• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Katy ,Valuška je nádherná.Takové sluníčko,no já jsem zvědavá jak bude hodný Vojtíšek,protože prý to bude pěkný divoch. :grinning: :grinning: Říkal pan doktor na 3D ukltrazvuku,a je fakt ,že divoký je,akorát nevím po kom,protože já i Peťa jsme byli a jsme stále hodně velcí kliďasi,tak asi bude divoch po mojí ségře,která to zdědila po mém taťkovi. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
A navíc stránka tisíc,tak kde jste všichni.Tady nikdo ,tak jdu umývat pěnové puzliky co mi dala Lucka z herničky. :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Holky tak už jsem doma u zubáka dobrý vše je ok. Holky u nás otevřeli sekáč pro dětičky no paráda už jsem něco koupila Honzíkovi a Petulce jednu mikču. Vložila jsem foto.
Ahoj Katy malá je kouzelná.
Ahoj Kasi.

Zdravím zbytek kobylky :wink:
19. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Super Luci,moc hezké věcičky,nic jdu dodělat obidek,doumývat puzliky a půjdu se natáhnout.Ať večer neodadnu,ještě dřív než ples začne. :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: katy malá je kouzelná, hlavně ty vlásky :wink: na těch očích jde vidět, že v nich má rarášky :slight_smile: Jinak příští týden jedu na odběr na imunologii, honil mě i na hemačku, ale já to odmítla :slight_smile: Pak jen počkám na mrchu a budu si píchat gonal, takže se to pěkně prodraží :angry: Snad to k něčemu bude :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Karolka budu držet pěstičky ,aby jsi se taky toho nádherného zázraku dočkala. :slight_smile: :slight_smile: Hooooooooodně štěstí.
19. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Nonic jdu se rozloučit,jedeme k babičce ,pak dorazí kolem 6 sestřenka mě učesat a jedeme plesat. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak jsem dneska trošku plašila :confused: jak jsem psala, tak malý začal trošku stávkovat a míň jsem ho cítila. Ráno už to na mě trošku sedlo a tak jsem radši zavolala mojí dr. Hned mi nabídla, že můžu přijet pro jistotu na ultr, tak jsem letěla jak splašená. No a co myslíte? Malý byl otočený prdýlkou k bříšku a když kopkal dovnitř, tak jsem ho cítila jen trochu. Dr mě ulkidnila, že je naprosto v pořádku, pustila mi srdíčko a já utřela ty krokodýlí slzy :sweat_smile: Jsem se jí hned omlouvala, že tak plaším a ona se jen usmála, že mě úplně chápe a že když se mi zase něco nebude zdát, tak mám v klidu přijet :slight_smile: Takže jsem měla dneska takový divný den. navíc mě pořád bolí ta pipenková kost a kříže, toš hotový porod :angry:
Karolko holko mám z tebe radost!!! :dizzy_face: Mrška přijde co nevidět a šup s Gonalem do špíčku :wink: Budeš mít krátký protokol? Kolikátá je to tvoje stimulka? :zipper_mouth:
Katy ahojky. Tak princezna nechce spinkat? No nic, musíš zalehnout s ní a je to :grinning:
Kasi užij si ples :slight_smile:
19. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj jen nakukuji. Belinka tu taky byla toz to je supr jsem si myslela ze porad pracujes jo jo myslim na tebe. Karolko tobe budu drzit veliky palec snad vsech 8 co ted mame. Preji krasny vecer vsem.
19. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj Leni to je dobře že jsi šla k dr. aspon máš jistotu že je vše ok.
Karolko tak hurá hurá MS přííjde co by dup a potom hurá pro Gonal a to by bylo aby to konečeně nebylo :wink:
Ahoj Ivi jak se ti vede :wink:
Kasi užíj si plesík :wink:
Kde máme Máju včera nakoukla prej že si nás jde přečíst a ktomu si dá kávičku a bábovku a už nepřišla :frowning2:
19. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Tož teď jsem se dostala k PC :slight_smile: Moc Vám děkuji za podporu, moc to pro mě znamená a dodává mi to sílu bojovat, bo se moc bojím punkce :rolling_eyes: Kéž by to šlo bez toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leni, budu mít krátký protokol, jen nás to tentokrát vyjde víc peněz, ale co, snad to vyjde a za ten pokus mi to stojí :slight_smile: Ivi, taky na tebe myslím a čekám, kdy huž si budeš moci oddechnout a říct, užívám si těhulení :slight_smile: Jo Leni, já se ti nedivím, že plašíš, přála bych všem prožít spokojenné těhotenství, bez nervů a smekám před tvou doktorkou, jak je báječná :slight_smile: Luci, oblečky jsou krásné a já doufám, že tentokrát to vyjde a budu mít taky Honzíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kasi, jde plesat, no joo, chce mít aktivní dítě po rodičích :grinning: Zdravím Peťku, Máju, Belku, Věrku, Andrejku, Janinku, Marky, Regí, Monču, Manetku a zbytek a moc na vás myslím a ještě jednou děkuji :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Karolko ahojda výjde to budeme držet s Honzulou co máme :wink: Pukci zvládneš neboj budete ti všechny držet palušky :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Karolko nemáš za co děkovat. Je to jasné, že musíme držet palečky teď tobě :wink: Náš malý by řekl ."Oplátka se peče!" hihi jestli víš jak to myslím :grinning: Krátký protokol je dobrý. Na mě byl ušitý líp než dlouhý a povedlo se 2x :wink: Takže je jasné, že to bude tutovka!
Luci mě taky hrozně uklidnila, ale pořád mám ještě pocit, že mám hrozný tlak na spodek jakoby mi ten malý ležel vážně nakrajíčku :confused:
Mája asi usnula u bábovky :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Leni doktorka tě prohlídla nebo jsi byla jenom na UTZ?
19. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Luci, vím, že to není žádná hrůza, jen nemůžu zapomenout, jak jsem poprvé všechno podstupovala, bez strachu a pochybností a teď jsem pesimismus sám :grinning: Trochu mě zklamalo sono, kdy mi řekl doktor, že žádné folikuli nevidí, přece jen jsem si myslela, že možná se mi těsně před podaří :wink: Ale zase to beru tak, že tohle štěstí patří jiným, kteří mají plno jiných starostí a takhle alespoň na ně kousek štěstí sedlo a nemůžeme mít vše :wink: V práci jsem to nahlásila a budu se snažit po ET jít do práce a nemyslet na výsledek, nějak to dopadne :slight_smile: Moc bych si to přála, už kvůli malému, ať má sourozence :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Karolko já když šla podruhé tak jsem takový strach už tolik neměla už jsem věděla co mě čeká a nemine i když pochybnosti byli aby to bylo vše ok bylo hodně folikul a ty byli plné zdravých krásných vajíček vím človek má pořád v hloubi duše strach. Uvidíš bude to dobré a neboj Kuba se dočká sourozence. Jo ješte něco já chtěla Kubíka nebo Honzíka :wink:
19. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám dobrou noc krásné sníky :wink:
19. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dobrou noc Honzíku :grinning:
19. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
19. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Dobré ránko, tož jsem na minulé stránce bojovala o první místo na tisícce a koukám, že jsem to málem prošvihla, no možná aj jo, tož fofr odeslat, než mě předběhne nějaká jiná dupa.

Nestihla jsem vás nakonec dočíst, tož snad to zmáknu dnes a jsem zvědavá na Karolajnovic, co bylo ve čtvrtééééééééék :sweat_smile:
20. únor 2010 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Nemuzu papat, jedu Kodovkou, mámo zavirej Kodovku :grinning: Prostě si váží Kodovky, klučánek nooooooooo :grinning:
Taky jsme snila o modrym Trabantovi a naši mě zklamali právě červenou Kodovkou tehdááááááááá :pensive: , ovšem pak mi dopřáli jízdu Trabantem a už jsme ho nechtěla :sunglasses:
20. únor 2010 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ajoj,ten je slaďoučkej viď? Maminka má trpělivost bych ho vytáhla a šlo by se žrádlovat :grinning:
Všem krásný den.U nás se prý bude uklízet sklep a čistit sedačka :wink: no uvidíme :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Máji, ve čtvrtek byl pičo hled, mnoho úsměvů, od mrchy píchance a stimulace a pak auva, auva punkce a pak ET :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stačíííííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo teta ščíhací se psychicky připravuje, co ji čeká :slight_smile: Huž to má za pár a z krásné těhulky , bude urousaná, ušmudlená, sčíhací mamina, s plnýma kozama :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Taaaaa je drzáááá po rááánu :grinning: jim asi zavolám ať Ti dají při té punkci pěkně do těla!!!!!
20. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojki tak koukám jak je tady dneska veselooo,my jsme se včera měli taky výborně,vyhráli jsme v tombole 4 pokojové květinky ,jednu suchou vazbu,a musela jsem se smát,protože se nás ze třídy sešlo 7 a z toho já a kamarádka jsme těhotné,akorát ona už rodí v březnu,a každá jsme vyhráli bednu jablek,asi ať máme dost vitamínku,ale jsou to spíše jablíčka vhodná na křížalky,tak asi vytáhnu sušičku a budu sušit. :slight_smile: :slight_smile: Křížalky mám ráda. :slight_smile: :slight_smile:
Leňulko,máš super paní doktorku,je skvělá,že tě hnedka prohlídla a uklidnila.Neboj teď už se musíme dočkat těch zázraků. :slight_smile: .
Odpoledne se chci projít do teska,prý tam mají do pondělka akci na pampersky,tak jsem říkala,že už si asi koupím.
20. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak jsem právě dorazila domů,byla jsem si v tom tesku koupit ty pamprsky,je to opravdu super cena.
A teď jsme byli s Kamčou a Simonkou v herničce.Dokaď ještě funguje,škoda,že Vojtíšek už ji nevyužije.
A nakonec tedy končí úplně.Nebude se ani nikde stěhovat.
20. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Všichni v terénu asi si všichni užíváte víkend.Tak posílám hodně pozdravů. :slight_smile:
20. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojky já chci být taky na tisící stránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tady je prázdno všichni užívají víkend, to je dobře :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Dobré ráno kobylky jdu si vás dočíst včera jsem tady nebyla bylo toho moc babička slavila 80let a tak jsem mamce trochu pomáhala. Babička od nás dostala televizi byla v šoku bulele jak alá holka :wink:
Kasi plíny se oplatí taky už jsme si je koupily a 4 balíčky mi koupila moje mamka at prej má Honzula do čeho kakat :grinning:
Máji ahojda.
Petruš klučík je úžasný ale já takovou trpělivost nemám 3x řeknu a pak letí průplesk :sweat_smile:
Moni ahoj co malá Adélka a velký brácha pomáhá :wink:
Karolko ahojda :wink:

Zdraví zbytek kobylince Andrejdu už je ti líp chřipka už oděšla nebo se tě drží a nechce pustit :frowning2: Věrušku a Belíška kulíška Alenku Evu Katku Manetku Leotýnku Teoretičku Regí Marky Katy Terezku Mončaet Lenulku jestli jsem na někoho zapoměla moc se omlouvám :wink:
21. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Krásnou neděli úplně všem,hlavně našim snažilkám,kterým tyto stránečky patří hlavně,Belíska a její žvížatka,jak se mají ,co dělají.Věrušku a její divadýlko,kdy se dočkáme premiéry ukázek :slight_smile: ,Andrejku doufám,že bacilky ustoupily,tyky už tu dlouho nebyla ,Karolku,které držíme pěstičky,Manetku-jak se máš holka naše,Katku a její Anabelku,Leontýnku-jakpak asi pokračuje adopce,taky už tu dlouho nebyla,doufám,že zdravíčko slouží.
Taky naše maminky s našimi miminky,které jsou pro nás všechny velká motivace,a všem mrňouskům letí velký hubánek.
No a taky všem těhulkám,které jsou zatím v očekávání a bojí se ,aby vše dobře dopadlo.
Určitě se letos dočkáme všichni těch malých sluníček.A věřím tomu ,že tento magický rok bude úspěšný opravdu pro všechny. :slight_smile: :slight_smile:
Aspoň si to mooooooooooc přeji.
21. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.