• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
vůbec se ti nedivím ... prožila sis toho myslím už dosti ... na kdy tam jdeš?
26. bře 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, bukco tak držím věchny palečky, co mám! bylo by to super,kdyby to vyšlo :wink:
feb taky držím palečky, at je to na gyndě v pořádku!

jinak já dnes vstávala s martinem v 5, posnídala jsem a on pak odjel a já zalezla do pelechu a vylezla ted...
dneska jel do jihlavy, to je už na hraně jeho akčního rádiusu, jsme domluvení, že od tohoto týdne do porodu se bude držet co nejblíže ku v praze,ale bohužel nedalo se to přesunout, tak musel jet. tak doufám, že se dnes u nás nic dít nebude nebo až večer, až přijede. přece jen z jihlavy to sem má min. 2 hodky cesty...kdyby mi rupla voda, musela bych do porodky sama :frowning2: chjo, tak radši to nepřivolávat.

jinak noc u mě už klasika, lepší už to asi nebude.
taky jsem se zvážila a mám pocit, že už jen přibírám, od minulého pondlělka doted 2,5 kg....(no ještě si musím dojít na wc, ale i tak...předtím se mi váha už tak tři týdny nehýbala a ted tohle....), tak snad už rodit budu brzo, abych nakonec nebyla jako koule v posledním týdnu :wink:
26. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
kači, ty a koule? hi hi hi to si mě pobavila
26. bře 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
mam tam byt ve 13.20, hlidat bude doma mamka, abych nemusela s prckem.
kaci o je sama voda, co ted pribiras, ja taky pibirala rychle na konci- kilo tydne. Dohromady to bylo asi 15-16 a stejne to po tydnu bylo pryc i s dalsima kilama, takze to vubec neres :slight_smile: zvlast ty kdyz jsi zatim pribrala malo- resp. zatim jsi pribrala prcka s jeho "nadobickem" a ted naberes vodu :dizzy_face:
26. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
no mě to právě mate feb, všude se píše, že ke konci už se tolik nepřibírá... no uvidíme, snad už nebude na přibírání moc času :wink:
prcka s nádobíčkem:slight_smile: to jě pěknej výraz :wink:
26. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
budu na tebe myslet a držet pětičky
26. bře 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
pise se to ale teda koho znam ze byl tehu, tak na konci to jelo... mozna je to tim, ze jsme nepribiraly moc rychle celou dobu, tak to telo honem musi jeste nahnat :slight_smile:
26. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
holk diky za drzeni palcu, dam vedet jak dorazim domu
ted se jdu rychle osprchovat dokud Kebule usnul :dizzy_face:
26. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
budeme čekat na zpávu :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Kebule :grinning:

ahoj holky
26. bře 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky...
Tak zase řeším sklad y a inventuru...chjo...rano jsem se z toho tady rozbrečela. Ve skladu na mě prskaj , že to není možný, aby to chybělo a pořád prudí...nebere to konce...jsme z toho unevená a vystreslá chudák Davča :angry: :confounded: :cry:
Bucka: tak třeba to ještě vyjde hmm :slight_smile:
Fb: držím palečky
Kača: tak žádný porod dneska jo :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
hasev ... uvidíme
26. bře 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj beat:slight_smile:
jak ty jsi na tom s kilama? jako kolik už máš dole, kolik ti hzbývá a co břicho, jestli už se srovnalo doroviny :slight_smile:

hasev...no jak říkám, do večera minimálně musím vydržet. bez martina nikam nejedu :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Káči s kilama jsem už na svém, bříško už se srovnává, ale mám tam "špek" vytahanlou kůži, tak snad se to srovná. A taky mám kůži děsně vysušenou, denně ji mažu, ale nic nezabírá :frowning2:
Jo a taky moc necvičim a ani předtím jsem moc necvičila, takže to je tím. Kdybych víc sportovala těhu špek by tam asi nebyl :wink:
26. bře 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
zdravím holky
koukám žádná změna, akorát bukca je na tom zatím dobře :wink:
kaci dneska žádný rození až do min. 6 večer.
holky dneska jdu objednat kočárek tak držte palce. pořád nevím s barvou jestli béžovou nebo červenou. radši bych červenou ale nevím jestli to není pro kluka blbý
26. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Delfi a jakej kočárek?
26. bře 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
delfi jakej kočárek...není červená jako červená, některá je pro kluka OK, některá je už moc holčičí :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
holky máte někdo zkušenosti s internetovejma fotogaleriema - vím že feb má fotky na picasawebu, ještě existuje rajce.net a další.
jak to tam funguje? je to zadarmo? a jak jsou fotky zabezpečený?chtěla bych, aby se mohl podívat jen ten, komu já dám heslo... nevíte jak na to?
26. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
kaci...ja mam fotky na rajceti a je to pod heslem kdyz chces, takze to vidi jen ten komu heslo das :wink:

jinak ahoj
26. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
já dneska vzhůru od 5:15, pak kojo a pak jsem vytuhla v 6 a on vstaval v 6:45, grrr, mě se vůbec nechtělo těch 5 spát

no a pak to zalomil v 8 do 10:30, ale to bylo přemlouvání

šmarjaaa já chci tu manducu, to naše dítě neumí být chvíli samo
26. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
jo, tak to je dobrý jáji.
a jak se to tam dělá? musím se tam jít podívat...
26. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj Jáji
Káči já mám taky fotky na rajčeti a je to docela dobrý.
26. bře 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz
Teda holky já tady drbu a brouzdám po internetu (už hledám dovolenou v Řecku na září :grinning: ), když mi malá konečně chvíli spí, místo toho, abych něco pořádnýho udělala. Musím si dnes umýt vlasy, já je pak žehlim, takže to taky zabere čas. Pak musím sbalit věci sobě i malý, protože zítra ráno odjíždíme na víkend na chatu. První noci, kdy nebudeme spát doma, tak jsem zvědavá. Nesmím doma nic zapomenout. Pak trocha úklidu a žehlení, ostříhat psa a nezapomenout zabalit dárky. V sobotu tam totiž máme oslavu narozenín - já 33, Míra 50, Mírův táta 80 a Sofinka narození. Budeme tam mít sezvané celé příbuzenstvo, tak to bude masakr. Snad to vše zvádneme. Taky nesmím zapomenout sbalit noťas, původně jsem ho nechtěla, neb na něj nebude čas, ale co kdyby Káča zrovna rodila on-line, že? :grinning:
Pak ve 4 přijede tatínek a jedeme se Sofi nakoupit. Jak nás znám, tak to bude do večera. To znamená, že už pak nic večer neudělám. To bude jen koupání, kojení, uspávání a padnu :grinning: Asi se ještě někde navečeříme. Jedeme nakupovat na Zličín, tak asi v Ikee.
No tak dost keců, jdu něco dělat :grinning:
26. bře 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
beat...tak vše nej k narozkám oběma :wink:
26. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
ty jo beat, to máš teda narvanej program. jste dobrý, že už se sofi takhle cestujete na víkend, taky to mám v plánu, tak snad budeme zvládat :slight_smile:

hlavně nic nezapomenout
to jsi hodná, že povezeš notas kvůli mě... ale já ti písnu smsku, neboj :slight_smile:, z porodky sem psát nebudu a martin taky ne. ale je fakt, že asi vždycky pošlu smsku asi jáje, ta je tu nejvíc, aby vám sem písla :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
ty jo a ta párty bude fakt mega! tolik narozenin najedou:slight_smile: všecko nejlepčejšííííí!
26. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
jo jo já jsem tu furt, to je to jedine co muzu s tim nasim rarachem na ruce, je to rozmazlenec :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
kaci i na picasse to jde pod heslem, pod heslem tam mame oslavu flekinova narozeni :grinning:
26. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
http://www.spuntik.cz/teutonia-cosmo-2009-sportovni-kocarek/showdetail.php?id=2902&p=cos3615.jpg
tady je odkaz na ten kočárek i červenou barvu - zhodnoťte pls...
beat: tý jo to je víkend plný oslav - tak přeju vše nej všem oslavencům a tobě obzvlášť :dizzy_face:
jaji: kdy si pro ní jdeš? pro tu manducu
26. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
delfi...v sobotu
26. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.