• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Berouna a okolí

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Krásné ránko!
jitie: s těma šatama v 7th heaven jsi mi vyrazila docela dech, 10tis.a víc je na Berounsko docela pálka, já jsem měla šaty se vším (sukně, korzet, vlečka, závoj) za 3.5 tis., takže spokojenost. Asi by mě ty šatičky musely úplně uchvátit, abych tohle byla ochotná za ně dát - a to bych si to sakramentsky rozmýšlela, vím, že svatba je - jak všechny doufáme :grinning: , jednou za život, ale tohle je na mě fakt moc, když vím, že od jinud může mít člověk mnohem levnější.
Já jsem měla manžu doma, vyrazili jsme si v pátek na výlet, takže to bylo fajn. Jen tomu snažilkování jsme nějak nic nedali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten víkend totiž utíká vždycky nějak moc rychle :angry: Snažilkování zdar a krásný začátek pracovního týdne!
30. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
oni mi říkali, že když si u nich zamluvíš šaty, tak už je nikomu něpůjčí až do tvé svatby, prý aby se nezničili a tak,takže proto stojí půjčení tolik, nepůjčují je každý víkend za 3 tis,ale třeba jendou za půl roku za 10 tis a výš :rolling_eyes:
já měla taky se vším všudy asi za 4,5tis, byla jsme z nich fakt nadšená a vydržela jsem v nich do konce, vůbec mi nevadili, sice mi každý šlapal na vlečku,ale naštěstí vydržela :grinning:
celý víkend má být krásně,tak se budeme pařit v práci, místo abysme se váleli u vody :rolling_eyes:
zatim paaa
30. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz
Hezký den, dneska se asi pěkně ohřejeme, tak hodně bumbat, ať se nám nezavaří hlavičky :grinning: Hlavně, aby takhle bylo i příští týden (mám pár dní volna), ale jak to tak znám, když se budu těšit na sluníčko, tak to nejspíš proprší :angry: Jejejej já už se těším na víkend, no vlastně jak se to vezme. Těším se na volno, na to, že v pá jdeme na koncert, ale pak se netěším na sobotu, neděli, pondělí a úterý, protože do tý doby budu muset vydržet bez mého miláčka :frowning2: Nejsem na to moc zvyklá, vídáme se každý den, ikdyby jen na chvíli, takže pak jsou pro mě i dva dny nezvyk. No snad to rychle uteče. Alespoň snad stihnu udělat o víkendu doma nějaký úklidek :wink:
A co ty jitie, jak je?
1. črc 2008 v 07:17  • Odpověz
autor
ahoj map,
nějak se úplně zapoměla odpovědět. Já budu o víkendu doma taky sama, manžel bud v práci, vlastně je tam pořád, takže už mě to ani nepřekvapuje. Nejspíš pojedu za kámoškou, mají doma bazének,tak se půjdem slunit, teda jestli bude na čem, teď říkají že se sem ženou mraky.. :confused:
jdete v pátek na Tři sestry????
3. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
Krásné uplakané ránko. Včera už jsem se sem nějak nedostala. No jo no, dneska si to snad na chvíli vynahradím. Přesně tak, jdeme na Tři sestry :grinning: Už se těším, jen teď když se kouknu z okna, tak mi to jako moc lákavý večer nepřipadá :angry: celý týden krásně a v pátek se to takhle pos...pokazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co dělá pan manžílek, že je o víkendech v práci? Nějaký směny nebo toho mají prostě moc a dohánějí o víkendech? No jo no, nenaděláš nic, ale zase si říkej, že budou penízky pro mimíska :grinning: Taky si říkám, že by mohlo být o víkendu pěkně a vyrazím taky se slunit a koupat, ale jestli bude takhle, tak asi udělám doma pořádný úklid :grinning: Stejně toho člověk moc přes týden nestihne a dohání to pak o víkendu - nebo teda alespoň já :confounded: No někdy si připadám docela neschopná, že toho přes týden nestihnu víc, si říkám, jak to mají ti ostatní? :astonished:
4. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
ahojík,
co nového???už máme za sebou půlku července, toto teda letí, počasí na prd, je zima :frowning2: už se těším na dovču, nakonec jedeme na Krétu, příští týden, tak už odpočítávám dny :grinning:
23. črc 2008 v 06:45  • Odpověz
Ahojky, to s tím časem jak letí mi povídej, ikdyž teď se už nemůžu dočkat středy :wink: . My máme za sebou pár dní volna, ani jsem pořádně nebyla na koníkovi - no možná mi to prospělo, někdy mám pocit, že jsem normálně závislačka :grinning: Zítra mám taky volno - nemáme v plánu žádnou větší dovolenou nikam pryč, tak si spíš děláme více takových prodloužených víkendíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska vyrážíme na Orlík, tak snad vyjde to počásko co slibují :grinning: Tý jo, tak to ti budeme Krétu závidět. Letos to léto je takový nijaký, tak tam nachytej sluníčko do zásoby a kdyby to šlo ho sem trošku přivézt, vůbec bych se nezlobila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
má být o víkendu hezky, tak doufám, že vám to vyjde, budete spát ve stanu???? abysi nenastydla!!! :wink:
sluníčko vezmu sebou do kufru a pak ho vypustím na Svatý, ono se kvám dolu snese :grinning:
my taky plánujeme jen tohle a pak už nic, max nějaký jednodenní výlet po krásách Čech.
S tím koněm mi to povídej, taky jsem pořád musim, je to fakt závislost :grinning:
24. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
Nee, v karavanu :wink:

Na koně musím lézt furt v práci, jakmile mám chviličku. Jenže pak čumim jakou dobu a to si vždycky říkám, jenom na chvíli. když je hodně práce, tak mě to ani nenapadne, ale když je toho míň, tak to je hrůza :sweat_smile:
24. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
karavan schvaluju :wink:
já třeba i když mám čas,tak juknu i doma, to mi manžel vždycky povídá, že na tom sedím celý den a pak ještě doma..že prý nemám koníkovat a věnovat se jemu :grinning:
24. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky,
nejaké nové snažilky na konci července z Berouna?? :wink: My sme s manželom snažíme už nejake 2 roky ale nejak to nešlo tak skušame IVF+ICSI v Iscare v Prahe.
25. črc 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahojky susannna. Jsi asi jediná nová dušička co se mezi snažilkami z Berounska objevila. A jsme moc rády, že jsi mezi nás zavítala. To je mi líto, že už snažilkujete tak dlouho :frowning2: , ale hlavu vzhůru, určitě se na vás brzy štěstíčko usměje a už budeš mít v bříšku schovaného malého zdravého mimíska :wink:
27. črc 2008 v 18:05  • Odpověz
ahoj map07,
dakujem za privítanie, ja tiez verim že sa to podarí, aj nam to na Slovensku vravela veštkyna, tak uvidime. Zajtra uz idem na kontrolu do Iscare tak uvidime kolko vajičok najdu. Necham sa prekvapit, ale dufam ze to dopadne dobre. :wink:
29. črc 2008 v 16:51  • Odpověz
Dobré ránko,

tak to nám dej pak vědět, jak jste pochodili. Doufám, že všechno bude jen a jen to nej. V těhle věcech se nějak moc neorientuju, takže vlastně ani nevím, co pořádně popřát - prostě ať je všechno tak jak má :sweat_smile: Jitie už nám dneska dovolenkuje a zítra odlétá za sluníčkem :grinning: A co vy, už jste po dovolence nebo ještě teprve čeká? Krásný den!
30. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jsem tu na skok

vítej susann, určitě všechno dobře dopadne, pak nám dej určitě vědět. Jsem ráda,že se tady takhle rozrůstáme, nejdřív to vypadalo, že v Berouně se nikdo o mimčo nesnaží :grinning:
map čekám na IP, večer se ještě ukážu, mějte se holky, a ve 4:30 ráno na mě myslete,aby mi nebylo blbě v letadle :grinning: paaaaaaaaa
30. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
ahojky map07,

tak dnes som bola na kontrole u Dr. vsetko bolo OK, este v sobotu na dalsiu kontrolu a v pondelok alebo v utorok odber vajicok. My s manzelom sme už po dovolenke, boli sme v januári v Thajsku, teraz na konci prazdnin sa chystame na východ k našim. Takže klasika u rodičov. tak sa maj zatial pekne. Pekny stred tyždňa :wink:
30. črc 2008 v 15:39  • Odpověz
ahoj jitie,

aj Tebe ďakujem za mile privítanie. Ver mi že radšej by som nebola snažilka, ale co už narobím keď tak to nejako vyšlo.pa pa a užij si dovču
30. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
ahoj holky,
hlásím návrat z bohužel nevydařené dovči, zpátky jsem se vrátili opět jen dva :frowning2: takže opět další SP...
doufám, že se vydaří rčení "do třetice to nejlepší"

map gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: moc mě to potěšílo,když jsem to četla
11. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ach jo, jitie, mě zas tak dostalo, když jsem tu četla, že jsi o miminko přišla :frowning2: Ale do třetice to určitě vyjde! Musíme tomu všichni věřit a budeme ti držet palečky. Já se teď taky pořád bojím, aby všechno bylo tak jak má, teprve dneska jsem si změnila profil, pořád si říkám, abych něco nezakřikla :confounded: chjo, no co se má stát, to se stane. Nezbývá, než doufat. Ještě jsem se ani nezapojila do žádného témátka třeba se stejným termínem, prostě nějak nevím, příští týden jdu na krev, snad už se dozvím něco víc. No uvidíme. Holky držím vám palečky!!!!
12. srp 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
map neboj, všechno bude určitě v pořádku, kdyby se ti cokoliv nezdálo,tak zajdi hned k dr, radši ať tě vyhodí kvůli prkotině, než abyse nedejbože něco stalo...
já jdu dneska do Hořovic na gyn.ambulanci, můj dr má dovču,tak doufám, že mě tam vezmou... :confused: budu dělat, že jsem vážný případ
13. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Jeeeeeee ahoj Jitie,ty jsi tu taky... :grinning: Ale koukám,že si to s váma moc ošklivě hraje :frowning2: Snad vám to už konečně vyjde a taky budete čekat rodinku :wink:
13. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
ahoj Káťo,já jsem všude :grinning:
no nějak se nám nedaří a nedaří :cry: ale tobě gratuluju a držím palečky,ať všechno dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
Ahojte holky! Koukám, že tu máme novou dušičku! Už jsem myslela, že se na berounským okresu nikdo nesnaží nebo co. Ahoj feri! Ikdyž tobě rovnou gratulace největší! Štěstí, že jsi nám mezi snažilkama dlouho nepobyla :wink:
A co susanna? jak tobě se daří? A Jíťo? Co v Hořovicích? Vzali tě v poho?
20. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
Jéé, koukám, že jsi včera měla být na prohlídce?! Vše "v rámci" možností dobrý? Pavený nervičky Jíťo a hlavně věř!
20. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
ahojík :slight_smile:
zatím všechno dobrý, nic nenalezeno, takže nemusím na revizi
dostala jsem doporučení do Gennetu, na vyšetření genetiky, půjdeme tam oba s manželem, prý nás tam vyzpovídají, jaký nemoci byli v rodině a tak a pak nám vezmou krev,aby udělali testy..tak doufám, že bude všechno v pořádku
dr mi doporučil dodržovat šestinedělí a počkat 2 měsíce se snažením :unamused:

no a co vy???všechno v pořádku????
20. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
Uvidíš, všechno bude dobrý, vylezou vám výsledky jedna báseň a do třetice to prostě vyjde! Já vím, ono se to říká, ale...hlavně věřit kočko!

No my v rámci možnosti dobrý. Není mi špatně, takže v poho. Jinak je prcek mladší než původně Dr.myslel - včera jsem byla na kontrole - měli mi brát krev, ale nakonec nebrali :frowning2: Podle ms už jsem měla být včera 10+5tt, ale podle ultrazvuku to pak ukázalo, že jsme 9tt, takže krev mě čeká až příští týden. No jo no, to je ta moje nepravidelná MS :angry: Takže nám posunuli i termín, tak uvidíme, snad to všechno půjde tak jak má.
22. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
ahojky map07, jitie

super sprava

tak sa to hned na prvykrat podarilo, ja so tomu verila, dnes som bola u dr. na testik a krv, tak poobede mam volat ako to dopadlo, ale tie // tam su uz tyzden, tak sa tesime, je to sice este len zaciatok ale aj to je dobre. A za 3 tyzdne na UZ na srdecnu akci mimca :slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
ahoj holky,
map, neboj, hlavně že mimču bije srdíčko a to že je trochu mladší neva :slight_smile: jsem ráda, že jste v pořádku!!!
já věřim ,že to bude všechno v pohodě a do třetí se to konečně povede, manža mi pořád říká, že od třetice to nejlepší :grinning:

susann moc gratuluju, to je dobře, jen tak dál, držím palce, aby srdíčko dopadlo dobře a pak se nám ozvi!!

koukám,že tu jsem zase sama snažilka.... :frowning2: ale brzo vás doženu :slight_smile:
24. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
ahojky kočky,

susann: tak to mooooc gratuluju ke // Určitě bude všechno v pořádku a krásně se v tobě vyvíjí nový živůtek :wink:
a jiťo neboj, brzy se dočkáš, manža má pravdu - já taky říkám do třetice to nejlepší! Takže držíme palečky ať se můžete brzy začít snažilkovat a hooodně brzy jsou tam vytoužené // :wink: A uvidíš, budeš chvilku po nás a kočárky si po Berouně všechny budeme vozit společně! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
to jo map, na to se těším, ježdění s kočírkem a všude se pyšnit svým dítkem..nejhorší je, že mě zná půlka Berouna, takže než přejdu od horní brány k dolní, tak to bude na celý den :grinning: :grinning:

do Gennetu jsem objednáni na 22.září, tak uvidíme, no... :unamused:
25. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.