• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
bukco - ty testy jsou ale naprd, graf ale stále pěknej :wink:
kaci - prožíváš to poprvé, tak nevíš, co to všechno může znamenat .... to je celkem normální ... mmch krásný bříško :dizzy_face:
beat - krásný fotečky, malá je, jak kdyby vypadla z oka tatínkovi, nějakej silnej gen asi :wink:
jinak my máme první hračku pro mimi, přivezli tchánovci z Malty :wink:
24. bře 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
Jaji : neber to tak...porod si nevybereš, ale určo to není myšleno zle :slight_smile: jen že by holky raději rodily dřív...
Ahojky Lufe :grinning: :grinning: no pockej zachvili nebudeš vědět kam s nima chi
Def: a kam jdeš na kurz a za kolik ? Já vůbec nevím kam jí a jestli jít :confused: poraď prosim hmm
24. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Je to budete mít Delfi hezký čas pro sebe na tom kurzu. Jak jsi ho tam vůbec dostala? Chtěl tam jít dobrovolně? Já ti úplně rozumím - Míra taky pořád žije stavbou baráčku a to tam teprve připravujou terén a dolaďujou se plánky, povolení atd... nechci to vidět, až začneme na tvrdo stavět :wink: Zatím se nám to teda vleče a to už jsme tam chtěli trávit vánoce... no tak možná nejdřív ty příští :grinning:
24. bře 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Lufe, Hasevko - to je taky hezké období, tohle nakupování a shromažďování věciček pro mimi :wink:
24. bře 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
hasev...jasný, já to chápu, holt jak říkal pan doktor, nejsem moc rodící typ nooo :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
hasev - no právě ... ale první jsou zkrátka první ....
beat - to je, mě se i líbí, jak se zapojuje manža, no asi to chce mít všechno dobře naplánovaný a nachystaný :wink:
24. bře 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
hasev- tenhle kurz uz nestihas, ten je ted v kvetnu a pak nekdy na podzim, ale mozna by bylo jeste misto, my kdyz jsme se prihlasili byli jsme nahradnici a nakonec to klaplo, ono riziko tu je, ze nekdo jet nemuze. Mrkni na www.psl.cz kurz se jmenuje "budeme 3".
beat, dostat chlapa na kurz je nekdy orisek ( ja s tim teda problem nemela) ale byli tam chlapi ktery se na zacatku ksichtili, ze jim pripada ze jednou na "tabor" a na konci si to moooc pochvalovali ;) a jeden chlapik tam byl vtipnej ten to okomentoval, ze se na tehotenstvi partnerky mimojine tesil proto, ze budou moct tadynaten kurz jet :grinning:
24. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
dneska je tak priserny pocasi, chtela jsem jit s malym ven, jen co jsme vylezli se spustila zase vanice, tak jsme se po 5i metrech pochzky vratili a dala jsem ho na balkon
24. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
já se po.eru ... špinííííííííííííííííííííííííím
24. bře 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : to je jasný :slight_smile: taky mam ze všeho radost :slight_smile:
Jaji: každej nerodi jak po masle no...jsem zvedavá na sebe chi...já to určo taky vyžeru...chi
Feb: díky ,juknu na to :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Bucka : to už je na palici...Bucka myslím si, že víc pro to nejde udělat, měli by jste asi opravdu zvážit to IVF co?
24. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
bukco...to uz neni mozny, asi bych zvazila IVF
24. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Feb - tak možná úplně stejně vtipně by to okomentoval ten můj :grinning: já si tam svýho chlapa teda taky nedovedu představit, ale asi by to taky kvůli mě absolvoval , i když jistá si teda nejsem. K porodu se mu taky nechtělo, ale musel...no pak tam chudák bezmocně seděl a když žofku tahaly kleštěma, tak ho stejně poslali pryč a zavolali ho zpátky až když byla venku.
24. bře 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
hasev: no je to 5ti denní pobytový kurz, ale maj termín jen teď příští týden a pak na podzim-takže tohle pro vás bohužel nepřipadá v úvahu...ad kurzy ti moc neporadím bo jinak na žádnej nechodím, ale dneska jdu na hodinu těhu cvičení s psychoprofylaxí do studio pro ženy tak tě pak můžu informovat jaký to tam bylo :wink:
24. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
bukco... ja bych ped IVF podstoupila imunologicky vysetreni, protoze jestli je problem v tomhle, tak ani IVF nezabere :(
24. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
já nevím ... ještě jeden cyklus s tabletkami a pak jdu na gyndu, tak poprosím o to imunlogické vyšetření
24. bře 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
a navíc .. na IVF teď momentálně nejsou vůbec peníze .. bohužel musíme koupit auto :cry:
24. bře 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
bukco to fakt urcite bez, i s imunologickym problemem se daj dnes delat divy :slight_smile: a kdyz tohle bude ok, pak uz proste musi klapnout IVF. A kdyby to ok nebylo nahodou, tak se vyresi imunoproblem a otehotnite i bez IVF :slight_smile:
24. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
bukco jaktoze musite koupit auto?
24. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
jo dneska mě čeká gynda, tak jsem zvědavá
24. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
feb + hasev ten kurz je v dubnu - příští týden! možná tam ještě místa mít budou, nevím, ale to byste tam museli zavolat ještě dnes nebo zítra....
a jak jsem tam dostala manžu? no jednoduše, kurz jsem zaplatila sama (aby nevěděl kolik to stojí bo jinak by určo nejel), párkrát jsem se o něm zmínila že bych tam jako moc chtěla a on neprotestoval (ale ani úplně nesouhlasil :sweat_smile: ) no a pak sem mu řekla, že je zaplacená záloha ať si na ten termín vezme dovču. takže vlastně chudák ani nemoh protestovat
bukca: to je fakt naprd :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
delfi no honza je nastesti (az moc) spolecenskej typ a hravej, takze se na kurz tesil :slight_smile: a sranda byla kdyz jsme se tam o necem vsichni bavili a meli treba rict svuj nazor tak nikdo nikddy nechtel zacinat- zacinal vzdycky honza :grinning: ostatni ho pak uz popohaneli se slovy- tak honzo, zacni ;))))
24. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jáji - tak ať je vše v pořádku
Delfi - jo tak to chápu - takhle se to s chlapama musí - správně :grinning:
Bukčo nesmutni, určo se zadaří, ale ty doktory bych asi vyhledala a poradila se co dál. Možná nejdřív to imuno a pak ješte zkusit to IUI, když do IVF teď nebudou korunky....no já vím, je to složité a nám se to lehce řekne...Vy asi musíte koupit auto na to taxikaření ne? Myslím, že jsi tu psala něco, že už odešlo.
24. bře 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
autor
feb ... auto je to, co nás živí a momentálně Radek nemá čím jezdit, protože Mondeo dosloužilo :cry:
24. bře 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
feb: no jo všechno má svý výhody i nevýhody co?
beat: jojo musí, ale opatrně, aby nepoznali že je manipulujem :grinning:
bukca: to je fakt pech :frowning2: blbý je, že vás živí, to prostě nejde říct, že koupíme to až příští měsíc...
24. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
bukco - to je teda dost smůly naráz, ale bohužel obživa je teď přednější ...
delfi - zajímavá taktika, já bych k tomu manžu asi nedokopala, není hravej typ :frowning2:
ad počasí, tady je to jak na aprila, chvíli chumelenice, pak za svítí slunko, no blázinec ....
24. bře 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
delfi .. to bohužel nejde :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
lufe to jo no, po 1. pokusu o prochazku jsem dala prckq na balkon, pak vysvitlo slunicko tak jsem myslela ze vyrazime podrhe, jenze venku desne fici, takze prochazka dneska padla no :( se tak rada vyvetravam venku.. tak snad brzo e to pocasi umoudri :dizzy_face: vikend slibujou teplej to jsem zvedava ;) uz aby se dalo kojit venku na lavicce, budem moct chodit na dlouhy vylety
24. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
dobré odpolko :slight_smile: jsem dvě hodky spala, takže když už jsme u těch příznaků porodu, tak jsem si vymyslela dalši - potřebu naspat do foroty :wink:
jinak beat souhlasím s tebou - lepší když to přijde nečekaně, než 14 dní přenášet. to jsem fakt jáju litovala. mmch doufám jáji, že KO na gyndě bude v pohodě

beat ty už máš za sebou taky KO po šestinedělí?

k tomu kurzu - tak na to já bych martina nedostala a to není žádnej introvert, spíš naopak - všude je ho plno, ale tohle prostě by na něj nebylo

k porodu se mnou půjde, ale je to v podstatě jako u beat, jde tam, protože já budu ráda, když tam půjde, jde tam kvůli mě, nikoliv proto, že by se těšil na nějakej super zážitek. ale zase když mu říkám, že chci aby tam byl se mnou alespon než začnu rodit, prostě pouze během kontrakcí a tak, tak to zase ne, prej když už tam bude, tak mě tam pak nenechá...

bukca...to máš fakt těžký. zkus to co říká feb, tu imunologii a pak uvidíte. každopádně už bych to taky nějak řešila, tohle musí být vyčerpávající. takže nejdřív koupit auto - když je to výrobní prostředek, kterej vám vydělává, tak to snad nebude takový problém, samo sebe zaplatí a pak šup do řešení miminka! držím pěstičky!
24. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
uspávám tlustínka abych si mohla zacvicit :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.