• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Díky holky. Stejně jako Luca a všechny ostatní ...také přeji všem snažilkám, aby se dočkaly svého vytouženého drobečka.

Luci přeji ti dobrou noc a krásně se vyspinkejte.. :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Kobylky loučím se s Vámi. Přeji všem dobrou noc, hezky se vyspinkejte a sladké sny :wink:
23. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Dobrý večer milé kobylky, tak můžu konečně za váma, malej vytuhl. Vykoupali jsme, namazali, byli jsme voňavounký a po papání jsme se posralinkali až za uši, takže vše zbytečně :grinning:

Mončo, malá je kouzelná a ty houpačka je supr, já malýho houpu v autosedačce, je to fajn, ale jak přestanu, je řev, potřebovala bych ny to nějakou automatiku :wink:

Jantarko, kočárek moc pěkný, kámoška ho má taky a je spokojená. Mimísko je taky moc pěkné, utíká to, za chvilku ho budeš mít v náručí.

Taky držím pěsti všem co patří do snažilek, ať se brzy zařadí k těhulkám a posléze maminkám... :wink:

Když jsem nejdu pár dní, tak pak ouplně čučím, jak ten časík valí, Lucinka i Kasinka za chvilku maminkami...
Musím vás dočíst, zhruba vím co a jak, ale abych byla v obraze. Taky nevím jak se má naše prvprozené sluníčko Anička, tak jdu na to...zatím papa
23. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ivuško, strašně mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Monči ahoj, vidím že zdravě kakáte po koupeli :grinning: . Mě inspirovala s houpajdou Mája její Anička ji hodně používá, tak jsem ji taky koupila přes MMB za 990,- ojetou. je fajn že houpe sama, máma má chvilku klid.
Luci táta bude jen jeden a mlující, to je fakt.
Kde máme dnes Kašu, snad je vše v pořádku.
Leňulko matraci bych raděj koupila novou, nikdy nevíš kolik dětí ji pročůralo.
Katy tak zítra konečně naposled a pak volníčko, ať ti to v práci uteče a taky ostatním pracujícím
dobrou
23. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Monči postýlka je po jednom dítku a matrace má prací potah. No uvidíme, manžovi se do toho pořád nechce. Bojí se asi víc než já :frowning2:
Noni ahojda. Tak n toho kluka se taky vážně těším. Jak se pokadí aji s pytlíkem, tak to bude až za ušima :grinning:
Kočárek je pořád můj velký favorit, jen se bojím, že mají všechny kočárky takové malé vany. Malý bude v červnu a do zimy bude už dost velký. Když se narve ještě do fusaku a deky aby se tam vlezl :fearful:
Kasi kde se touláš? Pořád se nám tu někdo ztrácí či co :grinning:
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Jantarko, jestli má být malý v červnu, tak v zimě už ho klidně můžeš dát do sporťáku i s fusakem, když se Ti nevleze do vaničky. Tam ho taky můžeš položit a je to v pohodě :wink: Já jsem si koupila kočárek Nowalex, protože má velikou vanu, když mám malýho v prosinci, tak abych ho mohla pořádně zabublat, ale říští zimu bude taky ve sportu. Navíc je hoooodně vysoký, takže i dvoumetrový taťka může vozit :wink:

Moni, inspirovala jsi mě, hnedle jdu mrknout na bazar, jestli tam nějakou tu houpajdu nenajdu :wink:

Jinak přeju pěkný den všem kobylkám :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj cácorky :slight_smile:
Jsem se teda taky inspirovala u Májinky a houpačku zakoupila :wink: Mam taky od fishera ale trochu jinou.A to je dobře,že to tady řešíte se hned zeptám Mončo taky se Ti ta houpajda kvrdlá do stran.Jako kdyby byla rozkvrdlaná???To je popis :grinning: nevim jestli mi chápeš.Je to asi tím kloubem.
Leni taky jsem nad tím přemýšlela jak na zimu ale my už půjdem do sporťáku takže mam kočárek dosti malej.
Mončo máš pravdu,že si snad ta Majdulína češe ty copy :slight_smile: ale vždyť od toho má mamku ne???
Jsem mrtvá.Od té doby co nechodím do práce to se mnou jde z kopce :angry:
24. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Petí, ta je krásná, tož se divím, že se Majdě do ní nechce :grinning: Si holka před porodem, tak proč se divíš, že huž jsi k ničemu :confused: Koránování nechutná? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravím ostatní berušky, těhulky a mamušky :wink:
24. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Nazdárek Jani :slight_smile: no človíčku už ani do téého koránování se mi nechce :grinning: divný :grinning: když já se táááák nudim :frowning2: Se tý Majdě taky divim :wink:
24. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jo ty se nudíš :confused: Že tě pusa nebolí :wink: Jen si to užij, za chvíli budeš běhat jak čamrda mezi plínami a nůžkami :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Já vím ale teď si přijdu taková na nic :frowning2: nic mi neba,vše mi obtěžuje,jsem nechutná sama sobě :unamused: a tak aspoň peru aby se tady něco dělo :grinning:
Na zítra jsem tedy slíbila pani která mi dělá daňové přiznání,že jí ostříhám a nabarvím :slight_smile: tak aspoň něco :slight_smile:
A v pátek jdu česat Terky úču na matiku na nějaký ples :wink: snad budu ještě celá :wink:
24. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Halóóó kde to dneska vázne? Petjunko a ty máš jaký kočárek? :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Kobylky zdravím :wink: Jak se tady máte šmikací mamina se nudí no toto neboj Petruš za chvilku nebudeš vědět čí seš a jak se jmenuješ jak píše Karolka budeš lítat mezi plínami a nůžkami :slight_smile:
Leni taky řeším velikost korbičky u toho kočárku se nám mě a tobě líbí uvidím zítra to jedu omrknout s dědečkem od Honzíka do polska pak písnu kolik tam stojí :wink: já si říkám v zimě už bude ve sportáku. já potkala jednu paní má ten samej ale růžovej tak jsem se jí ptala jak se sním jezdí a tak. Její malá měla 6 měsíců a měla jí tam aji ve fusaku a přikrytá byla dekou potkala jsem jí v lednu :wink: Uvidíme jaké budeme mít macky :grinning:
Moncaet kubíček roste jako z vody je úžasný :wink:
Karolko ahojda máš IP :wink:
24. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Leni Petra kočár vyfocený v albíčku :wink:
24. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Ju Luci tak zjisti tu cenu kolik stojí v Polsku. Sousedi se tam chystají, tak kdyby byl ještě levnější, tak by mi ho prý dovezli :wink: No a paní byla spokojená? Já myslím, že budeme taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dneska jsem volala pro jistotu kvůli té cukrovce a už mám vypsanou žádanku na toho 11.3. co jdu do poradny. Přímo tam jak je moje dr má ordinaci i diabetolog, takže ten den půjdu i k němu :sweat_smile: No jsem ti to záviděla, toš už jdu na tu dobrotu taky :grinning:
24. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Jj už jsem mrkla :wink: , ale já nechci zase tříkolku :confounded: Barvička je ale mooooc hezká!
24. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Leni cenu zjistím a paní byla hodně spokojená mohla jsem vyzkoušet jak se sním jezdí no paráda :wink: Já ti 8 písnu jaké to bylo ta cukrovka :frowning2: Dneska jsem si koupila 3 plenky s obrázka jdu je vyprat ale mám obavy že stoho vyleze nějaká gajda :angry: Když tak je půjdu reklamovat :angry:
24. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
No tak to je dobře, že byla spokojená. Já se zajdu mrknout pak tady u nás kolik by za něj chtěli. Máme tady i velkoobchod, tak třeba? :wink:
No a jsem móóóć zvědavá s jakou přijdeš po drinku :grinning:
24. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
leni zjistím a podám informace :wink: Na drink se moc těším :frowning2: sestra říkala musíte to vypít na 2x tak se nadechnu a vypiju at se stoho nepobliju :grinning:
24. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahojki jsem tady ,jsme v pořádku,jen jsem byla teď 2 dny hodně špatná z té Ivči,a bylo mi furt do pláče,tak jsem nechtěla kazit náladu.Navíc mí volala i kamarádka,a ta taky jde zítra na kontrolu,a jestli nebude mít ještě srdíčko,tak ji řekl doktor,že budou muset těhu ukončit.Tak snad už bude zítra bít.Už jsem se těšila,že to máme k sobě blízko,takže budeme podnikat společné výlety.Snad se brzy zadaří a Ivča bude zpátky mezi námi. :frowning2:
24. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Peti neboj,za chviličku budeš mít Majdinku v náručí. :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Holky schválili nám mateřskou huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink:
24. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj Kasi vím že jsi smutná s Ivi to já taky :frowning2: Ale vím že Ivušku to přebolí a zase bude dobře :wink:
24. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Já jsem tam chodila pomáhat celé 3,5 roků,no a teď kdy by jsme ji mohli začít využívat tak se zruší,taky mě to mrzí.
24. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
No snad brzy Ivči pomůžou a dočká se taky broučka.Je to hrozně nefér,ten kdo děti miluje a dal by jim první poslední,tak je mít nemůže a ten kdo je nechce tak je má.Aspoň mi udělala radost kamarádka,která se taky 12 let pokoušela o mimi,je po dvou IVF a teď se jí zadařilo v reprofitu přes minimálku,tak snad se bude vše dobře vyvíjet a na podzim se taky dočká toho nádherného uzlíčku štěstí. O té mateřské jsem věděla ,sledovala jsem to v přímém přenosu ,jak se dohadovali,hlavně,že ji schválili,a budou to vyplácet i zpětně od ledna.
24. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Jé teď jsem si všimla,že odpověd co jsem psala kamarádce na skypy jsem omylem napsala tady.To o tom zrušení,je to o té naší dětské herničce.To tu nebylo,k věci.Jen jsem ji psala ,že budou odprodávat vybavení herničky,tak si tam budu kupovat taky nějaké věci pro Vojtíška.I pro nás.Byla to totiž hernička i s vybavením baru,a bude se vše prodávat za symbolické ceny.Tak už mám odložené ,zamluvené věci asi za 2000,-.
24. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan jsem nějaká unavená :frowning2:

Kobylky moje kdepak jste moc mi chybí Andrejka Belíšek Věruška vím nemáte o čem psát jak budete mít sílu nám napsat tak písněte moc ráda vás tady uvidím moc i chybíte :wink:
Máji kde ty se nám touláš a co migrénka už konečně odešla :slight_smile:

A chybí mi zbytek kobylek nebudu jmenovat at na někoho nezapomenu :wink:
24. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Taky mi holky moc chybí,právě proto,že tyto stránky patří hlavně jim.A věřím,že brzy zase příjdou a ještě více věřím,že se brzy všichni dočkáme toho nádherného štěstí. :slight_smile: MVMMMMMR a MMMMMMMMMMMMMMMM pro mě znamenáte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.