• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
lufe: teeeda ty jsi ale a nám nic neřekneš o bukče? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak super další chlapeček do sbírky - a pak že je na světě víc ženskejch :grinning:
bukca: jojo utroš klidně ber mě ho mudr. jednou taky napsala aby se mimi lépe udrželo. a jez taky hodně kys. listové, ale to asi jíš viď :wink:
27. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
to se mi teda vůbec nechtělo, protože čaje vyloženě nepiju a nechutnají mi, ale co bych pro mimi neudělala, že?
27. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, kyselinu listovou každý den ve 12hod. .... zapípá mi telefon a napíše mi "ven si mimi listovku"
27. bře 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Lufe neboj já to beru z legrace :slight_smile: jsem ráda, že čajík pomohl. Já tomu taky nevěřila a ze začátku se mi do něj taky nechtělo protože bylinkové čaje není moje gusto, ale jak říkáš bukco co bysme pro mimi neudělaly. Když jsem viděla jak ho holky pijou a pak jsou těhotné tak jsem si říkala třeba pomůže i mě. A snad fakt pomohl nám oběma.
27. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
delfi - jo, teď tady jsou na řadě kluci, ty, hasev a já, dál se uvidí :wink: jo jinak mě ještě "potěšil" pak doktor svým prohlášením, jé vy jste už ve 20. týdnu, toto letí, za chvíli budete rodit ...
27. bře 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Lufe fakt to letí :slight_smile:
Holky včera se mi ulomilo kousek zubu a bolí mě asi kosti nebo klouby nebo nevím co v noze. Myslíte si, že by to mohlo být tím, že mám málo vápníku?
27. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
holky co to bylo za čaj? nějaká speciální tajná receptura? tak ještě ho musíme podstrčit betty a budem komplet!
bukca: tak to chválím :dizzy_face:
lufe: no jo , nejdřív kluci pak byli holky a teď jsou na řadě zase kluci a pak kdo ví :dizzy_face:
27. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
adel .. mám ten čajík pít dál?
27. bře 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
adel - je to možný ... na vápník je dobré jíst olejovky, para ořechy, bílý chléb, netučný tvaroh, odstředěné mléko, polotučný sýr, čerstvá listová zelenina - tolik rady z chytré knihy .... já od určité doby si musím dát aspoň hrnek mlíka denně ...
27. bře 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
ještě bych to přála cambi, aby se jim to taky povedlo ...

jinak kolegyni jsem opět vyslala do lékárny pro rybí tuk a další testíky .. jsem hrozná já vím, ale musím se přesvědčit, jestli // jsou
27. bře 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
bukcooo...tys to řekla už dneskaaaa???? :grinning:
27. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
jaji ... ahoj, nechtěla jsem vám lhát ... určitě by jste se některá z vás zeptala na test ....
27. bře 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
bukco...to jsi hodná, sice jsem teda práskla že to taky vím od včera ale holky se snad zlobit nebudou :slight_smile: já měla včera takovou radost, úplně jsem měla mráz po zádech a slzy v očích faaaaaaaaakt
27. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
jaji .. ty jsi hodná
27. bře 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
nejsem hodná :wink:
27. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
ale jo jo jo jo
27. bře 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Delfi já už ten čajík Betty slíbila, že jí ho pošlu chtěla ho odemě jedna holka, ale nakonec si ho nevzala tak ho mám ještě doma tak jí ho můžu poslat.
Bukci ne čajík už teď nepij.
Teď jsem si dala spoň hrnek mléka.
27. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
jaji: tedaaaa tys to taky věděla - takže nakonec to budu já která se to dozvěděla jako jediná poslední :grinning:
27. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
delfi .. jaja mi včera psala na ICQ o kačce, tak jsme si začli psát a ono to šlo samo, víš .. ale nic proti vám, to určitě né
27. bře 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
delfi...ale houbeles :slight_smile:))

psala sem kacce jak se ma, tak uvidim co pisne
27. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
Delfi nejsi poslední jsme na tom stejně, ale to je jedno. Hlavně, že to vyšlo.
27. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
tak už mám rybí tuk ... no ta představa je hnusná, ale musím
27. bře 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
Tak to já si dám raději normální ryby než rybí tuk tam je taky spousta potřebného ne?
27. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
bukco...ja jedla prvni tri mesice vitaminy pro maminky, pak uz teda nic
27. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
bukca: rybí tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: známe z dětství, dneska naštěstí ty prášky nejsou hnusný ne?
jaji: jojo to jsem zvědavá zda písne - že jí moc pozdravujem! já jí radši nechci psát, určo bude ráda že má klid a ne furt odepisovat na ty stejný sms :wink:
27. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
to nevím .. budu jíst všechno, co mi doporučí
27. bře 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
to je prdolka :sweat_smile: ty maly mimina jsou stejne bozi
27. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
psala ze mala je zlata, ted za ni byla, krasne se prisala, mlaskala a usnula, odpoledne ji snad uz daj na sestinedeli a bude ji mit u sebe furt, je tam plno, nastrih boli ale jinak je celkem ok,akorat unavena,nespala,neslo to, uz se tesi domu, Martin byl uzasnej
27. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
to je drobeček :dizzy_face:
27. bře 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.