• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Pardubického kraje

(Zamčená)
12. dubna 2009 
Ahoj všem, marke: dokud je dítě novorozenec (do 6 týdnů), většinu dne prospí, jen se probudí na papu, přebalíš, nakrmíš, poňuchňáš, odkrkne si a jde spát. Ty potom můžeš taky zalehnout, záleží na tom, jaké máš priority a co všechno máš na starosti. Někdy si prostě lehnout nemůžeš, i kdybys chtěla, ale někdy na to hodíš bobek a zalehneš taky, protože to nádobí počká... Myslím, že je dobře, že budete rekonstruovat, nebudete se totiž soustředit na snažení, to taky dělá hodně, u nás to asi zafungovalo, my jsme se vlastně ani pořádně nesnažili, když na to nemyslíš, jde to líp :slight_smile:. Tvoje kolegyně odchází na mateřskou, rodičovská je až cca od půl roku dítěte :wink:.
15. bře 2008 v 09:27  • Odpověz
Marke,nesmíš to vidět tak černě. :dizzy_face:
Já,když jsem byla poprvé těhotná,taky jsem měla o sobě pochybnosti,jestli to všechno zvládnu,jestli budu mít čas z toho všeho mít radost. :fearful:
Až budeš čekat druhé,bude to o něčem jiném.Já teda byla alespoň o to víc v pohodě,protože jsem věděla,do čeho jdu. :wink:
Taky Ti přeji hezký víkend,je tam krásně. :dizzy_face:
15. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz
ahojky holky, tak jak se mame? jak na vas pusobi opetovny snih?

knuff: diky, to jsi me uklidnila, jen jestli bude to dite taky klidne :slight_smile: no, zatim zadne neni, takze mam svuj klid :slight_smile: Co se tyka priorit, tak ani v teto dobe mi nevadi, kdyz opomenu umyt nadobi :slight_smile:))

baletko: nejspis to je prave tim, ze clovek nevi, co ho ceka a do ceho jde. Ale neboj, nevidim to cerne :slight_smile:
19. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
Ahojky, tak vidim, ze toto tema se moc neuchytilo. Tak ahojky
30. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
Založila ho Kukačka, ale zdá se, že o diskuzi moc nestojí :rolling_eyes: . Navíc funguje podobné téma Sanus Pardubice, tam to jede líp :wink: .
31. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky, odkud jste?
Já v Pardubicích pracuju a taky jsem snažilka..
31. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
Ahojky

knuf: jojo, vidim, ze se tu nikdo moc neobjevuje :frowning2: no, ja taky moc casu nemam, takze spis jen nahlidnu

wrtulka: ahojky, vitam te, ja pracuji v Chrudimi a jsem asi 20 km odtamtud

jinak my jsme se s manzelem dohodli, ze snazeni jeste asi o rok odlozime - zatim se nam po skoro pul roce nezadarilo, ale zadarilo se jinym problemum, takze to nechame na dyl - je mi to lito
2. dub 2008 v 16:22  • Odpověz
Ahojky,
najde se tu nějaká snažilka?
Já se hlásím jako první! :slight_smile:
8. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
No já jsem zatím spíš plánovalka, začneme se snažením po prázdninách :wink:
5. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
veselé velikonoce všem :wink:
12. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.