• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti mě se houpajda do stran nevyklá, zato se mi zdá že to houpání není moc odstupňované houpá buď dost nebo o něco víc, ale 8rychlostí teda nehoupá, no je to risk koupě z bazaru a kdoví jestli dodrželi předchozí majitelé hranici 9kg, ale silně o tom pochybuju, proto ty vady. no ale i přesto nám hodně pomáhá Adélka v ní je od 1 týdne. to je teda protekce z matiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky jsem ráda že schválili mateřsku, hlavně ať ji doplatí i zpětně.
24. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Leňulko třeba by bylo dobré se podívat po postýlce taky v Polsku to máte ale daleko, tak v tom velkoskladu cos o něm psala. nová se dá od tisícovky pořídit, tak to máš těžko se rozhodnout jestli ojetou (je fajn když jsou na ní kolečka, my často jezdíme po bytě)
24. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Houpajda je hezká,já budu mít vibrační polohovací lehátko od fisherprice,ségra mi ho doveze ze skotska,tady vyjde asi na 1700,- a tam se prodává asi kolem 300,--500,-kč.To je sakra rozdíl. :slight_smile:.No nic jdu koukat na rychlobruslení,za chvilku pojede Marťa Sáblíková,tak snad nám vyjede další medaili. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ještě to musí schválit tu mateřskou senát a prezident,ti prý to,ale schválit nechcou ,tak prý se to vrátí do parlamentu a tam to musí asi 2 třetinami hlasu přehlasovat,tak snad se nasbírají,pokud jo ,tak to mají vyplácet zpětně od ledna. :slight_smile: :slight_smile:.
24. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
Super ,máme další zlatou,naší zlatou Marťu.Jupíí. :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz
A ještě k tomu štafeta muži bronz no super. :slight_smile: :slight_smile: Tak dobrou noc.
25. únor 2010 v 00:06  • Odpověz
Tož fandíííííííme všichnííííííííííííííííííííííííííííí, ale nevím nevím....nějak šmatlouni na ně nemaj :frowning2: :slight_smile:
25. únor 2010 v 06:08  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Sáblíková je super štafeta můžu taky , ale ti naši hokejisti děs a boží utrpení :angry:

Máji ahoj tak co už hlavička nebolí :wink: Co malá Aňulka už lozí po ceém bytě to už máte doma veselo :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdu si ještě lehnout jedem do toho polska a nevím kdy přijedem at tam někde neusnu :grinning:
25. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahojky,tak už vím proč tady ťaťka v noci tak hudroval :cry: ale na jednu stranu pro mmě líp,vyhrožoval,že jestli si vzpomenu rodit o důležitej zápas,že mi nikam neveze a prý počkám :grinning:
No nic tak Terku máme narozenou když vyhráli hokejisté Nagano a Majdulí spojíme s Vancouvrem a se Sáblíkovou,když už jsem si tady u ní tak poplakala. :wink: Holka šikovná :slight_smile:
Tak já se jdu nachystat do poradničky :wink: jsem zvědavá jestli na nás monitor dnes nic nepráskne a nebudeme tam muset zůstat,vždyť jdu odpoledne do té práce NE??? :grinning:
Moni no jo protekce na matiku :grinning: ale paní učitelová ke mně chodila ještě než tu třídu slízla :slight_smile:
Mějte se krásně,Lůco ty dobře a levně pochoď v sousedství :wink:
Karolko pícháníčko se blíží :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Peti, píchání nastane asi od úterý :slight_smile: A dneska ještě přijď domů :grinning: Luci, tos mě nemohla vzít :wink: sebou
25. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Teda taky jsem si u Sáblíkové poplakala,naše štafeta taky super,za to ten hokej ráno ,děs a hrůza.No aspoň může Peťka začít v klidu rodit a bude mít odvoz. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
25. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Peti tak dobré pořízení,a tedy ať se dneska ještě vrátíš a ošmikáš paní učitelku,ale pak už dej těm nůžkám pokoj ať má Majdinka klid přijít mezi nás,a nevezou tě do porodky z nůžkami v ruce. :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Už tu zase nikdo není,Peťka v porodce,Luci asi už v Polsku,Alfi s Anulkou asi na prochajdě,no a kde jsou ostatní.
25. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Holky už jsem zpátky tak to mám všechno obhlídnuté ten náš kočárek co chci stojí v Polsku 7000 je to hluboký +sporták+autosedačka no nekupte to :wink: U nás stojí 6100 je hluboký +sporták. Tak uvidím jestli to budem brát aji s tou autosedajdou. Ten co chci já je to letošní model lonské modely byli levnější asi o 500kč :wink:
25. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahojíček :slight_smile: Luci tak to není moc rozdíl. Já autosedačku mám, tak ho nepotřebuju v 3-kobinaci. 6100,- u nás je pro mě výhodnější, protože ještě bych musela dát něco za dovoz :wink: a navíc tady mám i servis když se mi na něm něco stane, tak mi dají náhradní kočárek.
A jinak tam měli co hezkého?
25. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Leni ahojda byla jsem aji v kaufíku čajíčky od Hippu tam výjdou 72 u nás výjdou dráž. koupila jsem si prdíkový a heřmánkový záruka byla dobrá tak se dalo koupit. Já autosedačku budu mít pučenou od ségry ale zase si říkám že bych měla komplet a autosečku bych mohla dávat místo hluboké korbičky jak by byl hodně malinký :wink:
Zase příjdu jedu pro petulu do školy. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Berušky kde jste je mi tady moc moc smutno :cry:
25. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojki jsem tady,byla jsem v herničce,tak jsem si zase ještě nějaké věcičky pro Vojtíška zamluvila,no už tam máme pořádný seznam. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A doma mám už odložené maňásky na divadýlko.
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj Kasi tak vybíráš hračky pro vojtíška ten se bude mít :wink: Albíčku je fotka mého favorita na vození Honzíka pro ten pojedem do polska :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se koukat na ordinaci a potom hned do hajan. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
25. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Je hezký,já chci ale klasiku,chci jezdit hodně i v terénu po lese a to se s těmi kočárky s malými kolečky jezdí hůře.
No vybírám,je to škoda toho nevyužít,aspoň budeme mít na herničku památku. :slight_smile: :slight_smile: A hlavně je to za symbolické ceny tak je o to velký zájem. :slight_smile: :slight_smile: No ,ale máme asi největší seznam a to mi Lucka nabalí ještě spoustu věcí grátis. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Taky jdu koukat a pak do hajan,dneska naštěstí nikdo nejede o medaile,tak se vyspíme. :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Zítra odjíždíme na chatu do Starých Hamer tak tu 3 dny nebudu.Tak krásný víkend. :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Zdravím všechny berušky moje snažilky těhulky a maminky.
Kasi užíj si to na té chatě.
Petruš jak ty jsi včera dopadla už rodíš nebo jsi stihla úču učesat :sweat_smile:
26. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
Luci dobré ráno :slight_smile: Jdu makčit :angry:
26. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Karolko at ti to rychle uteče a jsi brzo doma se svými zlatíčkami :wink:
26. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Nikde nikdo tak já jdu taky něco dělat. Za chvilku pojedu do práce odvézt lístek na penízky at máme za co utrácet :wink:
26. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahojki za chvilku vyrážíme,tak vás jdu jen rychle pozdravit.Dneska mám sice trošku smuťánkovou,protože kamarádce včera v 10 týdnu nepotvrdili srdíčko,tak jde dneska do nemocnice taky na ukončení těhu. :frowning2: :frowning2: .Už jsme se těšili,že na podzimi budeme spolu vozit mimíska.Tak snad se jim brzy zadaří znovu,a dočkají se taky broučka.
Peťko tobě hodně síly do porodu a brzy nádhernou,zdravou Majdinku v náručí.
26. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Berušky kde jste nějak to tady vázne jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
26. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dupky ahoj :slight_smile: Nikdo tu není, tak jsem nucena uklízet :angry: Všechny moc zdravím, Peťulka snad huž rodí a pokud né, tak to bude určo brzy :slight_smile: Přeji všem plno sil do snažilkování, těhulkování a maminkování :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.