• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jaji: dík za info tak to kace držím palce at se to mlíko brzo spustí. už se těším na fotečky
holky já letím an stavbu papa
30. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
ahoj holky ... jsem doma z krve .. výsledky budou ve 13:30, tak jsem zvědavá ... jik mi teplota dneskla klesla .. ch jo http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=64285 ... snad to bude ok .. testík dneska stejný jako včera
30. bře 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
bukco...nebooj, mě taky klesla o takhle malinko, ono to záleží na hodně okolnostech, takže žádnej stres , juu? miminko se prostě zahnízdilo a basta
30. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
bukco - taky bych byla v klidu, ono to HCG zas tak rychle neroste ...
30. bře 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
už se nemůžu dočkat výsledku ... jdu si lehnout, je mi divně, bolí mě totiž osmička ... mám na ní váček a střílí mi to do hlavy ... ta bych si vzala brufen, ale ......
30. bře 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
bukco tak dyztak paralen no, ten neva.drzim palce, dej hned vedet az tak zavolas

chjoo, chudak kacka s tim mlikem... tak snad se jeste laktace rozebehne, kamosce taky trvalo dyl nez se rozkojila.se tesim na fotecky :dizzy_face:
30. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
jedu teď pryč, pak vám napíšu výsledek ... já jen aby jste si nemyslely, že jsem na vás zapomněla :wink:
30. bře 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Hoj...sem musela něco zamakat :frowning2:
Lufe...no a co se rýsuje za kočárek...se pochlub :slight_smile:
Kaca: snad se mlíčko ještě rozjede ....chjooo
30. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Bucka: tak koukni písnout, čekáme :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
hasev - http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-kombinovane/item-k1426y29y08, barva buď první v první řadě nebo poslední v první řadě, manžel chtěl jít vyloženě do modré, ale to jsem zavrhla, co kdyby byla příště holka :wink:
30. bře 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
bukco - doufám, že nás nebudeš moc dlouho napínat ...
30. bře 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
bukca vás bude napínat, ale já vám to prásknu.......těhu potvrzené z krve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bukca je těhula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Cambi: díky za info :grinning: tak to je suprový...tak ted hlavně, at je vše jak má, zaslouží si to mooooc....
Lufe : patron měla segra...černo oranžový :slight_smile: tak jestli chápu dobře, není korba, ale jen vložené lůžko / taková ta taška...:slight_smile: segra byla celkem spokojená, jen měla 2x reklamaci na kolečka,kočár jí pořád táhl k jedné straně, nějak špatně vyrovnané či co.....ale to mohla být náhoda. Mě se líbí barva víc s tou oranžovou :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
bukco - tak to je super zpráva :grinning: tak už jen betty a jsme komplet ...
hasev - no uvidíme, třeba letošní kolekce bude kvalitní ...
30. bře 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
Bukco supppeeeeeerrrr.
30. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Cambi, ja te zastřelím....... mam velkou radost, HCG 110. 10.4. na UTZ a doufam, ze to bude všechno tak jak ma.
30. bře 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: já myslím, že se to může stát u každého kočáru...jeden může bejt ok a u druhého chyba, ale nemyslím si, že by to bylo značkou...prostě tak...no od toho jsou 2 roky záruka že :grinning:
Bucka: tak do 10.4.hodně klídku jooo :slight_smile: A jaké jsou pocity ?
30. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
ty jooo, bukco to je bomba! :grinning: tak snad je vsemu trapeni konec a ted to uz proste MUSI vyjit! drzim palce!!! hlavne se ted setri, fyzicky i psychicky, pokud mozno jen sam prijemne veci :slight_smile:
30. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
bukco...parááááda, držíme s Tomíkem všechny palečky ať je vše v pořádku a ty se moooc šetři!!!!
30. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
hasev - jasný, nikdy to není na 100%, každej má jinej názor a jinou zkušenost, jak říkala jedna známá, stejně si na to kočárku, ať už je jakejkoli, najdeš něco, co ti bude vadit a s tím já do toho jdu ...
bukco - hlavně na sebe dávej pozor a žádný uklízencí mánie :wink:
30. bře 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
bukca...já musela :grinning: :grinning: :sweat_smile:
30. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
jeeeeeeeee bukco, tak to je super. Gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
ahoj holky .... konečně jsem se dostala po dlouhém dnu domůůůůůů

musím vám napsat dnešní příhodu :grinning:

rozhodla jsem se až ráno, že půjdu na krev a tak jsem prostě s Radem sedlla do auta a jeli jsme. Před tím, než jsme jeli, tak jsem zvedla telefon a zavolala na gyndu, jestli můžu přijít na krev a jestli výsledky z krve budou ještě ten den a sestřička mi řekla, že výsledky jsou až na druhý den, že jinak to stojí 1.500,-, tak jsem jí řekla, že teda příjdu. Pak jsem si to ale najednou rozmyslela(stejně hned zapomněla jméno) a napadlo mě Gyncentrum, že tam je to ještě v ten den, ale tam jsem už nevolala, atak jsme sedli do auta a jeli. Přijeli jsme tam, vlezla jsem dovnitř a sestřička se mě zeptala, jestli jsem objednaná a já že né, že jdu na krev .... sestřička, jj, to jste vy, co jste volala, že? a já že jo .. tak jsem k tomu přišla jak slepý houslím :grinning: potom jsem zavolala na výsledky a sestřička mi řekla krásnou zprávu a já nebyla schopna slova ... po chvilce jsem se vykoktala a že jí teda moc děkuji a že zavolám, až to vstřebám a objednám se ... tak se pousmála a rozloučili jsme se .... to vůbec netuší, že už se tam neukážu DOUFÁM !!!!

a abych si zpříjemnila celý den, tak jsem byla teď večer na nehtíčkách

další dobrá zpráva je to, že jsme dneska koupili auto a snad v pátek by mohl už Radek KONEČNĚ vyjet ... zítra se odmontujou věci ze starého taxi, ve středu jedeme do Zlína na polepy na auto a v pátek by se měl dodělat taxametr a finální drbky ... uffff

dnešek je teda velice úspěšný, ale jsem úplně hotová

a ještě pro info .. asi začínám mít první těhu příznak ... bolí mě prsa na omak, ale jenom bradavky a to dost :frowning2:

zítra budu taky min. jdeme zařizovat přepis auta, pojišťovnu atd., ale večer opět budu

to jsem se rozepsala, že?
30. bře 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
Bukci ke všemu moooc ještě jednou gratuluju. Fakt jsem strašně šťastná a věřím, že teď už to všechno doúadne dobře. Prsa mě teď bolí pořát takže Ti rozumím. Šetři se a užívej si toho i když Ti třeba někdy nebude moc dobře, ale ten mimišek za to stojí to určitě sama dobře víš. :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
adel, děkuji moc a to za všechno .. ještě ale nemáme vyhráno, ale věřím, že to dotáhneme do zdárného konce !!!
30. bře 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
No jo bohužel celé těhu není vyhráno, celé těhu se člověk bojí, ale jak říkáš musíme věřit.
30. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
jj, to máš pravdu ... jdu se okoupat a lehnout si .. jsem hotová

dobrou noc
30. bře 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
bukco ja mam z tebe uplne husi kuzi, tak moc ti to preju aby vsechno slo tak jak ma :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Taky jsem unavená tak dobrou holky.
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky!
jsme doma, pustili nás v poledne...malá spí, tak mám chvilinku. sice taky padám únavou, jestli jsem od čtvrtka spala celkem 10 hodin, tak to možná přeháním...v tý porodnici se mi prostě spalo blbě.
uf, jsem ráda, že jsme doma
dneska jsme i stihli mudru, volali jsme jí, kdy máme přijít, a ona že třeba hned... tak jsme to natáhli rovnou k doktorce. pak doma honem kojení a dokrm, vybalování věcí, pak koupačka a krmení...

nevím co dřív napsat....

malá ted spinká, je vážně moc hodná, od tý doby co nemá hlad (Nutrilon) je ještě zlatější než zlatá. tak snad jí to vydrží, se bojím, abych neudělala nějakou dietní chybu bud ve svojí stravě (pořád jí nabízím prsa a už se mi dělá mléko) nebo v její výživě (zbytečně jí nekrmila nutrilonem)

momentálně mě nejvíc asi bolí prsa, pěkně se nalejvaj. a já jsem zmatená, páč nevím, kolik toho malá cca vypije, podle čeho se orientovat kolik mám ještě dokrmit...kdybych tak měla váhu...chjo.
poradte nějakou úlevovou techniku, jak ulevit bolavým prsům, bojím se, aby mi ještě k tomu prsa neztvdla a nedostala jsem třeba zánět...

na nástřih skoro zapomínám, vzpomenu si jen, když si třeba blbě sednu, třeba ted jsem klečela na židli u PC a pak jsem si vzpomněla na nástřih, že bych ho neměla tak namáhat. musím říct, že mě to ani už skoro nebolí. na to že jsem před 4 dny rodila mi to přijde dobrý. nastřižená jsem prý kousek, tak nevm, kolit to je

porod popíšu až budu mít chvilku, ještě teď zkusím hodit nějaký fotky

holky moc díky za smsky, bylo to moc příjemný, mít vás takhle na drátě

BUKCO ......... tobě moc gratuluju, to je vážně super zprávička :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.