• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mony, adélka je úžasná, hlavně v té postýlce :slight_smile: jen kdyby člověk věděl co si myslí :grinning:
23. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Majdalénečka si ještě češe v břiše copy, tak jí musíš dát Karolko čas, určitě bude princezna česací a šmikací po mamince :slight_smile:
na těch drobečkách to jde vidět jak moc rychle rostou. Malý dnes došel celý od bahna, se zblázním musel spadnout zrovna do kaluže nebo co. A taky byl tak sladké miminko :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Hlavně že ten bahení muž se nevrhl hned na to navoňané mimuško :grinning: zatím papa a držte se :wink:
23. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Hezké odpoledne pořád myslím na tu naší Ivušku doufám že jí udělají nějaké vyšetření mimča at zjistí proč se to děje že vždycky kolem 10týdne přestane tlouc srdíčko to není možné :frowning2:

Moničko malá je kouzelná a brácha jak jí hezky drží :wink:
Ahoj Karolko. Máji tak co už je ti líp migréna koečně ustoupila. A nevíš co ta naše Andrejka huš je zdravá :wink:

Holky pamatujete si takové to skleněné struhadlo na jablíčka pro mimi tak já ho dneska koupila u nás v jednom bazaru za 15kč mám radost budu dělat malému jablíčka :wink:
23. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jsme úspěšně po kontroličce. Hlásíme, že máme 30cm a 700g :grinning: No hotový macek :grinning: Jinak hodně leží nožičkama dole, tak cítím takové nepříjemné kopání. Naštěstí je to jen občas a tak se to dá přežít, pak samozřejmě když si večer lehnu do postýlky dožene to kopání po celém pupku :grinning:. Dr mi vzala kultivaci a za týden budeme mít výsledky. No snad to bude taky v pořádku. A přibrali jsme 0,5 kg, tak máme 4,5kg nahoře :angry: Sakryš to bude pak pěkná fuška shodit to dolů :rolling_eyes:
Monči prokoukla jsem taky fotečky a malá je supeeeer :slight_smile: Moc jí to sluší princezně, hlavně v tom bílém kabátku. Prosím tě kupovali jste postýlku novou? Potřebuji taky bílou, protože mám veškerý nábytek v ložnici bílý. Kolik stála a odkud ji máte?
Karolko holko jak je ty poletucho? :grinning:
Máji tak migroška týden jo? :rolling_eyes: Tak to ti vážně závidím, bych byla zakopaná 2m pod zemí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile: Tak včera jsem měla hrozné nutkání nakupovat taky. Mrkla jsem na aukro a je tam spousta věciček pro mimuška. Pakl o 70ks za 400,- a táááák. Fakt moc pěkné včetně zavinovaček, spacího pytle, dupaček.... :dizzy_face: no krása. Ale pak jsem se zase zabrzdila :frowning2: ach jo.
Jak se jinak máte? Co Honzíček, všechno ok?
Jo a posledně byla se mnou v nemocnici holčina co taky tak potrácela kolem 9-10tt a byla z toho už k.o. :rolling_eyes: Doktorka jí řekla, že posílal něco na histolku a pak po nějaké době musí na genetiku a podrobnější vyšetření, aby zjistili proč se to děje. Tak myslím, že Ivča půjde určitě taky.
23. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Lenulko tak to už je pěkný macek mě by zajímalo kolik má ten můj :grinning: Já už přibrala 6kilo a zatím to neřeším ale jak porodím to bude fuška to zhodit :angry:
23. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Já huš nakupuji jak zběsilá :grinning: Huš bych mohla porodit kromě kočáru máme vše :wink: Já vím máš strach já se ti nedivím ještě počkej. A co se týče těch balíku na aukru třeba 10kg za 500 já to koupila pro Petulu a víc než polovinu jsem vyhodila byl to hnus na ty mimuška to bude určo jiné hezčí a lepší.

Honzula kope jak zběsilý a jinak je hodnej v noci mě nebudí jenom večer když si lehnu k telce tak kope ale není to nic hrozného :slight_smile:

Na Ivušku pořád myslím je to nespravedlivé doufám že jí pořádně proklepnou genetiku a histolku miminka :unamused:
23. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Leni a kdy jdeš na tu těhu cukrovku mě to čeká 8.3. to mám poradnu už se moc těším :wink: na pordnu se těším na těhu cukrovku ne :frowning2:
23. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Hihihi Luci ten tvůj bude mít beztak kilo :grinning: On nás předbíhal už ve 20tt :grinning: Jinak k těm balíkům. Já bych to tak nikdy nekoupila jako na kila. Mám vybrané jen ty co jsou na kusy a všechny tam jsou vyfocené. Takže si to můžeš prohlídnout. Nebudu toho moc kupovat, protože toho mám dost po synovcovi a další dvě kámošky už mi chystají plné kabele :grinning: Hihihi nakonec aby to ještě vynosil krasavec :dizzy_face:
23. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
No vidíš na tu jsem se nezeptala. Ale 11.3. jdu zase do poradny, tak se asi domluvíme. Já chodím totiž co 14 dní, tak mám asi ještě čas :confused:
23. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Leni podívej se na mimibazar zadej sety oblečení pak do tabulky zadej svoje město a možná najdeš nějakou paní co je od vás a ušetříš na poštovném a možná bude mít více hezkých věci a koupíš to do ní. Já tan koupila zavinku za 50 a ted budu brát od paní věci za 150 2Xtepláky 1 teplákovku a 1mačestráky a tričenko pojedu si k ní vybrat domů :wink:
23. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Asi máš ještě čas já jdu 8 a budou mi ho dělat ten test :frowning2: já jdu na UTz až ve 30týdnu tak jsem zvědavá kolik bude malý vážit už ted mě bolí pipinka jak budu rodit :sweat_smile: Péta měla 2900 to šlo samo ven :grinning:
23. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Jakto že jdeš na ultr až ve 30tt? Tobě nedělá ultr v poradně??? Mě vždycky prohlídne spodek jestli jsem zavřená, pak udělá ultr :confused: Takže mi řekne jak je velký. Hihihi a pipka mě taky bolí už teď, hlavně tak kost a kyčleeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: si připadám jak stařka :grinning:
No a ten test na cukr se dělá na gyndě nebo jdeš někam?
23. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Test na cukr mi dělá moje gyndařka a když to bude špatný tak mě pošle do diabetiské poradny. Mě jenom prohlídne a UTZ mi nědělá pojištovka ho platí jenom 2x v těhu a já ho nevyžaduji. Kdybych ho chtěla navíc tak si ho zaplatím jo kdyby byl nějaký prodblém tam mi ho udělá ale zatím je vše ok klepu na svoje zuby :grinning:
23. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Ty jo jsem z toho Jája na tom mimi. Jsem tam sice registrovaná asi víc než rok, ale ještě jsem tam nic nekoupila. Kam mám zadat když chi ten set? Jsou tam oblečky, ale rozepsané podle druhů. Já hodně nakupuju spíš na aukru :confused:
23. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Na ten test musím přijít na lačno vypiju 2dcl nějaké hnusné sladné vody a za dvě hodky příjdu zas a píchne mě do prstu a vezme mi krev a podle kapky krve zjistí sestra hladinu cukru v krvi a celou dobu nesmím pít ani jíst :frowning2: to umřu asi hlady :grinning:
23. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Fakt jo? Mě ho dělala i u dvojčat každou kontrolu. To mi řekli jen v nemocnici, že máš od pojišťovny nárok na 2 ultr, ale taky mi ho dělali minimálně jednou za 5-6 dní když jsem tam ležela.....tak to nechápu. :confused:
To je škoda, že musíš tedy čekat až do 300tt. Já ho kluka vidím co 14 dní :dizzy_face:
23. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
No ooooóóóóó už se na to těším. Doufám, že tam půjdu hned jako první pacoška, abych neumřela hlady za celé dopoledne :grinning:
23. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
jak máš kategorie na mimibazaru klikni na komplety, soupravy a pak do té tabulky dej oblast a tam ti vyjedou holky co prodávají od vás :wink:
23. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Hih tak už jsem nachytřená :sunglasses: Kdyby jsi potřebovala poradit, klidně písni :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Já jdu hned ráno v osum at to mám co nejdříve za sebou mamža mi slíbil za moje utrpení pizzu že mě pozve už se moc těším :wink: Leni můžeš si zadat aji velikost jakou chceš velikost a ono ti to najde :wink:
23. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Takle to můžeš dělat u jaké kategorie chceš já tam takhle koupila aji povlečení s prostěradlem do postýlky :wink:
23. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny,
Leni gratulují ke kontrole. Ohledně Ivči, já taky doufám, že ji udělaji histologií, mě taky potom přišli na to proč se to děje. A při druhém potratu by se to už mělo dělat. Tak mi to bylo řečeno na genetice
23. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Jj Luci to už jsem vykoumala. Člověče co jsem doma, tak jsem jaksi myslitelsky zakrněla či co :grinning: Jo a už jsem ukázala tchyni kočárek co jsme vybrali a ona hned, že nám ho koupí :wink: toš zase penízky ušetřené :dizzy_face:
Kači ahojky :slight_smile: Jak se máte? Co je nového?
No snad to Ivča zvládla a snad se doktoři o to postarají!!!
23. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Ale furt stejně a nemocně
23. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
To máš hodnou tchýni že vám koupí kočárek mě mamča dala na IVF 10000 tak už po nic nechcem a moje tchýně neví pořád že je moje tchýně a neví že jsu těhu máme to složité :grinning:
Ahoj Katuš ještě jeden pracovní den pokud se nepletu a pak máš 3dny volnáska tak si to pořádně užíj to volno :wink:
23. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Luci jj přesně tak :grinning:
23. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Ale toš co se s tvojím naháníte ve sněhu? :grinning: Jj otužování je zdravé, ale nesmíš z toho zůstat na hromadě :grinning:
Luci já o penězích ani nemluvím. Tcháni nám na ivf dali +- skoro 40tisíc. No ale víš jak, nás to stálo 300.tisíc, tak kočárek už je spíš z radosti :dizzy_face: že konečně čekáme.
Hihihi a tchýni tvoje neví vůbec nic jo? :sweat_smile: tak to je mazec. To bude překvápko až vyjedete s kočíkem :grinning:
23. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Katy tak pořád nachcípaně? a jak zvládla Anabelka 1.prázdniny bez vás?
Luci já se vždycky musím smát, když napíšeš rodiné propletence. Kdy to tchýni netchýni řeknete že jsi těhu?
Leni my máme postýlku po Kristiánovi tak už má 9let, tak ti neporadím. Gratulka ke kontrole.
23. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.