• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ajojky nerodí :wink: všem krásnou sobotku :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Karolko nějak to tady upadá včera jsem tady byla sama taky jsem se dneska dala do uklízení :angry:
Petruš ahoj ještě se nechce malé ven já se jí nedivím u mámy v bříšku je jí dobře :wink:
27. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahoj je tu nějak smutno :frowning2: Ve čtvrtek ráno se narodil mojí sestře chlapeček Marek měří 51cm a váží 3,54kg a to měla termín až 4.března jako Peťulka :wink: Já vás čtu skoro každý den.Všem vám mocinky držím palečky :slight_smile:
27. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Kajísku a co Regí? Jak se má?
27. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Má se dobře mluvila jsem s ní zatím jenom po telefonu je pořád doma na neschopence tak odpočívá.Včera byla na gyndě na kontrole ale zatím se neozvala tak snad je všechno v pořádku.Je pořád bez počítače tak za vámi nemůže :frowning2: ale vím že jí chybíte.
27. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahoj kájisku sestřence gratuluji :wink: Pozdravuj Regínu moc na ní myslím sem tam dej vědět jak se má at víme jak nam těhulí :wink:
27. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Bobulky, fakt to tu upadá :frowning2: Kde jste kdo? :unamused: No nic, jdu spát a všem krásné snění :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ráno kobylky kde jste všechny je mi tady smutno :frowning2:
Leňulko co je stebou jsi v pořádku :confused:
28. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Luci, tak to vypadá, že jsme si tu zbyly sami :frowning2: Taky přemýšlím, co je s Lenulkou :wink: Snad nic :slight_smile: Nejde mi klávesnice na ISQ, holt to všechno stávkuje :frowning2: No nic, jedu za malým na turnaj :slight_smile: Papa a snad se to všechno umoudří, alespoň ta klávesnice :grinning:
28. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Karolko malému držím palečky at vyhrají :wink: Je tady strašně smutno :cry:
28. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Berušky pračka se točí myčka pere a já se tady nudím kde jste :frowning2:
28. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojky kobylky, teda zbytek kobylek, nějak se nám všechny rozutekly. Snad je to tím sluníčkem a všichni užívají hezkého počasí. Karolko ty za chvilku začínáš pichancema :slight_smile:
Luci co dnes podnikáte co Péta doma nenudí se? My jsme byli dnes s juniorem na kopci, zaplatili jsme mu hodinu instruktora na lyžích a půjčili lyže, chudákovi moc mu to nešlo, ale napoprvé dobré. on je takové poleno no ale naučit se to trochu musí než pojede na lyžák v sedmičce. Adélka křičí tak letím.
28. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Žádné strachy. Sobotěnku vždy trávíme u našich a dneska vařím, peču, buchtím, tak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a to ještě včera jo...lítali jsme po městě a sháněli novou postel, páč se nám nějak sype. Máme pružinové matrace a už nějak dosloužily. No tak aby toho nebylo málo, toš půjdeme v pondělí tu postel objednat a vezmu k tomu zrovna i novou sedačku. Jakoby nebylo potřeba penízků úplně na něco jiného že? :sweat_smile:
No a tak kukám, že Petjunka stále nerodí. Hihihi to bude parádnice ta malá princezna :wink:
Regí si těhulí :slight_smile:
Kasa jela víkendovat na hóóóry :grinning:
Luci a ty s Karolkou pořád věrně tu :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Aholky kočičky :slight_smile:
Mončo na lyžování také nemám zrovna nej vzpomínky :unamused: to byly nervy ale naučila se :wink: dokonce tenkrát donutila i mě abych na to vlezla :slight_smile:
Leni bude nová postel jo :wink: a sedačka :slight_smile: no on Vám malý na sedačce zařádí tak na to mysli při koupi.
Já napekla,uvařila,vyprala,ještě si vezmu žehličku a pak už chci jet :grinning:
Ahoj Lůco.
Karolko tobě se to taky pěkně blíží,snad tady rozjedeš novou vlnu těhulkování :slight_smile:
Papa a hezkou neděli :wink:
28. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Hezké kobylky moje :wink:
Moni malá od pondělka prázdniny tak jsem jí vymyslela program zítra přijede ségra a nechá nám tady neteř až do středy a ve středu odvezu neteř aji s pétou k ségře a dopátku budu odpočívat :wink: Víkend asi nějkam pojedem ještě se musíme rozmyslet co a jak. Tento víkend byla u tatínka :wink:
Leni bude nová postel tam se bude malému spinuškat a sedačka kupte hodně praktickou malý jí dá zabrat :sweat_smile:
Petruš máš to hezky vymyšlené uklidit navařit vyprat vyžehlit a v mezi čase si jít odrodit Majdalénku :grinning:
28. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Teda holky vy mě strašíte s tou sedačkou :sweat_smile: Já si chci konečně koupit takovou co se mi bude líbit a teď abych se bála hurikánu jo? :grinning: Tak to asi budu muset popřemýšlet jestli radši nepočkat :confused: Ale ne, bylo by to zase nadlouho.
Petjunko no jsi dneska taky celá šikovná a s tím pupkem ... no klobouk dolů :wink: Já už teď funím jak lokotka a když si chvilku sednu, tak se pak nemůžu rozejít :grinning: A ty takto! :wink:
Luci bude dámská jízda? A pak víkend relax :dizzy_face:
28. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Leni no uvidíš každé dítko je jiné možná že bude hodný nebude chodit s flašou po byte a stříkat všude čajík jíst bude hezky v klidu a nebude lítat se sušenkou kolem gauče no uvidíš já být tebou tak počkám no jak chceš.
Leni já taky někdy funík jak lokomotiva manža se mi směje co budu dělat v íměsíci a já na to ležet na gauči a nic nedělat :grinning: jo dámská jízda nebude budeme tři ženské a tři chlapy :wink:
28. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
v 9 měsíci píšu jak talian funím místo funík
28. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Hihihi to jsem ráda, že v tom nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale představa, že máme ještě 3 měsíce před sebou... no potěš :grinning:
No s tou sedačkou to musím vážně asi promyslet. Jen jsem to chtěla vzít při jednom a hlavně takovou jaká se líbí mě. Tu co máme je ještě stará od tchýně, po 10 letech se nechala nově potáhnout a my ji teď máme dalších 11 let :angry: Křesla vůbec nepoužíváme, tak mi tu zabírají jen místo a sedačka už je docela hin :rolling_eyes: No uvidím co na to bude říkat rodinné osazenstvo. Třeba mi to taky vymluví.
28. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Leni no uvidíš co ti na to řekne rodinná rada :wink: Já včera koupila fusak do kočáru pro Honzulu byl slevněný z chicca z 1200 na 600 to jde a můžeme ho používat do hlubokého kočáru nebo do sportáku dá se zvětšit spodní část se dá odepnout je to na zip :wink: je krásně zelený vložím foto :wink:
28. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
V pátek jsem potkala kámošku a ta mi říká Luci takové bříško jsi měla u Petulky v 8měsící to bude ale macek. Doufám že mi ty těhu rifle nebudou malé :angry: než porodím.
28. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Ty jo :slight_smile: Tak to je super cena! No mě se konečně podařilo přesvědčit manžu, aby se šel se mnou podívat po obchůdkách na ten kočárek. Říkal, že v týdnu zajedeme na čuminu. Tak jsem ráda, že konečna povolil. Já neříkám, že nemám strach, ale zítra už začínáme 25tt a to je zase trochu veselejší. Jsem mu řekla, že pak toho bude najednou hodně na koupi a nemusíme mít tolik peněz. Mám teda spoustu věcí taky od ségry, ale chi si koupit taky nějaké nové věcičky. No, je to prostě chlap a dívá se na to trošku jinak :angry:
28. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Leni nediv se mu má strach můj ex manžel měl taky strach když jsem čekala Pétu at se něco nezvrtne tak jako u mého prvního těhotenství. Můj ninější manža říká co by se mohlo stál neplaš pojd jedem ho koupit :grinning: V pátek jsem si ho vyhlídla a včera říkám je to dobrá cena a on na to tak jedem :wink: Dneska jsem si objednala obal na kojeneckou láhev 2 šterkátka a jednu lžičku silikonovou příští týden si pro to pojedu je to paní od nás z města je to vše nové :slight_smile:
28. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Ty to bereš tedy už ve velkém jo? :wink: No já se budu snažit už pomaličku taky něco shromažďovat, abych nebyla po zpátku :grinning: No co se manži týká je to trošku jinak. Byl se mnou když jsem přišla o dvojčata v nemocnici a taky přímo se mnou na pokoji když jsem rodila. Tak asi proto je z toho pořád nervozní víš :frowning2:
Holka zlatá abych ti pravdu řekla, tak ani nevím co všechno mám shánět? :sweat_smile:
28. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Leni já jsu blázen já mám vše kromě kočáru a deky a polštáře do postýlky :wink: Leni je toho dost co je třeba koupit ono se to nazbírá. Něco ti pošluhttp://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3188592&vReferer=%2Fphotos%2Fjanni.ka tohle měla v albíku Janinka co má Nikolku :wink:
28. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Jj tento seznam mám taky, ale ono toho je stejně pořád víc :grinning: Už jsem se domlouvala s mamkou s ségrou, že probereme to co máme a pak se koupí to co je potřeba nové a to co chybí. Já jen tak když o tom tak přemýšlím, že toho bude dost. Já mám doma jen vajíčko a 2 košilky :grinning: Hihihi a ty jsi kompletní :grinning:
28. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
leni já všechno kupuji ve sleve plíny jak byli v tesku 2 balíky za 299 tak jsme si koupili ono se to nestratí. ono toho je potom strašne moc když to máš kupovat na jednou. A co se týče toho seznamu je jemn orientační ono toho je potřeba více :angry:
28. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Jj pravdu máš :grinning: Někdy mě manža připadá jako by chtěl na mě vytáhnout výhru ve sportce a říct, že mám jít utrácet :sunglasses: :grinning: No podle toho jeho čekání :grinning: Jinak já už taky kukala na plíny. Mívají teď akce docela asto, tak doufám, že koupím i později za dobrou cenu.
28. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Určitě ješte koupíš oni jsou pořád nějaké slevy :wink: Leni má strach nesmíš se mu divit :wink: poslední dobou se musím nutit do jídla připadám si pořád nějaká nafouklá a nejezená :confused:
28. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
No a mě zase naopak chutná teď všechno a musím mít i buchtičku ke caru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak si říkám, že ještě máme to přibírání v normě. Když si dám těhu kalkulačku a pročítám si jak tam dole holky píšou o váze, tak jsem v klidu. Některé tam psaly, že už mají 8 - 10 kg nahoře :confused: teď v tom 24-25tt!
28. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.