• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Feb: tak to je šikula :slight_smile: , jsem si říkala, jak to zvládnete...
13. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
bre rano, vcera si to zlobeni danecek trochu vybral zpet ;) ale slo to. jsem teda zase dost unavena a spala bych jeste. moc nekrvacim, ale trochu me poboliva bricho, tak me zase prepada strach aby to bylo v poradku :( abych treba nemusela znova.. ach jo
14. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
koukam ze tady nikdo... :( honza musel do prace dneska na odpoledne, danecek trochu zlobi, ale ted nastesti usnul, pecu honzovi valentynsky kolac a snazim se nemyslet na to co se mi deje s delohou abych si neco nevsugerovala. Holky ja uz bych tak chtela mi pokoj s tim krvacenim... uz aby to bylo zahojeny, hrozne me to znervoznuje... a nejhorsi je ze i kdyz se to zahoji tak tim muj "gynekologicky" maraton nekonci, neb pak hned pujdu na onkogyn a budu zas cekat na vysledky... ze ja jsem se nenarodila jako chlap kurna fix :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
14. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Všechno nejlepší k narozkám Kace a pro všechny ostaní zamilované všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
14. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
Feb: nevím, co ti na to říct, ale chápu, že jsou s tím akorát nevy :confounded: , nezbývá než doufat, že už sis v tomhle všechnu smůlu vybrala.
14. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
no jooo, kaca ma dneska narozky!!! :slight_smile: vsechno nejlepsi!!! hlavne at jde vse dal tak jak ma a jste vsichni zdraviii!!!
14. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Betty díky za upozornění Kaci vše nej k narozeninám. Já mám dvě kamarádky, které dnes mají taky narozeniny :slight_smile:
14. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz
čus holky tak se hlásím po nějaký době - byla jsem pěkně nachlazená a neměla jsem ani sílu jít k vám a psát. tak jsem ráda, že vše je u vás v pořádku, beat je stále 2v1 a kaca si užívá mateřskou (těch 6 týdnů před porodem si dovolím říct, že si to člověk užívá :grinning: )
holky už jsem z malýho na prášky - furt necítím pohyby :unamused: :angry: a to ho i různě zlobím a jemně píchám - a nic...
jak je jinak při neděli?
15. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojky, stále se hlásím jako kindervajíčko :slight_smile:
Delfi to jako ještě necítíš pohyby, nebo je cítíš, ale málo často? Mě nejvíc kopala, když jsem byla v klidu - kolem půlnoci... no zůstalo jí to do dneška. Teda teď už se dokáže mlít nonstop, ale v noci je to vždycky tutovka a největší síla :grinning: Jinak ze začátku jsou ty pohyby téměř neznatelný. Jen takový občasný vlnění, taky jsem ležela s rukama na břiše a nervózně čekala na sebemenší pohyb. Asi je to normální....
15. únor 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
beat: jako je necítím vůbec. vím, že se nejvíc hýbe když jsem v klidu, ležím, v noci atd. proto vždy když jsem v klidu (třeba si jdu lehnout, ležim u tv, probudím se apod.) tak se soustředím, i ruce dávám na břicho a nic.....vůbec nic. jediný co cítím, když dám ruce na břicho tak je pulsování dle mého tlukotu srdce (takže to není mimís)-pravidelně jako když bych si tu ruku dala třeba na srdce. soustředím se fakt dlouho a ani záchvěv, bublinky, vlny prostně NIC! už mě to deprimuje....
to je dobře, že seš ještě 2v1...hele odkdy jsi začala vyřizovat výbavičku? jako ne jen oblečení, ale takovýty ostatní věci. a vubec ne jen to koupit, ale i kdy jsi začala vybírat co chceš mít, jaká značka atd.? já totiž kromě (částečně) kočárku tak nějak nic nemám ani rozmyšleno :sweat_smile: si přijdu jak trubka
15. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
delfi bud v klidu, nekdo pohyby citi driv nekdo pozdeji, uvidis ze to uz bude kazdou chvili :slight_smile:
jdu zitra na kontolu ke svymu gyn, tak doufam, ze se nedozvim nicspatnyho.l.. mam strach jestli vyskrabli vsechno a aby se mi v deloze neudelaly srusty :unamused: :frowning2:
15. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
feb: no že to bude každou chvíly si říkám už 2 týdny a nic :sweat_smile: .....ale jinak dík za uklidnění dřív nebo později se taky dočkám. s tím doktorem ti budu držet palce, ale myslím, že už to bude v pořádku. hele tu revizi to ti dělali asi to samý co mě že? jakto, žes tam musela zůstat přes noc? já taky měla celk. narkozu a za 2 hodky jsem mohla domu
15. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
feb...na zítra držím palce :slight_smile:)

delfi...nebooj, já malého taky necítila ze začátku každý den, to přijde a užiješ si to :wink:

beat...ty máš ještě nárok být kinder vejce :grinning:
15. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
No jasně Jáji - jestli budu jako ty, tak tady budu strašit ještě ve 42 tt :grinning: I když zítra už mi naskočí 40 tt....

Feb - ty se pořád nestrachuj, nemysli na to - víš jak ses strachovala o mrňouse a všechno to dopadlo na jedničku. Pokud by tam náhodou něco bylo, tak se to hold dočistí a bude dobře. Ale ono už je - neboj.

Delfi - tak on teprve kopat začne - to víš, je to chlap, tak je trošku opožděnej :grinning: Jinak s výbavičkou jsem asi pomalu začínala kolem toho 20tt - prohlížela jsem internet a dávala dohromady, co všechno budu potřebovat, kde to koupit atd... občas pořídila nějakou věcičku, abych si udělala radost, ale ty větší věci jsem nakupovala až tak od 25 tt. Asi bych být tebou začala pročítat seznam, co je všecho potřeba - najdeš ho na stránkách www.malvik.cz - řekla bych, že je docela dobrej...
15. únor 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
beat...nebudes tu strasit :grinning: neopic se joo?? já měla v pase snad 43tt mám pocit :grinning:
15. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
delfi nevim, mozna kdyz je to po porodu tak se to vic kontroluje. taky to pry vzdycky dela sef sluzby nebo starsi lekar, kdezto miniinterupce a cisteni po zamlklym tehu delaj mlady doktori.
Horkotezko na zitrek odstrikavam mliko pro flekinka, bude krmit mamka, myslim ze to nevyjde casove ze by krmit nemusela, musim se totiz jedste stavit na pracaku. to zas bude akce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
jaji co ty s tim krmenim? dokrmujete?
15. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
feb...zatim ne, dneska jsem mu dala po lžičkách 20ku, páč brečel po kojení, nevím co to je za novinku, po každém kojení pláče :(
15. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
teda Jáji to je ale uplakánek, co si to na tebe pořád vymýšlí? už se těším, až ho uvidím. Až se zase jednou všichni sejdem.... vidím to tak za půl roku :grinning:
15. únor 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
beat: dík za tip - já tak nějak pořád čekám na ten veletrh v praze a brně a tak že se jako "rozhoupu" něco většího koupit :sweat_smile: jo musím si říkat radši ať je kliďas a ne raubíř aby se mi pořád mlel že.
feb: aha to jsem netušila. hlavě že jsi už doma. čím odstříkáváš? kámoška co taky odstříkavala bo malej byl v inkubátoru tak říkala, že se při tom dívala na fotku malýho a to jí tu laktaci vždy víc rozjelo. tyk třeba kdyby ses při tom dívala na malýho tak by to taky pomohlo. a co na pracáku?
jaji: teda teda co mu chybí??? a po tom dokrmení pak přestane brečet?
15. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
dobré ránko ....
16. únor 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
delfi odstrikavam rukou, odsavackou me to boli. ale docela to jde, jen to trva dlouho a mnozstvi zalezi na tom, kolik se broucek predtim nasosal a jak byl dlouhej interval mezi kojenima. V noci v 5h jsem odstrikala 55ml jen to vrzne, ale jindy treba sotva 20...
pracak- byla jsem na nem vedena a ted to tam jenom musim jit ukoncit.
drzte mi palce hlavne na tu gyndu :(((((
mamka prijde hlidat, budu bez prcka nervozni takovou dobu :sweat_smile:
16. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
feb .. to zvládneš levou zadní ... držím pěstičky
16. únor 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po víkendu :slight_smile:
feb - dtžím pěsti při dnešním vyřizování ...
beat - ty máš ještě chvilku čas ...
delfi - pohybůsi ještě určo užiješ ...
bukco - kdy se bude testovat?
16. únor 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
Tak Feb hodně štěstíčka. O Danouška se neboj, bude o něj dobře postaráno.

Jinak mě dnes odešla hlenová zátka, tak se alespoň něco děje. Jinak jsem ale četla, že může odcházet jeden, dva, tři týdny před porodem, ale taky se může porodit do 48 hodin....Tak si vyber :grinning: no takže budu zkrátka ráda, kdyby mi to vyšlo na ten můj termín kolem 20.2.
Zítra jdu na kontrolu , tak uvidíme, jestli se tam něco děje.
16. únor 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

holky dneska po kojení pohoda, neplakal, tak ho možná občas potrápí bříško, teď mi tady teda střídavě kňourá a povídá
16. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
ahojky ...

lufe .. nemám koupené testy a popravdě se mi je ani nechce kupovat, protože to dopadně jako každý měsíc stejně ....
16. únor 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Jáji taky jsem teď v jedné knížce četla, že prcek může mít taky poporodní depresi, tak třeba i proto byl takovej nerudnej a uplakanej a teď už se to bude jen lepšit. Já pořád tvrdím, že se to pak obrátí a bude to zlatíčko - už aby to bylo co? :grinning:

Lufe - jen počkej, až budeš pohyby honit ty :grinning: Řekla bych, že je to u všech stejné. Když ještě nejsou pohyby, tak se o mimi člověk bojí a říká si, už aby kopalo,abych věděla, že tam je. Pak začne kopat a když je chvíli klid, tak jsi úplně ve stresu, co se děje a jen čekáš, až kopne.... čím víc těhu, tím víc se člověk bojí.

Až bude Bukča testovat, tak všichni budeme prskat těhu bacily, aby se nějakej zachytil na tý testovací tyčince a vykouzlil tam ty vytoužené // :wink:
Adel, Bety, Bukčo - to už přeci není možné, už to některá z vás musí prolomit!!!!!
16. únor 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
Beat že by se něco dělo? jedné holčině na druhé diskuzi kam chodím odešla zátka a další den byl malý na světě.
Jinak dnes mám v planu toho mudra jestli teda do té doby nepříjde MS protože mě bolí břicho snad mi dá něco na úpravu cyklu a pak se snad mimi povede.
Bukci neztrácej naději.
16. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
beat...haha poporodni depku mam spis ja, ted mi tu zase predvedl hysterak ale takovej ze zapominal skoro dychat :frowning2:
16. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.