• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Přesně tak Lůco.To bude ono.Neboj do víkendu je jak rybička a pak se ukáže až po víkendu :grinning:
22. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Nenene holky.Zdenda tenhle výken pracuje.Jak v sobotu tak i v neděli a to až do večera takže to vidím tak za 14 dní :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se balit za chvilku vyrážíme zatím pá večer nakouknu takže žádné blbosti a chovat se slušně jasný :grinning:
22. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ano mami.A mi ti zase přejeme pěkný a romantický večer u grilu.Pa pa.
22. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jo jen aby Markét :wink: .
Ano Lůco (mami).Budem se chovat jak to jen půjde.Zatím papa
22. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Pá Pá :wink:
22. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Regí neboj o výkendu pojedu z našima na narozeniny tak se tam pořádně nacpu.Když už to jde,abych to bříško neměla pořád obrácený.A pak vám to budu vyprávět co tam bylo dobrého.
22. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Berušky, tak jsem normálně hodinku spala jak nemluvně:slight_smile: Leontýnko, tak to je super zprávička, že máte jasno a teď budu držet pěstičky, ať na tu holčičku nemusíte dlouho čekat. Luci, tak jsem to trefila, že jste si usmířování protáhli:wink: přeju Ti. krásný den:slight_smile: Majky, zdravím těhulko:slight_smile: Regi ahoj. Mája už je jistě na prohlídce v porodnici:slight_smile: Jejda, mě se ale nechce do práce, brrr.
22. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj Bellko.To je dobře že sis zdřímla.Tak nechod do práce.Co ti v tom brání :wink: ?
22. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ovečky tak jsem si naplánovala vygruntování koupelny a usnula jsem jak pařez, a to ještě nemám nic upečeno, ale mám ten parfém, tal to dostane k výročí a svátku dohromady. :wink: Marky ty ostudo, ty si tak stěžuj na sexování, mi abstinovali 14 dní a ty teprve 2dny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: belíšku, ráno si na tebe vzpomenu, že jdeš do pelíšku a já tahám lidi ven :wink: Luci, jojo nechat vás doma z zvlčí celá rodina, nemaká se, sexuje se, nevaří se a pozor na klíšťata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Regí, máš smůlu panty máš od kapříka, to už ti nikdo neodpáře. :grinning:
22. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Dobře, zůstanu tedy doma a řeknu, že jsi mi to dovolila, ano:slight_smile:
Regi dala jsem se na jarní detoxikační čistění těla a byly tam dvě bylinky které se nesnesly s lékama co užívám tak je to jak neštovice ,ale menší a straščně to svědí.
Belinko taky doufám že nás nenechají tentokrát tak dlouho čekat.
Jdu vyhlížet malého tak se tu mějte. pa pa
Leontýnko, moje kolegyně z práce, si adoptovali holčičku a rozhodli se, že si podají žádost o chlapečka a co se nestalo. Volala jim ta pracovnice, že ta paní, co mají tu holčičku, porodila druhou holčičku, jestli ji nechtějí. Tak nechali chlapečka chlapečkem a mají dvě krásné zdravé a biologické sestřičky. Krásné, viď:slight_smile: Tehdy jsem si říkala, že měli fakt štěstí na soc. pracovnici....
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Leontýnko, to je super , teda ta adopce, ty vyrážky jsou blbý, :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
...tak tfujtfujtfuj a až tam půjdete, tak nám dej vědět, my budeme držet pěstičky a to by v tom byl čert, aby to nebylo na to šup:slight_smile: Karolko, tak to já si vzpomenu zase na Tebe, že já jdu spinkat a Ty pracovat:slight_smile:
22. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Andrejka má taky za chvilku padla, tak si aspoň užije ještě trochu sluníčka:slight_smile: Teda aspoň doufám, že jsem to nepopletla, že má do půl páté...
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
No nic, koťátka. Loučím se a jdu se pomalu chystat do práce, musím jet ještě vybrat penízky a natankovat benzín, tak ať to všechno stihnu a nemusím se honit jak šus. Uvidím jak to vyjde, jestli nakouknu večer nebo v noci, ale každopádně budu koukat a čekat aspoň na tu jednu padající hvězdu:slight_smile:
22. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
Karolko to máš pravdu je to děs ještě že jsem sama ,jsem psala mému drahému že by se mě nemohl ani dotknout a ještě by se mě lekl.
Belinko strašně se těším a doufám že to bude bez problémů,jinak v kojenákunkde jsme brali malého automaticky dávají vědět pokud tam přjde sourozenec,já bych ho hned brala at je to kluk nebo holka.
Tak malí už dorazil musím ho jít nakrmit má to děcko pořád hlad.
22. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak návštěva teď odešla ajá jsem taky tak zralá na postel. A tady se mluví o sexu? Nechtějte mne naštvat, já abstinuju od ledna. Pokaždé, když jsem byla na utz, tak mi to Dr, zakázal, jsem zvědavá, co řekne ted´
Leontýnko, ať vám to s tou adopcí vyjde a Andrejce taky, třeba bude i vlastní :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
tady už se zase souloží!!!! :sweat_smile:
Bellí, mám do půl páté, jo :slight_smile: Dneska to fakt stálo za to... sem to fakt psát nemůžu, ale jak bych ráda.. no nic...
Leontýnko, to je bomba s tou adopcí, dobré rozhodnutí. zas někdo zvoní, za chvíli se vrátím. ..
22. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
Leontynko, aha, tak to jsem nevěděla, já myslela, že to ta pracovnice sama od sebe. Ale i tak je to hezké, že sestřičky vyrůstají spolu:slight_smile: Věruško, tak honem do postýlky a odpočinout si:slight_smile: A už fakt letím....pa, pa, pááá:wink:
22. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
No Karolko asi jo.No ale to nevadí :grinning: .
Bellko jasně.Klidně to řekni a dej jim číslo.Já jim to vysvětlím.
Věrko jak to dopadlo????
22. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Leontýnko, já chápu, že díky takové matce máte doma štěstí, ale nechápu, jak někdo muže dát opakovaně dítě k adopci. V dnešní době antikoncepce je to s podivem, ale na druhou stranu, vy díky tomu máte štěstíčko doma. :slight_smile: Belíšku ať tě dědouškové nezlobí :slight_smile: Věruško já nesexuji, já se chystám večer, musím plnit plán v tabulce. :wink:
22. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
Holky, nezlobte s tím sexem, nebo se mi bodou zdát zas divé sny :slight_smile:
Regíí, dopadlo to dobře, byli tu jen hodinu, protože ex tchánovi nebylo dobře od páteře, no a děda do toho nepřijel. Míša se postaral sám o to, aby dnes nejezdil. Už jsme si pasli sms a dobrý, děláme obá jakoby nic, tak dpoufám, že už se žádná diskuze nerozvine.
22. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Tak, chvilka volna...uff.
No, pokud vím, tak je to právě pravidlo, že se nabízí dítko do rodiny, kde je jeho sourozenec, jak říkají, nehledáme vá, dítě, ale dítěti rodiče, neboli, jde o dítě a ne o nás rodiče, což je správný. Já dokonce musím Leontýnko, malinko nesouhlasit, jak jsi psala, že tam jsou děti zbytečně dlouho. Co jsem mohla slyšet a posoudit , tak miminka jdou hned po nutných prvních týdnech prohlížení, což souhlasím, protože např. některé vady srdeční, nebo absťák z feťačky , tak já jako potencionální matka budu ráda, že je chvilenku sledované. Ale ty batolátka, ty nemají souhlas od rodičů. A s tím bohužel v kojeňáku nic neudělaj. Už zas musím..
22. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Holky já vám moc děkuji za podporu a jak budu vědět něco víc hodím info.
Karolo je to div že v tomto století a pořád je někdo nepoučitelný,ale zaplat pámbů za ně jinak by jsme neměli už vůbec žádnou šanci.
Holky jak říká Věrka nezlobte s tím sexem já už jsem 3měsíce bez chlapa a vy mě tu tak vnadíte.
Musím jít pracovat už se na mě čeká,tak kuknu jak mi to zas výjde.
22. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Věrko to moc dobře.Neboj ono to dobře dopadne.
Leontýnko držím palečky :wink: .
Karolko jsou lidi různí.Stím nic neuděláme :unamused: .
22. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahojky, koukám, že tu nikdo není :confused:
To vám byl den, nejdřív teda to noční vstávání skoro :slight_smile: , pak přišel pán z toho koupel. studia, byl u nás dvě hodiny, odjel, my povybírali ještě nějaké věci na netu a v jednu už jsme měli zase s chůzkku tam u nich v prodejně, doprobrali se konkrétní věcičky, zase změna obkladu :slight_smile: a odsud ještě do dveřního :grinning: studia, bo já zapomněla na dveře do koupelny :sweat_smile: a fofrem jsme letěli do tý porodky. Zasekaný silnice zrovna, kroužili jsme všude možně, aby jsme to stihli.
Byli jsme tam normálka sami, všichni se asi napsali na další dva termíny. Takže se nám pani věnovala. Holky, já mám za sebou neskutečnej zážitek :dizzy_face: , normálně jsme tam byli a pani zrovna rodila, to byl celkem šok, bo trošku byla hlasitější, ale za chvilinku ticho a pak začalo plakat miminko, no slzím opět a tam mi teda taky ukápla slza, to je prostě neskutečný. Já přestala vnímat výklad a úplně mě to dostalo. Já to nikdy nezažila.
Ovšem až tam vyrazíme podruhé, asi mi bude ouvej no...
Jinak jsme zaútočili potom hned na obchod a mám arašídovou nugetu, Sparovou pruhovanou krávu ve sklenici, opět pomazánku alá humr, na tý nějak ujiždím a ještě šunku a Herkules a už t tam mimísce hrnu. Docela se vzeká, strašně kope dneska a do blbejch míst. Tak už musím přestat posílat dobroty, zřejmě má plno a nemá prostor.
22. dub 2009 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko já´jsem nemyslela že je drží zbytečně v kojenáku ,ale že se ty soudy tak dlouho táhnou a děti pokud nejsou právně volné tak tam musí trčet a u nás na Moravě byly nejdelší čekací doby ted když jsem tam byla tak už se to stáhlo na dva roky.
A co vás ještě čeká s tou adopcí už jste na konci nebo máte ještě nějaké sezení.
22. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Alfi.Prosímtě a to jezdíš na ty kurzy do porodnice?Že jsi slišela tu paní víš.U nás se dělaj na poliklinice.
22. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.