• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Berouna a okolí

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Jee, petulo, máš krásnou holčičku, to je nádhera, já už se taky těším! V tom léčivém domku to znám, taky se chystám, jestli by mi nenamíchal nějaký čajík pro "snažší" otěhotnění :sweat_smile: Prostě něco na podporu. Bylinky jsou přeci jen bylinky. Zatím k němu chodíme jen na točenou zmrzku, ale už se asi odhodlám a poprosím o nějaký ten čajíček, pořád jsem to odkládala, ale teď jsme se rozhodli opravdu se začít snažit o mimíska, takže proč tomu nejít naproti nějakýma bylinkama - ikdyby to mělo jen pozitivní psychologický účinek, že jako pro to něco dělám :wink: A ty jsi tam šla s nějakým konrétním problémem nebo co jsi mu řekla?
25. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
jéé my jsme už na 2 stránce,jen tak dál..
map po Čechách je taky krásný cestovat, jezdit po hradech a zámcích, my už se s manžou chystáme přes rok na Hlubokou a ještě nám nezbyl čas :sunglasses:
na vodu bych jela taky, závodně jsem veslovala,takže vodu zbožňuju,jenže nemám s kým, manža na to neni a hlavně ani nemá čas, je pořád v práci, jsem ráda, že si aspoň udělá čas v srpnu..

ahoj péťo,ale ty se nevtíráš, ty jsi u nás vítaná, jsme rádi za každou radu :wink:
25. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz
Map, já tam šla s tím, že nevím, kde je problém. On mi tehdy řekl, že vidí něco na levým vaječníku - jako že byl méně funkční nebo co. Já mu teda kecala :zipper_mouth: Věděla jsem, že nemám ovulku, už jsem na to tenkrát myslím brala léky. Ovu naskočila nejspíš po těch práškách. Ale taky to mohlo být po bylinkách, kdo ví... Fakt je, že prášky jsem brala půl roku (déle se nesmí), mezitím jsem vyzkoušela elixír Feminan a potom Femigard. Měla jsem naplánovanou laparku. V Hořovicích už mi stlali postel... a ten Femigard jsem stihla brát přesně 14 dní :wink:

A dík za pochvalu Barušky, dmu se pýchou :grinning:

Jj, holky, cestování po Čechách je taky super!!! Já miluju jižní Čechy - Krumlovsko, Šumavu... ale i třeba severní - Orlické hory, máme známou v Žamberku a příbuzenstvo kousek odtamtud v Letohradu, je to kousek od polských hranic. Ale taky máme kamarády na druhé straně v Polsku, tam taky jezdíme hrozně rádi. Je to vždycky únik z reality - sice chudý kraj, ale o to tam mají lidi k sobě blíž. Ale přiznám se, že jako každý správný Čech" jsem zamilovaná do Chorvatska. Letos ale máme dovolenou jasnou :grinning: Ale příští rok v září už pošupajdí malá s námi k mořátku :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz
No o jižních čechách my holky povídejte. Byli jsme tam na svatební cestě a prostě nááádhera. Jindřichův Hradec, Červená Lhota a okolí, no prostě žúžo :slight_smile: Na Hluboký jsem taky ještě nebyla, MM ano a moc se mu tam líbilo, takže se tam chystáme určitě taky někdy vyrazit. A co je nádhera - Lednicko-Valtický areál. Z toho jsme byli oba nadšení. No ona celá ta Morava není k zahození :grinning: No uvidíme, možností je tolik a léto tak krátký, tak uvidíme, co nám vyjde :wink: Taky bychom chtěli zkusit okolí Sloupu, to se nám podle fotek taky moc líbilo, tak uvidíme.

Petul, to se teda proč máš dmout pýchou :grinning: , je krásňoučká. A ještě takhle téměř "vymodlená", že na sebe potvůrka nechala chvíli čekat, asi se zalekla, že by měla vlastně vznikat v nemocnici:grinning: je to krása, když to vyjde. No nic holky, mě pomalu končí pracovní doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: juknu na vás ještě večír až budu dom.
25. čer 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
my máme chytu v Krušných horách, kousek od Klínovce, hned na hranicích s Německem, tam je to taky moc hezký, jenže je to z berouna daleko,takže tam moc nejezdíme..
s našima jsem za "mladých let" taky hodně procestovala, celou Šumavu, Jičínsko, Náchodsko..taky se mi hodně líbilo v Prachovských skalách a v Adršpachu :dizzy_face:
já si myslim, že kamkoliv v , ČR pojedeš, tak se ti bude líbit :slight_smile:

holyk co bouřka?taky to u vás bylo tak strašný?Já myslela, že je snad konec světa, na Svatý šíleně lilo, hřmělo a blejskalo se, ještě nám ke všemu vypadl proud,takže jsem nemohla ani koukat na telku, ani na net...všude tma,tak sem seděla po tmě v obýváku a čuměla z okna na tu hrůzu :sunglasses:
25. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jitie, vzhledem k tomu, že já jsem z Králováku, tak jsem na tom s bouřkou byla stejně, včetně elektriky. Akorát na ten net bych bývala mohla - mám nabitýho notebooka. Já ale utěšovala malou, ona měla dneska asi tak od 4 hlad snad každou hodinu (nebo spíš žízeň, v těch vedrech) a taky si myslím, že se možná bála i tý bouřky. Byl to teda ale faaakt hnus :angry:

Jo, a na Klínovci to znám, tam je taky moc hezky :slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Zdravím z práce,
peto, já měla noťase taky nabitýho,ale bohužel net nešel, máme připojení přes wifi, místní svatskou síť a to za špatného počasí nikdy nejde..
chudinka malá, ani se jí nedivím že brečela, já měla taky docela strach,když jsme viděla,jak to venku všechno lítá :confused:
26. čer 2008 v 06:42  • Odpověz
Krásné ránko holky! No to byla včera fujavice. Vypadávala elektrika, stromy větrem ohnutý k zemi, hromy, blesky, no hrůza. Vody šílený proudy, no já se bouřek docela bojím, vlastně ani nevím proč :sweat_smile: prostě to ve mě vzbuzuje pocit se jít k miláčkovi přitulit a nekoukat na to blýskání :sweat_smile: Včera už jsem k pc nedostala. Počkali jsme, až přejde ten největší děs běs a šli jsme popřát švagřence k narozeninám. Má malý mimčo, holčičku a včera si ji MM prvně pochoval :grinning: pořád se bál, že takhle malý mimčo nikdy nechoval (5týdnů), že neví jak do toho, ale včera po ní pořád pokukoval, tak když jsem ji chovala já, tak říkám: chceš to zkusit? a on sice ne moc rozhodně, ale že jo a pak z toho byl hotovej-jéé, ona mi nepláče, jéé, ta má maličký ručičky, jéé a ty maličký nehtíčky...no holky byla krása na něj pohledět :slight_smile: sem mu hned říkala, že mu to sluší :wink: No pak mu začala pofňukávat, tak to už na něj bylo moc, tak to ji vracel :grinning:
26. čer 2008 v 07:14  • Odpověz
autor
jé map, chlapi jsou hrozně roztomilý, když držej mimča v ruce :dizzy_face: na to se strašně těším, až ten můj dítě poprvý uvidí a bude ho chovat :slight_smile:
26. čer 2008 v 08:46  • Odpověz
No to mi povídej. Byl úžasnej. On se strašně moc těší na miminko, ale zatím to na sobě nějak nedával extra znát, prostě si říká, že by prcka chtěl, jen si to nedovede ještě moc představit, ale včera když si pochoval tu malou, tak z toho byl vážně tak nějak na měkko. No a když jsme přišli domů, tak se hned tulil :grinning:
26. čer 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
to ten můj se taky moc těší, už pořád říká, tak kdy budeš v bříšku a kouká na břicho :grinning:
to je tak hezký :dizzy_face:
26. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
To věřím :slight_smile: To u nás to zatím takhle není. On se sice těší na miminko, myslí si, že na to má věk, že by to bylo fajn, prcka by chtěl, no mám pocit, že jako rozumově si říká, že už jo (ikdyž kvůli penízkům z toho měl taky docela strach, co měl-má!), ale citově nebo jak to napsat se to v něm probouzí až poslední dobou, kdy vidí miminka okolo sebe, víc si toho začíná všímat a taky hlavně co se začínáme snažit. Nemyslel si, že by to klaplo hned, máme okolo sebe spoustu lidí co se snažili dooost dlouho, ale to víš, že někde v dušičce si podle mě prostě myslel, že nám to klapne hned první měsíc :sweat_smile: ale věřím, že až se tam ten prcek usídlí, že bude šťastnej jako blecha až mu to oznámím, jejejej já už se těším, už aby to bylooooo! A natož až si pochová toho NAŠEHO prcka, nejen vypůjčenýho :grinning:
26. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
Holky, fakt se máte na co těšit, je to nádhera. Zvlášť, když se někdo snaží delší dobu (u nás 2 roky), oba partneři prochází vyšetřeníma, berou se prášky atd. (a u nás se navíc chysala ta laparka) a pak najednou vidíte na testíku //... Já si plánovala, jak to manžovi oznámím - jak třeba koupím botičky nebo tak něco... hm, ho.no, ho.no, zlatá rybko... On věděl, že si jdu dělat test, musela jsem kvůli té plánované operaci, abych to mohla kdyžtak zrušit. Takže jsem jen vylítla ze záchoda, řvala jajak želva a cestou do ložnice jsem volala "Je tam, slabá, ale je tam!!!" :dizzy_face: Takhle jsem snad v životě nebrečela. Nemusím říkat, že manža bulil taky :wink:

A s těma chlapama a miminkama - jsou fakt roztomilí, když je chovají. Mě docela překvapilo, když si manža malou choval hnedka v porodnici, a to bez zavinovačky, jen tak. A je naprosto rozkošnej, když ji drží a povídá si s ní. To bych bulela znovu. Tak to svádím na šestinedělí :wink: :sweat_smile:
26. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
No taky si plánuju jak mu to oznámím a je mi jasný, že to dopadne podobně jako u vás. S tím rozdílem, že to nevydržím a za čerstva mu to půjdu ukázat :grinning: No hlavně už aby bylo co ukazovat :grinning: No Petulo ty to máš teď nač svádět - šestinedělí - já nejsem těhotná (natož v šestinedělí :grinning: ) a když jsem četla co jsi napsala, tak jsem byla taky dojatá :sweat_smile:

A co malá Barunka? Spinká ti hodně nebo často pláče? Patříš mezi ty šťastlivky co se v noci relativně vyspí nebo mezi maminy co probdí celý noci?
26. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
Map, nechci to zakřiknout, ale patřím mezi ty šťastlivky, které nemusí nosit tmavé brýle, aby zakryly kruhy pod očima :wink: Barunka spinká v noci aspoň 5 hodin v kuse, ale rekord má dokonce 8 hodin! No je to fakt zlatíčko.
26. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
No tak to je dobře. Ta naše neteřinka taky spinká jako andílek. Včera jsme ji viděli snad poprvé pořádně být déle vzhůru a dokonce občas zaplakat - prý se nemohla pořádně vykakat, trápily ji prdíky, ale jak říkám, to bylo snad prvně (a že ji vídáme často), kdy trošku víc zaplakala.
26. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz
No tak to je na tom tvoje neteřinka podobně jako naše Barča, taky ji občas nějaký prdík potrápí a s kakáním teď taky byl malinko problém. Ale ráno se tak pos...a, že jsem jí říkala "Tohle dělá dáma, takhle se pos...?" :grinning: A když dopoledne přišla moje ségra, tak ocenila, že malá je konečně taky jednou vzhůru a ona může vidět, jaký má oči. Doteď ji viděla tak asi čtyřikrát a Baruška pokažedý spala jak dudek :dizzy_face:
26. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz
Noo, to mi připomíná malou :grinning: Tak hlavně ať jim to holčinám vydrží! Jéé, koukala jsem, že se Barča narodila 19.5., naše Nikolka je 16.5., tak to jsou holky jen pár dní od sebe. Kde jsi rodila?
26. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
Hmm, kdybych si vzpoměla co jsi psala o pár příspěvků dál, by mi asi došlo, že pravděpodobně v Hořovicích, když jsi tam o nich psala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
jéé,to jsou hodný holčičky, sestřenka má půl roční holčičku a taky říkala,že je moc hodná.Holky většinou hodný bývají, za to kluci jsou větší hysterky :grinning:

já když byla předtím těhu,tak jsme taky hned běžela za manželem a ukazovala mu test, on ještě spal, tak jsme ho budila..bylo to moc krásný,sice si to nejdřív neuvědomoval,jak byl rozespalí :dizzy_face: no už se těším na další takovou krásnou situaci
26. čer 2008 v 17:43  • Odpověz
Ty jo Jíťo, jsem koukala na tvoje albíko - a ty fotky ze svatbičky...hmmm krása! Hned jsem si zavzpomínala. Taky jsme se brali v Berouně :grinning: Kde jste měli pak mecheche?

Jo s těma klukama a hysterkama máš asi pravdu - právě ta švagrová má doma čtyřletýho chlapečka a když prý srovná tu malou teď a toho pardála když se narodil, tak Nikolísa je oproti němu andílek. On prý nespal moc v kuse a často prý brečel, to prý bylo řevu :frowning2:
26. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
Map, jj, v Hořovicích :sweat_smile:

My se taky brali v Berouně. Ani jsme neuvažovali o jiném místě, máme přece krásnou radnici + obřadní síň + atrium... :wink: Hostinu jsme pak měli v Rudolfinu a byli jsme moc spokojení, jídlo bylo skvělý a hlavně se nám líbilo, že nám na odpoledne a večer udělali raut, kde bylo všechno, na co si člověk vzpomněl, plus to, na co si ani nevzpomněl :grinning: Zbytky jsme dojídali ještě dva dny. To jsem takhle ráno říkala miláčkovi "Koukej si to užít, kdy se ti stane, že budeš mít k snídani roastbeaf..." :grinning:

A že holčičky jsou hodnější než kluci, to je fakt asi pravda. Ségra má holku i kluka a taky říkala, že první mám chtít rozhodně holčičku a že holky jsou stejně lepší. A to konkrétně ona po klukovi strašně toužila!!!
26. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz
autor
svatbu jsme měli před 2 měsíci, ty jo,fakt to šíleně letí..uf si vzpomínám, jak 19.května petula nastupovala na císsaře a najednou už má měsíční hočičku.. :slight_smile:
my měli obřad na radnici,je to tam moc hezký, původně jsem chtěli v Hořovicích na zámku, jenže nám řekli, že se platí 5000 za pronájem hradu na těch 10 min a 1000 že nejsme ani jeden z Hořovic, tak jsme skočili v Berouně,ale vůbec mi to nevadilo, oddával nás rodinný přítel. Oslavu jsme měli v Grand hotel-tedy Litava a můžu vám teda říct, že jako nic moc, obsluha byla pomalá, neplnili co jsme si domluvili, ale přežili jsem to..

u nás má sousedka ročního kluka a můžu říct, že neni skoro noci co by nebrečel :rolling_eyes: já teda chci prvního kluka a pak holčičku, takhle jsem já s bráchou, říkám si aby měla bráchu ochránce :slight_smile:
27. čer 2008 v 06:47  • Odpověz
Krásné ránko,
myslím Jito, že nejsi první (a bohužel asi ani poslední), kdo si na Litavu stěžuje, že to nebylo přesně podle představ :angry: No co naděláš, většinou se něco vloudí, ale všechno to ostatní hezké to převáží. My jsme zase původně chtěli svatbu na Zbirohu, tam by to bylo úžasný, teda kdyby to bylo venku (ta kaple tam se mi moc nelíbí, to jen kdyby bylo ošklivo), ale tam to stálo 10.000 Kč! tak to jsme teda řekli, že ani náhodou (a to to bylo bez přípitku, hudby a takovejhle těch blbinek), že za to si dovedeme představit jinčí věci :wink: tak jsme hledali jinde a právě Beroun se nám líbil. Ono v Hořovicích je to hezký taky v zahradě, ale obřadní síň mě moc nenadchla, byli jsme tam na několika svatbách a co se mi tam teda hodně nelíbí, že nejdřív tam naženou nevěstu s ženichem a pak se tam vecpou všichni ostatní a ti už jim vidí jenom záda, když tam přijdou :angry: Prostě je to ošižený o takový to procházení uličkou. A prý to takhle dělají, takže ani dohodou se nic nespraví. A samotná ta obřadní síň mě taky moc neuchvátila. Radnici v Berouně loni těsně před naší svatbou opravili (ještě chvíli před tím tam bylo lešení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takže to pak i na fotkách vypadá hezky :wink: A hlavně, stálo nás to 1.000 (protože prý jsme to měli v pátek) a to nejsme berounští. Teď v sobotu jsme byli kamarádce na svatbě (Hořovice), tak jsme si zavzpomínali a připadalo nám to hrooozně hezký. Hlavně MM (je trošku trémista), tak prej když si představí, že jsme se loni touhle dobou teprve chystali....ještěže už to prý má za sebou :grinning: To mě se to zase líbilo :wink:
27. čer 2008 v 07:28  • Odpověz
My se taky byli mrknout kámošce na svatbě v Hořovicích na zámku, ale v parku. Teď tam za pronájem chtějí 6.000 a pokud prší a musí být svatba v kapli, tak ten poplatek nevrací. Kámošce to naštěstí vyšlo. Já jí říkala, že můj manža vozí všude pěkný počasí, tak mě pořád nutila, ať fakt přijedeme :grinning: MM nakonec nemohl, tak jsem vzala jen Barušku a ta jim to taky zajistila, asi má po manžovi geny :sweat_smile: Po celý obřad bylo krásně a až když se začali fotit, tak se malinko rozpršelo. Ale v tom parku je to fakt moc hezký. V kapli jsem byla před 5 lety kámošce za svědka a musím říct, že se mi to tam moc nelíbilo. A ten oddávající - myslela jsem, jestli se nespletl a neměl jít mluvit na pohřeb. Asi po 3 minutách jsme se s druhým svědkem začali dusit smíchy a ženichovi se taky nějak podezřele třásla ramena...

Jitie, nás taky oddával rodinný přítel. Řekla bych, že chlapů tam moc není, tak to možná byl ten samý jako u vás :wink:
27. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
O těch hořovicích jsem to taky slyšela, že prý nejdřív nastupují ženich, nevěsta a pak zbytek,je to fakt blbí, vždyť oini je vůbec nevidí, je to tak hezký koukat jak si tatínek vede nevěstu a předává jí ženichovi.
Já byla na svatbě na Točníku, ta kaple tam není nic moc, taková oprýskaná, jinak proslov byl hezký,ale nebylo to moc slyšet, paní oddávající pěkně kuňkala..
Map a máš album na beremese???já bych jukla na fotky,strašně ráda si prohlížím svatební :dizzy_face:
27. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
Na Točníku jsme taky na pár svatbách byli, ale ten jsem zavrhla hned, máme to sice kousek, ale když jsem si představila, jak se tam babičky a dědové drápou po schodech nahoru.... No to by nebylo to pravý. S tou kaplí máš pravdu, kamarádka když to tam nechtěla mít takhle strohý, musela si dovézt kytky. No je to prostě hradní kaple, ne že by to bylo ošklivý, to ne, každý místo má své kouzlo, ale leccos by se tam dalo zlepšovat. A ještě tím, že tam nejsou žádné chodníky, tak jsme tam byli jedné kámošce a den před tím pršelo a bylo to teda opravdu úžasný, skákali přes kaluže, pomalu ženich s nevěstou od tamtud neodcházeli spolu, protože se pořád vyhýbali nějakým loužím a blátu. No jo no, ale zase ty fotky odtamtud, krásný. No všechno má pro a proti. Fotky na beremku mám - poslala jsem ti mail do IP :wink: S tím prohlížením fotek ze svatby jsme na tom stejně :grinning: No jak jsem koukala na ty tvoje, tak jsem si zrovinka říkala, že bych mohla oživit zase nějaké fotky na beremku, moc jsem jich tam nedala, tak asi něco ještě dodám až bude nějaká vhodná chvilka :grinning:
27. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
map koukala jsem na fotečky, jsou moc krásný, měla jsi pěkné šaty a kytičku, tu jsem měla podobnou,akorát laděnou do růžova :slight_smile: Fotky přidej, ráda se kouknu.
to jo, ty schody jsou fakt hrozný, docela dost příkrý. Ještě je to moc krásný na Dobříši, sice je to už kapánek dál,ale tam mají nádherný sál.
27. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jojo, to mě právě taky napadlo, když jsem koukala na tvou kytičku, jen u nás byla do červena :grinning: Na Dobříši je to taky krásný, loni se mi tam vdávala kamarádka, mají o tamtud hezké fotky, ale už je to dost z ruky a co se jí tam prý nelíbilo, že se v tom sále nemůže fotit - teda jako jo, ale jen domluvený fotografové, takže žádný další fotky od známých a tak. Ikdyž to se dá přežít si myslím :grinning: , když se teda fotografovi povedou :stuck_out_tongue_closed_eyes: S těma šatama to byl kříž :frowning2: Seděly mi jakštakž tak dva střihy - teď jsou téměř u všech šatů ty korzetíky bez rukávů, ono to vypadá krásně, ale mě to prostě nesedělo, jak jsem jaksi "silnější", tak to všude přetýkalo :angry: No jo no, ale je to krásný vybírat šatičky, člověk neví, co by zkusil dřív :grinning:
27. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
To mi povídej, já oběhla snad všechny půjčovny v okolí, v Berouně jsem byla na náměstí nad Šmejkalem,tam teda nic moc, pak jsem chtěla ještě do Český ul,tam bohužel měli zavřeno, paní byla nemocná, ještě jsem byla nad Kostelem v 7th heaven, šaty mají krásný, jenže mi bohužel neseděli, ani jedny jsem nezapla přes prsa, jsem holt hodně vyvinutá :grinning: a hlavně půjčovné 10tis a výš :confused: nakonec jsem si vybrala v Hořovicích v Ornelle, tam měli nádherný šaty a hlavně tam byla strašně ochotná paní, objednali jsme si u nich i svatební oznámení a manžel si tam taky půjčil oblek
to máš pravdu, na Dobříši nesmíš fotit, to je blbý, musíš fakt věřit fotografovi,aby se fotky povedly :slight_smile:

a co jinak,co víkend?počasí krásný,já ho trávím doma, manžel je pryč a tak nemám co dělat, alespoň jsem si vyprala a uklidila byteček..
29. čer 2008 v 17:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.