• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
KACA:

Jsem po příjmu, otevřená na 3cm, prej na prvorodičku dost slušný.Martina uz domu neposilaj, jsme spolu na pripravne, dostanu ty atb.
26. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
téda holky to je nervák :slight_smile: Bude další mimi....jo jo Delfi, pak už je to na tobě. Tak držme Kačce palce, ať jsou v pořádku a dobře to zvládnou.
26. bře 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
no aspon ze ho domu neposilaj. 3cm mi teda nepripadaj tak moc... dalsich 7 pred sebou :sweat_smile: tak snad to bude rychle postupovat :dizzy_face: jaji informuj nas ;)
26. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
Tak prý má kontra po 5 ale Martin říká že po 2min, asi má pravdu, Kačka nestíhá sledovat, bolí to ale zvládají. Má po klystýru a kapačce
26. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak to je ok :slight_smile: ja mela kontra po 5i min od zacatku, resp. od pul 7 od rana, porod v pul 2. stejne je zvlastni jak je kazdej porod jinej co a vubec, v medicine nic neni 100%ni...
vtipny jak se lisi v tom mereni casu :grinning: dulezity je ze jsou evidentne casto ;)
jdu spat jak dobrouuuu, myslim na kacku!
26. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
tak to je divný, že se lišej v tom čase ale asi bych spíš věřila martinovi, to je dobře, že to kačka zatím zvládá celkem dobře. jsem zvědavá kdy bude malá na světě!
jdu taky spát, ale hned ráno se sem kouknu!
26. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz
Tak tety koníkovky, máme Eminku :dizzy_face:

KACA: Amelie Emma je na světě! 2770g a 49 cm, narozena v 1:30 je zdravá a krásná! Milujeme ji. Vsichni jsme v pořádku. K+M+E

Gratulujemeeeeeeeeee
27. bře 2009 ve 03:53  •  1 dítě  • Odpověz
teda beat v noci na koníka :grinning:
27. bře 2009 v 06:09  • Odpověz
Kaci velká gratulace.
27. bře 2009 v 07:12  • Odpověz
no kojila jsem a měla zapnutý pc, tak jsem písla :grinning: Dojalo mě to, vždyť nedávno jsem v porodnici byla já a najednou má porod za sebou Kačka :wink:
27. bře 2009 v 07:12  •  1 dítě  • Odpověz
jo je to hezký, já to četla ve 2:30 když sem šla na wc ale k pc jsem fakt nešla, no a vstávačka v 5:45 a dál už se nespalo, sice kojo bylo ve 23:40 ale já spala 5 hodin, ufff
27. bře 2009 v 07:15  • Odpověz
kačo maminko moc gratuluji :dizzy_face:
ahoj holky, zdravím i vaše miminka :slight_smile:
27. bře 2009 v 07:19  • Odpověz
ahoj cambi :slight_smile:) jak je?
27. bře 2009 v 07:19  • Odpověz
ahojte holky

Kačí moooooooooc velká gratulace k Emince, ať vám dělá jen samou radost :dizzy_face:
27. bře 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
dobré ránko ... tak to jsou mi teda zprávy .... super, kačko, velikánská gratulace
27. bře 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
ahoj jáji...jo dobrý... ted jsem na tom podobně jak bukca...čekám na MS
co malinký?
27. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
jinak u mě teplotka krásná a mrcha pořád nikde
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=64285
27. bře 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
velká gratulaceeeeeeeeeeeeeee!!!!!! super měla to rychlý už se mooooc těším na fotky. hurá máme další mimi.
dneska tu asi vůbec nebudu, až v neděli večer tak kdyby se kačka náááhodou připojila tak jí gratulujte i za mě :wink:
27. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
delfi..ahojky..teď jsi na řadě Ty s Matýskem :wink:
27. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
Kača: super :slight_smile: gratulace a ť jste obě brzo doma holky...těšíme se Vás...
Bucka: teda vypadá to dobře Bucka...tak držím palce a co testování ...kdy ?
27. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
delfi .. jsi na řadě ....
27. bře 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
bukco kdy budes testit???
to je suoper co ze je tu dalsi mimi :slight_smile: kacce jsem taky psala v noci pri kojeni :grinning: to je drobecek co... to uz se neni cemu divit ze kaci mela porad takovej spis mensi pupek :dizzy_face: se tesim na fotky, mala urco bude krasnoucka :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
holky, rozhodla jsem se, že vám to sem napíšu, sice jsem chtěla počkat, ale vy jste prostě holky, kterých si moc a moc vážím a vždy jste mě podržely ... prostě ve všem ... cokoliv jsem potřebovala, poradily jste mi ...

adélko ... tobě bych chtěla moc poděkovat za doporučení čajíčku ... jsou to asi opravdu zázračné bylinky

teď k věci ... včera jsem to nevydržela, protože mi bylo celý den tak divně ... oběd jsem myselala, že vyhodím, no prostě děs .. pak to sice nějak přešlo, ale i přes to, jsem sedla kolem jedné do auta a jela do nejbližší lékárny ..

koupila jsem si test a hned, jak jsem přijela do práce, tak jsem šla na wc a hned ho prostě musela udělat ... seděla jsem na záchodě a nevěřícně na to koukala, jak na něco, co mi spadlo z nebe .... asi ve tři hodiny jsem udělala další a výsledek ???? .... JSOU TAM //, sice nejsou bůh ví jak silné, ale jsou a jako důkaz to dám do alba, aby jste se podělili se mnou o tu krásu a radost, kterou teď prožívám ... doufám, že // budou jenom a jenom sílit a všechno bude ok

pořád mám pocit, jako kdyby chtěla přijít mrcha a bolí mě v podbřišku ... teď mi zbývá jenom a jenom doufat

JEŠTĚ JEDNOU BYCH VÁM VŠEM CHTĚLA PODĚKOVAT ZA PODPORU ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
27. bře 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
bukcooooo!!! ja to tusila ze tentokrat tak // budou!!! strasne mocdrzim palce aby to tentokrat klaplo a vsechno slo tak jak ma! si to po tom vsem trapeni tak moc zaslouzis! :sweat_smile:
to jsou dneska samy bezva zpravy, ani nemusi svitit slunicko a hned mam tady z konika dobrou naladu :dizzy_face:
27. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
feb .. děkuji, to držení pěstiček budu moc potřebovat !
27. bře 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
bukca chce se mi brečet........já jsem to tušila od včerejška........už brečím........ty .ole tak konečně...... šílenééééééééééé....jsi těhotná....
27. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
Tééééééééééééééééda Bukčo, veliká veliká gratulace, zatím jen potichounku, ať ty // nevyplašíme a budeme držet palce, ať to vše zdárně dopadne.... ale určo dopadne, vždyť já to v kartách viděla :wink:
27. bře 2009 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
beat ... jsem z toho byla úplně mimo, jak jsem je objevila ... hned jsem viděla před očima tvůj výklad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco, gratuluji!!!!!!!!! vždyť to jsou úplně krásné // :wink: to je paráda, mám úplně husí kůži a strašně velkou radost. co na to taťka?
27. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
a kacce gratuluji k princezne! ať je zdravá, šťastná a dělá jen radost :slight_smile:
porod byl teda rychlovka, že? tiše závidím :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.