• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky omlouvám že jsem vás nepozdravila , ale byla jsem tak ubulená s Ivušky že jsem neměla sílu psát něco dalšího ještě jednou se omlouvám a všechy moc moc pozdravuji :wink:
22. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Marky já si to myslela :wink: Leontýnka čeká na adopci, tak snad se jim taky brzy zadaří :dizzy_face:
Jj Luci celý den tu bylo mrtvo a pak ještě přijde taková hrozná zpráva :fearful:
22. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Taky doufám že se jim to podaří.Píšu se zpožděním protože odbíhám k plotně :grinning:
22. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Kde máme Petjunku? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Že by ta její kamarádka měla pravdu a Petjunka rodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Marky co vaříš dobrého :wink:
Petra asi rodí nebo čeká kdy jí praskne voda a kdy příjdou kontrakce hold už zapoměla jaké to je :grinning:
22. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Dělala jsem holandský řízky a brambory.Aby měl Zdenda co jíst až přijede z tý Belgie a já na zejtra do práce.Jinak zejtra budu píct kuře.

Už vidím Petjunku jak stojí v koupelně u kohoutku a čeká až jí ta voda praskne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Mnam holandské řízky ty bych si taky dala.
A Petře se nedivím že má strach já ho mám taky :frowning2:
22. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojky
Ivuško to mě strašně moc mrzí vůbec to nechápu myslela, jsem že to bude už v pořádku a ohledně doktorů vím jak ti je já to zažila přesně jako ty a to nemluvím o bolesti na srdíčku i fyzické nechali mě trápit skoro 24 hodin než mě vzali na sál. Drž se holka je to hodně těžké, ale časem bude lépe. Nechala sis udělat histologií? Určitě by ti měli nějaké genetické vyšetření hloubější. Ty jsi taky ze severní moravy? Moc ti přeji ať bolest na srdíčku co nejdříve přebolí a zase máš sílu bojovat.
Petjunko ať to máš co nejrychleji za sebou. A hlavně ať jste oba v pořádku.
Zdravím moc všechny
22. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Luci posílám ti jednu porci toho holandáku.

Jinak holky vždyt jste už rodily tak víte co vás čeká tak proč ten strach?Nebujte všechno dopadne určitě dobře.

Ahok Katko.
22. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
ahojky Marky jak se vede a co malá?
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
No pořád si stěžuju.V práci je to na prd a malou jsem neviděla od soboty a možná dlouho ještě neuvidím.Moc se mi po ní stejská.Co ty co je u tebe nového?
22. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj Ivuško,ani jsem nemohla dočíst tvé řádky a bulím tu jako želva,zrovna dneska jsem na tebe celé odpoledne myslela,že se s tebou musím spojit,a teď zapnu PC a tady taková zpráva. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .Uplně tě chápu,až ti bude líp,tak přijď mezi nás.Nic jdu si lehnout,je mi z toho hodně smutno.
22. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
To mě mrzí už aby se to zlepšilo ať si malou konečně užiješ.
Já pořád stejně. Pořád nachlazená už asi týden a nemůžu se z toho dostat :frowning2:
22. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Já na nachlazení používám bylinkovej čaj od babičky.Rozumí bylinkám a namíchala mi jeden.Spím po něm jak růženka a je mi líp.Co jsem poznala tak je tam lípa,šípky,podběl,sušená kůra z jablka a víc jsem nepoznala.Je fakt dobrej.To chce taky teplo a odpočinek.Co tě bolí třeba ti můžu nějak poradit.
22. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Hlavně rýma a zase zánět nosohltanu, ale to prý z té inverze. JJ bylinky jsou super, ale ty já nemůžu mám na ně alergií a osypu se po ních :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Marky já vím že už jsme rodili , ale i tak máme strach pokaždé je to jinačí :wink:
Ahoj Katuš jak se máš uzdravit když chodíš pořád do práce já vím penízky potřebujete :wink: A co Anabelka určo roste jako z vody :slight_smile:
Kasi ahojda jdi si lehnout v noci ponocuješ a ted jsi unavená :grinning:
22. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Dupky je mi z toho všeho smutno :frowning2: myslím na ty snažilky, které pořád doufají v zázrak a musí polykat hořké pilulky toho zkur..ho života :angry: Všem přeji ať se dočkají svého vytouženého uzlíčku ať vlastního a nebo adopťáka a konečně zažijí tu radost v dětských očích :wink:
22. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
A zkoušela jsi ten Sterymax?Je docela dobrej a hlavně neublíží sliznici.Zkus každý den jednu polívkovou lžíci medu pomůže ti z imunitou mam to ozkoušený.
22. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Karolko jj máš pravdu už aby se všechny konečně dočkaly.
Marky já beru Sterimar a doktor mi napsal nějaké tabletky dneska, ale nemají je tak si je vyzvednu až zítra.
JO a med taky ne, dráždí mě ke kašli z toho pylu co je v něm. Jsem na h....o co?
Luci ahojky, mám ještě 2 ranní a pak 3 dny volna a kdyby nebylo líp tak jdu na marodku.
22. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
kačí nejsi každýmu vyhovuje něco jiného a i něco jiného mu pomůže.Za to ty nemůžeš
22. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
No já dneska perlym z tou češtinou.Jdu honem spát nebo dostanu pětku a na prdel.No jo no čeština mě nebavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nic jdu do sprchy a pak do postele vstávám moc brzy
tak dobrou noc všem
22. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Karolko já mám jedno jediné přání at se všem snažilkám splní jejich veliký sen mít miminko nevím proč některé znás tak život trestá co komu udělali pracují starají a ostatním ochotně pomůžou a život jim to takhle oplácí :angry: Je to na h...o stojí to za prd :frowning2: Je mi s toho moc smutno :cry:
22. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Berušky dobrou noc hezky se vyspinkejte :wink:
22. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Ani nejsem tak unavena,spala jsem přes den,ale momentálně hodně smutna a ubrečena s té Ivči.Je to tak nefér.Tak dobrou. :cry:
22. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Neplaštéééééé :wink:
Ivi :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: je mi to moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj kočky! Přeji hezké úterý, sluníčkovej den a Ivce moc sil.

Stále není čas vás dočítat, už sedm dní mě drtí migroška, tak mi není moc ok, ale snad už to dneska bude dobrý. Doháním resty, tož pračka právě dorotovala, myčka je připravená k vyklizení, tož jdu na to.

Od včerejška celekm rychle plazo-lezeme, tak je zase o zábavu postaráno.

Snad se konečně dostanu k dočítání. Petjunka je ještě kulatá, tak je to ok, nic mi neuniklo.
23. únor 2010 v 06:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
dneska je venku nádherně :slight_smile:
nám tu na baráku dělají fasádu tak mlátí od rána, už aby to měli hotové, bych chtěla dospat noc a nemůžu.
Máji tak to máš dlouho migrénu.
Leontýnko užij si mužíčka :slight_smile:
Ivuška už to má nejspíš za sebou, snad jí k tomu řeknou dr. víc, když už se to stalo podruhé a udělají veškeré testy a všechno proto aby se to už neopakovalo. Posílám moc sil.
23. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Mončo Adélka je kouzelná :wink: hrozně to letí už je Vám měsíc :slight_smile: tak ať jste holky zdraví a v pohodě papa
23. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
nerodí, stále nerodí, co je sňou, sňou je mi bédně :grinning:
23. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.