočárkem - on si na takovýhle detaily docela potrpí :grinning:
Feb - zajímavé je, že přítel má 3 dcery - každá je celej táta, ale přitom každá vypadá úplně jinak :slight_smile: Ta příroda to tak zajímavě namíchá...
23. bře 2009 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz
holky může být zátka hnědá? jako stará krev...te ze mě něco takovýho vyteklo, ale může to být po tom dnešním vyšetření zase, i když dneska jsem nijak nešpinila, ale je fakt že mudr do mě sahala hluboko... ach jo...no červená krev to rozhodně není, tak snad je vše v pohodě
23. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
kaci...klidně může, vždyť sem ti to psala :slight_smile:)
23. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jejda že by další miminko Kaci tak pokud ano tak držím pěstičky.
23. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
dobré ránko .....

kači, tak co? jsi ještě celá nebo ..............................

jinak teplota http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=64285 a testík negativní :frowning2:
24. bře 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, jsem celá, ale ráno jsem měla na papíře zase hnědo (tentokráté trošku "slizké" a byly tam i pár nitek červené krve...-tak jestli tohle není zátka, tak už fakt nevím), jsem z toho jelen, musím to pozorovat, je mi jasný, že pokud by se objevila čistá červená krev, musím to řešit, takhle snad není akutního nic...

bukca...v teplotkách se nevyznám, ale že je testík negativní, to mě mrzí. naděje žije dokud nedorazí mrcha mrchoucí!držím palečky!
24. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojte holký

kačí...ty zátka Ti může klíďo odcházet pomalu..mě začala ve středu a v pondélí jsem rodila... :wink:
24. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Hezké ránko....
Bucka: teplota vypadá dobře, testík nic chjooo :frowning2:
Kača : no teda vypadá to napínavě...sem teda jednou zvědavá na sebe :grinning:
24. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Bukco testík nic to mě mrzí a já myslela, že teď už to vyjde.
24. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
hasev...no už je to někdy fakt na hlavu, jak se člověk pozoruje :wink:
24. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
kačko, krásné břížko .... :grinning:
24. bře 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
agent bukca nezklamala :slight_smile:
24. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
díky :dizzy_face:
24. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
kaci pekny brisko, uz se pekne vzedmulo :slight_smile: presne jak pise sluni, zatka muze odchazet dlouho, takze bud v klidu :slight_smile: prtousek si pripravuje cestu ven ;)
24. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Kaca: krásný bříško..... :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
kaci...je to zátka, určitě :wink: takhle jsem to měla v porodce :wink: a jdu jukat na bříško
24. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky,

Bukčo ad testík :frowning2: - ale víš co - 2-6 měsíců, tak neboj :wink:

Káči - to je 100% zátka a já jela do porodnice ještě ten den. Také jsem měla termín v pondělí jako ty a pak jsem v úterý touhle dobou už měla porozeno :o) Takže rozjelo se mi to 39+0 a rodila jsem 39+1
24. bře 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
no snad máte pravdu holky, já už si připadám s tou zátkou jak magor :slight_smile: jestli si pamatujete, už jsem měla minulej tejden pocit, že to byla zátka.
o tom včerejším hnědém cosi trochu pochybuju, ale to co bylo dneska ráno fakt jako zátka podle vašeho popisu vypadalo, hlavně to bylo hlenovité...
no uvidíme

beat jsem dnes 39+1...nicméně doufám,že tím podobnost našich porodů končí :slight_smile: a stejnej bude zase až výsledek a to je - krásné zdravé miminko :slight_smile:

díky všem za pochvalu bříška...podle břicha to na porod nevypadá, podle mě by mělo být níž, ne?
24. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
kaci...to jsem zvedava kdy od tebe dostanu sms :grinning:
24. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
tak jsem tu :grinning:
beat: no jo taťka je stylovej :grinning:
kaca: no já jsem taky jako na trní kdy to bude :wink:
bukca: graf vypadá pěkně jen škoda toho testíku, ale ještě není nic ztraceno dokud nepřijde ms
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
já jsem taky na trní holky :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
podle bříška to Káči neber - ty máš velice vyjímečné bříško :wink: Do minulého týdne téměř nic a teď jen nafouklá bublinka :wink: Ne, máš hezké bříško, neboj. Já si myslím, že musíš být nervózní, člověk už to fakt čeká každým dnem a pak musí být pakárna - 14 dní přenášet jako Jája...lepší o něco málo dřív, vzbudit se a najednou si říct - no vypadá to, že jedem... :grinning:
24. bře 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz
si připadám jako exot tématu s tím porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
24. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
btw. feb na ten kurz se už těším, snad si tam odpočinem, resp. doufám, že manža bude schopen myslet taky trochu na něco jinýho než na stavbu a věnovat se trochu mě a malýmu (ale pochybuju). :wink:
24. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.