• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jakto že šla Regí do prce, vždyť víkendy nedělá? Co je to za pořádek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kdyby to ten milááááášek věděl :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já chtěla napsat podzim, snad a práce
3. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
100 strááááááánka to jedéééééééém :wink:
3. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Peti, to víš že ho nevyměním, já ho mitulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peťko, ano i večer. Ony se mají pít 3x denně. Ráno na lačno, v poledne a večer:slight_smile: Tak si užij neteřinky:wink:
Víííííííííííííím vždyť je to milááááááášek ne???A hlavně by sis kočičko nepomohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jo tu si užívám.Je to sluníčko.Tak já jdu na ty byliny :wink:
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Beli co děláš ráno, v poledne a večer a hlavně na lačno? A je u toho Pavlík? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Karolko, jak je psáno v Koránu, nejlepší je to po ránu:grinning: Je u toho vždycky:wink:
3. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Peti s mým štěstím bych narazila na stejného testosteronového samce. :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Karolko, Peťce jsem radila, jestli může večer bylinky:wink:
3. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
No právě a to v lepším případě ale také bys mohla dopadnout mnohem hůř :grinning:
Po ránu NEEEEEE :angry:
3. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Belíšku já to pochopila, jen mi nedalo zareagovat, já totiž v palici nemám nic jiného, než přebujelou fantazii :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po ránu jo :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Májo my máme postýlku od Jelínka, to ti je krááááááááááááááááása :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jéééééééééééžžžžžžžžžžžžžžííííííííííííííšššššššššššš!!!To snad néééééééééé
3. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
No, Beli můj vždycky říká, že to musíme dělat hned po půlnoci, aby si byl jistý, že ten den byl první :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak to já budu ten den klidně posledníííííííííííííííí :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Míjinkoooooooooooooo OMG pojď se juknout na ty nemravy
3. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Zlatíčka nejdražší jdu k té žehličce,tak papa :wink:
3. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Berušky, jdu do pelíšku, mám denní, už teď se mi nechce, ach jo! Andrejko, zítra na Tebe budu myslet, zlatíčko:slight_smile: Věruška jde konečně domů, holčička. Katka má operaci, jsme s Tebou! Hani, ať je kontrolka v pořádku, bude, uvidíš:slight_smile: Všem držím pěstičky, strašně moooc:slight_smile: Máji, kde jsi? Manetko, Moni, kde se touláte??? Dobrou nocičku a hezké sníky, pááááá:slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Leňulko, tak to je hezkééé:grinning: Doufám, že tu s námi zůstaneš:slight_smile: Karolko, to bys nebyla Ty, kdybys nemyslela na sex:wink: Bych si myslela, že jsi nemocná:wink:
3. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Doblou noc ať vás miláškové štípou celou noc. Jsem ráda že vás mám :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dobrou :wink:
3. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ahooj berunky!
Tak už píšu z Práglu z postele, vykupčaná, po masce na ksichtě i na vlasech. Je mi blivno z těch antibiotik. A napraskla mi korunka za 4tis! bych se na to vyprdla! Chybí tu Věruška, hned by mi ňákou vymodelovala :slight_smile:
Hoĺky psala Katuška interkem, všechny moc pozdravuje´, měla nástup v 17 oo, laparka je zítra. Tak tfujtfuj!Držíme palceee!!!
Jdu si vás dočííst :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj děvčátka.
Tak hlásím dneska první včeličku nebo bych spíš řekla pořádnou vosu :slight_smile: .Snad to k něčemu bude :frowning2:
Karolko teď koukam, že už jsi šla hajinkat tak krásnou dobrou noc.
Majdi ahoj , tak co zvížátka, snad moc nezlobí.
Andrejko, Petju, Majo a ostatní holky taky vás moc zdravím.
veru tobě aspoň takto posílám mnoho sil, drž se.
Jdu vás trošku dočíst ať vím co se tady dělo
3. kvě 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc vy ospalky :sweat_smile: Já měla pracovní víkend, tak teď budu zase čumákovat do noci :rolling_eyes:
Andrejko broučku ahoj. Jak je?
3. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Tak jsem vás přelítla! Stá stránka, nádhera. Srdečně vítám Alenku, neb už nejsem nejstarší diskutérka :sweat_smile:
Tak kamioňářka už stimuluje, super! Bellí, Máji, já jsem asi magor, ale mně se taky ztratil křišťál!! Měla jsem ho v proskleném šupleti ve stole,je od mámy, ona taky šutrákuje, čuměla jsem na něj často, ale nevěděla jsem, co znamená. Tak jsem si ho chtěla šoupnout na noční stolek, a on nikde, asi už fáákt straší u všech snažilek.
Leňulko, ahooj, Tě ráda vidím :wink: ! No, mám se jako pravá snažilka, zítra jdu na UTZ a jdu do Ketu. Volala jsem znova do Caru a líčila mé špinění a znovu mi bylo řečeno, že je to hormonama, a hysterky zbytečná, neb UTZ vše odhalí. O tom si myslím své, ale jak řeknu v Caru "holky na internetu říkaly..."švihnou po mně očima, až mi vyschne v krku :grinning: :grinning: :grinning: ˇ. Zkrátka mám 6 ledňáčků, tak dva dáme, ale hned si domluvím v případě neúspěchu tu hysterku, i kdybych si měla něco přivymyslet :grinning: :grinning: .
Májo, Ty už jsi to jako zalomila, BO co? Belíšek je kde? Podlehl škrábání Pavlíkovu? :grinning: :grinning:
Zdravím Petjunku, jak Ty to máš beruško? Kdy máš ten druhej UTZ?
Regíí, co táta?? :confused:
A konečně zarazila i Katy od zábradlí :slight_smile:
A Karolka, no jak jinak, zase ´vo sexu :grinning: :grinning: , Ty jsi náruživka náruživá
3. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Tady huž se chrní :pensive: :pensive: . Jdu pověsit prádlo.....
3. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Tak jsem si vás prolítla a jsem úplně mimo z té naší Věrušky. Co se to děje? Je mi to, Věruško, vážně moc a moc líto. Ale vím, že jsou jakáko-li slova teď zbytečná. Hlavně, ať je brzy líp. Posílám pohlazeníčko, ty naše sluníčko.
Holčiny, vás taky moc zdravím a přeju jen to NEJ!
Andrejko, tak už zítra? :slight_smile: Kočko, koukej ty kulihrášky hezky zachumlat do peřinky a už je nepusť! Držím ti moc palečky, šikulko naše!
3. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.