• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
holky .... jdu čučet na bednu, tak zítra nakouknu ... pa pa
28. bře 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ránko ...
Bucka neboj , čárka už nezmizí...určo tam zůstane...ale já jsem taky plašan a na krev bych šla asi taky :slight_smile: kor když máš dovču hm...Tak dej dneska vědět :slight_smile:
Já jsem včera makala...dokopala jsem se k většímu úklidu a k probrání starších věcí na sebe. Něco jsem vyřadila a tak...Ale večer jsem totálně padla...strašně mě boleli záda v bedrech uf...sem to asi trochu přehnala :frowning2: ...No už to není jako dřív....chi...
No ted si jdu dát snídaňku a ještě to musím pomalu dodělat, včera jsem to nezvládla, je toho moc uf...
Co Kača: nemáme nějáké zprávičky Jaji?
29. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Bucka : Tak a teď jsem rychlejší než ty chi...viděla jsem dnešní test a mě přijde , že je oproti včera silnější :slight_smile:
29. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
dobré ránko ... too máš pravdu .. je o něco málo silnější ... konečně
29. bře 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Bukca tak to je dobře, že sílí. Já to nemůžu posoudit protože jsem si dělala test kdy už čárka byla pořádně silná, ale je fakt, že někomu to fakt sílí pomaleji. Ale neboj bude to dobré. Musíme věřit.
29. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
ano adel, musíme věřit, nic jiného nám nezbývá
29. bře 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
Jasně a co se týče těch příznaků s tím si hlavu nelámej buď Ti nemusí být vůbec nic nebo to spíš přijde později. Já taky právě ze začátku nevěděla, že jsem těhu protože mi nic nebylo jen mě trochu bolelo bříško jak když má přijít MS tak jsem furt čekala, že dorazí a nedorazila :slight_smile:
29. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
mě už ani to břicho nebolí, ale teď je mi pořád horko ... :grinning:
29. bře 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, hura bukco! dobre zpravy :slight_smile: jinak ja taky priznaky zadny kdysi nemela, akorat zvysenou teplotu, uz asi tyden pred testovanim, to bylo jediny...
29. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
vcera byl h. za kamaradama, jeden jeho kamarad s manzelkou cekaji 2. mimi, uz jsou ve 4m ale rekli to az ted )to chapu), jeee, uplne se mi po tehu zastesklo :sweat_smile:
29. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Feb tak brzy na další :slight_smile:
Bukco mě zase na začátku těhu bývala zima. To asi dělá ten tlak ne?
29. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
feb ... zastesklo? a co ti brání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,

hasev...jo psala mi včera, moc pozdravuje, v pondělí by měla jít domu, pokud bude malá ok kvůli streptokokovi, jinak už chce domu, se nedivim
29. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
neni uz tam nak moc dlouho v ty porodnici?
29. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
Feb od pátku se Ti zdá dlouho?
29. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
uz mi pripada dlouho co rodila, to bylo ze ct na patek?
29. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Ano Feb . Zítra už jí snad pustí domů.
29. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
tak to jooo, to ji pusti, minimum je 72h v porodnici, kaca to ma blbyze rodila v noci, takze tam musi byt minimalne o pul dne dyl, poustej nak po obede.. mala bude urco ok, akorat ji naberou krev jestli nema zvyseny zanetlivy parametry, ale to nebude :slight_smile: a hura domu :slight_smile: danecek mel chudinka na hrbetu rucky pak modrinku :slight_smile: a taky je blbyze chodinka dostal 3 pichnuti v 1 den- naber ty krve, krev z paticky na metabplickyvady a ockovani TBC :sweat_smile:
29. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
holky ten posun casu me neskutecne s.... ted mame posunutej rezim o hodinu pochopitelne... :angry:
29. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
čau holky tak jsem zpět od švagrový. koukám, že dobré zprávy přetrvaly - bukce // sílí to je dobře :wink:
holky přidávám foto do alba s neteřinkou - je to taky princeznička a konečně jí viděl i manžel a ponosil si. už jsem sama i přebalovala a v pohodě, už se nebojim manipulovat s mimi
hasev: no s těma zádama je to vopruz....mě taky po úklidu dost bolí, ale s tím nic nenaděláš. prej ty bedra se v těhu nesmí masírovat takže ani masáž nepomůže....prej "posilovat" na fitballu pomáhá....
feb: no jo ten posun je na h.vno...
29. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
delfiku s mimi v naruci ti to moooc slusi :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
feb: díky však tobě taky :grinning:
29. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
Brééé ránko :slight_smile: teda jsem první jo...tak to se mi dlouho nestalo... :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj hasev, jak se máš?
30. bře 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky? kde je bukca?
30. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
feb - bukca má volno a šla asi na tu krev ...
30. bře 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
máte zprávy od kaci? nebo nové foto?
dneska tu zase nebudu bo nejsem v práci takže jedu na stavbu
30. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky Lufe : no celkem to jde...dneska je poslední den na zaúčtování inv. a tak snad moje trápení skončí, čekám na vyjádření šéfika co s tím....chjooo...je to náročný :frowning2:
Ale jinak ok...stále čekám na pohyby :slight_smile: zatím ale nic :confused: a nebo to nepoznám ? Nevím...A co ty jak je ? Vy už máte vybrané jméno ?
30. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
hasev - no snad to s tou inventurou už dáte konečně nějak do kupy a budeš mít klid ... s těma pohybama je to asi individuální, manžel už taky dostal o víkendu svoji první "herdu", malýho cítím hlavně večer a nebo když jsem delší dobu v klidu a je zrovna vzhůru :wink: dneska jsem byla o půl paté na WC a začal se mlít, tak říkám, že budem ještě spát a byl klid :wink: se jménem je to těžký, pořád se mi ještě nepodařilo přesvědčit manžu o jiné variantě než Martin po něm ... co se nám ale už rýsuje, je kočárek, tak jsem ráda ...
30. bře 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

Kačka jde po obědě domu, mlíčko zatím nemá, tak prý ať žije Nutrilon... Neví zda se sem dneska podívá.

Malá je nádherná, poslala mi MMS ale ona vám sem dá fotky sama, já na to dneska nebudu mít časík, se omluvuju
30. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.