• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No jo Marky nemáš to lehký, ale člověk muší z něčeho žít :slight_smile: Luci, víš že se nesmíš přepínat a dělat vrcholový sporty :grinning: Berušky dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak tento sport teda rozhodně bemám ráda Karolko a říkat si můžu co chci.Věruško a co divadýlko.No nic jdu už to bude začínat ,tak hezky déééržet pěstičky. :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
hoolky, ráda vás tu vidím.
Karolko, kamarádka to zvládá skvěle. Minulý týden jsem u ní byla a nastal obrat o 180 stupňů. Chodí k léčiteli a na chemo, která dobř zabírá, mám z ní ohromnou radost!
Divadlo zas zítra už to hrajem v kuse,ale ještě to stále neumíme, Premiéra bude hned po Velikonocích.
Majký, ty za to opravdu nemůžeš!
Tak co ta naše Petjůnka?
21. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Petjůnka peče bábovkůůůů
21. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Se mi ta svině opět zasekla :grinning: asi blbá forma :grinning:
Markét jsem si ale myslela,že u druhého vím co mi čeká a tudíž není čeho se bát :grinning: no uvidíme,že praskla voda snad poznám :grinning: Ty se netrap,za to,co se stalo paní nemůžeš ale je to nepříjemné.
Věruško hééérečko jsem ráda,žes jukla :slight_smile: už ses rozhodla kdy a co a jak?půjdeš do stimulky nebo mrazáčky?
21. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj kobylenky :o)

Velká gratulace Janince - krásná holčička! Přeju hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka!
Jinak jsem koukla do albíků a kochala se miminkama :o) Jsou vážně k sežrání!
Myslím na Vás na všechny. Koukám, že Karolka se chystá na IVF - paráda :o) a Petjúnka zase další na řadě do porodky :o)) Holky to ten čas ale fičí!
Ségru čeká ještě poslední vyšetření - je teď v caru v Plzni. Čeká na MS, bude brát antiko a pak jí plánují dlouhý protokol. Takže se to blíží :o) Podám včas hlášení.
Ještěji straší s céliakií a posílají na hematologii, protože ji zlobí ranní kopřivka už dost dlouho - a děsně to vypadá teda. Tak snad to nebude nic vážného, jen psychika ... ikdyž ta dá taky zabrat, že ?

Tak zatím všem pěkný týden!
21. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
Letecky vás pročítám, ale je toho moc - jste vážně spisovatelky :slight_smile: a je dobře, že je tady živo :sweat_smile:
Moc myslím na Věrušku, Andrejku, Bellku... na všechny snažilky, aby se konečně usmálo štěstíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdravím Máju a všechny maminky, těhulky...
Petjú, teda to video je parádní, vážně :grinning: Jsem to pustila i manžovi a bylo vidět, že by si takovýho klučinu přál :wink: - vozil by ho traktůrkem a jídlo by si brali s sebou do traktoru na políčko :slight_smile: Mylsím, že by vyhrálo s přehledem nějakou soutěž videí. Moc jsme se nasmáli a trochu malého řidiče litovali, že ho nutili pustit volant kvůli baště :rolling_eyes:

Mějte se všechny moc krásně a držím pěsti pro štěstí!
21. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
Martí ahoj,tak to budu držet palečky ať už se konečně zadaří,je to běh na dlouhou trať ale ženský jsou silný a vytrvalí. Co se týče videa ten můj by toho klučinu taky bral. Je to roztomilý když mají děti svůj názor. Ale s tím ty se setkáváš denně.Měj se krásně.
22. únor 2010 v 01:52  • Odpověz
Omg vytrvalý
22. únor 2010 v 01:55  • Odpověz
Tož ránonačumuji, hle vidím Peťka, tož huž rodíme a ona zatím šrotje bábovku :grinning: Jdu se chystat do páce blééééééééééééééééééééééééééééééé :confused:
22. únor 2010 v 05:54  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile: To jsem jako prvnička dneska jo? :confused: šmankote kde jste všechny?
U nás je všechno v poho, malý zase kopká tak jak má, manža vydělává kronky a já se doma nudím. Udělali jsme včera super obídek...plněné kotletkové řízečky hermelínem a debrecinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: šťouchané brambůrky a okurkový salátek...........hmmm mňam :wink: no máme ještě na dnešek, tak nevaříme.
Věruško ahoj hérečko :dizzy_face: Tak poctivě trénuješ ? Velikonoce jsou co nevidět! :dizzy_face:
Petjunka pekla bábovku...noooo mňam.
Teoretička nakoukla, to je taky hezké. Sestře držíme palečky, aby něco našli a mohla do boje zase s větší šancí!
Karolko čumilko, nikdo tu nebyl a pořád není :unamused:
22. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojki ,krásný den všem.
22. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Tož já jsem si ráno pospala,včera jsme totiž koukali na hokej a pak jsme čekali ještě na Sáblíkovou,a jupí máme další medaili.To je super.
Jinak jsem teď dávala dohromady přehled podle naší diskuse ,co kdy byla jaká kontrolička a vše kolem našeho těhu abych si mohla dopsat ten těhu deník co jsem dostala od ségry.A Vojtíšek to asi vytušil ,že píši o něm a začal hezky kopkat. :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Hoj :slight_smile: nerodííí jse to teda nechtěla psát ale s jednou kamarádkou jsem se bavila o termínu a ona mi to naplánovala na dnešek :grinning: takže čekám,nerada bych jí zklamala :wink: dorazila houpajda tak jsem jí Majďule předvedla v plné parádě ale ona nic :confused: sakra takovejch věcí a ono jí to neláká ven :confused: nechápu!!!ale ten spoooodek tlačííí fest.
Mějte se krásně,papa
22. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Petjunko tak jsi ještě celá jo? :sweat_smile: Sakryš snad to chcete dotáhnout ke 40tt :grinning: A ani houpajda nezabrala :confused: hmm tak to je co říct :grinning: Hold je to princezna a dlouho se parádí než vykukne na svět. Ale už ti to nezávidím. Sama si připadám jako kdybych měla jít rodit co nevidět. Břůšek tvrdne, spodek tlačí a pipenková kost...no hrůza :angry: a to nemluvím o tom věčném ucvrkávání na wc :rolling_eyes: Zítra jdeme na kontroličku, tak doufám, že bude všechno ok. Dr mi bude brát i ty kultivace a zrovna se musím objednat k zubařce. Jinak mi přišlo ze sociálky, že se mám 5.3. dostavit ke komisi a budou rozhodovat jestli mi prodlouží marodku. Tak jsem ohromně nadšená. Nechápu co na mě chtějí zkoumat....že by jestli nemám náhodou ten pupek na jiné straně těla? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Leni, moc bych ti přála ať huž jsi alespoň 36 týden, bo fakt máš nervíky :frowning2: Ale neboj, Peťka porodí a za chvíli budeš stříhat pásku rodíci ty :wink:
22. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj prisla jsem se s vami na nejakou dobu rozloucit tak snad se na me nebudete zlobit a vsem vam tady moc preji aby se vam splnilo to co si prejete. Ja uz jsem to po dnesku vzdala a jen bych chtela rict ze doktori jsou pekni hajzlove a uz jim nikdy nebudu verit. Po ctyrech hodiach cekani se mi omlouvali ze na me zapomeli a jeste mi oznamili ze moje miminko nezije ale snad pockam do zitrka to prece pro me nic neni. Fuj nechce se mi to ani verit jak se k cloveku tak muzou zachovat. Placu a nebudu psat jak moc me to boli protoze to opravdu boli hodne. Uz nemam na nic silu a ani ten zkurveny zivot me nebavi. Vsem se predem moc omlouvam a preji jen krasne pro vas vsechny tady.
22. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Luci a Karolko z malou jsme to zatím zvládaly dobře.Dneska jsem se ale dozvěděla,že tím jak vypadla ta paní tak pojedeme bez volna do tý doby než se někdo najde na její místo.Měla jsem mít zejtra,ve středu,v sobotu a v neděli volno a nic.Musím do práce.Už dneska jedu šestej den v kuse a padám na hubu.Vůbec nevím kdy uvidím malou :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .jsem si naivně myslela že si z tou prací pomůžu a spíš jsem si nasrala do bot. :frowning2:

Petjunko držím ti moc palečky at poznáš že rodíš a at to máš co nejrychleji za sebou a bezbolestně a malou Majdalenku držela v náručí.

Ivuško je mi to strašně líto.Někteří lékaři jsou bezcitný.Moc jsem ti držela palečky aby ti to vyšlo.Nevím co na to říct.Nikdo se na tebe zlobit nebude,chce to jen čas.Jednou se tady všechny dočkáte těch malejch drobečků jestli existuje na světě nějaká zpravedlnost tak se dočkáte.A já se za to budu moc modllit.
22. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Ivuško, je mi to strašně líto :frowning2: Pláču s tebou. Máš IP
22. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Karolko jůůů to bych si taky přála a denně přepočítávám týdny jestli správně přibývají :sweat_smile:

Marky sluníčko ty se tam sedřeš z kůže. Dobrý úmysl se ti pomalu, ale jistě změnil v pěknou noční můru :angry: Nejen že malou nevidíš, ale ještě makáš teď za dva lidi což je teda mazec :angry: . Posílám pofoukání na tu šílenou únavu a snad vám brzy někoho najdou ať máš víc volníčka a taky ať máš víc malou u sebe :dizzy_face:

Ivi co napsat. Je to hrozný boj a ne každému je hned či na poprvé přáno. Těžce se píší slova útěchy když bolest vyléčí zase jen čas :cry: Moc mě to mrzí, ale z vlastní zkušenosti vím, že za nějakou dobu přijde nová příležitost a na testíčku budou zase //. Úplně tě chápu, že chceš na nějaký čas vypnout a věř, že ti to jen pomůže. Když budeš chtít, tak jsme tu pro tebe.
22. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Věruško ahojky :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Jantarko pěkně jsi to Ivušce napsala.Na to je nejlepší lék čas a nevzdávat se.
22. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Marky těžko se takové rady či slova přijmají, ale je to tak. Já mám taky hodně špatných zkušeností s lékaři a uplynulo hrozně moc času než se miminko podařilo :frowning2: Nezbývá než čekat, věřit a nechat čas plynout, tak jak to má být :cry: A ono to štěstíčko jednou sedne na všechny. Teda já v to věřím pořád.
22. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
To máš pravdu.Ani nevíš jak bych to štěstíčko přála tady všem holkám.Jak Andrejce tak věrušce Lenulce no prostě všem co se o to snaží a nejde jim to.Mít tak kouzelnej prsten a otočit.Je to hodně vidané energie,peněz nervů úsilí a pořád nic.Když to vemeš jsou lidi co děti vyhazujou a na druhý straně co by za ty drobečky daly všechno.Je to nesrpavedlivý.Chce se mi normálně až brečet.
22. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
Teda já tam mam hrubek se omlouvám.
22. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Ivi, beruško, vím, že ti žádné slova útěchy nepomůžou, život je kurva :angry: promiň, ale nevím co říct :unamused:
22. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Ivuško vím že slova ti nepomůžou od tvé bolesti pomůže si pořádně pobrečet a dát tomu čas jenom nevím proč je ten život tak hnusnej bulím jak malá holka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
22. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Marky já jsem Lenulka :grinning:
Luci, Karolko ahoj.
22. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
:frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: Ivi mrzí mě to :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:
22. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Leni jí myslela Leontýnku promin.
Ahoj Luci a Moničko.
22. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.