• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hasev: jojo já taky začala až kolem 21-22tt takže času dost neboj :wink:
feb: tý brďo ty jsi ale organizátorka takhle všehcno mít naplánovaný - jako já :grinning:
lufe: ono to přes břicho asi stejně cítit ještě nebude, mě když kope tak je to přes břicho cítit jen trošilinku - takže neboj manža si ještě počká až něco ucítí
25. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
to je hezky jak řešíte pohyby a za chvíli budete řešit porod :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
delfi - ono když bříško ještě trochu přimáčknu, tak to cítím i rukou ...
jaji - nestraš, já dbám rad svého lékaře a informuju se pouze o věcech, které jsou odpovídající pro můj TT :wink: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
lufe: vážně? já když na něj přitlačím ruku tak mi začne pulsovat dle tepu mého srdce takže lze těžko poznat zda to byl kopanec nebo tep - teda teď už jo, ale před pár týdny to nešlo poznat
25. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
delfi- mamka vzdycky rikala ze jsem mela byt vojak :grinning: porad naky plany a harmonogram ;) ve skutecnosti je to tak, ze kdyz nemam plan, nic neudelam :grinning:
25. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Lufe : teda ty se máš ...já už chci taky :confounded:
25. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já cítím akorát bublat svůj žaludek chi...ten si tam pořád něco zpracovává :grinning: ale mímo asi ještě nic...už se těším na ULTR až ho uvidím, budu se cítít lépe...dneska mě nějak tlačí v podbřišku a i jsem blbě spala atak nevím..asi pojedu do pelíšku...nějak se necítím...Jdu zaplatit DPH a pak asi pojedu
25. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
delfi - jj, můj puls to teda nebyl, mladej se asi protahoval ...
hasev - jj, jen si odpočiň ...
25. bře 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
feb: ty jsi jako já - já taky musím mít plán jinak celej den proflákám :grinning: a jak hezky umím organizovat ostatní :grinning:
hasev: radši si jdi lehnout pokud můžeš, však to musíme naspat dopředu
lufe: tý jo, a jak se ti to pozdává? mě to teda přišlo že jako nic moc, ale teď pomocí kopanců komunikujem :grinning:
25. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
feb nakonec i ten porod jsi měla pěkně naplánovanej :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
kaci: no feb ten plán vyšel - jsem zvědavá na sebe. já už mám porod taky vcelku naplánovanej...jako že přijedem hupnu do vany, pak se s manžou budu procházet, bude mě masírovat olejíčkama atd. hezky se budu otvírat, budu myslet pozitivně a hlavně se zaměřím na mimíse. pak hupnu do vany/nebo na stoličku zatlačím, malej bude venku, já žádnou trhlinku ani nástřih, hned se přisaje a bude :grinning: to je ale krásnej plán co? :dizzy_face:
25. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
delfi - máš to mooooc krásně naplánovaný :grinning: když se hejbá, tak si říkám, a mladej pán se nám probudil, včera šťouchal kolem 23 hod, tak jsem mu domlouvala, že by měl jít spát, no asi poslechnul, než se manža ospršil, byl klid ...
25. bře 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
lufe: tsssss ve 23 hod jo? mě včera kopal v 1 v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
delfi ty jsi opisovala ode mně ne :slight_smile:
teda abych ti nekřivdila - vanu a olejíčky tam nemám

mnam, ted jsem dodělala žemlovku a povedla se mi. akorát jsem neodhadla množství, martin to nejí a já to budu jíst tak tejden (mezitim samozřejmě musím stihnout porodit). asi donesu ochutnávku sousedce :slight_smile:

taky jsem uvařila špagety aglio olio, takže min. do pátku nevařím
25. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
kaci...zemlovku posli :grinning: já vařím leda o víkendu a nebo večer s Tomem, protože Tomík je nerad sám a musím se mu furt věnovat, takže jsem si objednala Manducu a budu vařit s ním :grinning:
25. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
kaca: hele vymysli si svůj plán :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se někdo s tím nevařením má....
jaji: ale i ty jo? manducu plánuju taky :wink:
25. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
delfi...jo jo o víkendu si pro ní jedu, budeme jí mít půjčenou na 10 dni a kdyz se zalibi tak si ji nechame
25. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
delfi - to já v jednu spím ....
kaci - ty teda vyvařuješ :wink:
25. bře 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
kaci kdepaaak, porod naplanovanej nebyl, ten me prekvapil :slight_smile: rozhodne jsem necekala ze pujdu hned na sal :grinning:
chjooo, cviceni dnes asi nebude, mela jsem tu kamarada tak dneska budu budovat speky ;)
25. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
jáji a objedala sis pravou manducu nebo nějaký jiný nosítko?
já už mám šátek, ale ještě uvažuju o manduce no a pak samo o nějaký krosně na ven - abysme mohli chodit na tůry

ty jo holky mrkněte na tohle...to je reprezentace, vostuda vostuda vostuda !!!
http://www.novinky.cz/domaci/164753-hodte-na-toho-blazna-sit-zadal-langer-snemovnu-zaoralek-ho-vypnul.html

jáji volám messengera a posílám žemlovku :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
feb ty cvičíš každej den???
:confused:
špeky a ty jo??? chachá!
25. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
hele feb a stihli ti vůbec teda dát tu kapačku s atb kvůli streptoušovi?
25. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
kaci...manducu jako manducu :grinning:
25. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
25. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
videla ale prijde mi jako normalni mimi, znam hezci holcicky :dizzy_face:
25. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
jaji: já nosila v manduce asi 20 min mimíse kámošky a bylo to báječný!!! bych si zase zanosila, ale nemám koho a už mám celkem břuch...ti závidím, myslím, že si jí zamilujete, až na tu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kaci: politikou se nestresuj a pošli žemlovku :wink:
feb: no o to to bylo lepší ne?
25. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
se nestresuju delfi...jen mi to přijde prostě trapný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

manducu si všichni chválej, mám jí na seznamu "dárků", kdyby nám chtěl někdo něco většího kouit, jinak jí koupíme sami.
jáji a oni jí někde půjčujou na vyzkoušení?
25. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
delfi...ta cena je desna, to je fakt
25. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
ale platí se za kvalitu, vydrží ti až do 20 kg mimča...což je super.
akorát není moc outdoorova - jakože např. nemá stříšku, ochranu proti dešti, větru apod., takže mi budeme muset koupit asi ještě krosnu...
25. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
kaci...ano pujcuji za 200 na 10 dni :wink:
25. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.