• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb...už ti říká Daneček nějaké slovo???
31. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
jaji co? slovo? to nerika :slight_smile:))
jaji prosim te cos mela na tomika na tu teplotu? sirup nebo cipky a jaky?
31. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
rika jenm naky slabiky- treba "ga"
31. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
feb...mě začal říkat Mam :grinning: uz mu chybi je a a bude to mama :slight_smile:)) mela jsem cipky paralen i nurofen, sirup je podle me naprd
31. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
ahoj holky ... jsme doma .. jupííííí

kačko, v tom shonu jsem ti zapomněla napsat, že malinká je nádherná

mám toho za celý den opět dost ... celý den po úřadek a ve finále jsme jeli zapojit taxametr a nemohli najít ty správné drátky, takže jsme tam trčeli skoro 3 hodiny .....

zítra opět frmol ... ráno do Zlína odvést auto na polepy ... snad do 14 hod. budeme zpět a pak ještě honem na Magistát vyřídit evidenčku a hotovo .... ve čtvrtek máme odechový den a v pátek znovu do Zlína pro auto ... takže mám celý týden dovolenou a do práce jdu až v pondělí ....

jsem si myslela, že si doma odpočinu, tak to vypadá, že si budu muset odpočinout o víkendu a v práci

tak se mějte krásně a já se jdu okoupat a dívat se na telku a dávám tomu tak 30 minut a jsem tuhá :grinning:

dobrou noc holky a miminka
31. bře 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
bukca: to je teda fakt frmol se ti nedivim že seš úplně vyřízená :unamused: hlavně pořádně odpočívej !
holky zítra jedem s manžou na ten kurz tak tady až do neděle nebudu. :frowning2:
31. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Píšu ještě z postele, protože jsem vám zapomněla napsat, že dnešní testík uz krásné zesílil. Mam v zásobě ještě jeden a ten udělám v pátek a končím. Zitra to dám do alba, pokud nebudu zase grogy. A teď uz fakt dobrou noc
31. bře 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz
Delfi, tak ať se vám tam moc líbí a něco si z toho odnesete.
Bukčo, ty odpočívej. Jinak gratulace k potvrzení těhu :wink:
31. bře 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
delfi..tak si to užijte :wink:

bukco...mam z tebe radost
31. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky teď jsem chytla depku - sem pročítala diskuze a holky v mým týdnu maj už skoro celou výbavu (některý i vypranou :sweat_smile: :zipper_mouth: ) a já vlastně kromě obj. kočárku, kojícího polštáře (přišel dnes a je krásnej, musím udělat foto) a oblečení (toho je celkem dost, ale většinou poděděný či nakoupený nesystematicky takže to důležitý asi nemám) víc nemám. můj dotaz: měla bych už vážně začít systematicky něco pořizovat (povětšinou mám představu co zhruba chci), jako třeba chůvičku, monitor dechu, koupání, drogerka.....btw. máte někdo nějakej dobrej seznam všeho co budu reálně potřebovat? ty seznamy na netu se mi nezdaj úplný
31. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
dobré ránko ... jsem tu po dlouhé době první ... jupíííí

za 30 minut vyrážíme, ale přihlásila jsem se proto, abych vám sdělila, že prcek o sobě dává znát .... první ranní nevolnost ... fuj, no humus pocit
1. dub 2009 v 06:29  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky.... pruser :(((( za 14 dni abych si koupila tehu test :((( jsem z toho dost na prasky, za hodku zacnu obvolavat doktory a nekamse musim vetrit aby se nekdo kouknul jestli se na vajecicich neco nedeje... a pak se uvidi :unamused:
1. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Hezké ránko, také se hlásím z domova ...vzala jsem si st a čt dovču a v pátek jedeme na ultr do Kolína...takže do konce týdne nejdu do práce jupííí...Akorát , že včera bylo tak krásně a dnska klasika , zase pod mrakem :frowning2: chjooo...
Feb: Vám to ujelo ? Myslíš, že by jste se zrovna trefili...no tak nám pak písni jak jsi dopadla hmm....
Bucka: to je super co...věřím, že i z těch nevolností máš teď radost :grinning: :wink:
1. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Def: nemyslím si, že by bylo nějak pozdě...buď v poho...v podstatě, když vyrazíte na nákupy, tak to můžeš za pár dní nakoupit vše :slight_smile: Já to mám také v hlavě a budu asi nakupovat v klídku až nastoupit na mateřskou, nebo tak cca koncem 6 měsíce před termínem....ono to nikam neuteče....Já když něco vidím, že se hodí a líbí se mi to, tak to koupím, ale jinak třeba s věcma na záruku nepospíchám : kočár,chůvičky a nanny...to bych nechtěla, aby mi tu leželo a běžela záruka...
1. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
hasev.. hm :( no byla by to nahoda jak prase... ale clovek nikdynevi ze jo. Doufam ze na vajecicic zadnej folikul ani znamky po ovulaci... kdybych kojila i v noci, tak bych se tak moc nebala, ale danecek spi celou noc, 10, 11, 12h interval neni problem pro nej. Ted porad spi, akze uz je to 13h15min, jeho rekord zivotni :confused: asi je unavenej po tom ockovani hexavakcinou. Sestricka na me vera vyvalila voci, kdyz jsem ji rekla jak malej spi, ale dodala... no tak evidentne prospiva :grinning: tak at si spi :grinning:

holky, ne fakt, mne je uplne zle jak se bojim, bych mela termin nak 20.12. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
bukco - to je teda fofr s tím autem, doufám, že tě nevolnosti nebudou moc trápit
delfi - buď v klidu, na srpnovkách je holčina co už toho má taky spoustu, ale mě tato mánie ještě moc nechytá :wink:
feb - no snad to bude ok, měli byste dítka po roce, no :wink: :grinning:
hasev - tak si konečně můžeš trochu dáchnout :wink:
my měly včera sraz s Brňačkama ze srpna, tak posílám odkaz na foto:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1&vImageID=2592719#navigator
1. dub 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Feb: a kdyby náhodou, tak už by jsi si to mohla nechat ? Myslím ted ze zdravotních důvodů? Ale byla by to náhoda jak prase ne...prověřte to, ale sna ne....nech si raději napsat antikoncepci hmm
Lufe : konečně...včera v 17:45 jsem dala přiznání na poštu a tradáááá....sem myslela , že už to nestihnu, čekala jsem 2,5 hod. na šefa na podpis...ale mám to chi...
Teda Vy si takhle randíte joooo....
Já dneska sjedu asi do kika už mi psali, že tam mám k vyzvednutí postýlku, do obýváku, takovou malou, místo koše nebo kolébky...je suprová...pak pošlu foto, ale až jí sestavíme...což bude asi až po porodu chi....
1. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
hasev - no já pořád čekám, kdy se mi ozvou ohledně té přebalovací podložky, co jsem si objednala na veletrhu ... jo a s holkama to bylo super, dala jsem si dva koktejly a byla z toho tak plná, že už jsem nemusela večeřet :wink:
1. dub 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
hasev blby je ze nemam vysledky cyto, to by pak mohl byt prusvih kdyby nebyly ok, jinak snad uz je deloha jakztakz zregenerovana...
atk si fakt asi napsat necham, nechtela jsem, ale aspon do podzim asi jo, pokud teda vse bude ok :grinning:
kolem 1h jdu do motola za jednim doktorem, koukne UZ na sliznici delozni a vajecniky, jak to vypada... tak snad me uklidni :sweat_smile:
1. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
danecek dnes spi jak dudek... interval kojéni 13h30min, spal 12h30min... a ted se nasosal a spi dal. Predpokladam ze je to po tom ockovani fakt, trochu ma mozna zvysenou teplotu, tak max 37,2, ani ho merit nebudu, 38 nema urcite takze stejne bych mu nic nedavala. Snad to bude dobry. jeste se mu musim mrknout na prdiznu jak vypada ten vpich
1. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
hasev: hihi ale já jsem na konci 6. měsíce :grinning: ono to uteklo jako voda.....super s tím daňovým přiznáním žes to stihla - ale bylo to o fous že :grinning:
feb: hele a proč se tak bojíš vždyť ste (no dobře tak ty) druhý chtěli hned za prvním ne? tak by vám to akorát krásně vyšlo - po roce.... jinak neboj byla by to extrémní náhoda kdyby to vyšlo - ty jako příznaky ovu cítíš nebo se jen bojíš že ste si jako nedali pozor?
lufe: to já už kojící polštář z veletrhu mám od včerejška doma a je krásnej. tak si pěkně randěte - sluší vám to
bukca: no jo a bude hůř - není to super? :grinning:
1. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
delfi kdepak, nemenstruuju, takze nepoznam nic... extremni nahoda by to teda byla... druhy jsem chtela za prvnim, ale tak po roce, tj. aby deti od sebe byli 2 roky :grinning: nebo aspon rok a pul ale ne necely rok :sweat_smile: bych si zas v lete nezasportovala :grinning:
1. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
ted muj problem se tady do ty diskuze moc nehodi co :grinning:
1. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
lufe...sluší ti to :slight_smile:)

feb..to by byla náhoda, si myslím že to bude ok :wink:
1. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
No feb : chi .....si stěžuješ na případné těhu chi....Mě by to přišlo takhle taky moc brzo....
No jo Def: kurník to to letí...ale v poho..tak pomalu začni nakupovat a le pořád na to máš dost času neboj :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
ja bych samozrejme nevahala o budoucnosti eventualniho tehu a rikala bych si lepsi driv nez treba vubec :sweat_smile: ale šok by to trochu byl. no chytrejsi budem az me mudr vysetri...
1. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
holky se snad začnu červenat :pensive: :grinning:
feb - no ještěže Daneček si to očkování prožívá v klidu ... no a mamka s taťkou pak mají roupy :wink: :grinning: ne, myslím, že to bude v pohodě, byla by to fakt velká náhoda ...
1. dub 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
juu, konecne vime jak lufe vypada :slight_smile: slusi i to moc, opravdu :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda sem se těšila dnes na sluníčko a nic :frowning2: se na to vy....když jsem v kanclu svítí a když jsem doma tak nic ....bééééé
1. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky, chtěla bych si dát do alba včerejší ultrazvuk a nějak mi to nejde :frowning2: nemůžu to uložit v jpg souboru. Nevíte některá jak na to?
Díky
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.