• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Berouna a okolí

(Zamčená)
13. prosince 2009 
No vidíš, tak budeme mít hezký třeba celý odpo zapláclý přejížděním po náměstí :grinning: Ještěže mě tam nikdo nezná, to bychom to měli vážně na hoooodně dlouho :grinning:
27. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
ahojík map,
tak co nového, co mimísek?
u nás nic nového, pořád ssamá práce a práce :rolling_eyes:
1. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky Jíťo. U nás celkem nic moc nového. Minulý týden mi brali konečně tu krev a to je asi tak všechno. Vůbec si těhotně nepřipadám, jen nenápadně začínám přibírat :rolling_eyes: Nebo spíš mi lítá váha sem a tam ale šíleně. No jo no. Jinak k Dr.jdu 15.9., tak uvidíme, co nám poví. Jinak nic. Někdy mám takové maličkaté vnitřní depky, jakože jsme měli ještě nějaký čas počkat, že teď už vůbec nic neušetříme, že jsme chtěli pořídit ještě tolik věcí...no pak to zase zaplaším a těším se na mimíse, ale to těhulkování už bych nejradši měla za sebou. Já vím, asi to bude jiné, až ucítím, že mě prcek kope a tak, ale zatím si připadám jen otekle, už teď se bojím porodu a všeho jak to zvládneme. Chjo, už aby byl prcek s námi a tyhle debilní myšlenky jsem nadobro mohla hodit za hlavu. Koukala jsem, že jsi objednaná do genetu, tak to je dobře, budeš vědět všecičko a neboj, pár měsíců uteče jako voda a zase se začnete snažit na novo a už s výborným výsledkem! Už teď máš měsíc za sebou, neboj, ono to uteče! Pak písni, jak to toho 22.9.probíhalo! Tak hlavu vzhůru kočko, ať máš brzy stejný příjemný "problémy" jako my!
3. zář 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
map žádný špatný myšlenky :wink:
ale můžu ti říct, že jsem je měla taky, když jsem otěhotněla, že třeba je to ještě brzo a tak..ale teď už si budu říkat, že je to jen dobře :wink:
No jsme zvědavá,co nám v genetu poví, doufám, že na nic nepřijdou a že budeme oba zdraví
3. zář 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
haló haló, koukám, že tu nikdo dlouho nebyl, co holky, jak se máte??? :slight_smile:
15. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky, koukám, že v Berouně moc snažilek asi není :grinning: to je děs, to se v tom našem kraji nechce nikdo rozmnožovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jéé, ty máš Jíťo novou fotečku v profilu viď, hezká, hezká. A jak ti dopadly v pondělí (teda doufám, že jsem to nepopletla a bylo to včera) ty testíky a tak? Jak to šlo? Jenom samé dobré zprávy!
23. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
ahoj map,tak ty už 16tt..no to to letí :astonished: :slight_smile:
zatím nám udělali jen testy z krve na trombofilní mutace, imunologii a genetiku, manžu poslali na spermio..tak je chudák z toho hotovej, jde 8.10.. výsledky se dozvíme až za 3 týdny..
no a co ty??co mimčo, všechno v pořádku?????
24. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
Hmm, tak to pak musíš dát vědět, to je názvů...

Jinak my jsme ve 14.tt, nechtělo se mi to předělávat, protože pokaždý mi řeknou něco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tak nějak. Jinak celkem v poho, všechno v normálu. Teď mě teda přepadla nějaká rýma, tak ji musím přes víkend nějak vypudit. Opatruj se!
25. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
ahoj map,
tak co rýma, opustila tě???musíš na sebe dávat pozor!!
už si všem řekla ,že čekáte mimi????? :dizzy_face:
30. zář 2008 v 07:06  • Odpověz
Juj, nějak jsem se sem nestíhala kouknout. Jojo, rýma už mě opustila, teď mě zas trápí kyčel :grinning: ale to bude dobrý, už teď se to zlepšuje. Na příští ultrazvuk se mnou půjde i manžílek, je zvědavej, jestli je to holčička nebo chlapeček :grinning: A co ty? Jak je?
13. říj 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
tak,teď jsem tu dlouho nebyla já...
u nás nic nového..jen výsledky už máme, manža všechno v pořádku, jen u mě jsou vady..našli mi alergii na sperma, zatim se nic léčit nebude, prý máme čekat do ledna a pak by mi udělali další rozbory krve a zjistiili co dál..takže se teď nesnažíme..a jak to tak vypadá,tak ani v nejbližší době nebudeme.
Jinak teď mám chřipku, tak už jsem druhý týden doma a nemůžu se toho zbavit...

no a co ty?Kyčel už dobrý??hned mi pak dej vědět, co to bude :wink: a už máte vybraná jména???
22. říj 2008 v 17:04  • Odpověz
Jiťo, to je zvláštní - alergie na sperma...to bych čekala, že třeba nepůjde otěhotnět, ale ne že bude problém, aby se to udrželo :frowning2: No a jaký jsou způsoby toho to léčit? A co umělé? Tam ta reakce nehrozí? No snad se to všechno brzy nějak vyřeší. Hlavu vzhůru!

Kyčel už dobrý - ťuk ťuk ťuk - rozhodně se to zlepšilo, v podstatě samo od sebe. Jména...no uvidíme :wink: Příští týden jdeme na druhý screening, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Ještě pořád nevím, jestli si nechat říct pohlaví. No uvidíme, asi si ho necháme říct, ale nechtěla bych to říkat dál - ikdyž je mi jasný, že když to budeme vědět, tak se manža neudrží a určitě to vykecá :grinning:
27. říj 2008 v 15:32  • Odpověz
Ahojky

Posouvám téma výš :sweat_smile: Koukala jsem na téma "prosinec 2009" (občas juknu do aktuálně rodících :wink:) a vidím, že Jitie je v porodnici :dizzy_face: Tak tfuj tfuj tfuj, ať je vše v pohodě :astonished: :wink:

A holky, co takhle se přesunout k nám do tématu Berounsko - těhulky a maminky? :wink: Je tam parta prima holek.
12. pro 2009 v 00:48  • Odpověz
Podávám info o Jitie (zkopírováno z prosincovek):

dneS V 8,13 se narodil Filípek 3710g 50cm všichni jsou v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.