• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
pajinko ... taťka? ten se raduje v sobě .. nedává to znát, říkal, že se nemám radovat předčasně ... včera mě pořád hladil .. bylo to krásné
27. bře 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
paji a co ty? dlouho si se tady neukázala ....
27. bře 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
bukco, u nás to bylo to samé. Ten můj taťka byl taky opatrný a pokakaný aby se něco nestalo a tak. Ale teď už je vybírá barvy do pokoje a píše mi 10 smsek denně jaké jména se mu líbí :slight_smile:
jinak jsem vůbec nestíhala, v práci vůbec. Zastupovala jsem kolegyni a když příjdu domů tak jen spím :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
u nás je to stejné ... pokud si to mrcha nerozmyslí, tak ve středu 8. dubna bych šla k mudrovi
27. bře 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
bukca...taky se připojuji ke gratulantům :dizzy_face: hlavně na sebe teď dávej pozor a hlavně se ničím nestresuj :wink:

téda super jak ten baby boom pokračuje :dizzy_face: to bude všude dětí :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
já myslím, že mrcha už nemá nárok :wink:
a bukco, mé poznatky: kup si nějaké viatmíny s rybím tukem (omega3 mastné kyseliny) ty jsou totiž důležité při vývoji prcka (hlavně mozku, který se utváří myslím že do 3. měsíce těhu). Viděla jsem nějaký výzkum, kde děti matek z přímořských oblastí (jedly hodně ryb) měly lepší motoriku, dřív mluvily, měly větší slovní zásobu atd atd.....taky jsem vyčetla, že lidi ze severu (taky protože prý jí hodně ryb) mají menší výskyt srdečních onemocnění a jsou zdravější než my tady ve středozemí. Takže doporučuji rybí tuk. Já jsem zkoušela vařit ryby, ale nejsem na to zvyklá a moc mi to nešmakuje, tak jsem nakoupila ty pilule s rybím tukem :wink:
27. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
jsem měla naplánovaný víkend a teď z toho sešlo .... umýt okna, vygruntovat ... prd, nic, budu se jenom a jenom válet
27. bře 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
paji ... zeptám se na to v lékárně
27. bře 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
jo bukco, to je nejlepší :wink: my míme na pondělí, úterý naplánováno malování, takže musí přijet mamka se ségrou a pomoct nám
27. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
tak ty nebudeš nic dělat, né?
27. bře 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
ne, maximálně umyju zrcadlo v koupelně :sweat_smile: oni by mě stejně nenechali nic dělat
27. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
bukco a stran těch vitamínů, stačí dát do vyhledávače omega3 mastná kyselina v těhotenství. Najde toho dost zajímavého na počtení :wink:
27. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
Bukci velikááánská gratuluaceeee. Jsem tak šťastná, že čajík pomohl i Tobě. Jak říkám zatím všem co ho pily pomohl. Teď jsem ho slíbila ještě Betty a budeme všechny těhulky a maminky supeeeer.
27. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
jsem tak ráda, že to zabralo ....
27. bře 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Já mám radost za Bukču :slight_smile:

Tak Bety - šup šup šup, snažte se, už čekáme jen na tebe :wink:
27. bře 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Já taky a strašně. Teď už jsem s kámoškou dořešila i vazbu diplomky tak snad to dobře dopadne.
Paji a co těhu příznaky jak si na tom? Já jak kdy.
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
holky .. jste zlaté ... a jste moje :grinning:

mě pořád pobolívá pravý vaječník, ale tak lehce, nic strašného
27. bře 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Bukci to mě pobolívá jednou pravá strana jednou levá a střídá se to. Ráno většinou levá strana a večer pravá.
27. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
jenom doufám, že to nic není :unamused:
27. bře 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
A jak Tě to bolí jako píchá nebo jako na MS nebo jak?
27. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
jako ms nebo ovulka
27. bře 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile: omlouvám se, že se připojuju jako poslední, ale byli jsme na kontrole s mimísem
velká gratulace kacce, už se těším na fotečky a taky na všechny info :slight_smile:
bukco - tobě taky velká gratulace :slight_smile: :dizzy_face: ale holky, musím se přiznat, já to věděla už včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako první, heč ....
27. bře 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak to by mělo být v pořádku mě to taky tak bolelo a furt jsem čekala na mrchu. Prý to tak je proto, že se roztahuje děloha. Každopádně na sebe dávej pozor.
27. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
teď jsem volala na gyndu a sestřička mi řekla, že klidně můžu brát utrogestan 2x denně, že mi neublíží a mám přijít za 14 dní
27. bře 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
jo a jinak nášemu prďolkovi pindík nezmizel, jak jsem včera vyhrožovala manželovi :wink: , má se čile k světu a škytal, říkal pak doktor, že se asi přepil vody :wink:
27. bře 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
teeeda co to tu čtu? další super zpráva!!! bukca mooooooooooooooooooc gratuluju a držím palečky ať to tentokrát vyjde!
27. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Teda teď jsem naštvaná tak já Bukci doporučím čajík který jí pomůže k těhu a první se to dozví Lufe no fuj to jsem ale smutná
27. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Doufám, že mě neberete vážně :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
adel nebuď ... s Lufe si píšeme pořád .......je to můj rádce a pomocník, ale ty samo taky ... nebýt tebe, tak těhu nejsem :wink:
27. bře 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
adel - myslím si, že úspěch bukci je i tvoje zásluha, ten čaj je fakt dobrej, sice se jí do toho ze začátku moc nechtělo, ale nakonec to přineslo své ovoce :wink:
27. bře 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.