• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
dobré ráno holky ...

špinění ustálo :wink: , ale test pořád negativní :unamused:
25. bře 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
25. bře 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
AHoj Bukco ani stíneček tam není?
25. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
adel, ani ani
25. bře 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Teda Bukči ta příroda si s tebou pěkně pohrává :unamused: No nevěš hlavu, graf krásný a mrcha ještě nedorazila.
25. bře 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
bukco - to je teda na palici ...
delfi - my taky ve cviču trénujem dýchání, zatím mi příjde, že se mě to tak nějak netýká ...
25. bře 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
bukco tak uvidíme, dokud není mrcha, nic není ztraceno
jinak já stále 2v1
dnešní noc ale byla hrozná, na wc jsem byla asi 5x, nemohla jsem najít vhodnou polohu na usnutí, bolelo bříško...hlavou se mi honily myšlenky, že něco je jinak, že možná dneska pojedeme
ted relativně v pohodě, řekla bych, že furt odchází zátka - čas od času mám na slipovce ten nahnědlý sliz...
tak to asi někam směřuje

jinak v diskusi dubnovek máme holčinu, včera v 16 jí rupla voda, ve 21 měla kontra po 6 min., otevřená na 1 prst, ale ještě neporodila a to má kontra po 3-5min., otevřená je na 4 cm... chudák holka.
a to měla od soboty posly jako blázen...
25. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
holky tak já dýchání netrénuju...snad se na sále neudusím :wink:
25. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky...
Bucka :frowning2: tak pokud nebudeš špinit zkus ještě zítra testnout hmm...
Kaca: ještě v2v1 jo :slight_smile: teda ale už je to asi blízko co....teď už se asi moc nevyspíš co :frowning2:
25. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Káči s tím spaním tě úplně chápu :wink: Jinak jsem normálně úplně nervózní za tebe. Tohle čekání je zvláštní, člověk nemyslí na nic jiného.
Ta holčina od vás je teda chuděra. Mě teda rupla voda a za 2 hodiny přišly kontra a docela bych řekla tak po 2 minutách, pak mi píchli ještě nějakou injekci na urychlení a už to byl hukot :grinning: KDyž to vezmu se všema komplikacema, které přišly, jsem měla odrozeno za 7 hodin od rupnutí vody a za 5 hodin od první bolestivé kontrakce. A v celku mi to přišlo, že to travlo tak max 2-3 hoďky :grinning: Chudák holka.

Jé Káči já už se tak těším na tebe, na tvé info, průběh porodu, na tvé první pocity a na fotečky holčičky, nebo možná i chlapečka
:grinning:
25. bře 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
beat tak to jsi měla fakt rychlý., ik přes všechny ty kompliakce... ona tahle holčina je proti medikaci, si myslím, že by jí i něco dali, ale že to odmítá zatím...prej jí ještě dopoledne nechaj, ale pak už jí něco budou muset dát.
nejhorší musí bejt, že vlastně celou noc nespala...

já jsem taky nervozní :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoooj,

teda ta holčina si užívá, chudák, ale kdyby jí něco píchli tak už by to bylo za ní, ale asi se to ještě dá snést
25. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
jáji, no ona si to užívá až do konce...má sebou doprovod k porodu, něco jako dula, tak ta jí tam asi hustí, at si nic nenechá. chce prostě přírodní porod. ale je naštěstí proti porodům doma, je v porodnici. má sebou ale aromaolejíčky apod.
uvidíme, jak dlouho jí nechaj...
25. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
kaci...ale ji tekla plodovka ne'??
25. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
hooooj
teda kaci že by nějaký tušení? jsem z tebe nervozní :wink:
bukca: zatím není mrcha tak není nic ztraceno, i graf vypadá zatím dobře
lufe: hele a tobě to dýchání nepřipadá směšný? :sweat_smile: jako 20 ženskejch dejchá jak pes :grinning:
25. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
no jasný jáji, včera ve čtyři opolko jí rupla...

delfi...klídek :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
tak to dneska musi porodit, takze ji to vyvolaj nejpozdeji odpoledne, musi, jinak skonci cisarem jako ja
25. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
No Delfi mě to pomohlo - stála jsem ve sprše a když to přišlo, tak jsem zavřela oči, představila si našeho psa, jak leží, vyplazenej jazyk a dejchá :grinning: Funěla jsem jako on a hned to bylo snesitelnější. Pak jsem někde v časáku četla, že si při kontrakci máš něco představit a myslet na to a že je pak kontra snesitelnější... no tak jak vidět, tak to asi zabírá :grinning:
25. bře 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz
delfi - jo to psí dýchání poprvé nikdo nechtěl dělat, ale minule už jsme pěkně dejchaly, my trénujem i dýchání během tlačení, ale bez toho tlačení, jakože zadržení dechu na co nejdýl ...
25. bře 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
teda holky koukám, že jsem nějak pozadu...já nikde nefunim :frowning2:
25. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
kaca: oki tak já budu v klidu :grinning:
beat: no při porodu mi to přijde normální a určo to pomáhá, to jo, jen mi to nacvičovat teď přijde směšný
lufe: jo to dejchání u porodu budou prý probírat na další hodině.
hasev: hele tam jak jsem byla se mi ten kurz zdál v pohodě. maj tam celkem dobrej systém hrazení a všech služeb. je to www.studioprozeny.cz když tam zavoláš a řekneš že bys chtěla na ukázkovou hodinu toho předporodního kurzu tak ta je zdarma a zařaděj tě k tvýmu měsíci. zkus to a pak se rozhodni jestli si ten kurz zaplatíš nebo ne :wink:
25. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Def: díky , já hledám něco na P-9 abych tam mohla autem, do centra se mi moc nechce...
25. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
hasev: jooo tak to neporadím :unamused:
25. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
No já vím :slight_smile: snad něco najdu...jukám ted na net, ale asi u toho usnu chi...jsem dneska nějak KO...teda nejn dneska ...jak se to převalí na odpolko tak bych spala...včera jsem zase usnula v 8 večer u TV
25. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
hasev: teda já se ráno nemohla zvednout z postele - asi počasí
holky už cítíte pohyby?
25. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky, rano jsem hned vybehla ven na prochazku abysme stihli slunico a dobre jsme udelali :slight_smile: rano bylo uplne jasno :dizzy_face: ted cekam navstevu a pak hura cvicit. i kdyz teda po dnesni pochazky me nohy bolej uz ted :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Def : já ještě ne :frowning2: bééééé ale ty jsi je začala taky cítit až tak 22tt že ? Ta koleg.co tu je, je začala cítít až ve 23tt...
Jinak mě zase nějak tlačí žaludek a taky se mi něka chodí blbě na WC :angry:
25. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Feb: ty jsi čupr máma :grinning: krásně vše naplánovaný a zmáknutý...klobouk dolů...si beru příklad ...
25. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
aaale hasev, nekdy mi plany haprujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do prcic, musela jsem dolu pro balik i s Tlustínkem a ted nechce usnout, musela jsem ho probudit :( a je po sieste :angry:
25. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
no pohyby citím už asi 14 dní, začalo to bubláním a teď už citím i pravidelný šťouchání, ale kopance ještě nedorazily, manža to vždy propásne, mimís se hejbe, když u toho není :wink:
25. bře 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.