• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kolik máš na hoře já tak 6,5 kg to je moc u petuli jsem přibrala 7 ale je pravda rodila jsem v 8měsíci :wink: já se poslední dobou nutím ani nemám žádné chutě už mě to přešlo :sweat_smile:
28. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
No minulý týden jsem měla 4,5kg nahoře. To se vážím u gyndařky vždycky. Příští čtvrtek jdu zase do poradny, tak poznám jak mi poslední dobou chutná :grinning: Myslím, že už těch 5kg máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si pořád říkám, že nesmím moc přibrat, páč jsem i tak trošku širší :sweat_smile: a pak by to šlo ještě hůř dolů :angry:
28. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Já jsem taky trochu širší konzistence a po stimulce jsem taky něco přibrala no po porodu se mě žádná hubenourka nebude :angry: no budu muset začít po porodu cvičit a hlavně kojit to jdou prej kila dolů tak aspon do 2let chci kojit :grinning:
28. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Ha, tak kojit bych musela malého až do 1.třídy, abych se vrátila tam, kde jsem začínala před stimulkama :grinning: :grinning:
Ale na druhou stranu si říkám, že to za to stojí. No i tak mi můj už říká, že jsem jeho koule :grinning: Není nic krásnějšího než období, kdy je žena těhotná a vidí jak jí mičo roste v bříšku. Pak ani ty kila nijak neřeší. Hlavně, že se dostaneme do konce a budeme zdraví :dizzy_face:
Cvičení si moc nedokážu představit, ale až budeme jezdit s kočárkama, tak ty prochajdy budou mít taky něco do sebe :wink:
28. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
:grinning: Hihihihi že mičo místo mimčo :grinning: Vidíš co to ze mě už dneska leze :sweat_smile:
28. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
jo tak době roste v bříšku mičo :grinning: počkej jak budeme díl doma to budeme zapomínat slova to budeme umět jenom samé šišlání a žvatlání už se moc těším :grinning:
28. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Luci sluníčko, musím k tchýňom :angry: ale večer ještě písnu. Zatím paa :dizzy_face:
Hihihi koukám, že tobě to psaní taky jde :grinning:
28. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak si to užíj a večer písni já tady budu :grinning:
28. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Lenulko jsem unavená promin čekat na tebe nebudu krásně se mi stebou dneska psalo :wink: Přeji vám všem dobrou noc a krásné sníky :wink:
28. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jsem zpět, ale taky už K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak půjdu kukat do pelíšku na telku jestli chvilku něco uvidím. Luci mě taky :wink:
Toš dobrou nocku všem :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
:slight_smile: ahoj devcata,jdu vas pozdravit je tu nejak smutno,karolko hodne stesticka ti preju na konci brezna uz to bude rok co jsem sla do boje-silene to uteklo,peti tobe drzim palecky at je Madlenka rychle venku a ostatni moc a moc zdravim.
28. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahojki tak jsem zpátky po 3 dnech na horách,bylo super,takový relax. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vložím potom fotečky.
Moc jsem ještě nedočítala,jen jsem koukala,že si Majdalenka dává na čas,a já už jsem si myslela ,že mi Luca nepodala zprávičku.Musíš ji Peťko říct,že už si všechny ostříhala,všechno nachystala,a teď už se na ni všichni jen těšíte.Ona jak je zvykla s tebou stále jen pracovat,tak neví,že už teď máš vše odpracované a čekáš jen na ni. :grinning: :grinning: Hlavně ať jste holky zdravé a už brzo spolu. :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: U nás svítí sluníček :wink: Jinak jsem dostala mrchu, jupí, tak volám do Caru, kdy si mám přijet pro jehličky :sweat_smile:
1. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
dobré ráno kobylky moje :wink:
Karolko gratuluji k MS :slight_smile:
Kasi ahoj to je dobře že jsi odpočinula :wink:
Terezko co malý určo roste jak zvody :wink:

Kde máme zbytek kobylek je nám o vás smutno :frowning2:
1. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Super Karol ,tak držím pěstičky ať vše vyjde a brzy se dočkáš taky mimíska a rozjedeš tu další těhu vlnu. :slight_smile: :slight_smile:
Už tu dlouho nebyla Belisek,Andrejka,Věruška,Manetka,Leontýnka,holky moooooooooc vás pozdravujeme a snad se brzy ukážete.Snad teď Karolka rozjede další těhu vlnu a brzy to budou stránky se samými těhulkami a maminkami. :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
No akorát mě dneska chytli průdušky,ráno jsem se málem udusila,tak snad to brzy odejde. :angry: .Mám strach ať to neublíží Vojtíškovi.
1. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Dneska musíme zajít na matriku vyřídit s Peťou otcovství.
1. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Krásné sluníčkové ránko všem :slight_smile:
Luci tak jsem se z té návštěvy celá unavila, že už by jsme toho moc včera nenapsaly :grinning: Jo, na tu cukrovku jdu tedy toho 11.3. jak mám i poradnu. Jsem se musela obědnat k diabetologovi. Toš už se moooc těším na tu sladkou žbrndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hihi Luci ty jdeš ještě pře mnou, toš budeš zkušební :wink:
Kasi ahoj, hlavně, že jsi zrelaxovaná.
Karolko holko :dizzy_face: gratulka k ms a už svíráme naše pěstičky na první tvoje včeličky :dizzy_face: Ty jo, vidíš jak ti to uteklo. Teď šup šup ať je napícháno a pak budeme mačkat palečky k testíčku :wink:
Terezko ahoj. Jak se máte s prďolkou?
1. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Leni já byla taky unavená až hrůza takže jsem si šla raději lehnout :wink: Na tu sladkou žbrndu se moc těším příští týden mě to čeká :angry: Neboj podám raport jaké to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky manža mě dneska donutil uklízet převlíkat vytírat vysávat jsu hotová a to mi dneska přijede netře a budu hlídat asi usnu dřív něž ona :grinning:
1. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Jé to je radosti a gratulací k mrše :grinning: Odpoledne jedu :slight_smile: Kasi, jak bylo na víkendu? :slight_smile: A co vy dvě kočárkové žvanilky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Jj už se těším jak podáš hlášení. To bude mňamka :grinning: No a ten včerejšek byl fakt náročný. To mě tchýně ještě využila, abych jí udělala nějaké změny v pc a tak jsem tam seděla skoro 2 hodiny u bedny :angry: Pak když jsme přišli domů, tak už jsem byla K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele proč tě manža tak honí dareba jeden! Ať si vezme hadr do ruky a pěkně ti píchne ne? Můj musí uklízet teď se mnou. :wink: Máme to pěkně rozdělené :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Karolko to je potřeba! Teď je to hodně očekávaná ms :wink: páč to konečně značí, že jdeš do bojeeeeeeeeee :wink: Hihihi já když na ni čekala, tak se mrcha ještě opozdila a když jsem ji nechtěla toš dolezla ještě dřív :angry:
1. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Leni já mu jenom pomáhala on převlíkl peřiny vytřel a vysál já jenom utřela prach a vysála a vytřela u Petulky ale i to mi stačí abych byla unavená :grinning: Neboj manža mi hodně pomáhá.
Karolko jsme tady byli sami tak jsem žvanily o všem možném ostatním na nás kašlou :angry: Hurá dneska začneš píchat :grinning:
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Taky se chystám povysávat.Peťa vyráží do lékarny zeptat se mi něco na ty průdušky.
1. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Jo víkend byl super.Byl to relax,řádil i Vojtíšek,celý víkend,asi věděl ,že se o něm hodně mluví. :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Luci tak to má být! Chlapi si nás teď musí hýčkat a pomáhat. Já taky toho moc neudělám a jsem unavená jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mi stačila i ta cesta, a to tchýni bydlí asi 400m od nás :grinning: Jenže je to trochu z kopečka, toš mě to zmohlo :grinning:
Karolko holko mám z tebe hroznou radost :dizzy_face: . Teď budeš po delší době zase v boji. A myslím, že za tebou by měla jít Bellinka ne? Když oni se neozvou a já pak nic nevím :angry: Andrejka už vůbec :frowning2: Jen naše hérečka Věruš sem tam, ale taky už ne jako dřív. Holky pište nám třeba i o počasí když budete chtít :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
No kde jste fšécíííííí? :confused:
1. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Leni já jsem tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla jsem návštěvu a pak jsem z návštěvou šla knám do toho nově otevřeného sekáče a kámoška utrácela ve velkém :grinning: 2 věcičky koupila aji pro honzíka je to hodná teta :wink:
1. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Manža dneska postříkal koženou sedačku nějakým sajrajtem na kůži a postříkal omylem aji lino co máme na zemi a klouže to jak někde na zámku :grinning: Jestli si dneska nerozbiju pusu tak to bude dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
já jsem taky tady ,jen právě odcházíme na tu matriku,a pak musím zanést lístek napeníze kolegovi,a zajít do herničky.Tak zatím pa pa :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.