• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Pardubického kraje

(Zamčená)
12. dubna 2009 
Zdravím všechny obyvatelky Pard.kraje,které se snaží o miminko(není to podmínka :wink: )přirozenou cestou a těším se na debatu s Vámi. :slight_smile:
24. únor 2008 v 11:13  • Odpověz
ahoj kukacko. pojd mezi nas do sanusu pardubice. je to sice tema pro CAR, ale jsou tam same snazilky z pardubickeho kraje, ty co se snazi prirozenou cestou, nebo uz pokrocili, i ty co jsou uz u IVF. tak se pridej k nam, radi te tam uvidime. :wink:
24. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Hezké dopoledne, i já jsem z pardubického kraje :wink:
24. únor 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
Soni...............však já koukala do Vaší diskuse a neměla jsem se tam čeho chytit. :sweat_smile:
Třeba na nás taky časem dojde a Sanus nás nemine. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............Ale zatím to nelámeme přes koleno,...........snažení doma nás zatím baví. :dizzy_face:
Tesi..............jakpak dlouho jste ve snažení?
My teprve půl roku. :wink:
24. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz
kukacko nemusis se chytat niceho, staci par sluvek o sobe. my tam stejne kecame i o pytomostech. :grinning: hlavne kdyz nas chytne splin a nudime se. :grinning:
24. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz
Kukacka80: My s aktivním snažením začínáme cca za 14 dní, dobírám poslední plato HA, ale už baštím calibrum :slight_smile:
24. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahojky holky, tak ja se taky hlasim ke snazilkam z Pardubickeho kraje
uz se chvili snazime, ale zatim to neni nijak drasticke :slight_smile: Jsem z okresu Chrudim

budeme tedy pokracovat v tomto tematu?

tesim se na vas :slight_smile:
7. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz
autor
Jůůůůůůůůůů...................oni mi to téma přesunuli :confused: a já myslela,že ho smazali.
Marke,určitě pokračujeme. :dizzy_face:
Tesi............taky jsem přemýšlela o nějakých vitamínkách.V dubnu jdu na gyndu,tak se zeptám. :wink:
8. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
Kukacka80: čauky, vitamínky v každém připadě, nic s nima nezkazíš :wink: , já už měsíc baštím Calibrum baby plan.
Obsahuje kyselinu listovou a další vitamíny.
8. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojky, tak to ja jsem se pustila taky do Calibra, ale jsem v tom silne nedusledna, takze si vezmu, jen kdyz si vzpomenu :slight_smile: a to moc casto nebyva

jak dlouho se snazite nebo kdy jste zacaly?

a jste uz vdane?

a odkud jste (vice upresnit)

To jsem zvedava, co :slight_smile:
8. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky!
Holky,vezmete mě mezi sebe?
Vypadá to tu na klidnou atmosféru. :dizzy_face:
Snažilka sice nejsem,ale kdo ví,co ještě někdy bude. :grinning:
Jsem z Medlešic u Pardubic.
Vdaná nejsem,v dnešní době se to tak nebere. :dizzy_face:
11. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
ahojky baletko

koukam, ze uz mas krasne dva chlapecky :slight_smile: tak ze by se zachtelo jeste po holcicce? No kdo vi :slight_smile:

jinak jsi urcite vitana

s tou svatbou, dneska uz to je jine, ale ja jsem trochu staromodni a nejdriv jsem chtela svatbu, pak mimco. Svatba byla, ale mimco zatim neni :frowning2:

ale nesnazime se dlouho - je to zatim asi 5-ty mesic
11. bře 2008 v 17:45  • Odpověz
Krásné? :confused: Vždyť já se ještě ani nezaložila album. :grinning:
Holčičku jsem chtěla,ale nakonec z toho byl Honzík. :sweat_smile: Ale vůbec toho nelituju,protože kluci mají ten život(od začátku až do konce)přeci jenom jednodušší. :slight_smile:
Neboj,určitě se zadaří. :wink:
Matěj se nám povedl na první "zasunutí" :zipper_mouth: a na Honzíka jsme čekali 5 let. :frowning2:
Nechali jsme tomu volný průběh a nakonec se zadařilo. :slight_smile:
11. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
Holky, pokud bych vás mohla poprosit o vyplnění krátkého dotazníčku pro kamarádčinu bakalářku, mohly byste mi kdyžtak poslat váš e-mail do IP? Poslala bych vám ho, víc než minutku Vám nezabere, případným zájemkyním moc děkuji :slight_smile:
11. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
Zdravím všechny snažilky a jednu maminku :wink: !
Můžu se taky připojit? :fearful:
12. bře 2008 v 08:22  • Odpověz
Ahoj všem, Meni, dotazník je vyplněný :wink: .
Kukacko, jak dlouho jsi brala HA před snažením? Já bych byla možná po půlročním snažení lehce nervózní... :sweat_smile:
12. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz
ahojky holky, snazilky i maminky

tak vidim, ze se tu nakonec nekdo z okoli najde a to uz jsem si chtela zoufat :slight_smile:

balet: nemas album, ale vsechny deti jsou krasne a na fotecce drzis v naruci jednoho kloucka. Jojo, obcas se nepovede to, co chceme - ja ani nevim, jestli bych radsi holcicku nebo kluka. Souhlasim ale, ze kluci to maji lehci. Dekuji za povzbuzeni, verim, ze to dopadne až bude ten spravny cas.

karotky: jasne ze se muzes pripojit. Obcas jsem te vidavala na jinych diskusich jeste v dobe, kdy jsi mela brisko :slight_smile: a jak to zvladate? ja si nejak nedovedu predstavit, ze se budu muset 24 hodin denne o nekoho starat. Ale doufam, ze ten strach me opusti.

knuf: ahojky. me rikal doktor, ze kdyz to pul roku nepujde, tak at prijdu. Zkousim merit BT, ale pripada mi, ze se mi po HA jeste cyklus ani poradne nesrovnal. Jak dlouho jsi brala ty a jak brzo se vam zadarilo?

tak letim zase neco delat. Uzivejte si zbytek dne a snad i volna a ahojky nekdy priste
12. bře 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
Koukám,že si na mě Knuff zasedla. :grinning:
Nevyzvídej,už Ti nic neřeknu! :grinning:
Jůůůůůůůůůůůů,tady se to konečně rozjíždí! :dizzy_face:
12. bře 2008 v 17:03  • Odpověz
marke........dík.
Jak to zvládáme?................No,já to zvládala vždycky(musela jsem :sweat_smile: ),ale teď(poslední 2 měsíce)si tu mateřskou opravdu vychutnávám. :dizzy_face: Do těch 3.měsíců je to tak trochu piplačka,ale pak už je to jen a jen veselejší. :dizzy_face:
Jak už se tu na MK vyskytuješ dlouho? :confused:
Že mě znáš ještě s bříškem? :fearful:
12. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
Marke,to jsem s Honzíkem.
Tenkrát(byl mu asi týden a něco)jsem měla takovou menší brigádku v reklam.agentůře. :wink:
Tak já se ani o jednoho nestarala 24h. v kuse.Ty děti taky přes den umí spát,neboj se. :grinning:
12. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
Nám se zadařilo tak rychle, že jsme to ani nečekali :sweat_smile: ...
Kukačko, to jsi nemusela zakládat téma, když nechceš diskutovat. Mimochodem já bych na veřejné diskuzi raději přiznala věk než číslo popisné svého baráku (+- ještě vesnici, kde bydlím). Pokud by Tě chtěly kolegyně z práce opravdu špehovat, musely by být padlé na hlavu, kdyby Tě nepoznaly.
13. bře 2008 v 06:55  • Odpověz
Knuff........jestli se nudíš,běž si prosím Tě prudit někam jinam,jo?! :wink:
13. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
Karotky, klídek, nějak na nervy zrána, ne :grinning: ? Kukačka má snad tiskovou mluvčí ? :astonished:
13. bře 2008 v 07:55  • Odpověz
Ať mě pošle někam sama, já to zvládnu :wink: .
13. bře 2008 v 07:56  • Odpověz
knuffel: ahoj jenom na okraj, pokud ti kukačka nechce sdělovat žádné info o sobě, tak by jsi to měla respektovat a ne neustále do to štourat, nervy máš asi ty, že tak utočíš..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Helčo,................jak je po ránu? :confused:
13. bře 2008 v 08:12  • Odpověz
Já jsem napsala pouze svůj názor, tak vo co go :slight_smile: ?
13. bře 2008 v 08:13  • Odpověz
karot já v poho.....
13. bře 2008 v 08:16  • Odpověz
Já to už u Tebe čekám každou chvíli. :grinning:
13. bře 2008 v 08:18  • Odpověz
Koukám,že jsem to nějak zakřikla. :pensive:
Holky,proč si nedáte pokoj?! :rolling_eyes:
13. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz
Tak se zase objevuju, mam volny vikend (resp. bez manzela) takze si muzu trosicku poklabosit. No, aspon tedy reagovat.

karotky: ja jsem tu registrovana od 23. ledna 2006. Takze vim, ze jsi se rozhodovala rodit v pardubich nebo chrudimi, nebo se pletu? No jestli ano, tak se omlouvam, ale HOSIP uz taky obcas pracuje :slight_smile: A rada slysim, ze cim starsi mimco, tim lepsi. :slight_smile: Dokud to nedojde do puberty :grinning:

balet: To jsi me uklidnila, ze i dite obcas spi :slight_smile: jen jestli v tu dobu, co spi dite muze spat i mamka, nebo musi dohanet co nestihla :frowning2: P.S. tak fotecka je fakt krasna.

Knuff: tak to ti zavidim, ze se zadarilo hned. Aspon jsi byla usetrena toho cekani jestli jo a nebo ne. No, my se zaciname s manzelem poustet do rekonstrukce, takze kdyz to nebude hned, tak nevadi.

Helco: ahojky, taky zdravim nove prichozi a koukam, ze ty uz to mas taky za chvili. To u nas v praci se dneska loucila kolegyne, taky odchazi na materskou (nebo rodicovskou? co to je, dokud se mimco nenarodi?)

Tak jsem zase alespon odepsala a doufam, ze se tu s nekterou z vas nekdy setkam :slight_smile: Uzivejte vikend!!!
14. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.