• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci to je dobré s tvou tvojí tchýni :slight_smile:
Leni a jaký kočárek jste si vybrali?
23. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Já vím ten kočárek bude jenom jako třešnička na dortu :wink: Já vím stálo vás to moc ale konečně se dočkáte vytouženého mimíska :slight_smile:
Moje tchýně huš je starší dáma a ona to nepochopí jak její syn po operaci rakoviny prostaty může mít ještě děti ona mě pošle na tesky DNA a můj manžel jí pošle do pr...e jak bude mít blbé řeči :grinning:
23. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoj Moni, dneska jsem si vyzvedla léky od alergologa tak snad zaberou.
Anabellka se má dobře, naši ji zbožňuji tak si s ní užívají prý se s ním hodně nasmějí. Tak jsem ráda, ale už se mi po ni stýská zítra se uvidíme tak se na ni moc těšííííííííííííím
23. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Luci vy máte dárce?
23. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
JJ mi máme dárce bude to vysoký modroký blondák :grinning: teda doufám že nebude krpatý plešatý bez zubý :angry:
23. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Kači mám ho v albíku, kukni :wink:
Luci tak to budete mít co vysvětlovat tchýni netchýni :grinning:
Luci my měli taky 2x dárce a vybrala jsem ho podle manži. Taky jste si vypsali jak má vypadat ne?
23. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Taky jsem to vypisovala ten dotazník váhu výšku barvu vlasů a očí. Ale jak jsem byla na OPU tak tam byli dva takoví mladí kluci darovat sperma a ten jeden byl hezkej a ten druhý takový ekzot na hlavě kohouta a no musela jsem se smát :grinning: A říkám holkám co tam byli se mnou no poteš koště to je budoucí otec mých dětí všichni jsem se tomu od srdce zasmáli :grinning:
23. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
No tak to ti věřím. My když jsme to vypisovali, tak co nejvíc podle manži. On ještě sestře říkal ať si ho prej dobře prohlídne a hledá jeho kopii :grinning: V tu dobu jsem si přála smět nahlídnout do toho seznamu a sama si vybrat nějakého modela :sunglasses: A nakonec tím modelem je můj vlastní manžel, páč u Koudelky to šlo najednou s našima vajíčkama i spermatem! :angry: No vraždila bych celý Helios když si na to všechno vzpomenu. :angry:
23. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky moje. Byla jsem tady včera večer a byla tady pochmurná což plně chápu, hnes jsem psala Ivči IP. Jinak ale jste šly všechny do hajan. No dnes koukám je to veselší..což je dobře. Samo že na Ivuš moc myslím a přeji hodně moc moc moc sil :frowning2: :slight_smile: ať je brzy lépe.
23. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Katy tak to tam je Anabelka dlouho věřím že jsou z ní vaši nadšení, taky bych ji hned poňufala :slight_smile: teď už bude venku hezky tak budete spolu chodit víc ven, tak to bude zas veselejší.
Alenko ahoj jak se máš, doufám že ne pořád jen pracovně? už se vám to krátí a v březen už je za dveřma :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Leňulko myslím že už můžeš nakupovat. Lepší pomaličku každý měsíc něco, ať to pak není takový nápor na peněženku. já jsem taky začínala po 21tt když nám potvrdili holčičku.
Luci stejně je to zajímavé, když člověk neví kdy je biol. otec.
23. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
KDO je biologický otec :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Monči moc se mi líbí ta vaše houpačka? Kolik stojí ta nádherka? Vypadá vážně super!!!
Ali ahoj. Tak jak to vypadá? Kdy jdeš do boje?
23. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
No moni fakt pracovně. Ale aspoň to rychleji utíká... Koukám máte zajímavou debatu :grinning: .
23. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Moni kdo biologický otec nevím a Honzíkův tatínek který se o něho bude starat bude manža :wink:
Ahoj Alenko máš pravdu ak chodíš do práce tak to rychleji utíká na kdy jsi objednaná na 8.3 pokud se nepletu :wink:
23. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Moni ona tam není celou dobu. Kromě dneška jsme s ní byli každý den.
Luci tak to asi tchýně nerozchodí :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Holky ale otec je vždy nejistý :grinning: :grinning: :grinning:
Monči našla jsem pěknou bílou postýlku i s matrací za 900,- na aukru. Musím ji ještě pošpijónovat :dizzy_face:
23. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Jo jo luci na 8.3. na jednu. Tak su zvědavá co nám řeknou. Už se těším. :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Tchýně se nikdy nedozví že Pepík není biologický otec Honzíka :wink: A máte pravdu že otec je vždycky nejistý :grinning:
23. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Já si to Alenko pamatuji protože já jdu 8.3. v 800 do poradny :wink: Na tebe budu myslet a držet at ti řeknou samé dobré zprávičky :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Jéé tak to je milé. Děkuji. A luci, nevím proč by to měla tchyně vědět.. Honzík bude Váš a basta. A manža bude jeho tatínek a vůbec nezáleží na tom, že není biologický. :wink: :wink:
23. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
JJ Luci přesně tak hlavně že bude váš. Ale obdivuji holky co mají dárce, my měli taky podepsané papíry, kdyby manželovi nenašli dobré spermíky, na dárce, ale nikdy jsme ho teda nepotřebovali a byla jsem ráda, protože jsem byla proti dárci, manžel byl pro takže jsme ustoupila.
23. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Katuš já si miminko moc přála a věděli jsme že sperma manži není stoprocentní pokud nějaké je a měli jsme strach aby náhodou nebyl nějaký defekt u miminka kvůli tomu že manža měl tu rakovinu. On hned jak jsem mu řekla že půjdem na umělé řekl ale berem dárce nechci aby jsi dostala moje sperma kvůli nemocem měl strach :wink:
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Jo to je rozumný. Máš poklad....myslím manžela. Myslím si, že je dobře, že možnost vzít si darované sperma je. Asi to člověk nesmí moc řešit, prostě když to potřebuje.....pak je to miminko stejně jen a jen vaše a ne dárcovo.
23. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
máš super manžu
23. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Holky moc děkuji manža je moc úžasný :wink:
23. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
ak jj je to jasné, ale já nevím já to prostě tak cítila, to už jsem pak byla pro adopci aby nebylo ani jednoho než jen jednoho. ale naštěstí jsme to nemuseli řešit.
23. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
já jsem si říkala, teda i s manžou, že kdyby jsme museli mít darované spermie, tak že si vezmeme i vajíčko. Já na tom taky nejsem úplně 100% takže když darovat, tak obě. ALe zatím to také řešit nemusíme-. Teď nás čeká vlastní pokus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pevně věřím že až do konce :wink:
23. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Ak tak moc držím pěsti ať to nebude muset řešit ani teď a hlavně ať už se to povede.
23. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Alenko taky ti přeji at nemusíte řešit dárce a at se povede :wink:
Samozřejmě všem snažilkám přeji aby to vyšlo co nejdříve a naše velká rodina se rozrostla o další mimísky :wink:

Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
23. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.