• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci tak byli velké oslavy jo,no to je super,to muší bejt.
Já zrovna snídám,a chystám se konečně si sednout k tomu těhu deníčku,co mi poslala Lucinka,budu muset trošku sem tam použit google překladač,protože je to celé v angličtině,prý abych se doma nenudila :slight_smile: :slight_smile: .No a na oběd jdu dneska k našim a Peťa tam potom taky dorazí z práce.Má ranní.A večer dneska velký zápas v hokeji.Naštěstí je v dobrou hodinu.Česko-Rusko v 21hod,tož musíme fandit. :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Krásnou neděličku všem. U nás je sluníčko a je mi z toho velmi vesele :grinning: , sníh taje, pomalu, ale jistě se blíží jaro.

Leňulce přejeme všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Stále nemám těch mnoho dní dočteno bo včera jsem nějak padla za vlast :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nebydlíte někdo v jižních Čechách? A nemáte tam chalupu k pronajmutí? :sunglasses: Hledám, nenacházím.
21. únor 2010 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Leni vše nej ktému svátku hlavně ti přeji klidné těhulení a at už je červen a máš malého ve své náruči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Máji bohužel v jižních čechách nebydlím škoda tobě bych chalupu pučula zadarmo :wink: Co malá a ekzém už je to dobré :slight_smile:
21. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Leňulko,všechno nejlepší k svátečku.Hlavně ať už je vše v pořádku,a užíváš si těhulení.
No nic musím se jít chystat k našim. :slight_smile: .Alfi chatičku v jižních Čechách taky nemáme,ale taky bych ji brala. :slight_smile: :slight_smile: Krásnou neděli.
21. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Hezkou nedělinku :wink: tady asi taky klepe jaro.Ty ukřičení ftáci tady ječí od samého rána :unamused:
Leni vše nej k svátečku :wink:
21. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojte kobylenky v rychlosti zdravím a všem přeji pěknou neděli.

Jinak mám vymalováno,ale bordel byl neskutečný,ted dodělávám úklid a zítra si jedupro svou drahou POLOVIČKU,tak nevím kdy nakuknu,máme spoustu vyřizování a taky se musíme trochu navzájem oprášit.

Tak se tu mějte pa pa.
21. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Krásný sluníčkový den pro všechny. :dizzy_face: Mocinky děkuji za přáníčka k svátečku :dizzy_face:
Luci a nebyl by z oslavy nějaký kousek dortíčku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oslava, hmmm ty milujeme :wink:
Máji my jezdíme do jižních skoro pravidelně, ale berem chalupy přes cestovky...Chaty, chalupy atd... Nevím jaké mají teda ceny teď, páč jezdíme v létě.
Leontýnko, tak to jsem ráda i za tebe, že máš to malování z krku. Je to hrůza, vždycky celý byt hore nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petjunko mamčo, tak jaká? Ještě nic? Poslíčci neťukají? :dizzy_face:
Holky jinak já ještě pořád nekupuju nic. Nemám na to ještě odvahu. Jsem asi hrozně pověrčivá :confused: . Můj mě taky drží hodně zkrátka, protože se oba ještě bojíme. Řekli jsme si, že dřív než ve 30tt nezačneme raději nic. :frowning2:
21. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Vše nejlepší, hepčí všššššššššššššššššem Leňulkááááááááááááááááááááám :slight_smile: Jdu žehlít, bléééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý, přeju krásnou sluníčkovou neděličku, všem posílám dobrou náladičku a kdo chcete, koukněte do albíka, než mi to smáznou, máme malého Baroškááá :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jinak Leňulkooo, všechno nejlepšííí k dnešnímu svátečkuuu :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Hihih Karolko, že děkujou :grinning: A já taky žehlení bléééééééééé :rolling_eyes:
Bellinko sluníčko ahojky. Tak už přichází jaro opravdovicky! Malý Barošek je nádhernýýýýýýý :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Lení zrovinka jsem včera řešila,že si nejsem jistá jestli to vůbec poznám :grinning: debil druhorodička :grinning: jako porodní bolesti určo poznám ale holky včera vyprávly,že už večer vdla,že druhý den jede.hmmm,tak to teda nevim. hodn holek řiká,že je začalo bolet v kříži pár dní před porodem :wink: tak to m bolí od začátku thu a teď to trochu přešlo :grinning: divný tělo ale si počkám :slight_smile:
21. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Belííí ahojky to je kouzelný :wink: už to začíná být veselejší.Baroškovi se bude dobře dařit,uměl se kluk narodit :wink:
21. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Belíšku Barošek je nádherný a uměl si vybrat ke komu půjde u vás se bude mít strašně dobře :wink:
Leni přijed dort má v lednici je vynikající tak tě čekám :wink: Leni já bych se taky bála něco kupovat když jsem o první mimi přišla tak u Péti jsem kupovala až kolem 27 týdne ale ted už toho máme skoro všechno :wink:
Petruš neboj poznáš to musím ti napsat že já se porodu hodně bojím a to už vím co mě čeká :grinning:
Leontýnko jenom si manžílka hezky užíj ještě když má Dominik prázdniny tak is někam zajedtě na výlet :wink:
Karolo přijed aji k nám mám tady hromadu věcí a nějak se mi do toho nechce :frowning2:
21. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jé číhací teta neví, jak pozná, že rodí :confused: Neboj, až to přijde, tak to určitě poznáš :grinning: Buď budeš stát v kaluži vody, i když venku nebude pršet a nebo tě furt bude něco nutit do předklonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci, nikam nejedu, ještě k tomu makat :angry: Já jsem pracující inteligence, nééééééééééé černoch :sweat_smile: Belíšku, Barošek nádherný, potatil se :grinning: Zdravím vás dupky a rození zdar :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahojki ,před chviličkou jsme dorazili domů a vypadá to,že jsem jako jediná propásla malého baroška,už ho asi smázli škoda. :frowning2: Taky jsem zvědavá,ale jinak jaro asi přichází,dneska od rána dělají ti naši anduláci takový kravál,jako by je na nože bral.No jo dva chlapi.
21. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Nic jdu se natáhnout na chviličku ať se můžu potom koukat v 21hod na hokej. :slight_smile: :slight_smile: A co Mája kde je ,sleduješ hokej na OH.
21. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Jejda moje drahááá jukla :wink: v předklonu jsem ty ťuntíku už 2měsíce :grinning: kaluž vody :confused: OMG :confused: von někdo rodí že rození zdar??? :confused: :grinning:
21. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
No jo,Peti ,ale to jsi stále s nůžkami,musíš je odložit. :grinning: :grinning: :grinning: .
21. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Karolko co nadělám musím vzít žehličku a dát se do toho :frowning2:
Kasi taky budu koukat na hokej teda pokud neusnu :grinning:
Petruš už se ti to blíží bude tady další kobylí mimuško už se moc těším a pak bude chvilku klid a pak to začne Leňulka já a Kasa :wink: Mezitím přibudou nové těhulky Karolka Belíšek Alenka a další :wink:
21. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
To jo,tak už si jdu na hoďku dáchnout,ať pak můžu fandit. :slight_smile: :slight_smile: Doufám,že se jim bude dařit.No ikdyž nevím,jak to bude se spaním,Vojtíšek se zrovna probouzí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak se jdu natáhnout a povídat si.
21. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Tu žehličku taky nesnáším. :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Všechno nejelpší Leňulce ksvátkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Ten největší dárek už máš pod srdíčkem a brzo ho budeš držet v náručí!
Bellí, Barošek nemá chybum, snad bude i výkonný i jako jeho předchůdce:slight_smile:
Jinak vás všechny zdravím!
Karolko, na tebe taky myslím, jak půjdeš brzo do boje, gratluju!
21. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Všechno nejlepší Lenulce k svátečku.Hlavně zdravíčko.Jinak vás holky čtu každej den a hlídám co ta naše Pejunka jestli ještě nerodí.Jinak Petjunko já to taky nepoznala že rodim tak bud v klidu.Kdyby mi to neřek doktor tak jsem rodila doma. :grinning:
21. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jinak mam holky dneska víčitky svědomí.Byla jsem dnes v práci z tou hodnou starší paní co se mnou uklízí.No a ona mi chtěla ukázat rybníček co je venku na terase.Tak že mi ho ukáže a upadla a zlomila si ruku.Tak jí hned od nás převáželi do Sokolova na operaci protože měla komplikovanou zlomeninu.Tak že jsem prakticky zmrzačila kolegini.
21. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Marky, ahojky, jak to zvládáš pracante? :wink: Věrka jukla, co ty, máš dost roboty? A co kamarádka, jak zvládá svou ošklivou nemoc :slight_smile: Milášek se taky dívá na hokej, tak budu muset taky :unamused: Kasi, žehlení je taky sport, já si to říkám pořád a hned mě to baví víc :wink:
21. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Marky, nic si nevyčítej, za to nemůžeš :slight_smile: Jak to zvládáte doma , s hlídáním malé a podobně :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Z malou v pohodě bud hlídá babička nebo jí máme my.Dělá velký pokroky a je hodnější.Jinak jsem měla mít volnáska a malou,ale jak si paní zlomila ruku tak pojedeme bez volna než se někdo sežene tak jsem zvědavá.Musím jít ke kamarádce tak juknu zase zítra.Jinak jsem sama doma,Zdenda jel z kamarádem do Belgie a malá je u babičky.
21. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Věruško a Marky :wink:
Marky ty si to nevyčítej nemůžeš za to že paní spadla a zlomila si ruku. A co doma a co malá jak to zvládáte :wink:
Karolko tak žehličku už jsem si nachystala a u hokeje se do toho dám :grinning:
21. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.