• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
je to vzdycky vtipny, číhám na příležitost, chodím po bytě ve sportovnim a kolem tlustínka chodím po špičkách :grinning: az trochu zabere skocim na eliptical, on tak prijemne šumí, takže se mu u toho asi dobre spi ;)
24. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
feb - ty máš teda taktiku
kaci - tak u nás jde manžel kvůli tomu, aby mě podpořil, mohl na vše dohlížet a taky to zdokumentovat, už má novej foťák :grinning:
24. bře 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
tady se cvičí a u nás v dubnovém tématu se rodí....holčina co má TP 1.4. právě odjíždí do porodky...
chci takýýýýýýýý
24. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
kaci..neboj, mas to za par :grinning:
24. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
kaci vsadim boty ze az to prijde tak zas budes rikat ze bys to jeste odlozila ;) jsem to taky posledni ny (od 27.12. popohanela a kdyz to prislo tak me to prekvapilo ;)
24. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
holky uz nekolik dni neli tydnu se snazim danecka vyfotit jak se smeje...jenze on potvora, jakmile zblejskne tu stribrnou krabicku tak si ji zkoumave zacne prohlizet a je po usmevu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten fotak budu muset nak zamaskovat nebo co :grinning:
24. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
chichi, to je prča feb, takovej lovec úsměvů...
no jako asi jo, až to přijde, tak si řeknu, už je to tady a nebude se s tím moc dát nic dělat...pak si asi člověk řekne, že by to rád oddálil :slight_smile:

jája má smějícího se tomíka vyfocenýho krásně :dizzy_face:

téda, tady chumelí .... :unamused:
24. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
a už svítí sluníčko:slight_smile:
to je blázinec... se nedivím, že u mámy v bříšku je líp :wink:
24. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
holky to je dneska aprílový počasí - chvíly svítí sluníčko, chvíly sněží, ale hlavně fouká hnusnej vichr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad přítomnost manži u porodu - já jsem mu řekla, že bych ho tam chtěla hlavně jako psychickou, ale i fyzickou podporu. proto se by měl se mnou absolvovat ten kurz, aby ho tam trochu připravili psychicky - ve smyslu, že to jako není tak strašný jak si představuje (já si totiž vůbec nemyslím, že porod je něco strašnýho) no a pak taky aby věděl co se bude dít a jak mi může pomoct - masáže, úlevový polohy apod. bez průpravy by mi u porodu asi žádnou moc službu neudělal, jen by koukal a čekal (jako já u porodu švagrový). myslím že to vzal tak, jako že tam prostě musí. tajně doufám, že se mu tam začne líbit a bude nakonec rád že jsme tam jeli.
jaji: ty jsi ale paparazzi hadr :grinning:
bukca: a nedala by se vzít na to IVF třeba půjčka? ono to zase není tak moc peněz, aby splátky zatížily nějak extra rodinný rozpočet, ale našetřit to, to dá dost fušku. samo že nejdřív zkusit postup jak radí feb, ale mohli byste uvažovat i takhle
24. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
holky jdu na to cvíčo tak mi držte palce ať mě to cestou neodfounkne :sweat_smile:
24. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
Delfi - pokud budeš rodit třeba v tom Vrchlabí, tak to manžovi bude něco platný, ale kdyby to bylo jako u mě, že ho na dobu předporodní ke mě nepustili, až pak na sál, kde stejně nemůže dělat nic, tak by mu byl kurz na nic. Tam prostě chlap sedí u hlavy a maximálně drží za ruku a povzbuzuje. Jo a taky má Míra jeden zážitek ze sálu - jak ho vyhodili, když doktor dělal ty kleště a pak ho znovu zavolali, když bylo po všem, tak vešel na sál - dveře byly přímo naproti nohám a sestra říká: tak pojďte se podívat na holčičku tatínku, hlavně teď nekoukejte na maminku...no když řekla tohle, tak se podíval a prý viděl, nástřih a obrovskou díru vě mě, pode mnou lavor se "vším možným" a pak mě, jak se v klidu usmívám (to bylo tím jak jsem byla omámená a šťastná, že už to mám za sebou). No a s ním to tam málem šlehlo
:grinning:
Káči, to víš, že u maminky je nejlíp :wink: A ono skutečně není kam spěchat, týden sem, týden tam...ono je to jen o psychice, že už by to člověk měl rád za sebou, ale na druhou stranu mu nic neuteče. Až bude mrňous celou noc plakat, jak rád by ho měl člověk ještě v bříšku :grinning:
24. bře 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
no beat...to bych moc nechtěla, aby martin něco takovýho viděl...co míra, neměl nějaký blok při prvním sexíku - jako myslím ve smyslu, jestli neměl strach, zda tě to nebolí, není nepříjemné nebo něco podobného...
24. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
beat honza to taky vsechno videl, kdyz mi prinesl danecka :grinning: pak to okomentoval ze uz videl horsi veci :grinning: oni i ty chlapi jsou z toho dost mimo a soustredi se predevsim na mimino.
delfi. nebo budes mit tak rychlej porod jako ja ze ti taky manza moc nepomuze ;) teda s ulevovejma polohama. Uvidis ze se mu na kurzu bude libit, az uvidi ostatni chlapy co jsou na stejny lodi budou to mezi sebou probirat ;)
24. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky,

ufff mám za sebou technickou, no fuuuuuj, si neumim predstavit ze bych tohle absolvovala po normálním porodu, jako vyšetření mi bylo dooost nepříjemné až sem na té koze couvala dozadu, trošku jsem zakrvácela z čípku, dostala jsem antikoncepci, tak jsem na ní zvědavá. No a samo že když sem řekla že místo holky je to kluk, tak řekl že to bylo špatně poznat a že tam měl otazník atd, no kecy a kecy....
24. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
jáji tys byla zas u toho chorvata??? jsem myslela, že od něj půjdeš pryč...
gratuluju k technické :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
kaci...no jo byla, ještě tam jsem ale další těhu už k němu faaakt ne, byl docela milej, udělal vnitřní UTZ a něco měřil, říkal že se to krásně hojí a 5 měsíců po ukončení kojení mám přijít na sono prsou
24. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
no ale řeknu ti bylo to divný koukat na ten monitor když mi dělal vnitřní UTZ s nevidět tam nic :pensive: jen tu jizvu na děloze a žádné mimi, zvláštní
24. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
no jáji, to musí být fakt zvláštní pocit, nic tam nevidět :wink:
24. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
beat: no v tom vrchlabí se mnou tomáš bude od samýho začátku až po tlačení (no jestli u tlačení zůstane se rozhodne na místě). ale jasně že mírovi by ten kurz byl na nic :wink: jinak to muselo bejt pro něj dost drsný :confused: a hlavně pro tebe - seš statečná, žes to vydržela a ještě s úsměvem na rtech

holky jdu si dělat véču a pak se stavím :wink:
24. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
kaci...no jo ale mam toho svyho prdolu u sebe a to je lepsi :wink: i kdyz nerikam ze obcas nervy pracuji ale to prej u skoro kazde maminy, mi to potvrdily vsechny kamosky :grinning:
24. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
delfi véču??? ted????
24. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
proč neee??
24. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
jinak holky začíná mě zase bolet ty zuby, resp. dásně, tak zase vařím šalvěj a vyplachuju...už jsem měla tak 14 dní klid a zase to začíná bolet...chjo
24. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
jo a taky ze mě vyšel zase kousek nahnědlého "slizu", začínám vám věřit, že to je zátka...

no je docela pozdě na večeři, ne jáji :slight_smile:?
24. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
ty si s těma zubama teda užíváš :frowning2:
24. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
no je to pakárna...

hele jáji nevíš, jestli když jsem otevřená na 1 prst je to samý jako 1 cm?
24. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo ja myslim ze to je to same

jinak jsem si ted cetla sms co mi chodili po porodu :grinning:
24. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz
to je dávno co?...

jdu si lehnout, malá se ve mě nějak vzdouvá... tak dobrou a zítra...
24. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
dobrou noc :wink:
24. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
no jo dřív jsem na véču neměla čas - byla jsem od 6.30 na tom cvičení a pak než jsem nakoupila a dorazila domu bylo 21 hod :unamused:
kaci: teda s tebou je to napínavý příběh, taky skoro porod v přímém přenosu
jinak jsem holky byla na tom cvičení s profylaxí a probíraly tam zrovna 2. dobu porodní - čili vytlačování. no byl to pro mě dost masakr (a to se na porod těším a nebojím se ho). jediný co mi probíhalo hlavou když to popisovala, že to se mě jako netýká a pak že jde fakt do tuhýho a že to nedám :sweat_smile: cvíčo potom bylo fajn, nemůžu posoudit blíže, prostě relax cvíčo pro těhotný.....jo a taky tam opakovali dýchání - to jsem teda fakt nepochopila a přišlo mi to strašně směšný...bože co mě to čeká :sweat_smile:
tak zítra holky - dobrou noc
25. bře 2009 v 00:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.